Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 09 bře 2023, 17:57

Epizoda 13
• Voyo: 9. 3. 2023
• TV Nova: 16. 3. 2023

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 10 bře 2023, 03:01

EeeEeehgh... toto jsme asi vidět nechtěli...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod cihi » 10 bře 2023, 05:09

Naopak, ja jsem za to rad...

Yedko píše:EeeEeehgh... toto jsme asi vidět nechtěli...


Jirka byl sice taktik a vyrazna postava teto serie, ale hral hloupe, arogatne a ted se k tomu pridala jeste ponorka. Nicmene, s jeho argumentama o "gender pravidle" naprosto souhlasim a ze se rozhodl pro takovej odchod jsem hodne rad, protoze se sebou nenechal vorat, jak se produkci zachce, kdyz se rozhodl nehrat jim tam jen hloupeho blbecka, ktereho si budou vodit na snurkach. Nekdo jim musel dat poradnou zpetnou vazbu a treba si priste nedovoli to, co si ted dovolili.

Protoze proc by mely mit holky jen tak zadarmo imunitu? V tomto jsem s Jirkou na 100 procent. Bylo to nefer a naprosto proti principum Survivoru (i tech zbytku, co z nej v teto verzi zbylo). Ondra argumentoval, ze jde o reality-show, ale melo by jit spis o hru s jasnymi pravidly, ktere maximalne pozmeni par twistu, ale twistem rozhodne neni rozdavat zadarmo imunity, to je ohybani hry. Nicmene produkci nejde o hru, nejde jim o Survivor, jde jim jen o show, a to je samozrejme cele spatne.

Ja chapu, ze jim vypadavaji zensky a chteji to nejak zvratit, ale tak to nemaji delat tak deb*lne moc silovy, maji napr. zakoncovat souteze skladackama, jako se tak deje ve velke vetsine pripadu v pravym Survivoru a nemaji tam byt ani 80 dnu - vzdyt Andrea uz ma po cca pulce ruky jako spejle. Tady je hlavni kamen urazu, tedy opet u produkce a jejich hloupeho formatu, jehoz nasledky pak lepi jeste hloupejsimi napady za pochodu.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 10 bře 2023, 08:05

No , tak já ani nevím , jestli má smysl to tu nějak rozebírat . Je krásně vidět jak má Ondra nulovou autoritu , že tam je prostě jen jako moderátor . Kdyby si to sám i produkoval jako pan Probstů , možná by to vypadalo i jinak .
Nicméně .. Jirka je arogantní blb , sorry ale je to tak , už z jeho medailonků mi to bylo jasné . Hrát neuměl .. ale snažil se aspoň , to zas cenim .

K té ženské imunitě - v tom jediném s Jirkou souhlasím , je to odpad :vomit: :vomit: :vomit: :cry: . Ale ten výbuch byl asi zbytečný , Ondrův nápad to asi nebyl (teda doufám) , a on musí být schopen teoreticky přijmout jakýkoliv nefér ,,twist'' .

Nově nejde o Survivora ani v nejmenším .. ale pokud chtěli sportovní show , opakuji , je tu podobný formát Exatlon , funguje dobře třeba v Rumunsku , a z Rumunska si bereme inspiraci často . Ušetřili by si hodně quiterů , mohli by nacastovat samé hezké a vysvalené sportovce .. krása . :dance:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Pattrick » 10 bře 2023, 09:12

K tomu můžu říct jen jedno, tahle sračka spadla na absolutní dno..

Genderovou vyváženost, to jako vážně? Ještě že jsem se nedostal castingem, protože bych se poblil a odešel jako Jirka, nazdar..

Ondra je hroznej čůrak..

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Survivorfans » 10 bře 2023, 13:13

Teda Nova umí vlastní show slušně zabít, díky joju si letos dělám čas a občas díly zkouknu a nečekaně to celkem jde. I když přiznávám že díly 9-12 byli úplně o ničem a navíc letěli očekávaný + zbytečný osoby v castu.

V tomhle díle si to ale slušně zabili - odešel jim jak největší hrdina, tak zloduch. Teď tam máme samý různý osobnosti, který určitě nejsou tolik zajímavý. Uvidíme jestli to více rozjedou hráči jako Kris nebo Martin.

Co se týče tý genderový imunity, tak je to vážně výsměch a produkce si dělá doslova co chce :down: :vomit: . I když jsem Jirku nemusel, cením si jeho snahu hrát a v tomhle s ním souhlasím. Na začátku bylo 10/později 12 žen a mužů a je jen jejich blbost že se nechali takhle vyházet.
Novotnýmu taky slušně narostlo ego, to jednání s ním bylo vážně hnusný. Chápu ale že vliv určitě mělo Jirkovo jednání a bylo vidět, že psychicky hru v menšině nedával. Zaujalo mě jak tvrdí, že měl před sebou všechny cz nebo sz/sk kmeny - a co Krabi, Ještěrky a Mogo Mogo? :fuck:

To pravidlo je ale jinak výsměch a pouze výmysl produkce, který si vymysleli asi aby měli na co chlapy koukat. Proč jinak nezasáhli loni? To bylo rozložení po sloučení 7 žen a 3 muži, po vyloučení Tomáše B. dokonce 7:2 :fuck: Z toho 3 muži odešli kvůli evakuaci.
Navíc kdyby šlo o genderovou rovnost, tak by v castu muselo být více zástupců lgbt a menšiny. :mrgreen:

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 10 bře 2023, 17:43

No hlavně že když v Robinsonovi 2 se začala na začátku a na konci tvořit holčičí aliance to nikomu nevadilo (ano sice ženy vyřazovaly muže ale stále tu jde o genderovou vyváženost). Ve finále se do finálový trojky dostal Martin jen díky ostrovu vyhnanství. Jinak by mi nevadilo kdybychom namísto duelu dostali ostrov vyhnanství. Bylo by mi to bližší než duel.

Alfonz77
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2017, 20:08

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Alfonz77 » 10 bře 2023, 21:38

Skončil jsem u genderove vyváženosti, kterou Novotný pronesl jen tak mimochodem, po individuální imunite. A vypnuto a už nebudu sledovat dal. Tohle nemá se Survivorem nic společného...
A jeste: ve finále jsou přece tři, tak jak to chtěj genderove vyvážit? A stejně tam nemají ani jednoho negra, takže jsou to rasisti

emik
Příspěvky: 1
Registrován: 30 zář 2014, 07:15

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod emik » 10 bře 2023, 23:26

jaj tak toto je uz fakt hrozny vysmech,
kokos nemam slov, normalne ze uz 5 krat vsetko zmazavam a pisem znova, nikdy som tu nic nekomentoval, ale do>< WTF?

Jirka sice hovado, ale WTF? imunita len tak? znovu sa pytam WTF?
dost ze tam mucia ludi 2mesiace, potom prehravajucich zazracne nakrmia hotdogom aby im tam nahodou neumreli a dostali sa so sraciek to este som pochopil, ale imunitu dat takmer polovici kmenu a odovodnit to nejakym genger blabolm? WTF??????


(tolko moj jediny prispevok, od roku 2014 co som tu registrovany,) snad posledny :P

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 11 bře 2023, 00:30

Za sebe můžu říct, že to z Jirkovy strany působilo dost přehnaně. Záležitost s imunitou pro ženy sice dost debilní je, ale nevím, nějak mi to do toho českého Survu pomalu i pasuje a nějak zásadně mě to nerozhodilo (asi i protože jsem konečně nějakýho chlapa ven ze hry už fakt potřeboval, už jen pro udržení vlastního zájmu o tuhle sérii xD) Ale jako jo, kravina to rozhodně je. Zezačátku mi to přišlo udělané hlavně z hlediska výzev (což bych teda chápal víc kdyby třeba u Rebelů už byla jen třeba Žaneta a musela chodit na body do všech výzev proti vícero ženským z Hrdinů, když to je furt 3 na 3, tak to trochu nechápu.
Zajímavý že minule při promíchání produkce žádný pravidla nenastavila. Co kdyby si třeba Rebelové vzali do kmene Andreu a Karolínu? Pět ženských by bylo v Rebelech a Pavlína by zůstala u Hrdinů sama. Ale tam jsem žádné pravidlo nezaslechl (ona ta pravděpodobnost byla dost malá, ale stejně :) )
Na jednu stranu se té produkci ani nedivím, 7 týdnů se koukat na "musíme hrát opatrně, jsme ještě furt na začátku, nikdo z chlapů nesmí vypadnout" bylo fakt na palici. (a když už minule měl být chlapský duel, tak to produkce Švancimu posrala swapem a vypadla Kateřina - že by právě to chtěli tímhle napravit? fakt kdoví tvl)

Jsem rád, že je Jirka out, i když určitě bych ho viděl radši vypadnout normálně v duelu a obrečet to. Švanci už mi teda osobně taky sral, ještě když z něj teď na konci vypadlo že když šel do hry, tak věděl totální kulový co je to Survivor a úmyslně si to před odjezdem na ostrov ani nezjistil protože chtěl být překvapený :cry: :cry: :cry: a tohle se tam dostane tvl.

Zbývá jich 15, dejme tomu ještě 3 lidi ven a prosim prosim slučko???? (vycházelo by to zase na sloučení po 20 epizodách, tak budu doufat. Ale kdyby to přišlo už třeba ve 13 lidech tak ještě lepší).

Barbora už slaví narozeniny jako minimálně čtvrtá, to tam tvl vzali schválně jen lidi narozený v únoru nebo co?

Ani nevím co vlastně chci dál, fandím nejvíc asi Johance a Kristiánovi, dejme tomu holkám ostatním protože jsou outsideři (btw když tam tak moc produkce ty ženský chce, proč jim tvl nedá třebe screentime nebo zpovědnice? - Barbora, Karolína, Pavlína a vlastně i ta Andrea mají edity úplně o hovně)
Ven: na nervy mi leze Adam protože mi přijde dost mimo, Matěj něco podobnýho, jinak vlastně nevím :)

Zpovědnice:
Survajvr s2w7.jpg
(?)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 11 bře 2023, 07:51

lacSzlo píše:Švanci už mi teda osobně taky sral, ještě když z něj teď na konci vypadlo že když šel do hry, tak věděl totální kulový co je to Survivor a úmyslně si to před odjezdem na ostrov ani nezjistil protože chtěl být překvapený :cry: :cry: :cry: a tohle se tam dostane tvl.

:lol: No jo vítej v Suváááájvru , hele casting dělaj ti samí jedinci , co dělají Superstar apod . Je to castingovka najatá Novou a evidentně hlavní slovo má vzhled a to aby byla show :) takže je uplně irelevantní jestli něco víš o Survivoru , jestli něco víš o Love Islandu .. pokud dobře vypadáš , budeš na kamery věci hrotit , dělat show tak tě tam vezmou :)
...takže zas z tohoto pohledu se jim Jirka i vyplatil bych řekl :dance:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Pattrick » 11 bře 2023, 07:58

Hlavne ty hvezdy maji slusny honorar, Švancara do toho nechtel jit, tak nabidka stale rostla az na to kyvnul.

Dalsi clovek z Love Islad nekde v podcastu rekl, ze mu to taky nabizeli a ptalise kolik za to a on, no, ze se to blizilo k milionu. Tak jestli dostane za den treba 10 000 Kc. Tak byt tam 30 dni mas 300 000 krasnych.

Proto se Jirkovi nedivim, kdyz vi, ze celebrity maji honorare jak krava a on hraje o 2,5 mega, protoze ma za dem minimalne o polovini ne li 75 % minm

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod brninho » 11 bře 2023, 10:48

Otázka do pléna: má Jirkovo odstoupení kvůli nesystémovýmu twistu v CZSK Survivoru precedens? Za mě palec nahoru, byť samozřejmě víme že je Jirka trošku egomaniak a kdyby byly hlasy na jeho straně, tak možná to s tím odstoupením nebude tak horký. Trošku obsese Johankou, "uchránil" se od toho, že by ho nedejbože herně porazila.
S vyřazením Švanciho tedy ztrácíme dva soutěžící,kolem kterých to produkce dost stavěla a já jsem zvědav, kdo si teda sebere air time. Další otázka do pléna od prvodiváka show se shodným jménem jako show vysílaná v US: v 80 denním konceptu, jak si vedla minulá řada právě kolem poloviny? Nespadl trošku řetěz kvůli úbytku lidí a dokola se opakující mantře "mám hlad, je mi smutno, teď to musíme vyhrát"? Já se celkem doteď bavil, opravdu na to nahlížím spíš jako na US Big Brother, ale místy je to už kolovrátek a ta tříhodinová stopáž se začíná negativně projevovat.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 11 bře 2023, 10:59

GodfatherCZ píše::lol: No jo vítej v Suváááájvru , hele casting dělaj ti samí jedinci , co dělají Superstar apod . Je to castingovka najatá Novou a evidentně hlavní slovo má vzhled a to aby byla show :) takže je uplně irelevantní jestli něco víš o Survivoru , jestli něco víš o Love Islandu .. pokud dobře vypadáš , budeš na kamery věci hrotit , dělat show tak tě tam vezmou :)
...takže zas z tohoto pohledu se jim Jirka i vyplatil bych řekl :dance:

No vzhledem k tomu že se chce údajně s Novou soudit tak úplně nevím jestli se vyplatil :-| :D

brninho píše:Otázka do pléna: má Jirkovo odstoupení kvůli nesystémovýmu twistu v CZSK Survivoru precedens? Za mě palec nahoru, byť samozřejmě víme že je Jirka trošku egomaniak a kdyby byly hlasy na jeho straně, tak možná to s tím odstoupením nebude tak horký. Trošku obsese Johankou, "uchránil" se od toho, že by ho nedejbože herně porazila.
S vyřazením Švanciho tedy ztrácíme dva soutěžící,kolem kterých to produkce dost stavěla a já jsem zvědav, kdo si teda sebere air time. Další otázka do pléna od prvodiváka show se shodným jménem jako show vysílaná v US: v 80 denním konceptu, jak si vedla minulá řada právě kolem poloviny? Nespadl trošku řetěz kvůli úbytku lidí a dokola se opakující mantře "mám hlad, je mi smutno, teď to musíme vyhrát"? Já se celkem doteď bavil, opravdu na to nahlížím spíš jako na US Big Brother, ale místy je to už kolovrátek a ta tříhodinová stopáž se začíná negativně projevovat.

Hele loni jsem to dokoukal jen někam k 13.epizodě, ale vím že po sloučení pak začali vypadávat každou epizodu, ale to bylo až někdy v top 10. Zas to slučko tak pozdě ale bylo snad hlavně kvůli 4 evakuacím/quitům, doufám že letos bude dřív. A taky po 14 epizodách bylo minule venku ze hry už o 2 lidi víc. Tak věřím a doufám že to nějaký spád nabere.
(?)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 11 bře 2023, 12:33

Pattrick píše:Hlavne ty hvezdy maji slusny honorar...


To je pravda no , ale to už se řešilo minule :) prostě pokud je člověk obyč fan surva tak nemá prakticky šanci a tato epizoda nám ukázala , že vlastně ani není o co stát .

brninho píše:Já se celkem doteď bavil, opravdu na to nahlížím spíš jako na US Big Brother, ale místy je to už kolovrátek a ta tříhodinová stopáž se začíná negativně projevovat.


Právě US BB licenci měla Nova koupit spíš , ačkoliv si nejsem jistý , zda české diváky ještě pořád baví kontejnerovky . Přecijen ale VV si Prima zničila svojí dementní produkcí sama .

lacSzlo píše:No vzhledem k tomu že se chce údajně s Novou soudit tak úplně nevím jestli se vyplatil :-| :D


:heat: :lol: No , tak tohle jestli je pravda , tak velmi zajímavé ale hádám , že v případě soudního sporu nemá šanci .

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Nerd » 11 bře 2023, 12:47

Jó, Jiřímu ego zkrátka nedovolilo nechat se odhlasovat nebo nedej bože se zapotit při obhajování svého místa v duelu, a tak pro jistotu zvolil zahození pochodně a zbabělý útěk rovnou z kmenovky a následně i hry. A prý genderové pravidlo, pfff :lol: :lol:

Švanciho konec pak přece jen zamrzel, celou dobu byl jedním nejsympatičtějších, i když ve hře dost plaval, což konečně i sám jak jinak než sympaticky přiznal. Tak nic no.
Ale kupodivu mne to pořád do určité míry, snad nejvíce od asi nepřekonatelného Robinsonova ostrova 2

Fandím: Johanka a Kristián.
Ven: zbytek osy zla, tj. Tomáš, Matěj a loutka Adam, plus všichni Hrdinové.
Neutrál: ti ostatní, pokud nějací zbyly, nezahrnutí výše.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 11 bře 2023, 13:14

GodfatherCZ píše: :heat: :lol: No , tak tohle jestli je pravda , tak velmi zajímavé ale hádám , že v případě soudního sporu nemá šanci .

No já to neviděl, ale četl jsem včera v nějaké diskuzi že streamoval na instagramu a říkal něco o tom že to povede dál přes právníky, taky jsem zvědav :)
(?)

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 14:32

No já osobně si nemyslím že pravidlo vyváženosti přišlo z české strany produkce. Nemyslím si že by Češi něco takového vymysleli (protože by toto jinak přišlo na RO2 akorát při vylučování mužů). Takže za mě s tímto pravidlem přišli Turci.

Doufám že Jirkovo soudění pošpiní tureckou produkci a Novu to přinutí znovu vytvářet Robinsonův ostrov nebo jinou verzi Survivora.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 14:35

Jinak mi pravidlo vyváženosti také vadí ale mě osobně by to nepřinutilo opustit hru.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 11 bře 2023, 14:37

cihi píše:Naopak, ja jsem za to rad...


Však já tady s tebou úplně souhlasím. Proto píšu, že to je něco, co jsme jako vidět nechtěli. Já dlouhodobě psal o Jirkovi jako o mém největším neoblíbenci a že se sice snaží hrát, ale naprosto hloupě. To jak odešel je však něco co jsme vidět nechtěli. Já chtěl ideálně vidět jak jo Johanka naprosto poníží v duelu. Stejně tak jsem chtěl vidět ať konečně začnou vypadávat neschopní chlapi, ale... Celý ten dvojdíl byl nepříjemný na sledování. Ať už jeho mentální výlevy, tak supertrapná odměna s rádiem, debilní nespravedlivé pravidlo, kmenovka... S jeho odchodem to bylo tak, že 50% nezimunitovaných hráčů šlo do duelu... Ve hře 15 hráčů... Odpornost - ještě že to tam odskákal Martin a Švanci, kterých by nebyla škoda.

Za mě je to prostě jen absolutní neobratnost produkce. Ony se nějaké nespravedlivé vstupy do hry jednoznačně dějí i v US či AU, ale oni to prostě dokážou udělat jinak, aby si nenasrali 80% fanoušků... Nicméně tam určitě bylo i něco jiného co na kamerách nebylo. Jsem zvědavý co si k tomu dneska řekne Ondra na IG... Ale je to úplně jedno, protože oni vytvářejí produkt a z toho jak to vytvořili a jak to zahráli bylo nechutný.

Jediné pozitivum toho všeho je, že Žaneta bude muset začít hrát a podle mě by mohla být zajímavá. Snad už bude co nejdříve sloučení...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 11 bře 2023, 14:42

lacSzlo píše:...btw když tam tak moc produkce ty ženský chce, proč jim tvl nedá třebe screentime nebo zpovědnice? - Barbora, Karolína, Pavlína a vlastně i ta Andrea mají edity úplně o hovně


Novotný to vysvětloval tak, že oni si o ty zpovědnice říkají v zásadě sami a že jeho samotného serou hráči, kteří proplouvají a nedávají těm lidem ten kontent... přitom často to jsou právě ty celebrity, které by se měly rády předvádět a mít ten kontakt s publikem.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod ritterqa » 11 bře 2023, 18:41

Ondra Novotný měl stream na IG rekapitulaci posledních dvou dílů a říká tam, že to genderové je v pořádku s jakousi Survivor Biblí. Těžko říct, jestli každá mutace má svá vlastní pravidla, asi ano....a nebo jestli toto pravidlo se týká i US.

Ale jestli jsem pochopila správně, tak hráči ani nejsou se všemi pravidly seznámeny, protože jich je strašně mnoho a navíc se vyvíjí....A to by mě právě zajímalo, jestli se k nějaké té "Survivor Bibli" dá dostat.
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 11 bře 2023, 18:58

ritterqa píše:Ondra Novotný měl stream na IG rekapitulaci posledních dvou dílů a říká tam, že to genderové je v pořádku s jakousi Survivor Biblí. Těžko říct, jestli každá mutace má svá vlastní pravidla, asi ano....a nebo jestli toto pravidlo se týká i US.

Ale jestli jsem pochopila správně, tak hráči ani nejsou se všemi pravidly seznámeny, protože jich je strašně mnoho a navíc se vyvíjí....A to by mě právě zajímalo, jestli se k nějaké té "Survivor Bibli" dá dostat.


To samé říkal i Vláďa na youtube ...asi nějaká TV Nova propaganda , nicméně asi nějaká sumarizace pravidel existuje ..to ovšem neznamená , že to je rozumné pravidlo a má nějaký smysl . Velký přešlap .

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod brninho » 11 bře 2023, 19:13

No Ondra v tom streamu zmínil, že i za něj to byl blbej zásah do hry a že když už tak by hráči měli o pravidlu vědět předtím, že například ve sloučení se povolí nanejvýš poměr 70:30, jinak se to může aktivovat. S tím bych byl relativně v pohodě a musela by to být součást dlouhodobější strategie, takhle to aktivovat "jen tak mimochodem", prasečina.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 11 bře 2023, 19:24

Jako mě se taky nelíbí to, jak to tam ohledně žen začali hrát, ale prostě můžeš to dělat jinými způsoby. Ondřejovi mělo být už třeba na třetí čtvrté kmenovce řečeno, že je má tlačit k tomu, kde shledávají logiku v tom stále vylučovat ty "slabší" - ženy, když to stejně pak rozhazuješ generově spravedlivě ty souboje a muži proti ženám prakticky nesoutěží. Navíc pokud přijmeš jejich argumentaci tak o to větší šanci máš pak na individuální imunitu, když tam nebudeš mít ty challange beasts a klidně se to pak nějak promíchá... Začneš více rozebírat to jak je třeba takový Jirka herně naprosto neschopný a exaktně ho dáš do poměru s jinýma holkama, které ve skutečnosti podávají daleko lepší výkony. A PRIMÁRNĚ. Hru koncipuješ tak, aby tam ty ženy prostě nebyly do počtu a dáš tam soutěže takové, které jsou GENDEROVĚ VYROVNANÉ. Pokud maj čtyřicetikilové holky, které nacastuješ zvládnout 80 dní v takovýchto podmínkách a ještě tam dělat nějaké silové soutěže tak si o to tak trochu říkáš... Nebo vidím, že se ti to začíná sypat proti holkám tak do toho zasáhneš a zachráníš je zmanipulovanou výměnou kmenů.. Jasně taky to nebude fér, ale nebude to vypadat tak příšerně. Ale ne - oni to nechají zajít do takovéto fáze a místo toho aby to už nechali vyplynout tak udělají takovýto umělý zásah. Otázka je, jestli Nova s Acunmedya to nechtěli nějak zahrát tak, aby se o tom diváci nedozvěděli a nechtěli požádat soutěžící, aby to nějak zahráli s něma, ale Jirka jim do toho po zásluze hodil vidle. Těžko říct.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti