Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 19:37

Souhrn živáku Ondry Novotného:
S genderovým pravidlem byl licencor (nevím jak se to píše :D) i Survivor bible (oficiální pravidla kterými se řídí i US Survivor) v pohodě. US verze toto srozumí na začátku hry všem hráčům (nestane se, že by do sloučení došli pouze ženy nebo muži).
Málokrát na světě se stalo že by odešlo tolik žen/mužů na začátku hry.
Turecký licencor a Nova řekli že nemůžeme hrát pouze s muži.
Ondra samotný s genderovým pravidlem nesouhlasí. Zmínil to produkci (Turkům) ještě před začátkem hry o indivindy imunitu, že s jistotou půjde domů na KR muž (což se také stalo). Bohužel bylo již rozhodnuto a Ondra musel pravidlo sdělit hráčům.
Údajně po oznámení nebyly velké reakce.
Ondra pochválil Novu za to, že toto pravidlo ukázali veřejně, byť věděla že toto bude předmětem velké diskuze). Ostatní verze (které natáčí s CZ a SK např. Turecko, Řecko) toto pravidlo prý skrývají a hýbou s ním dál.
Vtipné je že Hrdinové očekávají zvrat na KR, aniž by věděli o pravidle genderu, protože vidí podrážděnost Jirky.
Jiří hraje agresivně s reportéry. Říká jim, jak mu kazí hru apod. Poté se s nimi ale vždy udobří.
Jakmile reportéři nebo hráči mluví s Adamem, Jiří si stěžuje na produkční s tím, že ho reportéři obrací proti jemu. Produkční se ho snaží vyvést z omylu, s tím že tu není „kmen redaktorů“ kteří by se ho snažili vyloučit.
Jiří si domluvil medical check. Místo toho se ale sešel s šéfovou hlavní produkce (Turci) a necelou hodinu se bavili o genderovým pravidlu.
Ondra nikdy nikoho neviděl, aby si takto vyskakoval. Produkce se ho snaží vyvést z omylu, to se jim ale nedaří.
Jirka ovlivňoval spoluhráče proti produkci, aby nevypovídali na zpovědích. Za toto může být člověk vyloučen ze Survivoru.
Jiří od produkce dostal informaci, že jestli chce odstoupit, musí toto oznámit na začátku KR. Když odstoupí nesmí nic dělat a mluvit na kmeny, aby nic neprozradil. (O tomto Jirka ví)
Jirka není v ohrožení, bylo jasné že Švanci je na vyloučení.
Následně se začal bavit s Ondrou o genderovém pravidle.
Ondra ho koriguje -> aby nemluvil na KR o věcech s produkcí.
Jiří na kmenové radě opakovaně vytahoval údajné problémy (které si myslel pouze on) produkce
Ondra se po KR zastal reportérů. Dělají maximum, co mohou.
Jirka okecává vše co může. Následně přichází věta Ondry: „Co tam máš dál?“. Na to Jirka odpovídá odstupem.
Ondra poslal Jirku pryč (protože odstoupil). Následně jde Jiří za Hrdiny a začíná mluvit (což nemůže a ví o tom). Poté ho Ondřej začíná posílat pryč, protože již porušil pravidla. Zbytek jsme viděli v díle.
Jirkovi je líto že ho Ondřej nenechal rozloučit (i když věděl o tom, že to nesmí).
Následně si Ondřej vypl mikrofon a sluchátko a začal vysvětlovat ostatním proč tam je on, že tu hru má moc rád, že chápe že genderové pravidlo je na nic, že je pro ně garance toho že ta hra se hraje tak jak má.
Duely nejsou stavěny podle lidí, kteří v něm jsou.
Tento duel se Ondrovi nelíbil. Prý je to jak na „Mistrovství Evropy dřevorubců“.
Ondrovi lítaly třísky do očí, takže polovinu duelu neviděl :D.
Měnit se to nedá, protože už to je údajně naplánovaný :D. Prý tam neexistuje pružnost. Ondřej navrhuje změny her, produkce odvětí tím, že to je naplánovaný, on tím že to naplánovaný určitě není.
Ondřejovi vadí nekonečné házení a velmi silové hry.
Martin (SK) je chytrý v tom že například při hře o odměnu nesní celé jídlo, aby neměl bolesti nebo podobně.
Ondrovi na této verzi vadí hodně věcí…
Jídla od maminek vařila restaurace v DR dle receptů maminek. Jídla rebelů snědli v produkci :D.

Sorry za vzhled, nějak se mi to nedaří srovnat

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 11 bře 2023, 20:05

boyarddor píše:Jiří si domluvil medical check. Místo toho se ale sešel s šéfovou hlavní produkce (Turci) a necelou hodinu se bavili o genderovým pravidlu.
Ondra nikdy nikoho neviděl, aby si takto vyskakoval.

Díky za sumarizaci :dance: :heat: .. no však jsem psal , že to je arogantní blb .. jestli tohle všechno dělal , měli ho hned vyloučit , a to bez udání důvodu tečka .
Takže pokud to dobře chápu , genderové pravidlo je ve všech Survech i v USA/AU apod , akorát o tom všichni ví a nikdy se nestalo a asi ani nestane aby muselo být aplikováno ? .

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 20:19

GodfatherCZ píše:Díky za sumarizaci :dance: :heat: .. no však jsem psal , že to je arogantní blb .. jestli tohle všechno dělal , měli ho hned vyloučit , a to bez udání důvodu tečka .
Takže pokud to dobře chápu , genderové pravidlo je ve všech Survech i v USA/AU apod , akorát o tom všichni ví a nikdy se nestalo a asi ani nestane aby muselo být aplikováno ? .


No je to v ofiko pravidlech. Jen je v USA/AUS s tímto pravidlem seznámí na začátku (pokud jsem to dobře pochopil od Ondry)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 11 bře 2023, 20:21

Já tak trochu pochybuju, že mají zákulisní informace o tom jak to je a není v US a AU. Věřím tomu, že se jim tohle Turci snažili nakecat. Asi jak když se ti snaží v Istanbulu na bazaaru nakecat, že ty Rolexky jsou fakt pravý.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 20:25

Yedko píše:Já tak trochu pochybuju, že mají zákulisní informace o tom jak to je a není v US a AU. Věřím tomu, že se jim tohle Turci snažili nakecat. Asi jak když se ti snaží v Istanbulu na bazaaru nakecat, že ty Rolexky jsou fakt pravý.


No asi ano. Podle mě v Americe pochopili že vyházet všechny ženy není tak špatný. Nebo že se jim hodí do aliancí apod.

Hlavně když si Nova nacastuje samé modelky tak je jasný že jim v tomhle zbytečně dlouhém formátu vyhubnou na kost. Kdyby hráli jako na RO - 32 dní nebo jako v Survu - 39 dní tak bych to chápal ale toto mi nedává smysl.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 11 bře 2023, 20:28

Yedko píše: Asi jak když se ti snaží v Istanbulu na bazaaru nakecat, že ty Rolexky jsou fakt pravý.

:D :D :D :D :D :D

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 20:30

Ještě jsem se chtěl vyjádřit ke hrám pro celý kmen. Je hezký že se produkce snaží aby alespoň každá druhá hra byla pro celý kmen. Ale ty hry jsou takové bez nápadu. Přijde mi že jsou úplně stejné jako ty na body jen tam běží celý kmen najednou. Ale alespoň hraje celý kmen. Nejlépe vymyšlená hra mi přišla ta jak vyhrabávali klíče.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 21:54

PS: Jirka bude možná platit produkci pokutu za odstup.

Martina (z RO2) na svém živáku říkala že v jejich sérii chtěl taky někdo odstoupit. Když mu/jí ale ukázali tu pokutu tak si to rozmyslel/a.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 11 bře 2023, 22:04

boyarddor píše:Ještě jsem se chtěl vyjádřit ke hrám pro celý kmen. Je hezký že se produkce snaží aby alespoň každá druhá hra byla pro celý kmen. Ale ty hry jsou takové bez nápadu. Přijde mi že jsou úplně stejné jako ty na body jen tam běží celý kmen najednou. Ale alespoň hraje celý kmen. Nejlépe vymyšlená hra mi přišla ta jak vyhrabávali klíče.


Jojo to mi taky tak příjde. Určitě to má důvod v tom, že maj Turci prostě nějaké ty sety překážek a jsou zvyklí to hrát, tak, jak to bylo minulou sérii. A tak se teď po námitkách české strany hrají věci co se hrají jinak 1v1 ve více lidech, aby to aspoň trochu nebylo tak debilní. Za mě lepší než nic, ale že by mě to nějak bavilo no... Ještě že je to teda kratší.

Jinak doufám že Mr. Cihi ocení mou rasistickou poznámku na tureckou stranu a alespoň částečně ze sebe sejmu nálepku SJW :dance: Ale Turky mám jinak rád!
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 11 bře 2023, 22:18

Yedko píše:Jojo to mi taky tak příjde. Určitě to má důvod v tom, že maj Turci prostě nějaké ty sety překážek a jsou zvyklí to hrát, tak, jak to bylo minulou sérii. A tak se teď po námitkách české strany hrají věci co se hrají jinak 1v1 ve více lidech, aby to aspoň trochu nebylo tak debilní. Za mě lepší než nic, ale že by mě to nějak bavilo no... Ještě že je to teda kratší.


No kdyby si Češi (což myslím že tam nějací jsou dle streamu Ondry) zkusili vymyslet nějakou hru která bude nenáročná na konstrukce (což nebude jednoduché) tak bychom se mohli dočkat více her které nebudou ve formě toho že je celý kmen za sebou. Například taková hra s tím obíháním kolem bójek jak se jeden kmen snaží dohnat druhý.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Rendy » 11 bře 2023, 22:44

Hovadina na ntou pravidlo genderové vyváženosti, úplně pohřbili už tak bídný cz Surv :vomit: 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 12 bře 2023, 00:12

Hele pokud vím největší genderový inbalanc v US byl v Millennials vs GenX kde bylo ve f12 9 chlapů a 3 ženské. Zajímalo by mě kdy to údajné pravidlo teda přestane platit když už bylo XY sérii kde byla f4/5 třeba čistě ženská?

Jinak vím jen to že existuje jedna série francouzské Koh Lanty kde fakt jako první vypadly všechny ženy předtím než vypadl první chlap. Ale jestli v té době už nějaké genderové pravidlo existovalo fakt netuším, to už je myslím minimálně třeba 10 let zpátky :)

https://survivor.fandom.com/wiki/Koh-La ... 3%89dition

EDIT: koukám na Novotného záznam a přijde mi že se podřekl, že
Spoiler!
Pítr už má za sebou víc duelů? Říká tam něco jako... "to byl ten šílený duel... ne vlastně s Katkou to byly ty puzzle". Taky možný že si to spletl s tím sekáním mačetou ale jen mi to tak zaujalo
(?)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 12 bře 2023, 02:39

Pokud to pravidlo reálně existuje tak bych to očekával do sloučení abys vykryl to "vyhážeme slabé ženy". Po sloučení z této logiky bys měl spíš chránit muže :)
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 12 bře 2023, 02:57

Hele ještě jak tak toho Ondřeje poslouchám, tak to pravidlo prostě existuje, ale je to na produkci, kdy a jestli vůbec ho aktivuje. Takže prostě asi tureckou produkci to začalo srát že vypadávají jen holky.
(?)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Pattrick » 12 bře 2023, 08:58

Já žádnému genderovému pravidlu prostě nevěřím, prostě si to spíchli Turci + česká produkce horkou jehlou a teď dělají z lidí blbce.

Schválně jsem napsal nějakým hráčům z Australského survivora, jestli takové pravidlo u nich mají, uvidíme co napíšou..

EDIT: Tak George mi napsal, že žádné takové pravidlo před hrou neznají, asi tak.. je to strašnej bullshit. :vomit:

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 12 bře 2023, 09:45

Pattrick píše:Schválně jsem napsal nějakým hráčům z Australského survivora, jestli takové pravidlo u nich mají, uvidíme co napíšou..

EDIT: Tak George mi napsal, že žádné takové pravidlo před hrou neznají, asi tak.. je to strašnej bullshit. :vomit:


:shock: :shock: :beer: No mě bylo jasné , že buď jsem blbej já , že takové pravidlo neznám , nebo někdo dělá blbce ze mě .. Díky za objasnění .

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Nerd » 12 bře 2023, 13:57

boyarddor píše: Jakmile reportéři nebo hráči mluví s Adamem, Jiří si stěžuje na produkční s tím, že ho reportéři obrací proti jemu. Produkční se ho snaží vyvést z omylu, s tím že tu není „kmen redaktorů“ kteří by se ho snažili vyloučit.
Jiří si domluvil medical check. Místo toho se ale sešel s šéfovou hlavní produkce (Turci) a necelou hodinu se bavili o genderovým pravidlu.
Ondra nikdy nikoho neviděl, aby si takto vyskakoval. Produkce se ho snaží vyvést z omylu, to se jim ale nedaří.
Jirka ovlivňoval spoluhráče proti produkci, aby nevypovídali na zpovědích. Za toto může být člověk vyloučen ze Survivoru.


Jo, taky jsem to s očekáváním sledoval, a jen to celé podtrhlo můj extrémně negativní názor na pana Hanouska i celou tuto tzv. ''aféru'' vyvolanou jeho chytře zamaskovaným zbabělým útěkem, posledním naštváním úplně všech, asi na rozloučenou. :vomit:
Tak a jedeme dál. :dance:
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 12 bře 2023, 16:19

Pattrick píše:Já žádnému genderovému pravidlu prostě nevěřím, prostě si to spíchli Turci + česká produkce horkou jehlou a teď dělají z lidí blbce.

Schválně jsem napsal nějakým hráčům z Australského survivora, jestli takové pravidlo u nich mají, uvidíme co napíšou..

EDIT: Tak George mi napsal, že žádné takové pravidlo před hrou neznají, asi tak.. je to strašnej bullshit. :vomit:


Díky, to mě nenapadlo se jich fakt zeptat!
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 13 bře 2023, 15:10

Čus lidi, na tuto show nekoukám, považuju to za naprostou ztrátu času vzhledem k tomu, jaké shity byly prakticky všechny české reinkarnace amerického Survivora, ale samozřejmě jsem zahlédl onen článek v médiích ohledně gender vyrovnanosti a tak tu prostě chci jen napsat to, co už vy všichni přede mnou - to je fakt neskutečná p*čovina... Jsem si na 99% jist, že pokud by byla situace obráceně a ve hře zůstala většina žen a minimum mužů, tak k nějaké "aktivaci pravidla ze Survivor bible" či podobného hovna nikdy nedojde ;) Safra kde byli podobní SJW magoři když v takovém Vanuatu byla finálová sedmička složená ze 6 žen a 1 muže?? Alespoň, že se proti tomu ten soutěžící ozval a odstoupil, díky tomu teď mají všichni možnost vidět jak dementní je produkční tým, jen mě mrzí, že to tolik lidí očividně sleduje - proboha proč?? Kdybyste se na to vykašlali, tak podobné "show" přestanou točit, proč tímhle televizním dnem zabíjíte svůj drahocenný čas? To fakt není nikde nic lepšího, nějakej dokument na Prima Zoom třeba?? :D Ale vážně, hlava mi to nebere...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 13 bře 2023, 15:19

cypher.eu píše:Kdybyste se na to vykašlali, tak podobné "show" přestanou točit

Čauko , :D :D hele ne , takhle to nefunguje . Jak už tu psal Yedko (a to s ním většinou nesouhlasím 8) ) pro nás se Suvájvr netočí , my nejsme cílovka . Nově se Suvájvr vyplatí evidentně , jinak by nebyla druhá řada . Markíze ne , ale na SK frčí hlavně Farma takže tam to je pochopitelné a nejde mi do hlavy proč do toho vůbec šli s SK castem .
Já na to koukám protože mám zrovna Voyo :) kde čumim na seroše co nejdou jinde sehnat nebo i jiné RSky . Jinak bych to taky ditchnul , upřímně v TV bych to nesledoval ani za zlatý prase , to by musela TV Nova přijít s opravdu nadupaným Survivorem ideálně natáčeným za asistence US či AU produkce . Což se asi nikdy nestane ale je krásné o tom snít . :eee:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 13 bře 2023, 15:29

GodfatherCZ píše:Já na to koukám protože mám zrovna Voyo :)

Však tímhle tu show napřímo podporuješ, to je přece přesně v duchu toho co píšu výše, nebo si myslíš, že z onoho tvého shlédnutí na Voyu nic této show neplyne?? Tam nejsou žádné reklamy, nic? ;) Nebo to myslíš tak, že "já jsem jen zrnko písku a když na to já přestanu koukat, tak se nic nezmění"? Inu když si tohle řekne třeba 100 tisíc lidí a budou ve sledování pokračovat tak jako ty, no tak to se pak fakt nic nezmění...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 13 bře 2023, 16:22

OK tak ještě jinak.. I kdyby to byla pravda, tak čeho bojkotem docílíš? Kvalitnější tvorby? Asi těžko. Nebude Survivor, ale bude Love Island - bravo. Takhle je ten formát aspoň v povědoomí lidí a je tu šance, že se někdy vrátí lepší... A Myslím, že české série dost ožily zájem i zpět o US a AU survivora což je fajn.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 13 bře 2023, 17:41

GodfatherCZ píše:to by musela TV Nova přijít s opravdu nadupaným Survivorem ideálně natáčeným za asistence US či AU produkce . Což se asi nikdy nestane ale je krásné o tom snít . :eee:


Já si náhodou myslím že samotná Nova by ráda produkovala lepšího Survivora/Robinsona ale nemá náhodou něco nařízené z CME?

Televize CME vysílají totiž pořady s produkcí od AcunMedya:
Česko/Slovensko - Survivor
Slovinsko - Exatlon
Rumunsko - Survivor, Exatlon
Bulharsko - Survivor, Exatlon
Chorvatsko - Survivor

Před pár lety jsme my jako Češi, poté Slováci, Slovinci a Rumuni (většina CME) byly součástí licence Expedice Robinson (licence pochází od Paprika Studios). Každý stát měl jiný název: Česko - RO, Slovensko - Ostrov, Rumunsko - Supravietuitorul atd.

Takže nevím to jistě a ani si to osobně nemyslím ale neřeší toto jako celek. Za mě ne ale, co by kdyby?

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 13 bře 2023, 18:12

cypher.eu píše:já jsem jen zrnko písku a když na to já přestanu koukat, tak se nic nezmění"? Inu když si tohle řekne třeba 100 tisíc lidí a budou ve sledování pokračovat tak jako ty, no tak to se pak fakt nic nezmění...


:dance: Koukám , že u téhle epizody bude ještě pořádný diskuzní baobab :D , Ano jistě podporuju Voyo , né že by se mi zrovna 2x chtělo ale je to tak . Na uložtu také není vše . A jistě , moje shlédnutí je započítáno do statistiky , nicméně hádám že čísla jim na tomhle konstatně padají a jak řekl Yedko , přímým bojkotem ničeho moc nedocílíš - ale chápu tě , i tvojí zoufalost nad tím jakého Survivora produkujeme , nicméně já jsem skutečně zrnko písku , nás 10-20 aktivních na tomto foru jsme zrnka písku a zda se podíváme , či nepodíváme na nějakou epizodu už Novu netrápí .

boyarddor píše:Já si náhodou myslím že samotná Nova by ráda produkovala lepšího Survivora/Robinsona ale nemá náhodou něco nařízené z CME?

Ano jistě, řídí to celé CME .. ale ohledně toho , co by Nova ráda , si nejsem vůbec jistý . Zisk to je to klíčové slovo a pochybuji ,že by někdo v TV Nova byl opravdu Survivor srdcař . (Tedy částečně krom Novotného , kterému to zapálení i věřím .. i když né uplně vždy) Krásné shrnutí formátů nakoupených CME . Stejně si ale myslím ,že by se evropské národy mohly produkčně spojit a místo nějaké Paprika studios a Kebab Turek Acun Medya si to společně vyprodukovat a natočit . :oops: :eee: :hungry: My češi samotní nikdy finančně neutáhneme takový náročný projekt . A to i USA už x sezon točí jen na Fiji , finance , covid apod . I u nich to asi nesype tolik , kolik by chtěli.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 13 bře 2023, 20:21

GodfatherCZ píše:Stejně si ale myslím ,že by se evropské národy mohly produkčně spojit a místo nějaké Paprika studios a Kebab Turek Acun Medya si to společně vyprodukovat a natočit . :oops: :eee: :hungry: My češi samotní nikdy finančně neutáhneme takový náročný projekt . A to i USA už x sezon točí jen na Fiji , finance , covid apod . I u nich to asi nesype tolik , kolik by chtěli.


No zrovna Paprika Studios bylo takové spojení: Česko, Slovensko, Slovinsko, Rumunsko, Nizozemsko, Švédsko, Finsko, Dánsko. Produkovali to společně. Byla to licence "Robinson". Na ostrovech byly kameramani, reportéři atd. pouze z toho státu který tam měl kmen. Hry a kmenovky natáčeli většinou Holanďani ale prý i Češi se nějak podíleli. Hry o imunitu byly konstrukčně náročnější, ty byly stejné pro všechny verze. Hry o odměnu byly konstrukčně jednoduší a stavěly si je samotné produkce.

Ono by se stačilo vrátit na Filipíny - Caramoan, kde je vše postavené a nějak to vypadá. Myslím že tam teď natáčí Francie.

Zbylé státy z licence (Nizozemsko, Švédsko, Finsko, Dánsko) poslední dvě série natáčeli v Malajsii - Langkawi.

Pokud bychom se tureckého formátu chtěli zbavit, proč Nova neřekne CME že Robinson je jiný pořad než Survivor (což je, už jen kvůli duelům)? Vím že Robinson není americký Survivor jako takový ale mě osobně to přijde velmi podobné (za mě se mi i líbí více Robinson). Rozhodně má Robinson k US Survivoru blíže než turecký Survivor.

PS: Když koukám na Survivor (teď myslím náš) tak mi přijde že ta hudba je úplně mimo. Neříkám že musíme mít stejnou hudbu jako v Americe ale ta z Robinsona byla mnohem ale mnohem lepší než ta turecká.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti