Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 13 bře 2023, 20:36

Nova chtěla navíc po RO2 cestovat na jinou lokaci. Myslíte si že by se jim chtělo i po dvou sériích Survivora cestovat jinam? Je jasný že AcunMedya mají vše v DR ale kdyby se Čechům podařilo nějak oddělit tak by to bylo super.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 13 bře 2023, 21:21

Čechům nějak oddělit :) To je úplně mimo, sorry. Mě v zásadě zajímá jediná věc a to ta, jestli by Acunmedya vadila All-Star, kde by byli hráči z Robinsonova ostrova. Myslím, že již nastal čas navrátilců... Nebo fans v favorites, kde by do fans klidně dali i pár celebrit, když by museli. Chtějí známé tváře tak POME.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 13 bře 2023, 21:44

Yedko píše:Čechům nějak oddělit :) To je úplně mimo, sorry. Mě v zásadě zajímá jediná věc a to ta, jestli by Acunmedya vadila All-Star, kde by byli hráči z Robinsonova ostrova. Myslím, že již nastal čas navrátilců... Nebo fans v favorites, kde by do fans klidně dali i pár celebrit, když by museli. Chtějí známé tváře tak POME.

Přemýšlel jsem nad Allstar kde by byli Robinsoni vs. Survivoři.

Robnsoni:
Petra - S1
Martina - S2
Terry - S2
Tereza - S1
Zina - S2
Jarda - S2
Radim - S2
Martin - S1
Míla - S1
Ondra - S2

Survivoři:
Katka - S2
Nikol - S1
Veve - S1
Lída - S2 (musíme zastoupit starší)
Xénie - S1
Tomáš - S2
Pítr - S2
Tom - S1
Braňo - S1
Martin (SK) - S2

Vybráno schválně bez vítězů

Hele myslím si že Nova ty dva pořady nějak neseparuje. Když zadáš do vyhledavače adresu na které byl Robinson (robinson.nova.cz) tak tě to přesměruje na Survivor. I se o něm na Nově občas zmíní. Takže si myslím že Nova by s tím problém neměla. Ali Acun Ilıcalı (založil a vlastní AcunMedya, moderuje Survivor Turecko) by s tím asi problém měl.

Ale když se podíváte na to jak podle AcunMedye probíhá AllStars:
Jeden kmen - červený (který ve všech verzích reprezentuje známé osobnosti) jsou předchozí hráči.
Druhý kmen - modrý (který ve všech verzích reprezentuje lidi z ulice) jsou hráči noví (takže přes casting).

Nevím jestli v Turecku fakt neumějí anglicky ale když se série jmenuje AllStars tak přeci očekáván že tam budou všechny hvězdy a ne jen polovina lidí.

Takže turecké AllStars je v podstatě Fans vs. Favourites...

Jinak se omlouvám pokud se mýlím. Turecky, rumunsky ani řecky (všichni měli AllStars) neumím. Ale takto jsem to pochopil.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 14 bře 2023, 01:26

OK tak se taky přidám k výběru 24 hráčů. Náhodou to byla daleko složitější práce než jsem si myslel a trochu si říkám, že přeci jen na tom nejsme až tak zle co se týče castingu. I když teď je to určitě nejslabší.

Kika Rovenská (SK2016) @kispin!
Nikola Doneová (RO1)
Petra Paulusková (RO1)
Tereza Dušková (RO2)
Kateřina Koubová (RO2)
Barbora Mudrochová (RO2)
Veronika Přikrylová (S1)
Johana Špačková (S1)
Nikola Čechová (S1)
Kateřina Klinderová (S2)
Johana Fabišíková (S2)
Žaneta Skružná (S2)
Miro Štoffa (SK2016) @Ultagio!
David Chaloupský (RO1)
Miloš Brt (RO1)
Miroslav Hotový (RO2)
Karel Šimek (RO2)
Vladimír Čapek (S1)
Adam Raiter (S1)
Bratislav Martanovič (S1)
Tomáš Zástěra (S1)
Gábor Boráros (S1)
Kristian Kundrata (S2)
Josef Kůrka (S2)

Náhradníci:
Martin Vévoda (RO1)
Zdeněk Doubek (RO1)
Martina Fialková (RO2)
Aylin Saran (S1)
Ta Thuy Dung (S1)
Tomáš Weimann (S2)
Martin Konečný (S2)


Marek Orlík pracoval minimálně na první řadě Survivora a tak bych mu už účast nepovolil. Martin Vévoda a Tomáš Zástěra moderovali/moderují průvodní pořady pro Novu, ale to beru jako OK. Účast Ondry z RO2 po současném konfliktu snad vyloučena :D . Neberu to jen jako all star nejlepších strategických hráčů, ale ať to dává i castingově pro Novu trochu smysl. Zina nebo Blanka by současný formát nebyly schopny zvládnout fyzicky. Návrat podvádějícího Radima je úplné scifi :D.

Tučně dvanáct hráčů pro Fans v Favorites
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 bře 2023, 01:32

Viděl jsem prvních pár dílů a neměl jsem v plánu pokračovat. Nicméně, až budu mít po návratu z ciziny stabilní připojení na tenhle díl se se ženou moc těšíme :D

brninho píše:Otázka do pléna: má Jirkovo odstoupení kvůli nesystémovýmu twistu v CZSK Survivoru precedens?


Dá se říct. V poslední episodě Survivor Palau:
Tom Westman a Ian byli během stání na tý bojce po nějakém čase (teď netuším jakém) vyzváni, aby si stoupli na jednu nohu, protože produkce nechtěla, aby tam stáli 12 hodin :D Tom to odmítl, že takové pravidlo nebylo na začátku soutěže vyřčeno a pokud jej bude produkce chtít uplatnit, tak ať si jej z výzvy diskvalifikuje. Produkce je nakonec nechala dohrát na obou nohách
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 07:29

boyarddor píše:No zrovna Paprika Studios bylo takové spojení......Na ostrovech byly kameramani, reportéři atd. pouze z toho státu který tam měl kmen. Hry a kmenovky natáčeli většinou Holanďani ale prý i Češi se nějak podíleli.

No jo sry , já zapomněl že to dělali Holanďani jako hlavní crew . Dobře tak jinak .. kašlat na licenci Robinson ale natvrdo vyjednávat s CBS . Australani se k tomu také dostali , i když Network10 je snad nějak spřízněná s CBS , a i NZ dostali US licenci ne ? alespoň podle stylu mi to tak přišlo .

boyarddor píše:Když koukám na Survivor (teď myslím náš) tak mi přijde že ta hudba je úplně mimo. Neříkám že musíme mít stejnou hudbu jako v Americe ale ta z Robinsona byla mnohem ale mnohem lepší než ta turecká.

Hudba je uspávač hadů to souhlasím , bez emocí ..jako člověk co má trošku hudební sluch trpím jako zvíře :D :D nicméně stejnou jsem slyšel ve Finské mutaci Selviytyjät Suomi , takže tohle asi nebude uplně turecký výmysl, u RO jsme měli zase hudbu od Rumunské mutace RO a slováci u Ostrova klasickou Awakenings od Landaua . Takže tohle si možná i TV řídí nějak sama , ale ostatní turecké mutace jiných národů jsem neviděl .

Jinak pánové dobré návrhy na All-stars , s tím cestováním po lokacích ..no to by musela cestovat celá velká produkce , tyhle časy jsou hádám ale už dávno pryč , alespoň pro Evropské národy .
Yedko píše:Kika Rovenská (SK2016) @kispin!
Souhlas :dance: Kika si rozhodně zaslouží další šanci a cast , který s ní bude chtít hrát .

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Pattrick » 14 bře 2023, 08:25

Jinak mi napsal produkční Australského survivor - David Forster (který dělá i další show)

"Quite frankly, that is shocking to hear. We have NO rules around gender in the game. The best players make merge regardless of their gender. All players vote equally. There is no restriction or requirement on gender"

- Takže asi tak, celá Česká a hlavně Turecká produkce se může jít vys.. s nějakým pravidlem a že takto může zasáhnout do hry kdokoliv..

A pokračování:

" I can confirm we would never influence the game like that. The purity of the game must be preserved. I’m sorry your producers feel that is an acceptable situation "

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 09:37

Pattrick píše:Jinak mi napsal produkční Australského survivor

Děkuji , s dovolením si půjčuji pro pár komentů na youtubku :dance: dobré vědět , že alespoň tedy AU to dělá poctivě . Ještě bych rád vyjádření od Probsta nebo Burnetta ale hádám , že to mají stejně .
Edit : Můžeš kdyžtak přiložit screen konverzace pro nevěřící tomáše ? děkuji :D já tomuhle sice věřím , ale je dobré mít nabito pro případné argumentace s Acun Medya fans .

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Pattrick » 14 bře 2023, 11:36

No jasně, přidávám přílohy.

https://ibb.co/SmZGgKj

P.
Přílohy
Screenshot_20230314_113328_Instagram.jpg
Screenshot_20230314_113334_Instagram.jpg
Screenshot_20230314_113339_Instagram.jpg

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 12:37

Pattrick píše:No jasně, přidávám přílohy.

Děkuji , i to ostatní co řekl dává smysl , jistě že si produkce mohou víceméně dělat co chtějí a na nich zda Survivor zabijí , udělají z něho Farmu nebo nechají podle osvědčených verzí . :idea:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 14 bře 2023, 13:06

Vy tady z toho ještě uděláte mezinárodní skandál :) mě stačí se podívat že po 7 kmenovkách je Soňa jediná osoba která vypadla po tom co jí vyhlasoval kmen (všechny ostatní out nominoval do duelu držitel imunity) a nějaký genderový pravidlo mi proti tomu přijde jako prd :D

Jinak si z US Survu žádnou situaci kdy by soutěžící hodili bojkot kvůli pravidlům nevybavuju (to Palau je zajímavý, netušil jsem). Napadá mě jen Trosečník z Primy kde si po prohrané soutěži s taháním těžkého děla skrz džungli kmen dupl že to bylo nefér že mají fyzicky slabší kmen a na kmenovce pak rozdělili hlasy tak aby každý z nich dostal přesně 1 hlas :lol: iconic
(?)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Pattrick » 14 bře 2023, 13:57

lacSzlo píše:Vy tady z toho ještě uděláte mezinárodní skandál :) mě stačí se podívat že po 7 kmenovkách je Soňa jediná osoba která vypadla po tom co jí vyhlasoval kmen (všechny ostatní out nominoval do duelu držitel imunity) a nějaký genderový pravidlo mi proti tomu přijde jako prd :D


K tomu už se nemá cenu ani vyjadřovat :D :D

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 14:13

lacSzlo píše:Vy tady z toho ještě uděláte mezinárodní skandál :)

V to doufám :dance: :fight: :hungry: :mrgreen: Ne hele já jsem zase rád , že se jako komunita nenecháme opít rohlíkem .. dokud nedostanu Survivor biblí po hlavě tak neuvěřím . :P :warning:

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 16:28

GodfatherCZ píše:Hudba je uspávač hadů to souhlasím , bez emocí ..jako člověk co má trošku hudební sluch trpím jako zvíře :D :D nicméně stejnou jsem slyšel ve Finské mutaci Selviytyjät Suomi , takže tohle asi nebude uplně turecký výmysl, u RO jsme měli zase hudbu od Rumunské mutace RO a slováci u Ostrova klasickou Awakenings od Landaua . Takže tohle si možná i TV řídí nějak sama , ale ostatní turecké mutace jiných národů jsem neviděl.


No s rumunskou verzí jsme měli společnou pouze znělku. Vše ostatní bylo jen a pouze pro Čechy. Přišlo mi že ta hudba dokonale seděla:

https://hudebnibanka.cz/detail/KPM921#24 - Tribal Machines (b) - KR Hlasování, odhalení hlasů
https://hudebnibanka.cz/search?query=www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DBUNCXHYyimQ%26list%3DPLEQj3UQsBKXnw8gBzDMsu8Oc5SjTlflfM%26index%3D12%26ab_channel%3DCINEMATICTOOLS&searchIn=similar&type=youtube&sortBy=latest&sortDirection=desc&page=1&segmentOffset=30&segmentLimit=60&view=tracks&pageAlbumsTracks=1&pageTracks=1&pageAlbums=1&pageList=1 - Wild Kingdom - Odchod hráče (dobrý pokus o emotivní hudbu)
https://hudebnibanka.cz/search?query=www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D9a695vh9Wew%26list%3DPLEQj3UQsBKXnw8gBzDMsu8Oc5SjTlflfM%26index%3D10%26ab_channel%3DGloryOath%252BBlood-Topic&searchIn=similar&type=youtube&sortBy=latest&sortDirection=desc&page=1&segmentOffset=30&segmentLimit=60&view=tracks&pageAlbumsTracks=1&pageTracks=1&pageAlbums=1&pageList=1 - Spirit Clouding In Bralgu - Hra
https://hudebnibanka.cz/search?query=www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DZtHwZvGck-8%26list%3DPLEQj3UQsBKXnw8gBzDMsu8Oc5SjTlflfM%26index%3D13%26ab_channel%3DFullTilt-Topic&searchIn=similar&type=youtube&sortBy=latest&sortDirection=desc&page=1&segmentOffset=30&segmentLimit=60&view=tracks&pageAlbumsTracks=1&pageTracks=1&pageAlbums=1&pageList=1 - The Messenger - Hra 2
https://hudebnibanka.cz/search?query=www.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DFH9Nz2O6lY8%26list%3DPLEQj3UQsBKXnw8gBzDMsu8Oc5SjTlflfM%26index%3D9%26ab_channel%3DFullTilt-Topic&searchIn=similar&type=youtube&sortBy=latest&sortDirection=desc&page=1&segmentOffset=30&segmentLimit=60&view=tracks&pageAlbumsTracks=1&pageTracks=1&pageAlbums=1&pageList=1 - Wrath Of God - Viděli jste

Chtěl bych aby se tato hudba ještě někdy do českých verzí zakomponovala.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 16:45


Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod Yedko » 14 bře 2023, 16:49

Lamik.lamity píše:Dá se říct. V poslední episodě Survivor Palau:
Tom Westman a Ian byli během stání na tý bojce po nějakém čase (teď netuším jakém) vyzváni, aby si stoupli na jednu nohu, protože produkce nechtěla, aby tam stáli 12 hodin :D Tom to odmítl, že takové pravidlo nebylo na začátku soutěže vyřčeno a pokud jej bude produkce chtít uplatnit, tak ať si jej z výzvy diskvalifikuje. Produkce je nakonec nechala dohrát na obou nohách


Takže proto nebyl ve Winners at War? :D
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 17:03

Téma na diskuzi o ideálním Robinsonovi/Survivorovi: http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?f=49&t=4108

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 17:33

boyarddor píše:Ukázky z jiných států pod tureckou licencí:

V čem mají chorvati jinou kmenovku ? mě přijde jen natočená z jiného úhlu jinak to stejné studio .

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 17:51

GodfatherCZ píše:V čem mají chorvati jinou kmenovku ? mě přijde jen natočená z jiného úhlu jinak to stejné studio .


Chorvatská KR:
Obrázek

Česká/Turecká atd. KR:
Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 18:35

Ajo :) no tak asi tam mají těch studii víc , pokud natáčí současně s náma . Nebo to vždy na každý turnus mění .

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod boyarddor » 14 bře 2023, 18:40

GodfatherCZ píše:Ajo :) no tak asi tam mají těch studii víc , pokud natáčí současně s náma . Nebo to vždy na každý turnus mění .


Ale popravdě se mi jejich líbí víc. Výhodou tureckých KR je to že jsou ve stanu takže je v nich permanentně "noc".

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP14

Příspěvekod loid » 16 bře 2023, 23:57

Co napsat, aby to nebylo jen opakování dříve napsaného? Nedaří se mi...

Pravidlo o genderu je total shit. Víc to nemá cenu rozepisovat.

Netuším, jestli necelebrity mají ve smlouvě nějakou pokutu za odstoupení z vlastního rozhodnutí - jestli ano, tak velký respekt pro Jirku, že měl koule na to, odejít z vlastního rozhodnutí, protože se mu něco nelíbilo. Respekt pro Jirku podporuje i jeho rebelie proti Ondrovu arogantnímu chování.

Na Švancim bylo vidět, že délka hry je dost neúnosná - a to nedošel ani do půlky. Jako jo, má už pár let po kariéře, ale takhle by to asi vypadat nemělo...

Ondra moderování rady, hlavně konflikt s Jirkou, vůbec nezvládl. Je mi fuk, co říká/dělá mimo záznam, tady se projevil jako ***** (nemám odvahu to napsat).

Celková spokojenost u mě výrazně poklesla. Teď přemýšlím, kvůli komu se dívat dál. Snad se probere Žaneta, možná začne hrát Kulhy. Martin mě zajímá, kam až může takový exot dojít... Bohužel hodně zbylých je pro mě totálně nezajímavých a někteří z nich mě vysloveně s***u.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti