Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod boyarddor » 16 bře 2023, 21:07

Epizoda 16:
• Voyo: 16. 3. 2023
• TV Nova: 23. 3. 2023

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 17 bře 2023, 17:35

Nějak nevim o čem psát, akorát už mi po 8 týdnech přijde trochu podezřelý jak chodí kmeny furt na střídačku na kmenovku :) takže tentokrát to čekalo Hrdiny i když v poslední době vyhrávali totálně všechno.

Celkem mě Hrdinové lezou na nervy, Pítr a Andrea zůstali ze svojí původní aliance jako jediní, snaží se nějak uchytit ve hře a nakonec jsou ty špatný. Tady mi už celkem leze na nervy Tomáš, jak mi doteď nevadil tak nějak jiřinovatí, očividně jakmile někdo ve stylu Johanky nebo Pítra je na spodku kmene a snaží se s tím něco dělat a jen nesedí v koutě, nečumí a nesbírá síly na nejbližší duel, tak je hned svině a villain. lol ok.

Gender pravidlo podle všeho dál jede, pár náznaků tam bylo že se pro ženské nemůže hlasovat. Celkem už bych bral konec, dalo se to jedou těm a jednou těm druhým, pls go away.

Tentokrát mi lezl na kmenovce Novotný na nervy asi víc než minule při incidentu s Jiřím, co to bylo tvl jak do toho furt motal nějakou Dunu a Hru o trůny, těžce cringe. :? :-? :-?

Zpovědnice:
Survajvr s2w8.jpg
(?)

Online
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod Yedko » 17 bře 2023, 19:55

Tomáš mi vadil od začátku snad ještě víc než Jiřina z těch náznaků a tady se definitivně odkopal. Ale současně jako chápu, že to takhle hráli aby za každou cenu zachránili Matěje.

EDIT: Jsem velmi zvědavý na Novotného recap o víkendu. Jeho instastory, ve které je doběla vytočen na střihače, kdy říká, že nedělají svojí práci, to docela nateasovala. Vůbec mi nedošlo, že by tam mělo být něco špatně, ale beztak tam nedali něco co bude důležité do budoucna.. nebo nevím, uvidíme.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod brninho » 18 bře 2023, 18:57

Pítrsovo nezahrání imunity bylo snad horší než genderové pravidlo (facepalm), jak blbej musíš být když víš že vyřazen bude pouze muž, nebude to Tomáš, sám máš nůž na krku několik kmenovek A STEJNĚ TO NEZAHRAJEŠ. Pítrs byl na začátku zajímavej když měl dominantní alianci a byl vykreslenej jako "provider" kmene. Takhle odchází někdo pro mě úplně zbytečnej a střihači si akorát rvou vlasy co si vymyslí místo prostřihů na Pítrs&Andrea.
Přijde mi že k mé nelibosti tu hru hrajou dobře jen Tomáš a Žaneta (opatrně se vlísající do přízně Johanky) a jedinej komu fandím jsou Johanka, kterou ale občas přemůžou emoce a je upovídanější než by bylo zdrávo a Pepa, kterej je ze všech asi největší sympaťák, ale té hře samotné nerozumí a podle mě za chvilku i nad ním převezme otěže Tomáš.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 18 bře 2023, 21:52

Já si myslím že Pítr vyloženě chtěl nechat tu imunitu Andree a věřil nejspíš že duel dá? Ale nevim no, dokud nebude nějaké interview tak se to asi nedozvíme.
(?)

Online
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod Yedko » 19 bře 2023, 00:46

Určitě. Hrál to tak, že ho prostě dal Andrejce, že to v této fázi hry nebude plýtvat. Že buď teď ty duely do sloučení dá nebo to stejně nemá smysl a aspoň pomůže jí. Úplně chápu a souhlasím, že ho hejtujete, ale přesně tyhle věci tenhle debilní formát nabízí no. Asi legitimní způsob hry, pokud tam máš někoho koho fakt dlouhodobě znáš a vidíš jak bezvýchodné to je v tom přemlouvání. Navíc tady to nebylo tak jednoznačný že půjde. Z části navíc určitě doufal, že to třeba Tomáš zahraje jinak.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod boyarddor » 19 bře 2023, 20:20

Poznámka: Ondřej se chce zeptat jestli nepřidají Robinsonův ostrov na Voyo.

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP16

Příspěvekod loid » 24 bře 2023, 00:34

Nějak nerozumím Rebelům/Johance - včera málem sežrali Adama, když se ozval, že se mu nelíbilo, když Johanka řekla před kmenovou soutěží, že jsou rozděleni na dvě aliance, dneska soutěžní jednotu kmene sama propagovala... Neřeším, jaký je Adam, ale nelíbí se mi, že totéž u někoho je důvod k hejtování a u jiného je to OK.

Kristián začal tlačit na pilu a je tu náznak protiakce. Ale tu Johanka "zkoušela" i jindy... Kulhy se mi zamlouvá víc a víc, zdá se mi, že si docela poradil se svojí ne úplně dobrou pozicí.

Začínám být zase zvědavý na vývoj.

Gender pavidlo by mělo rychle skončit. Nebo zůstane až do final 6? Moderátor stále nemá formu, někdy si hraje na ředitele zeměkoule a jindy si bokem stěžuje na ansámbl...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů