Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod Yedko » 31 bře 2023, 00:28

Epizoda 20:
• Voyo: 30. 3. 2023
• TV Nova: 6. 4. 2023
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod Yedko » 31 bře 2023, 00:30

Tak ale dopiče... Tyhle blindsidy na diváky jsou fakt labůžo... To jako nemůžou později šikovně dotočit a napasovat to před tu kmenovku? Ale tak třeba se zase za čtyři díly dozvíme co si tam jako před vyloučením ve 20.epizodě řekli... Nicméně za její vyloučení jsem rád - nejméně zajímavý hráč vůbec + mi ani nebyla sympatická a tady tyhle pomlouvačky a víření zlé krve mimo hru bych ji teda věřil ze všech nejvíce.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod cihi » 31 bře 2023, 04:14

Yedko píše:Tak ale dopiče... Tyhle blindsidy na diváky jsou fakt labůžo... To jako nemůžou později šikovně dotočit a napasovat to před tu kmenovku? Ale tak třeba se zase za čtyři díly dozvíme co si tam jako před vyloučením ve 20.epizodě řekli... Nicméně za její vyloučení jsem rád - nejméně zajímavý hráč vůbec + mi ani nebyla sympatická a tady tyhle pomlouvačky a víření zlé krve mimo hru bych ji teda věřil ze všech nejvíce.


Tomas zmanipuloval Mateje v tom smyslu, ze Paja + Andrea budou drzet ve slouceni spolu a budou chtit zenskou alianci. Kdezto Karolina + Andrea spolu nemaji dobrej vztah a jelikoz se tady jede hodne, ale opravdu hodne na vztahy (nedokazou se nad to takticky pozvnest jako v US nebo AU), tak je u dua K + A mensi sance na zenskou alianci.

Ale me spis bavi to, jak chodi Hrdinove na kmenovku jak ovce na porazku a prenechavaji dobrovolne svuj kmen tem dvoum. To se jen tak nevidi, protoze minimalne jeden z nich mel letet uplne na zacatku, co se tam pridali...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod Yedko » 31 bře 2023, 04:45

Nene tam podle mě muselo být z toho jak to řekl 100% něco osobního. Pravděpodobně nějaký vývoj té situace s Andreou, kdy si nakonec uvědomil, že nějaké sračky o něm vypouštěla ona, když ho zná nebo nevím...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod cihi » 31 bře 2023, 13:32

Yedko píše:Nene tam podle mě muselo být z toho jak to řekl 100% něco osobního. Pravděpodobně nějaký vývoj té situace s Andreou, kdy si nakonec uvědomil, že nějaké sračky o něm vypouštěla ona, když ho zná nebo nevím...


To je mozny, ze tam bylo jeste neco takovyho navic. Oni ten strih nezvladaji jak v AU a US, ale hlavne, ze to ma 90 minut :D

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod Nerd » 31 bře 2023, 14:07

Já z těch kmenovek Hrdinů vždycky rostu, respektive z jejich naprosté neschopnosti odstranit dva cizí elementy z prostředí kmene, které už ale právě díky tomu zcela ovládají veškeré dění. To je bolestivý jenom pozorovat. Každopádně Pavlína. Jako nový člen kmene začínající v menšině byla relativně zajímavá, po postupu hierarchií výše už jen zbytečný přívěšek. Nejvíce jsem tak rád, že se drží Andrea a odskákal to správný hráč. Za to asi můžou moje sympatie pro zdánlivé outsidery.

Fandím: Andrea, Johanka a Žaneta.
Neutrál: ostatní Rebelové spolu s Karolínou.
Ven: zbytek osy zla, tj. Tomáš a Matěj konečně už, loutka Adam plus zbývající hrdina Pepa.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod brninho » 31 bře 2023, 20:52

Já Žanetu přes veškerý nesympatie vnímal jako chytrou hráčku, ale to zacházení s výhodou :lol:
Mohla předstírat že má nápovědu k imunitě, donutit tím pádem kmen na nejbližší kmenovce splitnout hlasy a alespoň nebýt vyhlasovaná, ale asi jsem ji přeceňoval. Aspoň by ta výhoda byla o něco míň zbytečná, byť pořád...zbytečná. V tom formátu se soubojem u udržení je to v podstazltě jen o tom jestli člověk s individuální imunitou je na tvé straně nebo ne, v současný fázi hry a s využitím jen do sloučení vyloženě zbytečnost.
To je asi tak jediný, co mě herně v posledních dvou epizodách zaujalo :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP20

Příspěvekod lacSzlo » 04 dub 2023, 14:38

Při telefonování s blízkými v epizodě 19 samozřejmě nejvíc člověka vezme zpráva o Josefovo dědečkovi. Ale nemůžu si pomoct mi hrozně pobavilo když se Karolína ptala na to jak se mají koně a jestli tomu jejímu nejoblíbenějšímu nic nechybí a jestli jí ho neprodali :D

Kauzu ohledně toho zda si Andrea dělala z Matěje prdel že bydlí v 33 v garsonce byla dost wtf, moc mi to na Andreu nesedí ale idk. Pavlína nakonec předvedla nejlepší výkon na poslední chvíli ve své poslední epizodě, evil liar villaines mi bude chybět :love:

Podle ukázek to na slučko ještě příště moc nevypadá, pokud půjdou na radu třeba konečně modří tak bych to bral, celkem bych chtěl vědět jak ta situace u nich v kmeni nakonec na kmenovce dopadne, jestli je Žaneta fakt tak v háji jak to vypadá (a asi bych to nakonec i bral kdyby vypadla, protože cokoliv oslabí Tomáše, beru.) Ale pokud by v duelu vykopla ze hry třeba Adama nebo i Kristiána, zase tak moc se zlobit nebudu.

Momentálně se trochu bojím, jak se situace bude vyvíjet v případném sloučení, Tomáš+Matěj+Josef+Karolína mi přijdou dost solid a že drží při sobě, po slučku by k nim hned zběhla Žaneta, vůbec netuším co Kristián (holky a Kulhy a Adam ho pomlouvají dost, ale přijde mi že když už sám Kristián se dostane prostor vyjádřit, tak to zní že by šel po Žanetě a Tomášovi a spol). Netuším co Kulhy, přijde mi že minimálně s Johankou a Barčou je zadobře, ale podle všeho má blízko k Josefovi, tak těžko říct co on. Adam nesnáší Žanetu, ale Tomáš a Matěj, vrátil by se k nim?

Jinak hodně velké BOOOOO na Hrdiny, jak si nechali tvl Tomášem a Matějem po swapu dokurvit celý kmen, zbývá jich ve hře jen 4 a minimálně Andrea se na ně okamžitě vykašle jakmile bude moct, ještě když furt dokola omílají jak k ní nemají vůbec žádnou důvěru.

Favoriti: Andrea, Johanka, Barča, Kulhy
Smíšené pocity: Žaneta, Adam, Karolína, Josef
Nejvíc bych uvítal vypadnutí: Tomáš, Matěj, Martin, Kristián

Survajvr s2w10.jpg
(?)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti