Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP22

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP22

Příspěvekod Yedko » 06 dub 2023, 16:33

Epizoda 22:
• Voyo: 6. 4. 2023
• TV Nova: 13. 4. 2023
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP22

Příspěvekod boyarddor » 07 dub 2023, 11:12

Hra o imunitu byla OK, nebyla nejlepší ale ani nejhorší.

Indivindy imunita pro Andreu :idea:

KR byla jedna z těch zajímavějších. Rozhodně bylo zajímavé že tam probíhala tak dlouhá diskuze mezi kmeny.

Vůbec jsem netušil že se dá imunita zahrát pro druhý kmen, ale pokud ano tak alespoň k něčemu jsou dva kmeny na kmenové radě.

Proč bylo tajné hlasování nahrazeno otevřeným :vomit:

Matěj jde domů, alespoň si to těsně před sloučením uvědomili

Ukázky na další díl nám bohužel opět dělají ze Survivoru Love Island.

PS: Martina Helis (RO2) říkala že jde jasně vidět že Survivor dělá stejná produkce (myslí tím Čechy kteří jsou přítomni) jako Love Island (ano souhlasím s ní, vysvětlovalo by to ty odměny u bazénu a telefonáty). Pokud je to pravda, proč Nova neoslovila stejné lidi které měla na Robinsonově ostrově.

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP22

Příspěvekod cihi » 12 dub 2023, 05:00

Johanka jede podle me na vitezstvi a az se obavam, jak moc ji v tom produkce bude chtit pomoct, kdyz uz letos prisli s genderovym pravidlem, to by bylo, aby nebyl i genderove vyvazeny vitez oproti lonsku :D

To prekrikovani na kmenovce, jako jo byla to zajimava vymena nazoru, ale nebyl to Survivor - tam to nebyva o tom, ze nekdo neco spatneho nekomu rika, a proto je treba ho vyloucit, nejsou tam ty silacky ani ochranarsky gesta - Zaneta s Tomasem si z toho udelali Love island, hrdlicky jedny.

Otevrene hlasovani vylozene smesne :D proc zacinal vubec Pepa?

Duely nesnasim, ale na tento jsem se podival. Bylo to celkem dost napinavy v zaveru, coz se jen tak nevidi.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP22

Příspěvekod lacSzlo » 12 dub 2023, 23:44

Survajvr s2w11.jpg


Žaneta mě baví jako underdog, ale fakt PROSIM ať to v mergi neovládne aliance kolem ní, Tomáše a Josefa! (ti dva mi přijdou poslední dobou děsně arogantní, Pepa si hraje na skvělýho hráče a furt všechny mi přijde hrozně poučuje, jak blbě hrajou, a chlubí se ve zpovědnicích jak má kmen Hrdinů pod palcem, přitom většinou nakonec na kmenovce sedí on s otevřenou pusou a vyvalenýma očima co se to vlastně stalo). Karolína moc nečekám že se od nich trhne, i když to Příště uvidíte naznačuje. Co je horší, se bojim že s nima dál bude držet i ta Andrea, až moc vede řeči stylu "já je vlastně chápu proč pro mě furt hlasujou, hehe", ale doufám že se v ní fakt pletu teda.

Takže moje hlavní naděje jsou v šestici Kristián, Johanka, Kulhy, Martin, Barča a Adam, fandím teda hlavně Johance a Barče xD Jak mě jednu chvíli Adam sral ze všech lidí ve hře nejvíc, tak teď mu pomalu z kluků fandím nejvíc? lol

Ona nakonec ta aliance kolem Tomáše by zase tak strašná nebyla, vzhledem k tomu že by v ní bylo i víc holek (a těm já fandím), ale konkrétně Tomášovi bych to přál aby dostal na zadek a pakoval se ze hry co nejdřív. Plus to status quo u Rebelů je od začátku furt stejný, tak by mě fakt nakrklo kdyby se to v mergi zase celé seskupilo kolem Tomáše a Žanety, kteří začnou rozdávat instrukce. :angry:

Favoriti: Johanka, Andrea, Barča, Žaneta, Karolína, Adam
Nevadí mi ale ani by mi nechyběli: Martin, Kristián, Kulhy
Ven: Tomáš, Josef
(?)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host