Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod Yedko » 13 dub 2023, 04:33

Epizoda 24:
• Voyo: 13. 4. 2023
• TV Nova: 20. 4. 2023
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod Yedko » 14 dub 2023, 03:37

Žaneta pro vrnění v její poskakující kundě game thrownula celého Survivora (což většinou často jinde vidíme naopak) a tak ji přeji příjemný zbytek života. Zklamalas mě holka no, CO UŽ. Jinak snad jen - co to kurva zase bylo za duel??? Snad ještě horší než to sekání se Švancarou...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod cihi » 14 dub 2023, 04:23

Yedko píše:Jinak snad jen - co to kurva zase bylo za duel??? Snad ještě horší než to sekání se Švancarou...


Kdyz si to srovname s obtiznosti duelu Matej - Tomas, tak to pusobilo vylozene smesne :D

Nicmene souboj o imunitu se mi celkem libil, pokrok oproti duelum z minuleho roku - i kdyz bylo jasny, ze to vyhraje kluk a jeste k tomu s velkou pravdepodobnosti Tomas. Meli to nechat zakoncit skladackou, aby narocnost vyvazili - ale takove komplexnejsi mysleni - to bychom po nich chteli hodne, ze?

Vypadnuti jsem pral spis Johance, protoze by to za a) slibovalo zajimavejsi vyvoj a za b) uz se mi prejida to jeji hrani na "uprimnost" - ze ktere se vyklube akorat tak vlastni blbost (zde se mi libilo jak toho Tomas vyuzil, a to nemusel ani lhat) - ve hre, kde takto naivne hrat nejde. Ano, muze byt nekdo 100% uprimny a dojit klidne i do finale, ale jako cestujici, ktereho nekdo vzal s sebou - ne jako hrac, za ktereho jsem Johanku, i kdyz asi mylne, zacal v posledni dobe podobne jako Tomas povazovat.

Tomase rad nemam, neco mi na nem nesedi (asi ty drogy) a nevadilo by mi, kdyby letel, ale na te kmenovce si to celkem povodil - krom nesrozumitelne koktajiciho Martina a o neco lepe koktajici Johanky, ktera mela maslo na hlave, s Barou si nikdo nic nedovolil rict :D Akorat to po Love islandu tentokrat misto Survivoru pripominalo osobnimi hadkami rovnou VyVolene. Ale Nova a bulvar jsou urcite spokojeni, to bude materialu!

PS: Nejlepsi je Pepa, kterej si myslel, ze tomu vsemu bude sefovat v mensinove alianci :dance:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod lacSzlo » 15 dub 2023, 18:40

Já jsem rád, že šla Žaneta, sice jako individuálně jsem jí fandil, ale strašně mě poslední dobou sere Tomáš, takže jsem rád že přišel o svojí queen. Zbytek aliance s ním držel beztak jen protože měl na krku individi - aspoň teda doufám že do příště se od něj minimálně Karolína a Pepa trhnou... aby ta hra byla zajímavější (celkově jsem se obával, že kdyby Tomášovci dostali navrch, tak to bude boring slučko, dokud si udrží převahu tahle sestava, může to být ještě fun).

Mrzí mě Andrea, držet dál bez zaváhání s lidma co jí vyhlasovali 3x do duelu??! (kdyby mohli teda) - a odůvodnit to že by to bylo nemorální jít proti nim, to jdi do hajzlu tvl, a tak jsem jí fandil ať se navzdory všemu do té merge dostane.

Jo jinak merge party mě málem zabilo, 90 minut chlastání žrání a tancování, plky o ničem, neskutečně filler epizoda a ještě ty czsk disco remixy, zabte mě.

Fandím relativně všem, kromě Tomáše a leze mi na nervy Pepa jak furt mele o tom, že měl Hrdiny kmen pod palcem, přitom věčně čučel jak puk. Tak určitě. Plus ta Andrea pokud se nevzpamatuje. Aliance 6 je fajn a Karolína taky, držím jim palce, alespoň chvíli ať si ty počty ještě udrží (ale hádat se při tom můžou klidě furt, to mi nevadí xD)

Survajvr s2w12.jpg


Údajně by se mělo od teďka vyhazovat už každou epizodu? (viz ukázky na příště plus finále má být prý podle programu někdy 17.5., tak to tak asi bude). Jsem zvědav co to provede se zpovědnicema, začíná to nabírat zajímavé obrátky tyhlety počty :D
(?)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod Yedko » 15 dub 2023, 21:13

Taky si právě narozdíl od cihyho myslím, že daleko zajímavější je vyřazení Žanety a to právě z důvodu toho jak se Rebelové mají tendenci tříštit, narozdíl od Hrdinů, kdy tam Andrea je s něma i po tom co po ní šli každou radu, kdy už nemohli útočit na jednoho z jejích kamarádů... Karolíně bych třeba taky fandil, kdyby už tak minimálně třikrát nechtěla odejít... Za mě musí vyhrát někdo z té šestice nebo maximálně Pepa, který mě už ale taky sere. Pro Johanku byl tento díl doufejme wake up call a začne to hrát normálně a bez emocí...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod boyarddor » 19 dub 2023, 20:49

Yedko píše:Žaneta pro vrnění v její poskakující kundě game thrownula celého Survivora (což většinou často jinde vidíme naopak) a tak ji přeji příjemný zbytek života. Zklamalas mě holka no, CO UŽ. Jinak snad jen - co to kurva zase bylo za duel??? Snad ještě horší než to sekání se Švancarou...


Prej hráli duely dva. Nejdřív měli "sliding puzzle" kdy řadili čísla 1-24. Po hodině a půl je zastavili. A dali jim tento duel.

PS: Druhý duel trvalo postavit 3 hodiny. Podotýkám že to je 10 břidlic a 10 míčků. :fuck:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP24

Příspěvekod Yedko » 20 dub 2023, 03:34

Koukám Ondřeje no :D zapomněl jsem to tu napsat. Nicméně nechápu proč to tam nenechali. Vždyť by to byla sranda udělat to tak, že eeeeeeeh hodinu a půl jako stačilo na tuto kokotinu - pojďte tu házet raději míčky na kachličky, ale chápu že nechtěli své dvě nejlepší ženy shodit :D Ale fakt si nepomohli protože to vypadalo hrozně...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host