Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP26

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP26

Příspěvekod Yedko » 20 dub 2023, 05:15

Epizoda 26:
• Voyo: 20. 4. 2023
• TV Nova: 27. 4. 2023
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP26

Příspěvekod cihi » 23 dub 2023, 21:46

Skoda, ze se z toho opet stava soutez "Porazi nekdo Tomase, nebo to vyhraje?" stejne jako minuly rok, jestli nekdo porazi Vladu.

Rebelove meli vetsinu, ale ztratili ji jen kvuli duelum, coz je proste absurdni debilita.

Co bych videl jako pozitivum, tak po slouceni, kdyz se vylucuje (tedy zde lepe receno - vypadava) kazdej dil, tak to ma dobry tempo, coz je jedine skoda, ze takovy tempo to nemelo i predtim.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP26

Příspěvekod lacSzlo » 25 dub 2023, 22:36

Teda co poslední dobou na kmenovkách předvádějí Tomáš a Pepa, to je tak EXTRÉMNĚ na pěst, že to ani není možný, tvl zbavte mě jich konečně, nemůžu vystát ani jednoho, hrajou si na silný hráče a věčně shazujou Rebely jen kvůli tomu, že drží spolu (přitom mi netvrď že když jim to vyjde, že by s Karolínou a Andreou do té top 4 Heroes prostě automaticky nešli? to by jim nesežral ani debil)

Rebelům tleskám že to doteď vydrželi a dál drží spolu, jsem hodně zvědav, co bude dál, když je to teď bohužel 4 na 4, celkem mě to děsí. (ideálně pokud by flipla Karolína, ale to by asi musel vyhrát individi konečně někdo jiný než Tomáš nebo Pepa, protože ti vyloženě posílají lidi do duelu za trest za neloajalitu, viz Kristián, Kulhy a Johanka aneb poslední 3 kmenovky).

Andrein vývoj ve sloučení nadále neskutečný zklamání, jak je najednou úplně podělaná z blba Tomáše, je smutný na to koukat (ale jinak asi hej, celkem jí to vychází tahle taktika, teda pokud to je taktika).

Martin chudák na poslední kmenovce za mě jediný dával smysl a oni mu tam pomalu vynadají do retardů co to neumí hrát? Jako člověk mi je nesympatický, ale momentálně mi přijde že strategicky nejvíc dává smysl to jak to hraje a tbh fandím mu.

Ideálně představa finále pro mě momentálně asi Tomáš, Pepa a nějaký Rebel, třeba právě ten Martin, a Rebelové dají hlasy Martinovi (takže Tomáš a Pepa by pukli vzteky, to bych jim moc přál).

Fakt doufám že nevyhraje Hrdina, Karolína má občas svoje světlé chvilky, nad zbylýma třema už jsem dost zlomil hůl. To radši finále Bára a Adam, aspoň by byla sranda jak těm 2 chytrákům prdne žilka pro koho mají hlasovat.

Survajvr s2w13.jpg


Jinak spád konečně dobrý, ale vzhledem k tomu že merge bude mít komplet max nějakých 10 epizod, přijde mi, že český surv dává až radikální důraz na kmenovou fázi hry (ta merge proti tomu prostě... to je prd), no ať se produkce zase příští rok nediví že vypadávají ze začátku samý ženský. lol
(?)

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP26

Příspěvekod boyarddor » 26 dub 2023, 13:11

Koukal jsem na fanouškovský Facebook (je příšerný) a našel jsem anketu na to co by lidi chtěli jako další sérii. Nejvíce měli:

Češi vs. Slováci 48%

Vítězové a hráči z minulých sérii vs. Nabušení fanoušci vs. Celebrity (3 kmeny) 10%

SuperFans vs. Celebrity 8%

Město vs. Dědina 6%

Jako Robinsonův ostrov 5%

Hlavně ne tureckou 5%


Nejvíce sympatizuji s vítězové a hráči z minulých sérii … (pouze pokud by nám dali i hráče z RO), Jako RO a hlavně ne tureckou

jsemtady
Příspěvky: 4
Registrován: 17 bře 2023, 21:59

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP26

Příspěvekod jsemtady » 26 dub 2023, 16:59

lacSzlo píše:shazujou Rebely jen kvůli tomu, že drží spolu (přitom mi netvrď že když jim to vyjde, že by s Karolínou a Andreou do té top 4 Heroes prostě automaticky nešli? to by jim nesežral ani debil)


Tomáš si celkově hodně protiřečí, divím se, že to ještě nikdo nikde nezmínil, ani kdokoliv z hrdinů ve zpovědnici. S Pepou tomu nasadili korunu, když právě na té kmenovce se šípy říkali, že oni sami si přece nebudou střílet šípy do vlastních řad.

boyarddor píše:Koukal jsem na fanouškovský Facebook (je příšerný) a našel jsem anketu na to co by lidi chtěli jako další sérii. Nejvíce měli:
Vítězové a hráči z minulých sérii vs. Nabušení fanoušci vs. Celebrity (3 kmeny) 10%

3 kmeny, to by se mi líbilo. Akorát si myslím, že by se to mělo namixovat od začátku - necelebrity a celebrity dohromady.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host