Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP27

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP27

Příspěvekod Yedko » 26 dub 2023, 21:20

Epizoda 27:
• Voyo: 26. 4. 2023
• TV Nova: 3. 5. 2023
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP27

Příspěvekod Yedko » 26 dub 2023, 23:23

To je labůžo fakt... Bys strašně chtěl těm "červeným" holkám fandit, ale tohle prostě nejde... Jedna náladová rozmazlená svině a quitterka co ani to není schopná dotáhnout do konce a druhá sice sympatická a celkově skvělá... ale naprosto naivní a ovladatelná husička... Přitom ten potenciál před sloučením obou tam byl. Barbora zase nepřekročila stín absolutně v ničem a je fajn že tak nudný člověk odchází. No nic. Buď Johanka nebo arogant Pepa, jinak to nejde. Martin jako vítěz by byl hrozný troll, ale kdyby to tak bylo tak tam bude mít lidi v porotě, kteří mu to nedaj.

Šance na výhru:
Johanka 30%
Pepa 29%
Tomáš 20%
Andrea 15%
Adam 3%
Martin 3%
Karolína 0%
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP27

Příspěvekod cihi » 28 dub 2023, 02:21

Libi se mi, jak se dil co dil ukazuje vetsi a vetsi debilita duelu :D

Tak ted uz jim preju, aby jim Tomas vyhral vsechny duely a finale muzou rovnou zrusit, protoze to zaslouzene (v kontextu tohoto paskvilu) vyhraje. Treba by je kvuli tomu i priste zrusili, ale predpokladam, ze by Tomasovu jizdu v produkci povazovali naopak jeste paradoxne za prospech duelu.

Uz jsem si rikal, ze by mohli na kmenovce vykouzlit nejakej zajimavej tah, kdyz Tarzan s Martinem vymysleli, ze by dali 2 hlasy na Pepu a mohli to se stestim alespon zkusit na remizu = sel by Pepa i Tomas do duelu, ale nakonec zase nic a jedine, co si z toho odnasim, ze Tomas opet vyhral duel.

Tam neni regulerne komu fandit:

Tomas - absolutni debil, ale fyzicky si to dava jak pan - ale jenom o tom sakra Survivor byt nema...
Martin - obcas trotl, taky toho moc nepredvedl, ale asi mu to trochu preju
Johanka - pred sloucenim vypadala nadejne, ale tou svou hrou "srdcem" to fakt zabila, pricemz ji ale pres srdce nedelalo problem vyrobit ted falesnou imunitu :D (zajimalo by me, kdo ji to poradil, protoze sama by na to neprisla)
Pepa - strasne arogantni borec, co si mysli, ze sefuje nejen kazdymu kmenu, celymu ostrovu, ale i intergalaktickymu vesmiru, pricemz je herne absolutne mimo a vychazi mu to jenom diky tomu, ze jeho BF Tomas, na kteryho se nalepil jako kliste (mimochodem stejna vec, kterou vycitaji ostatnim) vyhrava bud duely, nebo imunity
Andrea - fyzicky velmi dobra, k tomu bych rekl klobouk dolu, ale jinak je uplne mimo
Karolina - kdyz uz ji napadne velkej tah, tak si to radeji rozmysli, protoze proc udelat tah ted, kdyz ho muzes udelat priste a zase si ho rozmyslet :dance:
Adam - ten asi ani nestoji za rec

PS: V tomto "Survivoru" nema vubec smysl delat nejakou taktiku, staci byt jenom nabusenej na duely. Turci jsou fakt zabijak taktiky. Je to jen o tom, kdo vyhraje individualni imunitu a kdo umi duel - vsechno ostatni je jen zbytecna omacka, aby to jakoze jako Survivor vypadalo. Ale skutecny Survivor by toho mel nabizet daleko vic.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP27

Příspěvekod GodfatherCZ » 28 dub 2023, 11:37

cihi píše:PS: V tomto "Survivoru" nema vubec smysl delat nejakou taktiku, staci byt jenom nabusenej na duely. Turci jsou fakt zabijak taktiky. Je to jen o tom, kdo vyhraje individualni imunitu a kdo umi duel - vsechno ostatni je jen zbytecna omacka, aby to jakoze jako Survivor vypadalo. Ale skutecny Survivor by toho mel nabizet daleko vic.


Pod tohle se podepisuji . :idea: Já jsem tuhle patlaninu přestal sledovat před mergem , a nelituju . Zrušil jsem si Voyo a finýto .. jak by řekl minulý pan prezident ,,Sbohem a šáteček'' . Skutečně mi stačí si jen tady přečíst co se na ostrově událo .. zpráva o dalším castingu na S3 je silně znepokojivá , protože o tom jakej formát se nakoupí nerozhoduje samotná Nova ale celé CME , a nejenom Suvájvr ale i Exatlon si drží v zahraničí nějaká čísla , takže na 99,9% očekávám opět tuhle blbost . Hele ono si to svoje diváky našlo takže tak , a já budu spokojen , když bude každý rok alespoň AU Surv a když amíci vyloženě nepodělají svoje série . :hungry:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP27

Příspěvekod Yedko » 28 dub 2023, 12:49

Jako souhlasím s vámi úplně, ale ono pro mě by stačily fakt jen detaily na to, abych to akceptoval. Duel pryč, volání domů pryč a lepší casting bez pseudocelebrit, které si tam platí a ještě se na to vyserou a tím jak většinu věcí fakt objektivně zlepšili už je to za mě koukatelné.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti