Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod Yedko » 11 kvě 2023, 03:39

Epizoda 31:
• Voyo: 10. 5. 2023
• TV Nova: 17. 5. 2023

Survivor: Speciál:
• Voyo: 11. 5. 2023
• TV Nova: 17. 5. 2023

Sestřih toho nejlepšího – největší herní tahy, emotivní momenty, nejlepší skóre, nejtěžší chvíle i strategie.

Tři finalisté, tři rozdílné osobnosti, tři jiné herní strategie. Cesta do finále není snadná a v soutěži Survivor ji kříží nejen fyzické překážky a morální dilemata, ale i boj se sebou samým. A ten bývá častokrát tím nejtěžším. Jen ti nejvytrvalejší se dokážou dostat až na konec a podle slavného motta soutěže „přehrát, přežít a přelstít“ své soupeře.

Každý z nich přišel do show Survivor s jiným příběhem a cílem. Pojďme společně rozkrýt příběhy finalistů. Jaké byly jejich herní plány, úspěchy i pády? A bude jim to stačit na vítězství?
Zdroj: https://tv.nova.cz/porad/survivor/clane ... jeste-ceka


Ono asi tady toto nikdo moc komentovat nebude, pravděpodobně z tohoto fóra ani sledovat, ale kdyby náhodou... Já to asi proklikám, kdyby tam bylo něco zajímavého. Od 18.5. pak bude každý čtvrtek exkluzivně na Voyu desetidílný pořad "Survivor: After", kde budou zpovídat soutěžící po domácí aklimatizaci... Nedokážu si představit, že by to mohlo být lepší než Novotňákovy livestreamy. Místo aby udělali Jury Villu / Ponderosu, nebo Reunion... Vydojit z toho i tu poslední kapku bulvárním způsobem, ale udělat něco, co by mělo nějakou kvalitativní hodnotu - to ne.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod Yedko » 11 kvě 2023, 04:40

Martin a Johanka se podle mě (i přes kouřovou clonu, kterou kolem toho udělali - podle mě nejen z důvodů podezření na Lex Radim) dohodli na tom, že pro jejich hru bude nejlepší když společně do toho finále nepůjdou a daj si duel skoro o vítězství v soutěži. Nechtěli úplně hrát na přinejlepším remízu 4:4 - kdoví jestli by pak rozhodoval ten co by ty čtyři hlasy nezískal jako v US - (pro Tomáše bude hlasovat Karolína, Pepa, Andrea a Žaneta) a riskovat že se ta druhá čtveřice nedohodne na jednom z nich + Johanka beztak stále nevěří Kristianovi, že by nevolil Tomáše. Navíc ještě si s nejvyšší pravděpodobností čekal, že tam opět budou nějaké extra body za duely a když si tam viděl Tomáše, tak si těch bodů za hlasy rozhodně chtěl co nejvíc. To z ukázek vypadá, že letos nebude, což je super.

Ve finále nakonec skončili asi tři ze čtyř (zdravím Barboru) nejméně sympatických lidí na ostrově... Přeju to Martinovi, ale že by to byl nějaký reprezentativní Survivor... Přes veškerou snahu se ani na čtvrtý pokus nepodařilo Nově protlačit ženskou vítězku. To, že by to Karolína otočila tak jako v jedné nejmenované australské řadě je vysoce nepravděpodobné, i když to vypadá, že sociální hru měla solidní - zvláště v kontextu svých soupeřů... :lol:
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod cihi » 11 kvě 2023, 10:54

Duel dopadl dobre, protoze Johana si vyhrat nezaslouzi, a to i paradoxne presto, ze hrala podle me nejlepsi hru - ale nejhorsi na tom je, ze ona si to ani neuvedomovala, protoze tu nejlepsi hru hrala v podstate dost nahodou.

Tak snad to vyhraje "clovek z ludu" Martin, kterej ma za sebou alespon ten spravnej Survivor pribeh - z kokota ze zacatku vyrostl v cloveka, kterymu to hodne lidi preje.

U Tomase ocenuju tu fyzickou cast, kde celou dobu naprosto dominoval (videl jsem jeho Instagram a neskutecny, co dokaze se svym telem - ze zivota ma tedy prupravu jako hrom na tyto souteze), ale na vyhru tam chybi to neco navic - jeho zivotni pribeh by o vyhre rozhodovat nemel.

Ale jestli se budou porotci rozhodovat az na kmenovce, tak se obavam, ze Martin je natolik spatnej recnik oproti Tomasovi, ze i to muze dost rozhodovat. Na posledni kmenovce uz Tomas dost hral na city a porotu, coz urcite zopakuje i ve finale.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod Survivorfans » 11 kvě 2023, 20:22

Zajímavá finálová trojice, jsem zvědavej kdo to nakonec vyhraje. Buď to bude král duelů Tomáš, který má hodně podobný scénář jako loňský vítěz Vláďa nebo Martin u kterýho věřím že pokud aspoň trochu to zranění hrál, tak že byla taktika být kokot a poté se "napravit" :mrgreen: (podobně jak to zkoušel u amíků Jean-Robert Bellande). Karolína podle mě šanci nemá nebo bych upřímně hodně vykuleně čuměl kdyby ano.

Jsem hodně zvědavej na porotu jak bude hlasovat, upřímně mám taky pocit že to většinou bude podle aliancí po sloučku. Uvidíme ale a třeba překvapí.

Jen mě slušně sere Nova, nechápu proč když zapnu Surva na jojo, tak podle úvodní fotky rovnou vím kdo letěl. :cry: Klidně bych i poslal fotku, kdyby to šlo.
Jsou i trochu otravný s tím jak dělají tajnosti s tím finále - v kolika lidech, jestli se soutěžemi jako loni nebo bez nich. A s tím že najednou díl bude pouhý den před premiérou v tv.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod cihi » 11 kvě 2023, 23:28

Tito poslední tři přeživší se společně utkají v souboji, ve kterém si dva z nich doslova odemknou bránu finále. Třetí z nich se stane posledním, devátým členem poroty.

Pro dva finalisty cesta k vítězství ale zdaleka nekončí. Společně budou bojovat o rozhodující výhodu na finálové kmenové radě. Čekají na ně dva souboje a v každém z nich mohou vyhrát jeden hlas. Hlasy, které v soubojích získají, se na finálové radě přičtou k hlasům poroty. A ještě ten samý večer je čeká poslední kmenová rada, kde odkryjí své herní tahy a svým příběhem se pokusí přesvědčit porotu, že právě oni si zaslouží vysněný titul Survivor Česko & Slovensko 2023!

Zdroj: https://tv.nova.cz/porad/survivor/clane ... e-probihat

Demence :D uz jsem se lekl, ze by to tentokrat probehlo normalne.

PS: Proto se nema vubec smysl hlasit do tohoto "Survivoru" i kdyz uz me u prihlasky simrala ruka :D protoze musite byt fyzicky dost nadupani, abyste vyhrali, tady se "nic" nevytaktizuje. To plati nejen o Tomasovi, ale i Martin mel velmi dobrou fyzickou a hlavne i rozmanitou prupravu (drive posilovna, jizda na koni, plavani, ucastnik narocneho Spartan race), i kdyz to prvni dny ve hre na prvni pohled nevypadalo.

Napr. holka nebo prumernej ci treba jen fyzicky lehce nadprumernej kluk tedy tuto verzi prakticky nemaji sanci vyhrat, protoze vzdycky to vygeneruje nejakyho fyzicky zdatnejsiho chlapa. Pak je to jen o zazitku, o vyletu, o zviditelneni, o novych kamaradech, a to je pro mnoho fanousku jiste malo...

RivieraKid
Příspěvky: 8
Registrován: 29 dub 2023, 01:03
Nejoblíbenější série: Winners at War
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod RivieraKid » 12 kvě 2023, 20:45

Na posledni kmenovce uz Tomas dost hral na city a porotu, coz urcite zopakuje i ve finale.


Otazka je, jestli dokaze hrat na city tak aby te nepusobilo ucelove.

Na finale se fakt tesim. Podle me se tahle serie povedla, na CSFD to ma 36%, ale me to uprimne bavi podobne jako nadprumerna americka serie. Tomovi preju vyhru, u Karoliny mi to je jedno a Martinovi to fakt nepreju.

protoze musite byt fyzicky dost nadupani, abyste vyhrali, tady se "nic" nevytaktizuje


Na druhou stranu, v Survivoru plati ze kazda vyhoda je zaroven i nevyhoda. Tim jak je dulezita fyzicka zdatnost - nebo spis obecne soutezni zdatnost protoze souteze nejsou jen o fyzicce - tak o to dulezitejsi je vyradit silne hrace. Takze treba pro Toma je ta jeho soutezni zdatnost i nevyhoda - furt musel chodit do duelu a to ze prosel az do finale je podle me velka nahoda.

Kvuli duelum je upozadena socialni hra, protoze vyber se vetsinou smrskne na "kdo je soutezne nejlepsi?". Pozitivum duelu je, ze je diky nim ta hra mene predvidava, nikdy neni predem jasne jak dana epizoda dopadne. Zaroven vkladaji do hry trochu vic komplexity diky tomu, ze vitez hry o imunity vybira do duelu. A taky vetsi prvek nahody - coz nevim jestli je dobre nebo spatne. Driv jsem byl proti duelum, ted nevim, nemam na to jasny nazor.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod Yedko » 13 kvě 2023, 00:06

takže nejpravděpodobnější scénář je, že vypadne Karolína a Tomáš pak vyhraje nad Martinem díky 2 extra bodům co otočí hlasy... nádhera fakt...

Jinak ten Speciál docela ucházející, ale nic nějak extra pro ty co viděli všechny díly.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod Survivorfans » 14 kvě 2023, 15:58

RivieraKid píše:Na druhou stranu, v Survivoru plati ze kazda vyhoda je zaroven i nevyhoda. Tim jak je dulezita fyzicka zdatnost - nebo spis obecne soutezni zdatnost protoze souteze nejsou jen o fyzicce - tak o to dulezitejsi je vyradit silne hrace. Takze treba pro Toma je ta jeho soutezni zdatnost i nevyhoda - furt musel chodit do duelu a to ze prosel az do finale je podle me velka nahoda.

Kvuli duelum je upozadena socialni hra, protoze vyber se vetsinou smrskne na "kdo je soutezne nejlepsi?". Pozitivum duelu je, ze je diky nim ta hra mene predvidava, nikdy neni predem jasne jak dana epizoda dopadne. Zaroven vkladaji do hry trochu vic komplexity diky tomu, ze vitez hry o imunity vybira do duelu. A taky vetsi prvek nahody - coz nevim jestli je dobre nebo spatne. Driv jsem byl proti duelum, ted nevim, nemam na to jasny nazor.


S těma soutěžema máš určitě pravdu. Tenhle Surv je víc dělaný pro lidi kterým jdou různé typy soutěží a pokud aspoň trošku hrajou i mimo soutěže, tak mají šanci vyhrát. Kvůli počtu dní a množství soutěží je to ale pro mladý co cvičí a mají nějakou lepší formu. Proto je pro lidi typu Ozzy apod. jak dělanej a určitě tu mají větší šanci. Před sloučením stačí vyhrát 1 ze 3 soutěží a neletí. Poté po něm když nevyjde ich tak mají další šanci v duelu.

Lidi který tady sází na sociální hru nebo taktiku a jsou marný v soutěžích nemají šanci. Z jedné strany se mi líbí že lidi jako Sandra Diaz-Twine, Ryan z HHH apod. by neměli vůbec šanci, protože strategicky neválí a v soutěžích jsou totálně marný. Tedy je plus, že tady by museli aspoň něco umět i v soutěžích a mít nějakou tu výhru v ich nebo duelu.

Z druhý strany tady stratég co neválí v soutěži nemá šanci. Jakmile totiž někdo víc hraje, tak má terč a je otázka kdy půjde do duelu a potenciálně může hned skončit. Proto se podle mě oba ročníky řeší že je tam kupa hráčů co nehraje nebo až v pozdější fázi hry.

U duelů je to jak píšeš - někomu se může líbit nevyzpitatelnost, ale zas letět kvůli nim může kdokoliv, viz hlavně loni hráči, který ani nezačali hrát. Moc se mi nelíbí že vítěz ich má takovou moc, ale aspoň díky nim i vítěz ich může volbou ukázat, že hraje. A nemusí být pouze za toho co umí jen vyhrát soutěž.
Evidentně každému sedí něco jiného. Já tomuhle Survu trošičku přicházím taky na chuť a sám se tomu popravdě divím. :shock: :D Chybí mi tu ale chybí pořádný podrazy a bral bych více obyčejných lidí bez "super schopností" který by měli šanci uspět. Ono i amíci nevědí co chtějí, protože původně šlo přežívání úplně pryč a hlavně jela strategie, teď vracejí zpět i ty přeživší prvky zpět.
Co za mě bylo vrchol a debilita, ta jak některý schopný hráče na soutěže vysloveně schazovali - příklad v MvGX připisuje Chris zásluhu Adamovi vyloučení Davida. Přitom bez Kena by mu mohl pomoct max. k remíze. Nebo v GI kdy Domova výhra mezi 4 lidma byla pro některý méně než Wendellova výhra v duelu s ohněm. :down: Další extrém EoE - Chrisova výhra kvůli darovaným HII, poté se pouze přihlásil na duel a byli z toho hotový - tedy takový Adam v tomhle Survu by byl v případě výhry za krále a dali by mu výhru. :? :oops:

OneSurvivor
Příspěvky: 7
Registrován: 02 led 2018, 12:52

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod OneSurvivor » 14 kvě 2023, 17:30

Můj pohled:
Tomáš byl od začátku soutěže můj favorit v TOP 3 který to v průběhu survivoru jasně dokazoval takže Tomáši pro mě seš WINNER SURVIVOR CS 2023. Ostatním respekt ale král je jen jeden.

Otázka pro diskutující na Martinovo zranění - jestli někdo neví zda v US survivoru pokud se neúčastní soutěží o imunitu (2 po sobě) kvůli zranění jestli by ho produkce měla automaticky vyloučit, či je to po lékařské kozultaci (doporučení) na něm. Zda je něco takového ošetřeno v pravidlech.

Jinak slováku Martine seš ZBABĚLEC že si neodstoupil sám! Johanka měla být místo tebe ve finále.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod lacSzlo » 16 kvě 2023, 02:30

Proč by měl proboha být někdo zbabělec že neodstoupí ze hry ve FINAL4 po 74 DNECH pekla?? Jsem jedinej nebo jako... kdo trochu při smyslech by odstoupil ze hry jen tak???!? (ještě pokud mi přijde že produkce udělala co mohla aby nemusela takhle ke konci nařídit evakuaci).

U mě by teda Martin byl spíš sráč pokud by se sebral a z té hry odešel (a to mám teda Johanku rád a její odchod mě mrzí)
(?)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod mikro » 16 kvě 2023, 16:06

Treba Missy v S29 mela nohu v sadre... nepamatuju si, jestli se ucastnila soutezi nebo ne, ale urcite ji to limitovalo.
A taky vubec nerozumim komentari ohledne Martina. Naopak je to snad vyhoda pro ostatni hrace, kdyz nemuze soutezit o imunitu a tim padem maji vetsi sanci ji vyhrat. Za me ma Martin naopak respekt, ze se tam stale drzi. Je na nem videt ze ma bolesti a to jeho problemy musi byt v prostredi s nulovou hygienou hodne neprijemne.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod lacSzlo » 17 kvě 2023, 14:45

Survajvr s2e31.jpg


Fandím Martinovi, potažmo Karolíně, která ale podle mého nemá šanci (ať už přežít poslední výzvu o přežití, nebo pak před porotou). Ale připravuju se na to, že to vyhraje Tomáš :vomit: Popravdě hlavně ať už je konec, podle popisu zní finále jako solidní paskvil, vítězství Tomáše by mě dost zklamalo (nesnáším immunity whoreing v Survivoru už odedávna z principu, tady je to dík duelům znásobeno snad ještě 2x)
(?)

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP31 (+Survivor: Speciál)

Příspěvekod loid » 22 kvě 2023, 14:37

OneSurvivor píše:Otázka pro diskutující na Martinovo zranění - jestli někdo neví zda v US survivoru pokud se neúčastní soutěží o imunitu (2 po sobě) kvůli zranění jestli by ho produkce měla automaticky vyloučit, či je to po lékařské kozultaci (doporučení) na něm. Zda je něco takového ošetřeno v pravidlech.

Co si já pamatuji, ale neviděl jsem všechny US série, tak vždy zraněný hráč (pokud komunikoval) musel souhlasit - buď s odstoupením ze hry, nebo s hraním dál na vlastní riziko. Tak by to mělo být - vyšetření, doktor doporučí řešení, hráč se rozhodne, co udělá. Jakékoliv vynechání účasti na hře by mělo být důvodem k vyloučení. Jinak by se někdo mohl proležet do finále...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti