AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 30 led 2023, 07:55

Epizoda 1
30.1.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Levascue » 31 led 2023, 00:03

Tak nová řada tu. Zranění George nemilé, ale vzhledem k tomu, kolik dostal prostoru v promo materiálech si nemyslím, že by se v další epizodě nevrátil. Byť se jeho malá aliance kompletně rozpadla, věřím, že tam nadělá ještě neplechu. Velmi jsem zvědavý na čtveřici Jordie, Simon, Shonee a Liz. U Villains za mne zatím dobré.

Heroes (pochopitelně) nedostali ještě příliš prostoru, takže jsou momentálně hráči velká neznámá. Nicméně doufám, že Hayley nejen prolomí kletbu AU vítězů, ale zopakuje svůj triumf. Rogue si svými "ty jsi přeskočil bobek? to já přeskočila dvacet bobků" kydy dost zatápí pod kotel, což je jedině dobře a snad bude moje favoritka zatím ušetřena pozornosti. :D

U Heroes jsem jinak nejvíce zvědavý na Ninu a Flick, věřím, že by to mohli spolu dotáhnout hodně daleko. Trochu prostoru dostal i Matt a myslím si, že právě skončí u jedné z tria jmenovaných dívek v alianci.

Fandím: Hayley, Jordie, Liz, Nina
Tip na výhru: Flick
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Sam; navrátilec, který dle toho, co žvanil, stále nepochopil, jak se tahle hra hraje. Jestli očekává další trubky typu Kristie, Matt a Lee, bude nepříjemně překvapen. Tihle hráči si ho namažou na chleba. :angry:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Pattrick » 31 led 2023, 08:16

Konečně je zpět AU Survivor, i když z prvního dílu jsem trošku rozpačitý a to zranění tomu vůbec nepomohlo a závěrečný twist na kmenovce, že je jen na nich, jestli urnu otevřou mě celkem naštval, Anji mi jako Villains přišla zajímavá a celkově ta trojka kolem George výborná, teď to bude mít George hodně těžké, ale doufám, že se z toho nějak vyhrabe a zaškodí co nejvíc, Simona nemůžu vystát, doufám, že zase vyletí nějakým epickým blindsidem.

Heroes jako kmen, neskutečně sympatickej a prostě Hayley je láska a přál bych jí druhé vítězství, bylo by fajn, kdyby se spojila s Ninou a pěkně si to tam povodily.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Survivorfans » 31 led 2023, 12:47

První epizoda je až na začátek slabší, ale už před kmenovkou bylo vidět že se to minimálně u Villains rozjíždí. :hungry:
Hodně mě překvapuje a štve jak australani řeší ty kmenovky když je někdo u doktora a že měli na výběr jestli někdo poletí nebo ne. Shonee nebo Stevovi by se vyplatilo být zraněný a neohrožený než tohle. :cry: Rozhodnutí kmene jsem takový nečekal,slušně tím riskují. :-? Aspoň jsme se pobavili tím jak Anjali chce nutně číst hlasy a pak letí. :fuck:
Je trochu škoda, že se hned rozpadla Georgovo aliance. Mohli to tam udělat zajímavější. Jackie má v Survu slušnou smůlu, minule hraje s "férovými sportovci" a teď letí takhle. :-|

U Heroes asi není moc co řešit, zatím je tam pohoda a kromě Hayley asi ani nikdo moc nehraje. Jen ta Rogue je slušně praštěná. :mrgreen:

Co mě ale nejvíc šokovalo je to, že po 1x v díle letěli 2 lidé. Určitě kvůli tomu v budoucnu bude 1 otravný twist navíc.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod GodfatherCZ » 31 led 2023, 13:02

:hungry: :hungry: :hungry: Konečně je australský Suvájvr zpět .. a opět můžeme krásně porovnat s naší patlaninou , inu jak se říká Když dva dělají totéž , není to totéž '' .. stopáž víceméně stejná s naší (alespoň pro ten první otevírák) , soutěž o první vybavení také veskrze podobná .. a jak je najednou ten australský survivor lepší a zábavnější , když jsou tam schopní hráči , co hrají okamžitě co se vylodí na ostrově . Střih a kamera výborné ačkoliv měl bych asi pár výtek k těm efektním prostřihům , na domorodce s ohni apod . Asi jsem příliš ovlivněn tou zrychlenou US verzí , ale pár minutek ve stopáží bychom asi ušetřili .
Kmenovka výborná , ačkoliv bych jim nedával možnost se rozhodovat .. buď jasně určit , že pokud vypadne někdo zraněný kmenovka se nekoná , nebo naopak koná bez ohledu na medevacy . Ale za mě drobnost , tolik mi to nevadí pokud to nebude v budoucnu vykoupeno nějakým brutálním twistem (čti Probstovinou)

- Přišla jsem zpět kvůli inflaci - Shonee 2023 :dance: :dance: :lol: :lol: ano , to je konečně ta správná motivace , já chápu , že 2,5 mega co nabízí TV Nova je v současné inflaci docela málo , nicméně i tak bych ocenil , kdyby se u nás rozehráli a vzali si příklad ze zahraničních survů , i tak to jsou fajn peníze a ten titul na konci a vědomí , že jsem nejlepší hráč za to stojí . :eee:

Přátelé já doufám , že nám zážitek nepokazí otravné twisty a zahořklá porota nakonci , a že vyhraje ten nejlepší .

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod kata_rina » 31 led 2023, 19:32

Prosím, kde koukáte/stahujete? Tentokrát se mi to nedaří najít. Díky ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Dejvy » 06 úno 2023, 15:26

kata_rina píše:Prosím, kde koukáte/stahujete? Tentokrát se mi to nedaří najít. Díky ;)


Veď tu na fóre máš odkazy na stiahnutie :)

Asi už moc nebudem písať k prvej epizóde a dobehnem to, keď dosledujem zvyšok a napojím sa, ale som rád, že to konečne začalo.

Zdravím všetkých :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 14 úno 2023, 18:15

Nerozumím proč udělali tu první překážku u soutěže o imunitu takhle nebezpečnou, to si o ty zranění hodně říkalo.

Cockroach George si udělá alianci a ta se hned v první epizodě rozpadne, a jediný kdo přežije je sám šváb. Ta přezdívka je opravdu neuvěřitelně trefná :D

U dalšího navrátivšího Simona se zdá, že se vůbec z jeho série nepoučil a hraje úplně stejně. Pokud se lépe neadaptuje, dopadne hodně podobně jako minule.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP01

Příspěvekod Yedko » 15 zář 2023, 04:24

To není poprvé kdy Australani připravili takovouto nesmyslnou překážku, která si vyloženě říká o zranění. Ten koho napadlo, že bude hrozná prdel ty lidi převracet a házet po hlavě do bláta by zasloužil vyhodit a Channel10 žalobu. Neskutečný. Přitom to tomu vůbec nic nepřidalo. Ještě, že to vypadá, že o George tímto nepříjdeme i když i když se vrátí tak to bude mít těžké...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů