AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 01 úno 2023, 07:59

Epizoda 3
1.2.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Pattrick » 02 úno 2023, 09:09

George pokračuje ve své spanilé jízdě, i když to má vážně nahnuté! A já ho nepřestávám milovat a doufám, že se dostane co nejdál a spojí se svou nemesis Hayley :beer:

Simon se ukázal, že je naprosto mimo, všichni si dokáží spočítat, že nechat si George co nejdéle, je pro silné individuální hráče lepší (což Shonee a Jordie ví), jen Simon si jde pro svoje vykoupení a prostě achjo, kmenovka byla sakra napínavá, až si říkám, že tohle musí dělat produkce, ponoukat ať něco dělají, šuškají si.

No, Mimi nemrzí.. ale ukázka na příště mě trošku děsí.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod vrabejka » 04 úno 2023, 15:26

Začátek série masakr, velký aspirant na zápis do historie.

George je opravdu král. Frajer byl v obou kmenovkách adeptem na vyřazení, přitom je zvládl aniž by byl nějak zvlášť ohrožen. A to se nemusel ani nějak extra snažit. Jeho dokonce chrání i jeho nepřátelé to je CRAZY. Nemůžu se dočkat na další epizodu.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod GodfatherCZ » 05 úno 2023, 20:51

George jede bomby a je skutečně nezdolným králem :hungry:
** nicméně co měla znamenat ta ikonka imunity u Simona ve zpovědi jak se nakonec přeškrtnula :? je to skutečně HII ?. mimochodem skvělá skrýš :ass: strčit si cokoliv do zadnice se zdá být dobrou taktikou .. u George v kapse jeho HII bila do očí hned . Divím se , že si toho nikdo nevšiml . :beer:

** Edit 7.2. přikládám foto důkaz :D
Spoiler!
Obrázek

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Levascue » 06 úno 2023, 21:46

Tak zase Villains na radě; trošku to začíná připomínat US HvV po Robově vyřazení, kdy padouši brali jen odměny a v imunitách dostávali.

Simon začíná být zaslepen více a více a bezpochyby se mu to vymstí. Jsem rád že Stevie zůstal a nesympatická Mimi si sbalila batůžek a končí. Zatím všichni oblíbenci zůstávají a tahle řada svoji zábavností zatím válí.

Byť George našel HI, kmen není, jak se mylně domnívá, pod jeho režií. To Shonee si to s Liz řídí s absolutním přehledem (George a Sarah jako poskoci, Jordi a Simon jako prozatimní nucená spolupráce - síla do soutěží), až mi to nahrává vzpomínky na výbornou Mikronésii a brigádu Černých Vdov. Pokud si to nijak nepokazí a tribe swap v budoucích dílech ji nepoškodí, Shonee by opravdu mohla být aspirant na titul. :o :dance:

Jsem i zvědavý na Jordieho, zatím hraje na jistotu, používá hlavu a správně bere v potaz rozhodnutí holek, jelikož čísla jsou na jejich straně. Jen se bude muset zbavit Simona, který mu bude spíše ku škodě.

Z kmene Heroes zase nic, jen malá sekvence toho, jak Ben slintá nad Shaunem a spol :D Snad se v příšítch dílech už dozvíme také něco o dění z jejich tábora. Ale jak správně poznamenala Rogue (i když ta se má co ozývat :D ), je to spíše souboj Brains vs Brawn.

Fandím: Hayley, Jordie, Liz, Nina, Shonee
Tip na výhru: Flick/Shonee
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Simon bere prvenství. Přitom mu to nemyslí špatně, jen je prostě neuvěřitelně zaslepený Georgem, což ho bude stát hru. + ten fake idol, docela prasárnička od produkce :fuck:

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 06 úno 2023, 22:30

Průběh týhle série mě zatím hodně překvapuje. Před začátkem série mě nenapadlo,že Villains a nováčci budou dostávat takhle na prdel. :shock:
Co se týče soutěží, tak se Villains nečekaně drží na sílu. Jakmile ale mají spolupracovat, tak je to slušná bída. :-?

Nemile mě překvapují i některý navrátilci - Simon jak moc chce pomstu a je jen otázka času kdy zase vyletí ještě před sloučkem. :-|
Shaun - je sice dobře že se snaží, ale dělat alianci siláků takhle nápadně aby to každý viděl? :shock: :down:

Slušně tam tomu velí Shonee s holkama, mile mě překvapuje. Zbytek za tou aliancí nečekaně stojí a nechají je velet. :)
Jordie mě taky překvapuje, čekal jsem že bude hrát tvrději. Zatím ale chytře čeká. :idea:
George s tou HII překvapil, ale jinak za mě nic moc. Vždyť je takový obětní beránek, kterýho drží jenom kvůli tomu aby jim dělal po nějakým promíchání štít.
Vyloučení Mimi vítám, hrozně nesympatická holka. To jak jednala se Steviem v táboře nebo na kmenovce nebylo moc pěkný.

Je jen škoda, že ke kmeni Heroes není kromě toho Shauna moc co napsat. Určitě se těším až se to tam rozjede a podle upoutávek by to mohlo přijít příště. :hungry: :arrow:

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 14 úno 2023, 20:26

Simon pokračuje ve "skvělé" hře. Stejně jako v jeho minulé sérii vyzrazdil, že má idol (i když to teda idol asi ani není). Zároveň teď už to ví, kromě Jordieho, další dvě hráčky, že něco má. Někteří hráči jsou prostě nepoučitelní.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP03

Příspěvekod Yedko » 15 zář 2023, 20:14

Mě hned napadlo, že to nebude idol pokud k tomu není žádný dopis a tak jsem si dával pozor, jestli ten popisek v menším nebude na druhé straně toho amuletu. A nic tam nebylo a hned v zápětí se ten idol v titulku přeškrtnul. Tak tohle je moc dobrá práce od Australanů a musím to pochálit. Aby samotná produkce takto potrollila toho, kdo tu "výhodu" ze sušenek získá. Možná si to i Simon uvědomil, že to možná k ničemu nebude tak se toho chtěl rychle zbavit, ale spíš si to nemyslím. V tom případě se pokusit takhle na random spláchnout imunitu (na George ok, ale jak začal vymýšlet, že to zahraje pro Mimi, wtf? To by bylo úžasné, kdyby to za ni zahrál a George by tam zase poslal pojistku na Simona :D ), kterou našel - to je snad ještě horší než, že ty dvě v jeho minulé řadě nezahrál.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti