AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 885
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 05 úno 2023, 10:10

Epizoda 4
5.2.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Pattrick » 05 úno 2023, 16:01

Nevím co je horší, jestli zákeřnost castu nebo zákeřnost střihačů.. byl jsem celkem nervozní před kmenovkou, že to dopadne jinak, naštěstí kmenovka velký bizárek, Rogue zbytečný hráč.

A vlastně ve finále hlasy dopadly tak, že střihači si pohráli krásně s divákem.

No, teď budou kmenovky u Heroes zajímavé..

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod GodfatherCZ » 06 úno 2023, 11:50

Nevermind , takže HII co má Simon asi není HII ale něco jiného (bo u Shauna ten symbol u jména zůstal a to jsem fakt jedinej kdo si toho minule všimnul ? :dance: ).. uvidíme asi později , ale taky nám to produkce mohla nějak osvětlit hned :oops:

Rogue = WTF hráč sezony ... to mělo být jako co ? také jsem čekal (ač nerad) nějaký brutální blindside na Hayley . Evidentně jí nikdo jako SHIELD ani neuvažuje .. naproti tomu George v relativně podobné pozici proplouvá hrou jako nůž máslem s úsměvem na tváři . :D

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod vrabejka » 07 úno 2023, 10:25

Pojďme to usnadnit šampionům ještě víc, rovnou se nechme sami vyloučit :dance: :dance: :dance:

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Levascue » 08 úno 2023, 22:41

Popravdě asi měla Hayley z prdelky kliku. Nepovažuji za moudré rozhodnutí v její pozici zahodit výzvu. :-? Byť byla Rogue na ránu, nikdy s ní nezažila kmenovku, kde se mohla Rogue, kdyby měla trojciferné IQ, chovat tiše, nenápadně a Shaun a spol by si mohli připočítat skalp královny. Ale naštěstí si to svým asociálním chováním pokakala a Hayley jako první vítěz AU Surva přežil svoji první radu. :beer:

A tím to asi končí. Protože si nemyslím, že by v tom měl roli střih; minimálně šest lidí má na Hayley spadeno: Shaun a tím pádem i Sam a Matt, jeho mysl prosté ovečky, David (vypadá na zajímavého hráče), Nina a Flick. Můj tip je, že právě Flick bude její zhouba.

Jinak jsme trošku poznali více Heroes tribe. Gerry se zdá jako naprosto pohodový týpek, škoda že se věkem v kmeni vymyká a asi mu i fyzička nedovolí dojít tak daleko. Očekávám i zajímavou hru od Davida. Utvrdil jsem si, že Sam je inteligenčně na úrovni adolescenta; jak mi přišel blbý v první řadě, kdy se zmohl jen na "Nick je had." a "Lee mne chce vyloučit, není čestný", tak teď je to fakt snad ještě horší. Poslouchání jeho rozboru/nerozboru nápovědy k imunitě byla uširvoucí. Velké věci čekám od Flick, které nefandím, ale hádám, že se právě ona bude rvát o Sole Survivor. Už teď dost i vyznívá, že se porota bude skládat z více Heroes hráčů. Takže jestli tam bude sedět Sam a před porotou bude Shonee a Flick, bude se hodnotit ne podle toho jak kdo hru hrál strategicky, ale kdo má větší bicáky a hrál více čestně :evil:

Jo a začínám fandit Steviemu, to je hroznej frajer :D

Fandím: Hayley, Jordie, Liz, Nina, Shonee, Stevie
Tip na výhru: Flick/Shonee
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Samozřejmě Rogue, mohl bych napsat i Sama, ale to bych musel psát každý díl, tak přihodím i Hayley - hraje až moc na plné pecky a ještě veřejně před dvěma lidmi prohlašovat, že zahodí výzvu a pak to opravdu i udělá a to v pozici, kdy nemá jediného pevného člověka k sobě, uff.

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Levascue » 08 úno 2023, 22:47

GodfatherCZ píše: také jsem čekal (ač nerad) nějaký brutální blindside na Hayley . Evidentně jí nikdo jako SHIELD ani neuvažuje .. naproti tomu George v relativně podobné pozici proplouvá hrou jako nůž máslem s úsměvem na tváři . :D



Tak u Villains všichni hrají hlavou. Prakticky každý z nich se může dostat daleko a hrát na vítězství, pokud by se počty nějakým zázrakem srovnali. U Heroes hraje zatím jen Shaun a Hayley. :D

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Masarka14 » 15 úno 2023, 13:37

Rogue je asi jeden z nejhorších hráčů Survivoru, ne? To byla katastrofa
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP04

Příspěvekod Yedko » 16 zář 2023, 10:44

Za mě možná fakt úplně nejhorší a dost možná v tomto porazila i tu bossy starou velkou černošku z US série, kterou si už asi naštěstí nepamatuju. Doufám, že ji po jejím vystoupení rovnou evakuovali do nejbližšího blázince. Jako často bývám opatrný a říkám, že střihem může produkce udělat retarda z kohokoliv, ale tohle nevymyslíš.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti