AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 12 úno 2023, 07:50

Epizoda 7
12.2.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod Pattrick » 12 úno 2023, 15:34

:o

Za 20 let co sleduju Survivora, tak tahle kmenová rada se zapíše do dějin, protože tohle už nikdy nebude překonáno!

Totální manipulace od George, dokonale spočítané, vymyšlené, provedené, tvl.. tohle jsem teda nečekal a huba mi spadla jak dlouho ne při sledování survivora, tomuhle se mi vyrovnává akorát Survivor US S01 a Sue a její Rat and Snake speech.

Z téhle kmenovky budu žít dlouho, můj survivor sen se naplnil do poslední minuty a přesně takhle se to má dělat, když už jsi teda Villain.

Král George!

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod vrabejka » 13 úno 2023, 12:28

Je mi opravdu líto těch lidí, kteří radši koukají na český Survivor. Tohle je totiž masterpiece. Už start sezóny byl nášlapaný. Byl tam fakt potenciál na TOP sérii. Touhle kmenovkou se však tato sezóna nesmazatelně zapsala do historie Survivoru.

Trošku mě mrzelo rozhodnutí Gerryho. Dávalo větší smysl zůstat u Padouchů měl tam výbornou pozici. U Hrdinů ale zase má jistotu ochrany v podobě vyhraných TCH, s Padouchy může pracovat v budoucnu. Dejme tomu

To co však předvedl George na kmenovce WOW. Zmanipuloval úplně všechny, dokonce i diváky. Ani jeho Spice girls vůbec nevěděli co se to děje. Díky dobrému vztahu s Jordiem ho přesvědčil k blindsidu na Simona. Před TC to vypadalo jasně. Simona zachránila jen vyhraná ICH, ten twist mě moc nepotěšil. A pak George rozjel svou show.

Už v průběhu ICH přesvědčil Frasera a Jordie ať dají Steveho. To jak si pak hrál se Simonem neskutečný. Sice nespláchl idol, ale donutil ho k veřejnému podrazu na Steveho. Sice mu zůstal symbol ale k čemu když nemá žádné pevné spojence. Pokud by spláchl symbol, měl by Steveho, i s Jordiem by mohl pracovat. Takhle ho zachrání jedině swap.

George ukázal, že je skutečný King of Samoa. A to v Samoe hrál i jeden další velký hráč. Tohle však byla úplně jiná liga. Vůbec nejlepší na tom je to, že tento grandiózní tah provedl hlavně díky manipulaci a taktice. Symbol mu pomohl ale nebylo to to nejdůležitější.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod GodfatherCZ » 13 úno 2023, 15:20

:heat: :heat: Noo tak kde začít .. docela mě mrzí, že se z tohoto dílu stalo něco ve stylu Survivor : Dejme Simonovi individuálku a zachraňme ho . První Probstovina , která ale produkci ve finále zajistila neskutečnou kmenovou radu . U naší patlaniny usínám po první minutě , tady jsem nebyl schopen se odtrhnout od monitoru a málem jsem se smíchy zadusil . George podle hlasů nemusel ani HII hrát ne ? jestli jsem nějakej hlas přehlídl tak sry .
Mimochodem Liz a Shonee největší kočky sezony :love: :oops: a teda ještě Hayley za hrdiny .

vrabejka píše:Je mi opravdu líto těch lidí, kteří radši koukají na český Survivor. .
Pravda .. a proto se všude snažím propagovat AU Surv jako etalon jisté kvality . Nicméně průměrný český Pepík či Máňa u TV nikdy Survivor neocení .. oni právě ocení tu slušnou ligu spravedlivých a jakékoliv intriky hned ze začátku odsoudí . Být George náš hráč , tak to aby radši na Dominikáně zůstal natrvalo , bo by ho dav zlynčoval .

vrabejka píše:Pokud by spláchl symbol, měl by Steveho, i s Jordiem by mohl pracovat. Takhle ho zachrání jedině swap.

Ale on nemá imunitu ... ta blbost co nosí v kapse není pravá imunita . :D :D , teoreticky to je jen nápověda k HII jak asi vypadá podle toho zeleného loga , ale pravá není , takže i kdyby zahrál fake HII za Stevieho , tak by to na výsledku nic nezměnilo , max by si vylepšil morální pozici (tedy jak říkáš , měl by Stevieho alespoň)

cyrax
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2015, 11:44
Nejoblíbenější série: Palau, Cook Islands, Philippines, Cagayan, Heroes v Villains
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz
Nejméně oblíbené série: Thailand, One World, Fiji

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod cyrax » 13 úno 2023, 22:50

Tak toto bol taký zážitok, že nezaspím. George je absolútny ultimátny villlain. Presne to dopadlo ako chcel. Odchádza z TC so silnou štvorkou a Simon s Jordiem si už nebudú veriť. Vedel, že Simon to nezahrá a vedel, že Steve ostáva.

Tyson, čo sa sám vylúčil? Parvati čo vytiahla dva HII naraz? Odteraz už len pekné, ale nie majstrovské, to už patrí inému.

A to nás ešte čaká jedna kmeňovka keď Simon vytiahne ten pseudoidol.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 15 úno 2023, 20:39

Musím přiznat, že takhle skvělou kmenovku jsem fakt nečekal. :o :dance: George to zahrál opravdu fantasticky a opravdu čumím jak to vše dokázal. :D Bez debat se v tomto díle zapsal do dějin Survivorů. :idea:

Dál mě trošku překvapil návrat Gerryho k Heroes, kde byl na dně :-| . Myslím si ale že tímhle si určitě i tam svou pozici vylepšil a čuměl bych kdyby ho po tomhle vyřadili. Navíc potenciální spolupráci s Villains má taky zajištěnou. :idea:

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod Masarka14 » 17 úno 2023, 15:26

ICH byla jako dělaná pro Heroes, tam nebylo o čem.

Twist s individuální imunitou před kmenovou radou působil jako kdyby bylo produkci líto Simona, že má ten fake idol a chtěli mu dát ještě šanci, kterou teda opravdu využil na svojí záchranu.

No a pak ta skvělá kmenová rada. Bylo jasné, že Stevie nepůjde, ale trochu jsem si říkal, že Spice girls možná vyloučí Jordieho, když ho George prozradil a jel tam do něj tím způsobem, jakým do něj jel. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak Fraser dává mnohem větší smysl z toho pohledu, že Jordie zradil Simona mnohem víc než Fraser, protože Jordie byl jeho nejbližší spojenec a ještě všem řekl o jeho (ne)imunitě, takže je tam ten rozkol větší.

Každopádně neuvěřitelná epizoda.

THIS IS WHY WE LOVE SURVIVOR.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod MBej » 26 úno 2023, 10:54

Where legends are born. Tohle se zařadilo do kategorie nejlepších kmenovek světově. George byl brutální, skvělý, Simon úplně ztracenej, nejlepší, škoda, že mu produkce chtěla pomoct, když ani nedokáže poznat HII v reálu. Na druhou stranu to trochu už George přehnal, nemusel ho tak moc máchat v bahně, ale byla to skvělá televize, skvělá show, vozte to na valníku, pište to hráběma. Kvalitní práce, Georgi. Vyloučení Frasera dávalo velkej smysl zpětně.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod cihi » 26 kvě 2023, 05:21

Cumel jsem s otevrenyma ocima, prvne tedy kvuli te produkcni zachrane Simona, kde byl pokazen dokonalej blindside, ale podruhe uz pozitivne diky Georgemu :beer:

Klobouk dolu pred nim a jak to zahral, ale obavam se, ze timto si podepsal ortel. Pokud se holkam nebo Steviemu rozsviti, tak si ho nemuzou nechat ani jako stit. Ale uvidime.

Je videt, ze politika je dobra pruprava pro Survivor. Takovej Fiala by tam se svym recnenim byl taky ve svym zivlu :D

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP07

Příspěvekod Yedko » 19 zář 2023, 03:20

Pattrick píše:...tomuhle se mi vyrovnává akorát Survivor US S01 a Sue a její Rat and Snake speech...

wtf? jako je to tvoje věc, ale zrovna taková sračka od nehráčky? Když už bych něco zmínil z Bornea a zvláště ve srovnání s touto TC tak jak Richard začal s pomerančem v ruce vysvětlovat Probstovi i divákům, jak se ta hra hraje a jak to je jediný způsob, kterým může vyhrát.

GodfatherCZ píše:George podle hlasů nemusel ani HII hrát ne ? jestli jsem nějakej hlas přehlídl tak sry

Samozřejmě, že ji musel hrát. Nemohl Jordiemu a Fraserovi na 100% věřit, že to takto zahráli a že ho nakonec nenapsali. Navíc když už tu imunitu vytáhl a začal s ní vyhrožovat (+minimálně o ní věděli dva lidi už předtím) tak než mít veřejnou imunitu tak se raději pojistit.

GodfatherCZ píše:Mimochodem Liz a Shonee největší kočky sezony :love: :oops: a teda ještě Hayley za hrdiny .

Naprostý souhlas :eee: Je vtipný, že tam mají missku, která se ale u mě zdaleka nedostane v kráse v sérii ani do TOP3. Obzvláště nenamalovaná vypadala jako ropucha.

GodfatherCZ píše:Pravda .. a proto se všude snažím propagovat AU Surv jako etalon jisté kvality . Nicméně průměrný český Pepík či Máňa u TV nikdy Survivor neocení .. oni právě ocení tu slušnou ligu spravedlivých a jakékoliv intriky hned ze začátku odsoudí . Být George náš hráč , tak to aby radši na Dominikáně zůstal natrvalo , bo by ho dav zlynčoval .

To není úplně pravda. Americký Survivor byl v Česku vždycky hodně populární a všechno je jen o delivery zážitku a kvality. Pokud by ten Survivor od základu vypadal trochu jinak a nacastovali by lidi, kteří by ty tahy dokázali publiku vysvětlit a samotná produkce by tomu pomáhala, tak by to zaprvé koukala jiná sorta lidí a zadruhé by to bylo přijato. (Na Slovensku bych tomu už třeba nevěřil).

Masarka14 píše:No a pak ta skvělá kmenová rada. Bylo jasné, že Stevie nepůjde, ale trochu jsem si říkal, že Spice girls možná vyloučí Jordieho, když ho George prozradil a jel tam do něj tím způsobem, jakým do něj jel. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak Fraser dává mnohem větší smysl z toho pohledu, že Jordie zradil Simona mnohem víc než Fraser, protože Jordie byl jeho nejbližší spojenec a ještě všem řekl o jeho (ne)imunitě, takže je tam ten rozkol větší..

Ano, přesně tak. Jordie byl bližší spojenec a vyzradil imunitu. Ale to jsou jen dva asi z deseti jiných důvodů :D Jen tak namátkou:
- George nepotřebuje mít ve hře nudné blank lidi, Jordie je joker a George ho potřebuje
- Jordie i přes tuhle (z jeho pohledu) prasárnu to s Georgem zase klidně začne hrát, protože mu zaprvé nic jiného nezbyde a zároveň zřejmě tu hru chápe lépe než Fraser
- všichni víme kdo tuhle dvojku mentálně vedl, takže tam by nebyla taková animozita Fraserova ani k Simonovi, ale ani k Stevovi. Ten by to prostě bral tak, že to byla strategie, nikdy si nebyli nějak extra blízcí a že ho prostě zmanipulovali skvělí hráči jako George a Jordie.

-------

Tohle byla za mě nejlepší kmenová rada v historii Survivoru a co se týče premerge tak naprosto bezkonkurenčně. U George je super, že už je úplně jedno jak velký terč ze sebe udělá. On už jede prostě na to si udělat co největší neporazitelné resumé a postupně vymyslet strategie krok po kroku jak se udržet a udělat TOP10 naprosto špičkových hráčů, ve kterých bude moct dělat zároveň pohodlné tahy, schovávat se za alespoň částečné štíty, dělat rozkoly a nějak to zkusit uhaluzit. Jasně, jeho šance je velmi malá, ale to už byla na začátku. Jde vidět, že ta taktika Jordieho, George, Hayley, Shonee apod. vychází a já jsem za to strašně rád. Divím se, že tu nikdo ještě nezmínil, že ze sedmi vyloučených hráčů (včetně Gerryho) to zatím bylo sedm nováčků, i když na každé z kmenových rad či v táboře byli jako cíle zmiňovaní navrátilci. Masterclass. A to se nám ještě nerozjela Nina, která vyčkává :D . Z nováčků tady máme Liz, kterou tu sice každý chválí, ale reálně to zatím je jen puppet Shonee. Gerryho, který bude už až do konce fungovat jen jako číslo pro někoho z navrátilců taky (Hayley, George pravděpodobně), Ben který vypadá dost mimo a půjde pravděpodobně ještě před sloučením a pak nějaké siláky, random vidlačku a herečku co nevím, kdo je ještě. Velmi lahodný pokrm. Snad to Hayley dokáže nějak zmanagovat ten kmen hrdinů (Gerry ji v tomto pomůže, to jsem rád) nebo ať příjde promíchání, které mi ale nepohřbí Hayley, Shonee a George. To bych velmi plakal :(
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti