AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 14 úno 2023, 09:35

Epizoda 9
14.2.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod Pattrick » 14 úno 2023, 15:47

No, tak swap hodně nepříjemný pro George a celý Heroes kmen, vzhledem k tomu, že svalovci jsou ve Villians.

Kmenovka dle očekávání, konečně je venku, pila mi hrozně krev :D

Ale přijde mi, že produkce Shonee a Georgovi celkem napomáhá, chtělo by to merge, vypadávají jenom nováčci.

Shonee a její, že tohle není její první rodeo and too much whispering :love:

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 úno 2023, 19:47

:heat: :heat: Uff , no teda sjel jsem jedním vrzem i 9. epizodu a pecka . Swap podle očekávání lehce rozhodil čísla , ale Gerry ve finále podržel .
Moje nejoblíbenější hra ,,Survivor auction'' opět na scéně , a produkčně velmi dobře emočně vyždímáno . Jordie má kluka :beer: :beer: gratulka .
Spice Girls aliance mě baví , Shonee je chytrá a velmi dobře používá George jako svůj štít , jak slíbila tak doručila . Druhá HII v její kapse , prostě na pána :dance:
Paige ... oh , well - Naivní a arogantní cowgirl konečně venku :hungry: :beer: :fuck: , komanduje všechny jako ty svoje krávy někde na pastvině a její OG Heroes jí to žerou . Naštěstí tu máme Spice Girls spolu s mvp Gerrym . Remíza odstraněna díky HII a Paige čumí jak čerstvě vyvoraná myš :lol: Jo holka , na George by jsi musela mít nabito trošku silnější kalibr . Jak jsem ho chtěl ze začátku pryč , tak beru zpět . Ta jeho sebejistota a jeho vnitřní Villain mě opravdu baví . :idea:

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod Masarka14 » 18 úno 2023, 01:01

Škola Survivoru od Shonee a George. Nevím, jestli jsou Heores schopní vyhrát nějakou soutěž o imunitu, ale pro George, Shonee, Stevieho a Gerryho to vypadá velice dobře.

Paige byla velice nesympatická a ne moc dobrá hráčka. Stačí, aby jí někdo z alpha boys řekl, že je potřeba vyloučit George a ona hned po tom šla. Upřímně mohli trochu přemýšlet a jít třeba po Shonee, protože George byl jasná volba, ale to bych od nich chtěl moc. Ještě to vypadalo, že to jejich přemlouvání Gerryho bylo opravdu hodně "nenápadné".
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod cihi » 29 kvě 2023, 22:16

Zde se hodi napasat jen jedno: Videt prekvapenej ksicht Paige - k nezaplaceni :D

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP09

Příspěvekod Yedko » 19 zář 2023, 08:48

Nevím.. produkce si prostě řekla, že "hej! oni jsou v populaci i naprostí kokoti a retardky a i oni potřebují mít zastoupení!" Jako Rogue a Paige by byli na mě fakt solidní kalibr a musel bych najít hodně vnitřní síly s něma vyjít. Pokud tuto sérii dokáže Shonee nebo George vyhrát tak to bude ještě víc pleasent winner než v All Stars...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti