AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 19 úno 2023, 09:57

Epizoda 10
19.2.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod Pattrick » 19 úno 2023, 13:45

Tohle bylo zase maso.. brilantní kmenovka, skvělý střih, který to celé umocňoval. Všechno to handrkování s idoly, předávky na soutěžích, fejk idol, atd.. Hayley bude pěkná svině ještě a očekávám neskutečné množství podrazů, tahle řada je velkolepá.

Simon mi pije krev, totální kretén.

Jordie si to bohužel posral sám, chápal jsem ten jeho krok, říct to Nine a Hayley, ale prostě to bylo zbytečné :cry: , mohli si vyhodit koho chtěli, holt 2 idols by šly do kelu, ale příště by vyhráli a pak čekám sloučení, tohle byl hloupý krok a u té studny jsem si říkal, přesně jako Liz (to jako vážně jim to řeknete). Takhle vlastně nepoužil idol, který ani nebyl jeho, který byl dán na to, aby se zachránil.

Celkem bych to přál Liz, hraje slušnou hru, dokázat překecat Shonee o Idol :love:

Ukázka na příště, George si jde pro odplatu :angry: a teda jsem zvědavý, co immunity challenge, když George a Shonee to chtějí zahodit a Hayley evidetně taky, poslal bych na kmenovku v tom případě oba kmeny.

Co mě na téhle sérii štve je to, že tím, že moje favoritky Nina a Hayley nechodily na kmenovky, tak nemám chuť jim fandit, protože prostě nevidíme žádnou hru z jejich strany..

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod GodfatherCZ » 20 úno 2023, 09:46

Ufff .. hergot to byl našlapanej díl . Souhlasím s Pattrickem ve všem , Nina má mizernej edit , divil bych se , kdyby to reálně někam dotáhla . Jestli nějakou pořádnou hru hraje , tak my jí nevidíme . ¨
Liz Liz Liz ... ty ses nám nějak rozjela holka :oops: trošku mi je líto Shonee a její HII, takhle to zahodit . :roll:
Matador Jordie hodně zklamal .. opět se prokázalo , že když si moc věříš , většinou na kmenovce pohoříš . S 2 HII v kapsách mohli zahrát skvělou hru . :cry:

George příště : :angry: :fight: :fuck: :evil: , docela bych jim přál aby hrdinům nakopali řitě a ty namistrované svalovce v čele s retardem Simonem vyházeli pryč . :hungry:

PS : Simon be like : :( :please: .. já nechtěl Jordieho psáát bééé :(

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod vrabejka » 20 úno 2023, 15:09

Best season ever!!!

Co k tomu říct. Heroes jsou fakt lucky, mě přijdou strašně hloupí. Už jen tím, jak jim přišla divná nepřítomnost Liz až když našla idol :lol: Kolik to mohlo být? 30 minut možná víc :D

Respekt za ocelové nervy Shonee a Shauna, předaly své symboly fakt dokonale. Snad ten fejk zahraje Flick na příští kmenovce. Je to jen sice nápověda, ale i to ji může zachránit. Ze Simona se nám stal další Erik z Mikronésie. Další kterému stačí slovo aby se zbavil svých největších trumfů. Ale abych mu nekřivdil, ten plán dát symbol Flick není vůbec bad. Blbý že je to jen nápověda no

Chaos Joker se vrátil. Bohužel jen na chvíli. Byl to výborný plán. Přetáhnout holky ať hlasují s nimi a podrazí Sammyho. Mělo to však nepatrnou kaňku. Bylo naivní věřit Simonovi. Po tom co ho Jordie podrazil na nedávné kmenovce. Navíc bylo fakt evidentní že Simon se k té Alpha aliancí přidá.

Nechápal jsem proč se Heroes nechali tak snadno nechali přesvědčit. Mohli to na Jordieho s Liz jen hrát, donutit je ať nehrají symboly a podrazit. Nebo vyhodit Simona, vypadl by Villain, navíc by se možná zbavili symbolů. Ale i tak jim to nakonec vyšlo.

Joker riskuje, tentokrát se mu to vymstilo. Bylo bláznivé nezahrát symbol a to se mu vymstilo. Jasně přišel by o symbol neměl by ochranu, stále by to bylo 5:2. Je však dost možný, že by vyhráli další imunity, udělal by sloučení a mohl by to pořádně rozbalit. Obrovská škoda.

Chudák Liz. Aspoň že má stále symbol. Vypadá, to že příští epizodu bude save, druhý kmen to zřejmě naschvál vypustí. Mám blbý pocit, že to bude zkáza George a příště půjde. S Shonee už nemají žádný idol budou v ohrožení. Budu doufat, že Stevie a Gerry zůstanou loajální.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod Masarka14 » 20 úno 2023, 17:51

Tak tohle je škoda, byli fakt jen chvíli od toho, aby nemuseli zahrát svoje idoly a vyšlo by to. Nakonec dobrá práce od Shauna. Hodně bych si užil vyřazení Sama, který absolutně nezměnil svojí hru od první série (stále jen jeho loajalita) a teď ho kvůli tomu málem vyřadili. Od Jordieho to byl obrovský risk, ale chápu, že to chtěli zkusit a zajistit si tím bezpečí na další hru. Ale když už viděli to šeptání kolem nich, mohlo je napadnout, že jejich plán, je prozrazený. Proč by Shaun někam chodil, když to mělo z jejich strany být jasné hlasování 3/3 Jordie a Liz.

V Heroes alianci nefandím vůbec nikomu. Asi chápu, že je pro Hayley a Ninu je to bezpčenějsí, ale nebudu je za to oslavovat.

Jinak jsem jediný, komu přišlo, že ICH prohráli naschvál? Mají tam Dava, Jordieho, Shauna, Simona... a jde střílet Nina? To mi nějak nesedí.

Simon úspěšně vymyslel masterplan, jak vyřadit George. Jen je tam taková malá chybka, že ten idol není idol. Snad ho Flick neukáže Benovi a zahraje ho.

vrabejka píše:Mám blbý pocit, že to bude zkáza George a příště půjde. S Shonee už nemají žádný idol budou v ohrožení. Budu doufat, že Stevie a Gerry zůstanou loajální.

Nevím, jak by si Gerry a Stevie tímhle krokem v tuhle chvíli pomohli. Tak snad to nehrozí :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod Survivorfans » 22 úno 2023, 11:47

Teda takovýhle vyřazení Jordieho bych vážně nečekal a jen čumím. :) Jeho krok ale chápu, protože pomocí HII by byli v bezpečí jenom tuhle kmenovku a příště by musel spoléhat na výhru ICH nebo v zázrak. Takhle kdyby jim vyšla ta aliance, tak měli dobrou pozici + 2 HII. Nině s Hayley se ale zatím nějak moc hrát nechce a asi to chystají rozjet po sloučku.

Epizoda byla dál hodně zajímavá díky předávání HII a potencálními plány s nima. :idea: Jenom mě překvapuje Shonee a jak se lehko ty její vytratili, z toho 1 zbytečně - když je měla obě, tak už jsem jí viděl v nějaký daleký fázi hry.

Jsem hodně zvědavý co chystá George příště, vyhrožovací kecy a bojkot soutěže naznačují další skvělý díl. :D

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod MBej » 26 úno 2023, 10:50

Jordie, my man, kámo! Taková škoda, ten plán byl moc překombinovanej. Stačilo použít oba idoly a pak jen sledovat, jak se umlátí rádoby Heroes v dalším díle.

Takže kmen, který je sympatický asi jako návštěva proktologa, bez ztráty kytičky, lituju Hayley a Ninu, jedny z mých favoritek utopených za hordou nemyslícího masa, hrajícího Survivora jak v roce 2002. Světlou výjimkou budiž Shaun a holky. Jinak obecně mě tenhle australský trend stejně vypadajících svalovců dost nebaví, je to čirá nuda, gameplay nula.

Na druhý straně velká pohoda, nemyslím si, že snahy bývalých Heroes nějak zamíchají Georgovým královstvím.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod cihi » 30 kvě 2023, 03:21

Tak tohle byla poradna stupidita od Jordieho. Dost mozna nejhloupejsi tah, co jsem v AU verzi videl (ne vlastne, jeho bratr udelal posledne jeste hloupejsi :D ).

Proste muzes se dvema idolama vyloucit kohokoliv z alfa smecky, ale radeji odejdes domu s idolem na krku :cry:

Jeho plan byl zajimavej, ale moc prekombinovanej, protoze spolehat se na Simona, kterej cleou dobu koketuje s alfa smeckou, to chce hodne zabednenosti. Mel to udelat ala George, nechat Ninu a Haley hlasovat pro Sama, cimz by narusili duveru Sama v jeho alianci, a vyloucit treba Davida. Mohl tim vzniknout chaos mezi Heroes do priste, diky kterymu by se zachranili.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP10

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 05:18

Jako souhlas s cihym, ale asi to i chápu že to zkusili. V tom případě měli ale nechat obě HII na pláži a přinejhorším tam bude mít ten co nevypadne dva idoly. Zároveň si tu imunitu vzít sebou, doufat a nezáhrát je nehorázná kokotina a prasárna pokud ta imunita není tvoje. Jinak souhlas s tou kritikou australského survivoru s těma svalovcema. Je to hrozná sračka jak je tam tlačí, z australského fotbalu už tam snad byla asi celá liga ne? I když oni tam jsou i fotbalisti, různé typy ragbistů a tak to asi počítám dohromady, ale je to úplně jedno. Je to děs a ještě horší než u nás. Jen s tím rozdílem, že u nás tam jsou místo hráčů vs. svalovců pseudocelebrity a "Z LUDU" wannabe influenceři.

Nemám rád jak se tu ale částečné té Niny a Hayley zastáváte. Jim toto evidentně vyhovuje. Kdyby to bylo jen o tom, že ty svalovce nesnáší a nechtějí s němi hrát tak to dávno můžou hrát jinak a po této nabídce to JEDNOZNAČNĚ mohly hrát jinak, ale nechtěli. Nina byla na začátku minulé sezóny zajímavá, ale vypadla příliš brzy abychom ji viděli nějak výrazněji se projevit. Taky dost hrála s nesympatickými joudy a byla příjemným zpestřením. Hayley jsem fandil extrémně, ale ona se od začátku na můj vkus až příliš posedla tím, že nechce jako vítězka příliš brzy vypadnout a hraje to naprosto nesmyslně připosraně. To jí jako teď bude stačit až ji vyřadí jako šestou, až zjistí že s ní dále nechcou hrát? Tím jak komunikovala s Georgem jsem si myslel, že bude chtít Jordieho s Liz zachránit sama pro sebe a ne, že s nima vyjebou i přes ten nátlak. Pokud chce George "jen pro sebe" a chce tam raději její než jeho pěšáky tak je to legit, ale musí taky myslet na čísla, které se už povážlivě blíží tomu, že svalovci budou mít převahu a po sloučení to bude vraždění jednoho dobrého hráče za druhým...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti