AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 21 úno 2023, 07:45

Epizoda 12
21.2.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod Pattrick » 21 úno 2023, 13:21

Mno, tak k tomuto dílu ani nevím moc co říct, přišlo mi to tak, že produkce nechtěla vyhodit Sama a Hayley.. tak rychle spíchla tuto zvláštní věcičku.

Nina se teda toho nebojí :))

Nakonec to dopadlo podle očekávání.. tak čekám ještě jednu kmenovku a pak sloučení, už je čas sakra!!!

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 21 úno 2023, 18:40

Pattrick píše:produkce nechtěla vyhodit Sama a Hayley..

Sam by nakonec neletěl ne ? Spíš mi přišlo , že si produkce uměle drží Simona ..už to začíná bejt otravný . S Hayley souhlasim .. prostě další Probstovina před mergem .

Produkce na fanoušky v tomto díle : :fuck: :fuck: ..

Jsem rád , že je Liz zpátky ve Spice Girls , ale podle ukázky se začínám bát o George .. Liz nám v dočasném kmeni vystrčila drápky společně s Ninou a vypadá to , že se nenechá vodit na krátkém vodítku .

PS : S tím jak si produkce drží Simona , se začínám obávat , že to nakonec celý vyhraje .. a když ne, tak se minimálně dostane do poroty a my se jeho xichtu nezbavíme , zajímalo by mě , koho v produkci musel vykouřit aby měl takové štěstí :cry: :lol: :lol: :oops: ale je to Suvájvr jak by řekl Ondra Novotný .. snad na dlouhou dobu poslední pitomej twist .

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod Pattrick » 22 úno 2023, 08:14

Jojo, Simona jsem myslel, upsal jsem se :)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod Masarka14 » 23 úno 2023, 00:53

Ten blindisde by byl skvělěj. Škoda, že AU Survivor má tyhle neeliminační epizody.

Jak to dlouho pro Hayley a Shauna vypadalo dobře, tak to teď už zas tak dobře nevypadá. Nina, Dave a Sam jsou spolu a uvidíme, jestli se Flick nebo Matt dostanou do sloučení a budou chtít s H+S pracovat. Sice se H+S rozhodli dál nespolupracovat se Simonem, ale oni by ho možná i potřebovali :D Každopádně až bude sloučení, očekávám hodně přeskupování aliancí.

Věřím, že ukázky na příští epizodu klamou. Vyloučit George takhle těsně před sloučením by bylo hodně nemilé a myslím i nelogické, protože je a bude obrovská hrozba o které všichni ví.

GodfatherCZ píše:PS : S tím jak si produkce drží Simona , se začínám obávat , že to nakonec celý vyhraje .. a když ne, tak se minimálně dostane do poroty a my se jeho xichtu nezbavíme

Mně teda nevadí, protože ta je jeho hra je naprosto komická. Prostřihy na něj, když si uvědomí, že to zase podělal, jsou gold :D Jinak šanci na výhru nemá podle mě vůbec žádnou, takže být ostatními, tak si ho tam možná držím, co nejdéle.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 23 úno 2023, 08:37

Masarka14 píše:Mně teda nevadí, protože ta je jeho hra je naprosto komická. Prostřihy na něj, když si uvědomí, že to zase podělal, jsou gold :D Jinak šanci na výhru nemá podle mě vůbec žádnou, takže být ostatními, tak si ho tam možná držím, co nejdéle.


No komický to sice je , ale všeho moc škodí :D ale jo z herního hlediska by to třeba i mělo smysl , jenže on se na FTC rozpláče jako malá holka , jak to měl těžký , jak ho všichni neměli rádi , jak byl blbej s HII :D jak chtěl vyhodit George první den a pořád se mu to nedaří :heat: Takhle , je mi to asi nějak buřt , ale místo prostřihů na něj , bych daleko radši viděl víc záběrů třeba na Ninu jak plánuje po mergi všecko rozbít a vyhodit hrozby a nakonec se v duchu své matinky stát výherkyní této řady :hungry:

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod Levascue » 25 úno 2023, 20:51

Po delší době jsem se dostal k okomentování dílu, ale neodpustím si i prozatimní hodnocení série, jelikož je už cca půlka za náma. A sice, že se zatím jedná o dost možná nejlepší AU Survivor řadu. Rozhodně výsledné hodnocení ovlivní další průběh + vítěz, ale dlouhodobé prventství 2. řady se dost otřásá v základech. Ve hře zůstává tolik fanditelných hráčů, kteří opravdu hrají. Kmenovky jsou zábavné, soutěžící ještě víc, hlasování se mění na poslední chvíli, dokonce jsme se dočkali už druhého zahození soutěže o imunitu v řadě. Kurňa! :dance: Jízda, jen tak dále.

Hayley měla z prdelky kliku, že si ji zřejmě produkce chtěla ještě podržet, protože by jinak letěla. Škoda. Proč škoda, když se jedná o moji oblíbenkyni z Brains vs Brawns? Protože tady na Samoe je po dvanácti dílech mrtvá váha. Chápu, že ze začátku měla nahnáno, aby neletěla jako největší terč, ale do prčic; jsme už v půlce a ona se jen plazí, jak Shaun řekne a i tak se už ocitla v menšině, aniž by si toho vůbec byla vědoma. Obrovské zklamání, čekal jsem od ní více, místo toho jsem dostal gameplay alá Sharn Coombes, možná spíše horší. :shock:

Shaun si stále hraje na šéfise, ale to už se mu za zády plíží Nina se svoji tajnou aliancí a hodlá mu zničit jeho sny a já se těším! :hungry: A co že je v její alianci Web; čestňák. Já to přežiju, pokud se bude snažit hrát, o což se opravdu překvapivě snaží po těch čtyřech fackách z minulé rady.

Simon je komická figurka; jak má pořád hubu dokořán z překvapení jeho neustávájících herních failů a mimiku vykuleného dítěte, tak mi lehce připomíná Elizu Orlins z Mikronésie (US Surv 16. řada). Já mu tu porotu přeju, alespoň bude sranda (ale Jordieho mu neodpustím, šmejd :evil: :angry: ).

Po půlce řady - většina, mně nesympatických hráčů pryč (Rogue, Paige, Mimi), bohužel i jeden oblíbenec, kterému jsem fandil (Jordie), ale drtivá většina zajímavých a zábavných hráčů je stále ve hře a vypadá to tak na silnou post merge hru. Už od prvního dílu (viz můj komentář) jsem odhadl Liz jako zajímavou akvizici v této řadě a nejen že potvrdila má očekávání, ale hravě je překonává. Momentálně má nejlépe rozjetou hru ze všech hráčů! - dvě pevné aliance a imunitu s pánským(možná nejen :D ) obecenstvem u obrazovek v kapse. Tak se to dělá :beer: :love:

Rozvněž se mi povedl odhad na Davida, který jasně ukazuje že chce hrát a nebude jen ocásek pana Shauna. A mile překvapil i Webb.

Moji favorité na výhru celé řady ovšem zůstávají stejní - mám takový pocit, že to bude jedna z páru Shonee/Flick, přičemž trochu více věřím Flick, která umí lépe hrát jako individualista, kdežto Shonee je zase silnější v kramflecích, když má k ruce dobrou alianci. Jsem zvědavý. Co se dalších hráčů týče, snaží se hrát (nebo hraje) opravdu dost soutěžících - Shaun, George, Gerry, Nina, David, Webb(!),... bude to zajímavé, ale nevěřím, že někdo z nich dosáhne na titul.

Fandím: Liz, Nina, Shonee, Steve
Tip na výhru: Flick/Shonee
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Simon se zde asi usadí do té doby, dokud nevypadne :D

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod cihi » 30 kvě 2023, 23:42

Tyhle neeliminacni twisty nemam rad, uz podruhe to zkazilo skvele pripravenej blindside :cry: ale i presto jde porad o velmi dobrou serii.

PS: U te souteze o imunitu se inspirovali v ceske verzi pekne na 3 bodiky? :D

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP12

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 08:00

Jak se mi tato řada zatím docela líbí tak tohle zase byla pěkná sračka. Prostě zase pojďme zachránit Hayley nebo Simona za každou cenu. A ještě tam JLP prozdradí o co šlo s tou imunitou aby mu víceméně očistil jméno (jasně, že tam nebylo vyloženě řečeno že Simon nevěděl že to nebyla imunita, ale potvrdil to, že to bylo jako "sušenka" ve sklenici a že to byla nápověda k... a že to nevytvořil z kusu dřeva a drakokamu co na něčem našel úmyslně... To ať jde fakt do hajzlu. Za mě neomluvitelná chyba jen aby zachránil borce, který na něho neustále pomrkává a chová se jak by spolu jezdili dva roky na ryby. Jak se zastavil po imunity challange aby mu řekl že se bojí... A pak toto. Byl jsem zase chvíli hodný, ale JEBAT KLOKANA DO HUBY ZA TOTO OPĚT. Ať žije Jeff Probst!
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host