AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod ItalianManiac » 01 bře 2023, 00:44

Epizoda 15
1.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod GodfatherCZ » 01 bře 2023, 08:39

:dance: Ze Spice Girls se nám strává Vigilantes aliance , hádám,že správný překlad je ,,Mstitelé'' jestli ne , tak mě opravte . A zdá se mi to , nebo Nina je pořád nasraná , že nezvolili její návrh za jméno kmene a ještě to používají proti ní ? . Každopádně , v jistém slova smyslu Pagonging pokračuje dál , ačkoliv z jiné strany než jsem původně očekával , pojďme to přejmenovat na Georgeing :hungry: :hungry: .
Konečně se jim podařilo vypakovat Flick , chvilku jsem se děsil , že za ní zahraje Shaun HII nebo nedejbože , že ona sama najde a zahraje HII . Díkybohu , je slepá jak patrona :D .
No tu schovanou HII ve stromě by měl rychle najít George , i když víme ,že střih v ukázce nemusí naznačovat nic ale vypadá to , že bude mít chlapec už trošku trable .

Simon na výzvě o imunitu opět nezklamal .. dropne to sekundu po tom co ho JLP pochválí jak si vede :? :D
Liz výbornej výkon :oops: já bych to neudržel ani 10 minut .

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Masarka14 » 01 bře 2023, 23:25

Nejkratší díl série a tady to asi prostě nemohlo být ani delší. Pro nikoho z Vigilante aliance nedávalo smysl jakkoliv pomáhat těm, co zůstali v menšině. To by totiž mohli letě oni sami. Takže jediné s čím mohli editoři pracovat byl Shaunův idol, ale tam se přece jenom dalo očekávat, že ho nezahraje.

Matt měl několik hodně zábavných momentů, to jsme od něj za celou sérii neviděli :D

S tou skrytou imunitou je zvláštní, že jsme neviděli nikoho z většinové aliance, jak se jí snaží najít. Byla to jediná věc, která je mohla ohrozit a měli by očekávat, že se po tom, co ji Liz zahrála, vrátí se do hry.

Sam hlasoval pro Hayley, ale JLP to neukázal. Docela by mě zajímalo, co zatím bylo.

Příště to už bude o něco zajímavější, a jsem zvědavý, jestli bude mít George opravdu problém.

GodfatherCZ píše:A zdá se mi to , nebo Nina je pořád nasraná , že nezvolili její návrh za jméno kmene a ještě to používají proti ní ? .

Řekl bych, že se ti to nezdá. Už minule vypadala celkem dost otráveně a ty prostřihy na ní asi nebyly náhodný :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Levascue » 04 bře 2023, 14:33

Tak tip na vítěze sezóny jsem netrefil,... a díky bohu. :dance: Celkem poklidné hlasování, kdy měla aliance Mstitelů otěže pevně v rukou. Flipnout na druhou stranu v tento okamžik je hloupost, stačí si ještě jedno hlasování počkat a pak můžou Hayley se Simonem kolaborovat se zbývajícími dvěma hrdiny, aby dosáhli většiny - otázka je, jestli na to další potřebný hlas; Matt (hádám že Gerry, Shon a Liz se nebudou v této fázi zatím proti Georgovi obracet), přistoupí, protože se zdá být v této alianci neskutečně uvolněný :beer:

No, tak koho hádat na výhru - asi utřu ublíženou slzu vzteku a vracím do tipu Shonee, které pořád věřím, že to urve. George má tak neskutečně masivní terč na zádech, že snad ani není možné, aby se dostal do finále :D

Nina tuhle sezónu jen jeden, stále na**aný výraz a jak mi byla v BvW sympatická, tady jí to moc nepřeju.

Fandím: Liz, Matt, Shonee, George
Tip na výhru: Shonee ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: celkem všichni v pohodě, jen Samík zase nepochopil, jak se hlasuje a to měl okolo sebe jen tři další lidi. Asi mu to málokrát vysvětlili :D
Kdo tuto epizodu opanoval: Liz, a to díky svému rodeu s provazem :D :love:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod cihi » 01 čer 2023, 00:58

Jako Shaun mel celkem koule nezahrat idol, nebo ze by dostal echo od Simona a nebylo to ve strihu? Protoze v jeho pozici bych to asi zahral. Anebo si byl jistej, ze to bude Flick misto neho? Proc by to ale zase nezahral za ni? :D

Moc otazek, za me osobne - Simon mu rekl mimo strih epizody, ze je v klidu a chce s nim v budoucnu spolupracovat, veril mu, a proto to nezahral.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP15

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 12:05

Tak dobře jsem se u Survivoru dlouho nepobavil, jako když nadhodili, že se jejich aliance bude jmenovat Vigilantes :D :D Bohužel, jak už jsem to psal snad už u sedmého dílu, tak Nina mě tu fakt sere a fandím ji snad ze všech nejmíň. Tady jde strašně vidět jaké je kouzlo stříhu.

Žebříček oblíbenosti:
George, Shonee, Hayley, Liz, Matt, Simon, Shaun, Gerry, Sam, Nina
Šance na výhru:
Liz 21%, Hayley 16%, Shonee 16%, Matt 15%, George 14%, Nina 5%, Simon 5%, Gerry 4%, Shaun 2%, Sam 2%

Možná vás překvapí ta Hayley, ale podle mě se v této fázi hry už její vítězství úplně smylo a zvlášť to, že tam má zároveň silné lidi v imunitách a zároveň štíty v podobě Shonee a George z ní podle mě dělá skutečně spolufavoritku. Jen imho musí zorganizovat minimálně jeden dobrý tah na to, aby se dokázala obhájit a zároveň tam jít s někým z bottom 5.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti