AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 887
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 06 bře 2023, 07:43

Epizoda 17
6.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Pattrick » 06 bře 2023, 14:53

Shonee moc dlouho čekala, až se jí to vrátilo a ještě s HI v kapse, sice zamrzelo, ale tenhle krok od George byl nutný pro jeho hru.

Jen teda tu největší bestii má u sebe a to Hayley, jestli ji nevykopne, tak si ho podá, točíme se kolem toho už pár epizod a popravdě, Hayley musí zaútočit v příštím díle, jinak už nemá šanci.

Nina ji v tom může pomoct, Liz je ke všemu nasraná, pokud George nenajde imunitu, obávám se, že G. vypadne v příštím díle.

Tady bylo hezky vidět, jak je George chladnokrevný a nebojí se těch kroků, evidentně to celé připravil těsně před kmenovkou, protože Shonee netušila absolutně nic a to jeho pobíhání po kmeni, štáb ani nestíhal schovávat mikrofon v záběrech, vše musel udělat během pár minut.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Kalam » 07 bře 2023, 00:01

Já už vážně nemám slov,sakra george mi zkazil shonee po třech seriích!!!!moje nejvetsi favoritka a vlastne mel pravdu..strategie je dulezitejsi nez socialni stranka hry.shonee neni dobra strategicka hracka,ted to naplno vidim...jestli tohle george dotáhne do konce,nejlepe s hayley a porazi jí tak je to nejgenialnejsi serie a nejgenialnejsi vitez...dneska vazne neusnu jak mi to šrotuje v hlavě..po 20ti letech koukani na survivor je tohle sen...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Pattrick » 07 bře 2023, 08:05

Kalam píše:..po 20ti letech koukani na survivor je tohle sen...


Já taky z téhle série žiju, hlavně z těch malých detailů, které George dělá.. To že kouká na lidi, jak se chovají po soutěži, místo Spice Girls to máme "Shiz" - další Red Flag pro něj, že je třeba něco udělat, nádherně mu všechno vychází, ty kroky jdou úplně podle plánu, Garryho si krásně omotal kolem prstu.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod GodfatherCZ » 07 bře 2023, 09:40

To nám ta Shiz moc dlouho nevydržela , na jednu stranu mi je Shonee i líto , ale cmon , tohle přece mohla tušit .. jakmile se z tria stane power-duo je průser hned . Neměla George házet přes palubu a přežila by . Ještě navíc s HII v kapse .. Shonee Shonee Shonee .. do třetice všeho dobrého . Tak třeba zas někdy v S30 :oops: :hungry: .
Tahle série mi zatím způsobila asi nejvíc infarktových stavů co se dá u Survivora zažít :) ale souhlasím s tím co je řečeno , George pokud nenajde HII tak je v háji zeleným , a na ICH nemá proti beastovi Simonovi absolutně šanci .. mimochodem , co se stalo , že se Simon tak nakopnul a dominuje výzvám ? Tohle se přesně stane , pokud ho nevyhodíte když je k tomu příležitost :) a produkce ho zrovna neochrání twistem .

Za mě předpoklad FTC klidně - Simon , Hayley , George . Ale to jen v případě , že se stane zázrak a bohové Survivora si krále ponechají a hodí mu pod nohy tolik HII kolik jen unese :beer: :dance:

Edit : Vyloučení Shonee mi připomnělo tohle video https://www.youtube.com/watch?v=QxgUAvuuW2k :lol:

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Levascue » 07 bře 2023, 21:57

Shonee, Shonee...nejdříve "děkuji" za ranní spoiler. Příště to chce fotku třeba...já nevím, kočičky a neee fotky s pochodní u JLP. To se pak ještě zalepené, rozespalé oči rozevřou a mozek začne zuřit, proč jen ty pitomé ruce musely chňapnout po mobilu. :D

Fandil jsem ti, ale udělala jsi pár školáckých chyb, které by se ti prostě, jako návratilci co hraje již potřetí!, stávat neměly. Jak již bylo napsáno výše, udělala jsi ze sebe power couple, nevnímala jsi hrozby okolo sebe (Flick), několikrát jsi se osobně vyhradila proti Georgovi, což prostě, když vidíš jaký je egocentrista a má rád věci pod kontrolou, nemůžeš udělat. Pak si nedávat pozor na pusu a přímo před ním plácnout Shiz...ach jo. Příliš jsi na sebe poutala pozornost, což Georgův maják zachytil.

Osobně si ale myslím, že Gerry měl pravdu a George měl s tímto krokem jednu radu vydržet, protože, jak opět již bylo zmíněno, má u sebe Hayley, která vyloženě čeká na takovouhle příležitost, kdy George odpravit. Musí už začít budovat resumé a je prostě moc krátká doba. George má teď reálně jen dva hlasy - Matta a Gerryho, zatímco Hayley s chutí sáhne po Nině, Simonovi a Liz a George sundá. Ale třeba se pletu a George z toho vybruslí - už čelil těžším překážkám tuhle řadu.

Vtipné jak Shaun, který to měl první půlku hry velice slibně rozjeté, se dostal prakticky na úplné dno, kdy jeho hlas nemá žádnou váhu, nikdo s ním nechce hrát, nic s ním nikdo neprobírá, nevyhrál imunitu a navíc ještě extrémně špatně vypálil idol. :dance:

Těžko tipovat vítěze. Možná bych to vzal vylučovací metodou (subjektivní názor). Od nejmenší po největší šanci -
Gerry, Matt a Shaun nemají žádnou šanci na výhru.
Nině preference trošku vyrostly, ale musí předvést kulervoucí endgame.
Pak je tu Simon, který flipoval z jedné strany na druhou, dělal jedno blbé rozhodnutí za druhým, ale pořád žije a jede jednu imunitu za druhou. Teoreticky věřím, že by se mohl do FC dostat, ale jeho hra na underdoga by mu titul snad přinést neměla. I kdyby vyhrál x dalších imunit, herně byl prostě mimo. Má celkem identický příběh jako US 43
Spoiler!
Owen
.
Hayley - začala dělat menší, nenápadné kroky, jak eliminovat George (echo Nině, podraz na Shonee) a pokud se jí opravdu podaří George sundat a podrží si silný endgame, mohla by být celkem reálný pick na vítěze. Ale musí se vše vydařit.
Liz - odstranění Shonee by ji mohlo nakopnout. Hádám, že bude rozhodující hlas v několika dalších hlasování a pokud bude dělat všechno ku svému prospěchu (zbaví se George, Hayley + hrozeb na individual imunity, aby sama mohla zářit), titul by mohla reálně získat i ona. Hra se jí v minulosti dařila, byla challenge beast, rozohdně už nějaké resumé má, jen je ho potřeba ještě doladit.
No a největší adept na výhru je samozřejmě George, který z trošku slabšího začátku udělal one man show a předvádí hru z jiné dimenze. Pokud se mu nějakým zázrakem podaří dostat do FC, vítězství musí být jeho, prostě musí (zkus Webbe hlasovat jinak, na tvé kamarádství a čest s*al pes :D )

Fandím: Liz, Hayley, Shonee :( , George
Tip na výhru: Zkusím Liz, ženská do třetice :D ( :arrow: Shonee :arrow: ) ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Všichni ok
Kdo tuto epizodu opanoval: Tenhle díl vyústil nejlépe pro Hayley, dle mého názoru.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod hozu » 09 bře 2023, 19:09

Nedá mi to se taky konečně nevyjádřit k této sérii, která je teda zatím totálně epická. Fakt takový ten Survivor, kde si člověk užívá každou minutu. Je to vtipný, napínavý a plný favoritů...což bohužel muselo zákonitě vést k epizodě jako tahle. Shonee je samozřejmě na mém piedestalu v oblíbenosti hodně vysoko a tuhle sérii navíc konečně trošku zobrazili tu její sociální hru. Její vypadnutí jsem si tedy stihl nějak neopatrně vyspoilerovat, ale snad o to víc jsem se mohl soustředit na tu cestu k celému pádu Shiz. Otázkou je, jestli to byla pro George správná chvíle, ale pravděpodobně ano, jelikož se podle všeho něco peklo i na něj. Je to ale škoda, ale asi to bylo nevyhnutelné :) .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Survivorfans » 10 bře 2023, 13:01

Vyloučení Shonee mě jako většinu hodně šokovalo, ale bylo to něco co přijít muselo. Je jen otázka jestli to George udělal ve správný čas.

Nikdy jsem nebyl její fanoušek, ale vzhledem ke 3. účastem, ve kterých to vždy dotáhla aspoň do top9 se určitě dá říct že se zapsala do historie AU Surva, min. sociální hrou. Určitě ale né strategií.
Spojení s Liz se určitě plus, ale neměla to dávat tolik najevo a divil jsem se delší dobu, že ten pár nikdo neřešil.

To co George předvádí v týhle sérii je úžasný a neustále jen čumím. :) Jen se bojím jestli se s tímhle tahem neunáhlil a nebude příště litovat. Má proti sobě Shauna s Ninou, nejspíš Liz a potenciálně Hayley, která taky neustále něco plánuje. Je otázka jestli nebo kdy se pro nějaký ten tah rozhodne.
Co se týče castu celkově, tak mě celkem děsí že v top8 máme hráče jako Gerry, Simon, Matt nebo Nina, kteří nedělají téměř nic. Když už tak pouze přeběhli - Matt, Gerry nebo se marně snaží hrát jako Simon a Ninu raději nekomentuju, za mě největší zklamání série. :down:

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Masarka14 » 12 bře 2023, 18:53

Už když si myslíš, že tahle epizoda bude v klidu, bez blindsidu, tak stejně přijde. Tahle série je neuvěřitelně zábavná.

Moc se mi nelíbilo, jak lehce Shonee našla skrytou imunitu. Každopádně už je to teď jedno, když je Shonee pryč. Bylo to moc brzo? Dost možná. Byl to skvělý blindside? Ano, byl. Shonee jsem fandil, ale její vztah s Liz byl asi až moc očividný, až to nedalo Georgovi spát a musel je rozdělit. Čímž i rozdělil Vigilantes. Počítal, že mu po tomhle kroku zůstane Hayley, ale jak jsme viděli, ta už příště začne ostatním říkat o 60k, které George vyhrál. Tak uvidíme, jestli se to k němu dostane, přesně, jak plánoval a něco s tím udělá.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP17

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 16:35

Nikdy jsem netušil, že mě takto "potěší" vypadnutí mé oblíbené Shonee, kterou jsem tu, vy hovada, bránil už v její první sérii, kdy jste ji tu nazývali Šamponelou s Falafelou apod. :fuck: Tady v této sérii se ale několikrát fakt nehezky odkopala a jestli si myslela, že si dokáže George zároveň namotat, ale zároveň NEDOSTATEČNĚ PROJEVOVAT LÁSKU, tak se šeredně spletla. Myslela si, že si před sebou drží štít se kterým si po nějaké době bude dělat co chce, ale reálně si spíš George držel před sebou od nějaké chvíle jako dvojštít jí a Liz a v naprosto správný okamžik ji popravil. Má tam Matta a Gerryho. Pokud se dokáže nějak znovu dohodnout krátkodobě s Liz, Hayley nebo Simonem tak to nevidím jako problém. Teda jako samozřejmě že je to problém a pravděpodobně se těch pět (nebo po další kmenovce čtyři) proti Georgovi domluví a ten se do závěrečných bojů prostě nedostane, ale lidi, uvědomte si, že to by vůbec nic nezměnilo ať tam Shonee je nebo není a k tomuto by došlo stejně. Jen kuriózně do dalších bojů může více věřit více či méně free agent Nině, která ještě bude chtít dělat kroky s nim než Shonee, která by chtěla dělat kroky PROTI němu.

Osobně doufám, že pokud bude George na FTC tak nebude Shonee zahořklá a nezkazí si ten pohled, který na ní mám. Pokud by hlasovala pro někoho jiného (krom Liz), to bych nezkousl...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host