AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 07 bře 2023, 09:39

Epizoda 18
7.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod Pattrick » 07 bře 2023, 13:50

Achjo, auto jsem přál Mattovi :(

Splnil se mi sen, čekal jsem, jestli se někdy objeví soutěž tohoto typu, protože tohle je peklo, vždy byly soutěže většinou na ramena, držet něco.. a konečně přišel dřep (mám k tomu úchylku z fitka, vždy si říkám, tvl, mysli si, že jsi v survivoru :D)

A Hayley - dobře ona, vyhodit Shauna (se Simonem si může lépe zahrát, chytrý tah) :angry:

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod GodfatherCZ » 07 bře 2023, 15:27

To kolik má ten Simon životů ? to je neuvěřitelný .. když už ho produkce nedrží a nehází mu fake HII pod nohy , tak si ho tam drží sami . Cmon Hayley stejně nemá moc šanci (zatim) , to jak vyžvanila na žranici Georgovo tajemství taky nebylo zrovna hezké . Ale čekal jsem že to udělá , už v ten moment , co jí to George řekl .
Simon nám vyhrál autíčko , no .. a prozatím zdá-se zlomil kletbu Survivora , že kdo vyhraje auto - nevyhraje hru . Nicméně tady si neodvažuji předvídat myšlenkové pochody poroty . Pokud dál urve všechny výzvy nebo nedejbože najde HII tak je téměř jisté , že se na FTC podívá a má i celkem reálnou šanci sáhnout si na výhru , ačkoliv můj favorit nikdy nebyl .
Ale možná jsem jen božstvem potrestán za to , že jsem si dovolil dát jeho obličej do profilovky na zdejším foru :angry: 8) , víme všichni , jaká umí být porota a reálně může vybrat toho nejhoršího vítěze .
Nicméně se divím , že George tak bezmezně věří Hayley , asi to sluníčko a rýže už mu leze na mozek . Plány má dobré , ale ona mu do toho solidně hází vidle , aniž by na sebe hodila podezření , to zas jako well done .

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod Levascue » 09 bře 2023, 16:50

Tak Hayley se pokusila o další strike proti Georgovi a tentokrát úspěšně. No a být Gerogem, tak bych se začal obávat. Stačí, když to Hayley Simonovi podá, jako že ho zachránila a on ji samozřejmě bude za to věrný, protože...no protože nemůže jinak vůbec nic :D Jelikož půjde George po Nině, tak ta také ráda sáhne po eventuelní možnosti hlasovat s Hayley a pak tu máme Liz, jako rozhodující hlas. Pokud se tedy vydají touto cestou, tedy Hayley vs George. Protože, nic ve zlém proti Georgovi, ale příjde mi, že tam někteří hráči jsou asi na dovolené. Takhle nějak to v post mergi vypadalo v all stars, kdy si David dělal co chtěl a všichni mu akorát ustupovali a rozvíjeli před ním zlatý kobereček. Ještě že je tu Hayley, která něco dělá a nutno říci, že se jí ta odlišná, under radar hra (oproti Brains vs Brawns) začíná vyplácet. :beer: Teď si vemte, kdyby ji produkce nezachránila. To by byla extrémní, předvídatelná nuda. Sice one man show, ale nuda. Takhle se máme alespoň na co těšit :)

Fandím: Liz, Hayley, George
Tip na výhru: Zkusím Liz, ženská do třetice :D ( :arrow: Shonee :arrow: ) ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Gerry, Matt jsou jen dva ocásky. Simonův pokus o hru až těsně před radou, když měl přitom velkou šanci na něco ulanařit Hayley a Ninu při odměně. A on jim řekne, "ne to je dobrý, jen se opalujte a žerte, nebral jsem vás kvůli hře a nemám v plánu taktizovat, krásný den, to je ale sranda, hihi" :? :fuck:
Kdo tuto epizodu opanoval: Opět Hayley.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod hozu » 11 bře 2023, 20:33

Jedna z věcí, co mě na téhle sérii děsně fascinuje, je ten Simonův edit. Jednou ho vykreslí jako troubu, podruhý jako člověka s nápadem. To je absolutně zajímavý sledovat a musím se přiznat, že mě to baví víc a víc. Vlastně i začínám věřit, že by to mohl snad i vyhrát :D .

K epizodě: Plán Hayley hodně smělý, nevím jestli dobrý, ale určitě to zahrála hodně odvážně. Ta její hra v pozadí se mi zatím hodně líbí, chápu, že kdyby se zase projevila moc nahlas, tak by ji to asi i semlelo. Na druhou stranu, v jednom bodě bude muset George asi odříznout a zdrojů moc nezbývá. Matt a Gerry vypadají docela spokojeně tam kde jsou a zbytek je taky docela nejistý. Přesto to bude určitě ještě napínavý finiš.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod Survivorfans » 12 bře 2023, 21:51

Koukám že nejsem jediný koho čím dál častěji napadá myšlenka, že Simon může vyhrát :) . Když vidím jak je neustále mimo a i přesto jaký má edit, tak tomu pomalu začínám věřit. U poroty by lehko uspěl s kecama typu jak byl věčně na dně, bez spojenců a přesto je tady.

PS. Spoilery nečtu, takže je to vážně jen myšlenka a uvidíme časem jak moc reálná. :D

Hayley jinak začíná slušně válet a její hra se mi začíná líbit :idea: . Jsem jen zvědavej jestli se jí podaří sejmout George a udělat tah, po kterým by všichni čuměli a hlavně by ho viděli všichni (né jen my diváci jako teď).

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod Masarka14 » 13 bře 2023, 16:44

Hayley dělá rozruch a dělá to dobře. Tohle by mohla být její cesta k vítězství, protože když se na to podíváme, tak kdo tu hraje hru, která je vítězná, kromě George? Nikoho tam moc nevidím.

Taky opravdu už nerozumím až slepé důvěře George v Hayley, asi to na něj hraje fakt dobře. George má hned jasno, že svůj hlas musela změnit Nina, ale proč by to dělala? Jak by pro ní bylo lepší, aby zůstal Simon, než Shaun s kterým dlouhodobě spolupracovala? Tohle by měl George vidět lépe si myslím.

Je legrační, když si uvědomíme, že Hayley leakla info o Georgových 60k, ale že ona už vyhrála celou sérii společně s 500k, je už vedlejší :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod cihi » 01 čer 2023, 12:26

Hayley jede na druhou vyhru? Slepa duvera v ni bude Georgemu asi osudna.

Vyhrat to muze: George (ale toho na 95 % odstrihnou nebo nevezmou do F2), Hayley, Liz a opravdu asi i ten Simon. Ostatni bez sance.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP18

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 18:13

Podle mě Simon absolutně vyhrát nemůže. Všichni tam z něho mají doslova prdel a nikdo mu nedá hlas proti nikomu snad.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti