AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 815
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 12 bře 2023, 07:48

Epizoda 19
12.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S44
AUS Survivor: 2016-2023
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod Pattrick » 12 bře 2023, 15:20

Teď si myslím, že už Georgovi nebrání nic k tomu, aby se dostal do finále a stal se jedním z nejlepších vítězů Survivoru :)

Nina je naprosto tupá, hraje too much na emoce, vůbec neprokoukla to, že Hayley to hrála chytře, pozvolna a místo toho si domyslela svoje, blbka a teď ještě bude věřit Georgovi, že si ji protáhne do finále :D :D

Dost se vysvětluje to, že Hayley hrála jak hrála, vzhledem k tomu, že si jsou blízcí v reálném životě s Georgem, což nyní chápu to, že chtěla George vyhodit skrz tajnou immunitu, protože by byla celkem safe, George pryč..

Což bylo i vidět při hlasování, že nakonec hlasovala za Ninu (teď bůh ví, jak se dohodli před začátkem celé hry)

No, snad už se nic nestane a dojedeme to klidným postupem do finále :))

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod Levascue » 12 bře 2023, 22:19

Tak George vs Hayley skutečně nastalo a George si došel pro pomstu za minulou sezónu, gratulace.

Pattrick píše:Nina je naprosto tupá, hraje too much na emoce, vůbec neprokoukla to, že Hayley to hrála chytře, pozvolna a místo toho si domyslela svoje, blbka a teď ještě bude věřit Georgovi, že si ji protáhne do finále :D :D


Nina pochopitelně nešla Hayley na ruku, protože narozdíl od Hayley věděla, jak hlasy opravdu jdou a bylo by to - 3 hlasy na George, 3 hlasy na Hayley a 1 na Liz; jak by asi dopadlo odvetné hlasování, samozřejmě pro Hayley. Byť by se Matt mohl cítit uraženě, v tom momentu by to asi příliš nezpracoval, George by navíc pošeptal do ouška nějaký dobrý argument, proč mu řekli "hlasuj pro Liz" a Nina by si takhle akorát odstřelila hru. Takže udělala dobře, jiná možnost nebyla. Hayley se Simonem ji nabídli vyloženě nic, jen okamžitou popravu její hry ;)

Simon a jeho čtvrtá(? říkám to správně) imunita, wau. Že by první účastník AU Survu, co pokoří legendární pětku? Několikrát zde bylo zmíněno že má pěkný edit a věří se mu na výhru. Edit je pěkný, což o to. A tu final tribe mu věřím, pokud ho včas neodstraní. Ale s čím by proboha chtěl vyhrát? Herně se nemá o co opřít, jenom o vyhrané imunity, navíc zrovna dovedně také mluvit neumí :D

George je rozhodně nejlepší hráč této sezóny a možná celého Survi... - ne, nenapíšu to - kruci jak rád bych ho viděl hrát proti Davidu Genatovi, to by byla řada! Golden God vs King of Bankstown. Tam bychom teprve viděli, kdo je nejlepší hráč :D . Za mne pořád David, byť Georgova hra v jeho první sezóně byla suverénější než Davidova. V Champions vs Contenders 2 byli však mnohem lepší hráči než v Brains vs Brawn (Pia, Janine, Luke, Harry, Baden,...). Tohle je souboj titánu, který chcem vidět. :dance:

Zpětnou rekapitulací, Hayley hrála pěkně. Jako první vítězka AU se dostala nejen přes první hlasování, ale rovnou na sedmé místo, což je krásný výsledek. Hrála jinou hru, i s ohledem na Georgovo přátelství, a možná by ji to i vyšlo, kdyby měla po ruce lepší hráče. Bohužel byla od začátku v kmeni, který po strategické stránce tahal za kratší provaz. U padouchů by si třeba vybojovala do další fáze hry nějaké pevnější vazby, takhle se mohla opřít jen o Simona, no :-? :D to není zrovna nejlepší taktik-partie.

Momentálně to je král versus banda oveček, ale já si prostě myslím, že do final 2 nedojde. Imunitu nevyhraje a dotyčná osoba si ho před finální kmenovku prostě nevezme. (můj divoký tip, trojka bude Liz, Simon a George, Liz vyhraje imunitu a pošle George ven a shrábne titul :D )

Fandím: Liz, George
Tip na výhru: Liz ( :arrow: Shonee :arrow: ) ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Gerry, Matt - proč tam proboha jsou? Kdy je podle vás nejlepší doba dostat George ven, když ne teď, vy trubky?? :lol:
Kdo tuto epizodu opanoval: Nina se hezky zachránila a utvořila si potenciálně zajímavou alianci, v žebříčku se minimálně posunula před Simona a Matta.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 112
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod GodfatherCZ » 13 bře 2023, 09:10

Královna je pryč , ať žije královna - to by mohlo být motto tohoto dílu .
Liz ve výzvě o lázeňský pobyt s hromadou jídla zaválela a bohové Survivoru jí lehce pomohli , když se rozhodli zrovna nefoukat vítr jejím směrem . :oops: :ass: Její slovanská krev se nezapře .
Aliance se nám mění každým dnem a z původních Spice Girls , přes Vigilantes a Shiz se nám to přelilo do Jacuzzi Aliance :dance: :idea: . George je sice mastermind této hry , ale Hayley si ho slušně povodila - nakonec mu krk zachránil jeho mistrovský tah , říct o výhře peněz právě Hayley , která to netakticky vyžvanila . Tato pojistka se jemu a vlastně i Nině vyplatila .
Soutěž o imunitku - Ehm ehm ... zase oheň , vážená produkce ..koho to zase chcete zachránit před split-votama ? :fuck: ano správně Simona .. tento challenge beast se opět ukázal jako téměř neporazitelný . I přesto , že Liz se rozhodla Mattovi pomoct , tak nedokázal udělat takový oheň aby to zažehlo vlajku včas . Bohové Survivoru opět zasáhli a Simon má další zápis do resumé v řádku : Výhry v ICH :lol: (ale bohužel pro něj nic navíc , že ano) . Simon hraje opravdu jak přehypované štěně jak řekla krásně Hayley , pokaždé hlasuje blbě a pokaždé na dně všech aliancí . :lol: :idea: je vidět , že jeho svaly dostávají zvláštní příděl kyslíku , zatímco jeho mozek naprosté minimum . 8) sice ukázky naznačují možný přeliv aliancí ale uvidíme jak to dopadne .
Krásně herecky zahraný blindside , Hayley totálně clueless ale respekt za to , že se jako vítěz dokázala dostat až takto daleko .. ačkoliv byla silně under-radar .

PS : Pomalinku už čekám nějaký velký produkční twistík .. doufám jen , že se neinspirují USA a jejich Do or Die např. :angry:
,,Yedko musí mít vždy pravdu'' - Yedko 2023

cyrax
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2015, 11:44
Nejoblíbenější série: Palau, Cook Islands, Philippines, Cagayan, Heroes v Villains
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz
Nejméně oblíbené série: Thailand, One World, Fiji

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod cyrax » 14 bře 2023, 12:58

Som dosť prekvapený, že každý chcel hrať s Georgom a nie s Hayley. Liz, ktorú totálne podrazil, Matt a Gerry slepí a hluchí a Nina čo nariekala, že Hayley ju hodila pod autobus pričom ona iba zapierala svoj hlas a George si sám vydedukoval, že to musela byť Nina. Hayley nepovedala pol slova a chcela to využiť, ale Nina si musela dupnúť a ukázať ako kontroluje túto hru:

Spoiler: Nekontroluje :)

Tiež sa domnievam, že Georga daju dole tesne pred finále. Z daného hľadiska dáva zmysel si nechať babráka v súťažiach na úkor Hayley, čo vydrží každú endurance challenge.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 159
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod Masarka14 » 14 bře 2023, 16:30

Sice se nám snažili namluvit, že existuje šance, že by Nina hlasovala společně s Hayley a Simonem, ale to by po ní prostě a jednoduše nedávalo smysl. Bylo by to 3-3-1 a pochybuji, že by Matt vyloučil George, protože i když ho nezahrnuli do toho blindsidu, tak by proti Gerrymu nešel. Tím pádem bylo docela jasné, že půjde Hayley.

Hayley měla pravdu v tom, že potřebuje udělat nějaké kroky, aby měla lepší resume, ale k tomu bylo potřeba vyloučit George. Pokud ho teď někdy někdo vyloučí, hra se neuvěřitelně otevře a opravdu by se mohlo stát i nemožné - vítězství Simona :D Sice jeho strategická hra je katastrofa (zase další pokus na vyloučení George a hlasoval zase jen sám :lol:), ale ty individuální imunity tam začíná moc hezky sbírat a kdo tam má nějak zvlášt lepší resumé? Třeba taková Liz by ho asi porazila, ale proti Mattovi a Gerrymu? :mrgreen: Já každopádně doufám, že se tam George dostane a vyhraje to, protože vždycky chci, aby vyhrál ten nejlepší. Ale pokud by ve F2 nebyl, může pomalu vyhrát kdokoliv.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 246
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod Survivorfans » 15 bře 2023, 14:46

Hayley nám pěkně sežrala divadýlko George s Ninou, docela škoda když už se nám rozjela. Mělo jí ale dojít že když přišli z odměny štastní a veselí, tak že tam asi nebyla taková silná hádka, která byla prezentovaná. Ten její plán byl ale hodně naivní, když počítal s Ninou, na kterou hodí tah, který jí minimálně na nějakou tu hodinu zavařil. Když už, tak to měla zkusit s Liz kvůli pomstě za Shonee. Je tu sice hodně opěvovaná, ale za mě není náhoda, že jí pochodeň měla uhasenou po 2x, ve 2 účastech i přesto že je vítězka - aneb jak správně připomněla, že jí minule zachránila nějaká exilová skála.
Chápu že v první části hry se u Heroes dělali tahy a byla připosraná kvůli terči jediné vítězky v castu. Probudila se ale pozdě a tahy měla dělat dřív. :down:

Ninin tah tady chápu, když věděla že Hayliin plán nemá šanci a max. by dosáhla remízy, po které by navíc rozhodoval Matt. Rozhodně ale nerozhodovala ona jak si naivně myslí. Viz Hayliin hlas pro ní. :-?

Docela mě i zaujala pomoc Liz Mattovi přich ICH, JLP sice říkal jak to není proti pravidelům - proč se ale tedy jmenuje INDIVIDUAL immunity challenge :? :down: :vomit: Přiznávám že už jen kvůli tu výhru přál Simonovi, i když ho jinak nemusím a po většinu série čumím jak i přes debilná tahy neustále proplouvá dál a dál.
O to vtipnější poté je, že Matt hlasuje pro Liz která mu při tý soptěži pomáhá. :fuck: Divím se, že jsem první kdo to tu zmiňuje. :)

Je jen škoda, že po zbytek série budeme sledovat to jestli Gerry s Mattem se rozhodnou sejmout George nebo ne. Zatím to jsou poslušní pěšáci a mají s ním hlasy min. na remízu. :down:

cihi
Příspěvky: 283
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod cihi » 02 čer 2023, 01:45

Me dostava to, jak Liz drzi pevne s Georgem, kdyz ji vyloucil Shonee, se kterou mela ona hodne blizko.

Pripada mi, jak kdyby neco nebylo na kamere, nebo ze by byla az tak tezka realistka a flegmaticka, aby to presla? Pokracovani spoluprace s Georgem je asi to nejrozumejsi, co po vylouceni Shonee mohla udelat, ale i tak - spousta ostatnich lidi by v emocich nepokracovala :D

Taky tipuju, ze George skonci treti - ostatne to je plan i Gerryho a Matta, ze chteji aby je George dotahl do TOP3, tam by to pravdepodobne vyhral Matt a vzal si Gerryho. Takze nepodcenujte ani hru techto dvou :hungry:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 214
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP19

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 22:51

cihi píše:Me dostava to, jak Liz drzi pevne s Georgem, kdyz ji vyloucil Shonee, se kterou mela ona hodne blizko.

Pripada mi, jak kdyby neco nebylo na kamere, nebo ze by byla az tak tezka realistka a flegmaticka, aby to presla? Pokracovani spoluprace s Georgem je asi to nejrozumejsi, co po vylouceni Shonee mohla udelat, ale i tak - spousta ostatnich lidi by v emocich nepokracovala :D

Taky tipuju, ze George skonci treti - ostatne to je plan i Gerryho a Matta, ze chteji aby je George dotahl do TOP3, tam by to pravdepodobne vyhral Matt a vzal si Gerryho. Takze nepodcenujte ani hru techto dvou :hungry:


Podle mě to prostě sama pochopila, že to s Shonee pohnojily tak, jak ze sebe udělaly power couple a současně odstrkovali George, kterého samy chtěly potopit. Jasně, hlupáci jsou po tomto často pomstychtivé slepice a dementi, ale za tu Liz nepovažuju. Podle mě tu situaci pochopila strategicky i lidsky.

Osobně nevím, jestli Hayley celkově mohla udělat něco víc. To jak to hrály nenápadně s Ninou asi nějaký důvod mělo, ale až příliš pozdě ji došlo, že musí začít hrát a často ji do toho hodili vidle dementi naokolo. Nina to tady za mě naopak zahrála naprosto správně. Už se stačí zbavit na svůj účet jen George a Liz a může naprosto v pohodě vyhrát.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host