AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod ItalianManiac » 13 bře 2023, 10:18

Epizoda 20
13.3.2023


Další díl nevyjde jako obvykle v úterý, ale tentokrát až v neděli. E21 nás tedy čeká až 19.3. :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod Levascue » 13 bře 2023, 21:22

Takový díl trošku o ničem. Survivor Isolation, to nevymyslíš :D Byť je George mastermind celé sezóny, štve mne, jak se ho nikdo nesnaží sundat a všichni jen "béé, béé, s Gergeom až do finálééé". A co tam proboha chtějí dělat? Dostanou od poroty nakládačku a nazdar. V tom se mi Simon líbí a vyloženě mě potěšil, když si napochodoval přímo před George a spol v přístřešku a začal je tam rubat, jaký to jsou pěšáci. Liz a Gerry to trošku neunesli, asi raněná pýcha, ale neříkal nic než pravdu. Liz musí George vyhodit, aby mohla pomýšlet na výhru, ne se urážet. Gerrymu by snad k výhře nemělo pomoct vůbec nic :D Vidím to tak, že se opravdu rozhodne mezi Georgem, Simonem a Liz; Nina totiž ztratila veškerá spojectví no a Matt je to samé co Gerry, jen párkrát vyhrál imunitu.

Jo a pobavilo mne, jak se George snažil (da or ňa :lol: :lol: chce to doučko od Liz :D ) mluvit s Liz rusky, aby jim Nina nerozuměla.

Nejdříve jsem myslel, že chce produkce zachránit George, ale prd, takhle ten twist beru. Ale fakt nechápu, jaký odvar jim tam George namíchal, že s nima tak mává a oni nic.

Fandím: Liz, George
Tip na výhru: Liz ( :arrow: Shonee :arrow: ) ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Matt, rozbrečí se, když Simon na tvrdo řekne pravdu, jen aby o pár hodin později tu pravdu ještě potvrdil.
Kdo tuto epizodu opanoval: Simon, nejen že se pouští alespoň do nějaké akce a snaží se, ale i že konečně hlasoval správně :dance: :beer: :lol:

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 09:25

Já to říkal , já to říkal , já to říkal ... :heat: máme tu twistík .. oh yeah . (že by skryté dženderové pravidlo ? je tam nějak málo žen už ..a chtěli vyhodit další .... :lol: dělám si pr**el , snad ne )

No s kolegou Levascue nesouhlasím , ale to je dáno tím , že mě je Simon krajně nesympatický a mám celkem problém ho objektivně hodnotit . Asi ano , asi to dává smysl pro něj co dělá .. a já se opět budu opakovat , ale vidím ho na jednoho z reálných kandidátů na vítěze .. pokud porotu překecá , dá tam nějaké dojemné story ..tak klidně .
Matt nám brečí , že jeho hra je uplně k ničemu a jak má rodinu a tohle támhle , klasické drobné HLP ke konci sezony , tohle by si měl šetřit potažmo na FTC , nicméně i kdyby nakonec Matty se Simonem nějak George vyhodili , což budou muset udělat , tak si u Mattyho nejsem jistý , zda tento tah mu zaručí výhru .. jeho jediný tah za celou sezonu :lol: :down: .
Nina dostala nakládačku , asi proč ne , nicméně mě zarazilo , že nakonec nevolila George . Alespoň by se nakonec uchránil od jejich podvratných řečí . Tedy Jacuzzi 3 se nám tímto rozpadá a vypadá to , že nakonec vznikne Isolation Duo :heat: začínají se nám všechny ty aliance zamotávat a každý přechází do modu , kdy si sám snaží zajistit FTC .

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod Levascue » 14 bře 2023, 09:41

GodfatherCZ píše:No s kolegou Levascue nesouhlasím , ale to je dáno tím , že mě je Simon krajně nesympatický a mám celkem problém ho objektivně hodnotit . Asi ano , asi to dává smysl pro něj co dělá .. a já se opět budu opakovat , ale vidím ho na jednoho z reálných kandidátů na vítěze .. pokud porotu překecá , dá tam nějaké dojemné story ..tak klidně .


Já ho také nijak nemusím, ale je to vtipná postavička a upřímně mě i začíná bavit jeho prazvláštní styl hry, ne že bych mu na místě poroty dal hlas, ale je to prostě takový zábavný element této řady.
No a dnes jsem koukal na Jury Villu Hayley a celá porota unisono "milujeme čím dál více Simona, fandíme mu"...doprčic, tak že by byl opravdu kandidát na výhru?? Jako tím by u mne kredibilita AU Surva dost ztratila. Říkám, chápu tu vzrůstající oblibu, mne to také baví, když takový strategický a sociální neumětel vede válku s Georgem a jeho stádem, ale za co by měl získat titul, kdyby vedle něho seděl George? To bych nedal :lol: Vzpomínky na Kristie Bennett ožívají. :-? :D

Simonovi bych to dal, pokud by seděl vedle Matta, nebo Gerryho, nemám s tím problém. Nina je velká neznámá; nevím jak vnímat její hru. Měla pár dobrých momentů, ale negativa spíše převládají a celkem mi přišla celou řadu lehce mimo. Její sociální hra asi také nebude perla, když si každý po blindsidu myslí, že za to mohla Nina (třeba Shaun, George,...) a celkově jsem o nikom jiným neslyšel tolikrát říct "já tomu hráči nevěřím", takový novodobý Nick. :D . Možná i nad ní bych mu přál vítězství, přeci jen vyvinul o něco více snahy nějakým způsobem hru změnit (a několikrát se mu to povedlo, kolikrát že přeběhl? :lol: ).
Pokud bude sedět vedle George, nebo Liz, tak by jeho vítězství byl velký vtip. - a dovedeš si představit George, nechat se porazit Simonem? :lol: :lol: Ten by vyletěl z kůže.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod GodfatherCZ » 14 bře 2023, 09:54

Levascue píše:Já ho také nijak nemusím, ale je to vtipná postavička a upřímně mě i začíná bavit jeho prazvláštní styl hry, ne že bych mu na místě poroty dal hlas, ale je to prostě takový zábavný element této řady.
No a dnes jsem koukal na Jury Villu Hayley a celá porota unisono "milujeme čím dál více Simona, fandíme mu"..


:cry: :cry: :fuck: :fuck: .... poroto poroto poroto .. to si snad děláte kozy .. :D :D jako hele postavička to je , o tom žádná . Ale jestli tam bude sedět George , Simon a kdokoliv další a nedají to Georgovi tak se spustí blázinec na diskusích a celá Survivor komunita v čele s Georgem povstane a na Václaváku udělá demošku :angry: :fight: :D

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod Masarka14 » 14 bře 2023, 17:36

Už se dalo čekat, že musí přijít neeliminační epizoda.

A tahle by se dal shrnout jako messy gameplay. Simon se sice snažil, dokonce měl i pravdu, že to tam ovládá George a ostatní jsou jen pěšáci, ale jeho sociální hra je tak bídná a tím, jak hrál, mu nikdo nevěří. Asi se mu alespoň povedlo trochu nahlodat Matta. Pak ale Nina řekla před Mattem, že bude hlasovat pro Gerryho, jeho největšího spojence. A další byl George a jeho plán: 2 hlasy pro Simona, 2 hlasy pro Ninu, 1 hlas pro Gerryho a pak nevím, jestli si myslel, že bude Simon hlasovat pro něj, ale to Simon neudělal, takže i kdyby na poslední chvíli neměnil hlas na Ninu a byla normální eliminační epizoda, šla by Nina a ne Simon. Nakonec ta změna byla ne úplně povedená, protože namísto Simona a Niny, jde do exilu Nina a Gerry + Simon se teď může účastnit souboje o imunitu. Takže to se opravdu moc nepovedlo.

V ukázkách vidíme, že Nina se pokusí přetáhnout Gerryho proti Georgovi a Liz, což by mohlo i vyjít, když k tomu ještě připočítáme, že Matt už nad vyloučením George reálně uvažuje. Na druhou stranu tady vidím i cestu pro George, který může říct, že Nina lže a za normálních okolností by šla domů ona. Tak uvidíme.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cyrax
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2015, 11:44
Nejoblíbenější série: Palau, Cook Islands, Philippines, Cagayan, Heroes v Villains
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz
Nejméně oblíbené série: Thailand, One World, Fiji

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod cyrax » 15 bře 2023, 10:32

Simon spravil jedno zlé rozhodnutie na začiatku keď sa postavil proti Georgovi aby sa mu pomstil, čomu nerozumiem celkom, pretože keď niekto Simona zradil prvýkrat tak to boli jeho kamošky z Brawn kmeňa, ktorým sa chválil, že má dve imunity. To svedčí o tom ako zúfalo číta hru tento človek. Ale som rád, že tam stále žije, baví ma a domnievam sa, že potom čo ukázali jeho 20x falošnú nádej ako konečne získa kontrolu tak príde epizóda keď ju raz získa.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod cihi » 03 čer 2023, 01:39

Uz jsem si rikal, jak je tato serie super, ze byla jen jedna ne-eliminacni epizoda a serii tak nekazi zadne hloupe twisty a ejhle, je to tady :D

Georgeho plan byl skvelej, ale muzete hrat super hru a pak vam to zkazi hloupej twist, protoze tohle se musi zakonite Georgemu vymstit :heat:

Levascue píše:Byť je George mastermind celé sezóny, štve mne, jak se ho nikdo nesnaží sundat a všichni jen "béé, béé, s Gergeom až do finálééé". A co tam proboha chtějí dělat?


Naopak George je dobra volba, nechat se s tim vezt az na konec (nikoliv do finale). Vzdyt George nema sanci vyhrat tu posledni imunitu a doslova kdokoliv, kdo ji vyhraje, tak si vezme do finale toho druheho a ne Georgeho.

Tohle uvazovani ostatnich ho mozna zachrani i ted...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP20

Příspěvekod Yedko » 20 zář 2023, 23:38

cihi píše:Uz jsem si rikal, jak je tato serie super, ze byla jen jedna ne-eliminacni epizoda a serii tak nekazi zadne hloupe twisty a ejhle, je to tady :D

Georgeho plan byl skvelej, ale muzete hrat super hru a pak vam to zkazi hloupej twist, protoze tohle se musi zakonite Georgemu vymstit :heat:



Naopak George je dobra volba, nechat se s tim vezt az na konec (nikoliv do finale). Vzdyt George nema sanci vyhrat tu posledni imunitu a doslova kdokoliv, kdo ji vyhraje, tak si vezme do finale toho druheho a ne Georgeho.

Tohle uvazovani ostatnich ho mozna zachrani i ted...


Přesně tak, nechápu lidi co by ho chtěli vylučovat dřív než v TOP4. Naprosto ez :D. Jen tam musí být sám, žádné Shonee, žádná Hayley, aby ses v tom utopil. Pokud chcou stále jet Australané ten svůj systém 24 dílů a 24 hráčů tak ať si to kurva vyplýtvají v premergi. Tohle je ubohost. Už jsem si myslel, že je za tuto sérii pochválím, ale tohle je zase ODPAD ODPADŮ. Oni fakt můžou jen děkovat takto zajímavým hráčům, kteří ten produkt dělají opravdu velmi zdařilý...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti