AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 19 bře 2023, 09:30

Epizoda 21
19.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod GodfatherCZ » 19 bře 2023, 14:32

:dance: :dance: :hungry: :hungry: :heat:
Oh yeah , dnešní den je pro mě slavnostní z několika důvodů , jednak dnes slavím 30tiny a navíc jako dárek jsem dostal Simona pryč ze hry :hungry: :hungry: děkuji produkce, vážím si vašeho daru .
Gerry nakonec neflipnul a z kmenovky udělal doják , Simon si pod sebou tu větev podřezal navíc docela sám tím svým věčným proslovem o tom kdo je a není pěšák . Finále se nám nezadržitelně blíží a opět se opakuji ,ale za mě je tohle jedna z nejlepších řad Survivoru co jsem zatím viděl , teď jen kvalitní vítěz a bude to parádička :eee: :hungry:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod Pattrick » 19 bře 2023, 19:51

No, jsem zvědavý, jestli sejmou George nebo ne..

Ale po tom, co Garry udělal doják, tak ten mu evidentně přeje výhru, tak ten svoji pozici přenechá.

Ale teda 3 epizody zbývají.. tak to bude asi F2 a ne F3..

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod Levascue » 20 bře 2023, 21:11

Hezky, favorit zdejšího fóra (ne můj) na výhru dofavoritovatěl a teď budeme sledovat v porotě Elizu Orlins č. 2 :D Bylo to hezké hraní s napětím, ale Gerry vydržel, možná dokonce i upeče dort Georgovi na finálovku, uvidíme :lol: Nina další adept na vyřazení a jestli bude F3, tak se mi jeví nejpravděpodobněji George vs Liz vs Gerry, Matt má přeci jen nějakou tu imunitku za sebou, což je zbytečné resumé proti Georgovi, tak ho bude možná chtít zaříznout, aby měl výhru co nejzpochybnitelnější.

Chápu, že Nina hraje o přežití a nějaký shift ve hře, ale kruci, tady v HvV mi je tak nesympatická... :D

Fandím: Liz, George
Tip na výhru: Liz ( :arrow: Shonee :arrow: ) ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Všichni v pohodě.
Kdo tuto epizodu opanoval: Jonathan a jeho ďábelský smích před začátkem výzvy :D

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod GodfatherCZ » 21 bře 2023, 07:32

Levascue píše:Gerry vydržel, možná dokonce i upeče dort Georgovi na finálovku, uvidíme :lol:

:lol: :lol: Nedivil bych se

Levascue píše:Chápu, že Nina hraje o přežití a nějaký shift ve hře, ale kruci, tady v HvV mi je tak nesympatická... :D

Že .. taky si říkám , věčně se mračí , neumí vymyslet nic pořádného , respektive je ve špatných aliancích a když už má nějakou naději na lepší , tak jim podrazí hned nohy .

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod Levascue » 21 bře 2023, 15:08

GodfatherCZ píše::lol: :lol: Nedivil bych se


Že .. taky si říkám , věčně se mračí , neumí vymyslet nic pořádného , respektive je ve špatných aliancích a když už má nějakou naději na lepší , tak jim podrazí hned nohy .


Jojo, přesně. :D Je vtipné, že taková Sandra měla výbornou sociální hru, která jí přinesla hned dvě vítězství a pak je tu dcerka a její sociální hra - "Nina je proradný hráč" "Nině nevěřím" "Víš kdo to celé zmrvil? Nina!" :lol:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod cihi » 03 čer 2023, 02:43

Reknete mi, jak muze George vyhrat?

Vzdyt ho nikdo nevezme do finale. Posledni imunitu tipuju, ze vyhraje Matt nebo Liz (pravdepodobne i vitezove cele hry) - ani jeden nevezme Georgeho. Vitezem nyni muze byt i Gerry (coz by byla muzska verze Shane), kdyz si ho ten druhy vezme s sebou - verim, ze by George za nej loboval u ostatnich porotcu.

Potom ta taktika "drzet se George do konce" zacne konecne davat smysl ;)

Takze reci o peceni dortu bych si nechal. Opravdu nevidim cestu, jak by se George dostal do finale. I takova Nina a troufnu si rict i ten Gerry ho v te posledni imunite porazi.

Online
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP21

Příspěvekod Yedko » 21 zář 2023, 00:54

cihi píše:Reknete mi, jak muze George vyhrat?

Vzdyt ho nikdo nevezme do finale. Posledni imunitu tipuju, ze vyhraje Matt nebo Liz (pravdepodobne i vitezove cele hry) - ani jeden nevezme Georgeho. Vitezem nyni muze byt i Gerry (coz by byla muzska verze Shane), kdyz si ho ten druhy vezme s sebou - verim, ze by George za nej loboval u ostatnich porotcu.

Potom ta taktika "drzet se George do konce" zacne konecne davat smysl ;)

Takze reci o peceni dortu bych si nechal. Opravdu nevidim cestu, jak by se George dostal do finale. I takova Nina a troufnu si rict i ten Gerry ho v te posledni imunite porazi.


Proč musím většinou souhlasit s tebou ty homofobní rasistický šulíne? :D Jinak mě překvapilo jak extra srdečná byla porota k Simonovi. Wtf? Že by zahrála produkce svojí vlastní hru proti němu?
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti