AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod ItalianManiac » 26 bře 2023, 09:56

Epizoda 23
26.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod Pattrick » 26 bře 2023, 12:45

Moc jsem tenhle díl nepochopil .. za mě naprostá zbytečnost..
Zítra teda máme F3, vidím to tak, že vyhraje Liz imunitu a George krásné 4 místo..

A Liz vítězka.

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod Levascue » 26 bře 2023, 22:29

Tenhle díl mě tak nas**l (respektive jeden hráč). Shonee si tohe nezasloužila. Třetí nejlepší hráčka téhle řady a odchází kvůli p****anýmu Mattovi, příjde mi to jak kdyby jí naflusali do tváře. Něco jiného to je udělat toxickému Neilovi v Kaoh Rangu, Shonee tak neskutečně sympatická osobnost, jediný navrátilec co hrál již třikrát, tuhle řadu si neskutečně vodila a takhle dopadnout. :vomit: :vomit: Samozřejmě že je to pro duo zbytečností (Matta a Gerryho) nejvíce logický tah, ale to nic nemění na tom, že Matta teď už nemůžu ani vidět (již nějakou dobu mě s**l :D ). Hoch si o sobě myslí, že může vyhrát, hodně vtipná idea. Tak bude v porotě místo Shonee George, který hádej co udělá Matte? Bude hlasovat pro Liz, troubo. :fuck:
Takže to na 90% dopadne přesně dle predikce - George poletí a Liz vyhraje sezónu. Tak alespoň jeden světlý moment tohoto dílu a sice final 3, takže vyhraje někdou zasloužilý (Liz a při velkém štěstí George, pokud by neletěl). A Matte, trhni si :fuck:


Fandím: Liz, George
Tip na výhru: Liz ( :arrow: Shonee :arrow: ) ( :arrow: Flick :arrow: )
Kdo mi přišel tuto epizodu mimo: Nikdo, ale ode dneška nesnáším Matta :lol:
Kdo tuto epizodu opanoval: Shonee, vzala tohle h***o od produkce a Matta s grácií. :love:

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod vrabejka » 27 bře 2023, 09:15

No vida stratég George je zpět.
Rázem to vyřazení Niny dává mnohem větší smysl. Chápal jsem i jeho pointy v úvodu epizody. Kdo však mohl tušit že bude F3 a půjde pryč někdo z poroty

Spice Girls aliance tedy dostala těžké KO. Dvakrát to schytala Shonee. Liz zase byla 3x blindsidnuta Georgem. Těžký.

Pokud Liz neudělá F3, úplně nevěřím Georgeovi na výhru. Hlasy od Liz, Simona a Niny nejspíš nedostane. Od zbylých 4 to vidím max na 2,3 hlasy a to stačit nebude. Je v jeho zájmu nechat si Liz.

F3 ve složení George, Liz, Gerry/Matty by byla nejlepší možná. Hezké vyvrcholení této super série. Holkám vždy šly výzvy na výdrž daleko lépe než klukům. Snad to Liz potvrdí. Asi kvůli vyřazení Shonee nevyhraje, postup do F3 ji však strašně přeju.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 bře 2023, 12:12

Wow .. takhle , ten twist mi sám o sobě tolik nevadí (ani ta první část s hlasem navíc ,a ani ta druhá s vyřazením porotce), že by skryté gender pravidlo na záchranu Liz ? :D :D :D no dobře , to necháme asi výlučně turecké produkci :heat:
Nicméně tedy souhlasím tu se všemi názory na Matta , ono nechat si ho ve hře je gamble o 500k australských doláčů . Je to immunity beast , a pokud bude silně zahořklá porota , tak může i vyhrát .
Chudák Liz , tolikrát smrt na jazyku a ještě jí ani nesedne výzva . Doufám ,že to urve .. Ona nebo George , jestli to vyhraje někdo jiný budu velmi nešťastný , smutný a zahořklý :angry: 8)
No a ultimátní chudák Shonee :love: :oops: s tím,že si tohle nezasloužila souhlasím také , nicméně když si vezmete pohled George ..on nakonec musel zvážit to , že Liz urve ICH a tedy automaticky má hlas od Shonee . V tom je ta hra záludná , já jako divák nechci aby vyletěla Liz , nechci aby byla z poroty pryč Shonee a vlastně ani nechci pryč George ale jeden musí z kola ven a člověk musí vždy přemýšlet i nad tím jak se hlasy na FTC rozdělí ..

Noo nic , už za chvilku bude určitě uploadnuto finále , tak let's goooo :hungry: :hungry: :hungry:

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod Levascue » 27 bře 2023, 13:47

GodfatherCZ píše:nicméně když si vezmete pohled George ..on nakonec musel zvážit to , že Liz urve ICH a tedy automaticky má hlas od Shonee . V tom je ta hra záludná , já jako divák nechci aby vyletěla Liz , nechci aby byla z poroty pryč Shonee a vlastně ani nechci pryč George ale jeden musí z kola ven a člověk musí vždy přemýšlet i nad tím jak se hlasy na FTC rozdělí ..



Já si spíše myslím, že pro Shonee hlasoval proto, že viděl situaci jako bezvýchodnou (Gerry a Matt šli se třemi hlasy ve většině) a aby před Gerrym nevypadal, že má jinou agendu pro vyřazení porotce (což měl), tak to zahrál tak že "wow, díky Gerry že jsi mě na to upozornil, vůbec jsem si nevšiml girl power, máš pravdu jdeme do Shonee, vidíš jsem stopro loajální..", prostě si snaží jistit Gerryho v loajalitě, aby ho Gerry po poslední imunitě, kdy jí George stopro nevyhraje, nekicknul ze hry (což pravděpodobně stejně udělá,...a nebo mu upeče ten dort, uvidíme :D )

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 bře 2023, 14:55

Levascue píše:...a nebo mu upeče ten dort, uvidíme :D )

:D :D :D Jo asi máš pravdu , možná počítal s tím že za stavu Liz-Gorge-Pěšák (kterýkoliv) bude mít Liz jistou Shonee ale na výhru mu to asi stačí . No asi to nebudu zdržovat a jdu rovnou na to :) :beer:

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod Levascue » 27 bře 2023, 15:22

GodfatherCZ píše::D :D :D Jo asi máš pravdu , možná počítal s tím že za stavu Liz-Gorge-Pěšák (kterýkoliv) bude mít Liz jistou Shonee ale na výhru mu to asi stačí . No asi to nebudu zdržovat a jdu rovnou na to :) :beer:



Už máš? Kurňa, já to na "své" stránce pořád nevidím, jsem to chtěl dát o noční a jestli mi to tam do hodiny nedaj, tak mám smůlu :cry: :D

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod Levascue » 27 bře 2023, 15:49

Levascue píše:Už máš? Kurňa, já to na "své" stránce pořád nevidím, jsem to chtěl dát o noční a jestli mi to tam do hodiny nedaj, tak mám smůlu :cry: :D


Jupí, tak mám :D

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod cihi » 04 čer 2023, 21:57

Musim rict, ze tento ne-eliminacni twist mi vadil asi nejmin za vsechny serie :idea:

Dulezitejsi informace je, ze budeme mit F3, coz zvysuje sance George asi tak z realnych 1 % na 50-60 %, ze bude ve finale, tak jsem zvedavej. Ale pral bych to i Liz. Mattovi to nepreju vubec, to uz radeji Gerry.

Levascue píše:Já si spíše myslím, že pro Shonee hlasoval proto, že viděl situaci jako bezvýchodnou (Gerry a Matt šli se třemi hlasy ve většině) a aby před Gerrym nevypadal, že má jinou agendu pro vyřazení porotce (což měl), tak to zahrál tak že "wow, díky Gerry že jsi mě na to upozornil, vůbec jsem si nevšiml girl power, máš pravdu jdeme do Shonee, vidíš jsem stopro loajální..", prostě si snaží jistit Gerryho v loajalitě, aby ho Gerry po poslední imunitě, kdy jí George stopro nevyhraje, nekicknul ze hry (což pravděpodobně stejně udělá,...a nebo mu upeče ten dort, uvidíme :D )



George spis hlasoval pro Shoonee z toho duvodu, aby nehlasoval pro Simona a mohl mu pak na konci rict "divej Simone, sice jsme se nemeli radi, ale byl jsi dobry hrac, ktereho jsem v porote chtel (pohladit mu ego)" a tim muze ziskat koneckoncu i hlas Simona.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP23

Příspěvekod Yedko » 21 zář 2023, 02:11

cihi píše:Musim rict, ze tento ne-eliminacni twist mi vadil asi nejmin za vsechny serie :idea:

Dulezitejsi informace je, ze budeme mit F3, coz zvysuje sance George asi tak z realnych 1 % na 50-60 %, ze bude ve finale, tak jsem zvedavej. Ale pral bych to i Liz. Mattovi to nepreju vubec, to uz radeji Gerry.




George spis hlasoval pro Shoonee z toho duvodu, aby nehlasoval pro Simona a mohl mu pak na konci rict "divej Simone, sice jsme se nemeli radi, ale byl jsi dobry hrac, ktereho jsem v porote chtel (pohladit mu ego)" a tim muze ziskat koneckoncu i hlas Simona.


Přesně tak, při sedmi hráčích hrál samozřejmě na hlas Simona. Jak někdo může být tak blbý že to nevidí? Perfektní práce George. A ta zahořklost vůči Mattovi, že vyřadil Shonee? Že raději ať to vyhraje Gerry? To běžte fakt do hajzlu. Naprosto správné vyhodnocení situace od Matta a šanci na výhru má tímto stále poměrně velkou.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti