AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Samoa
August - September 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 27 bře 2023, 07:49

Epizoda 24 - finále
27.3.2023
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 bře 2023, 16:56

:heat: :beer: :dance: :dance: :dance:
Dámy a pánové , vážení diskutéři ,
ani vlastně nevím jak popsat dohromady tuto řadu , byla jedna z nejlepších co jsem kdy viděl celosvětově . A to především díky výbornému castu , moderátoru na úrovni - JLP skutečně nastavil etalon na ten správný level a baví mě víc jak Jeff a celkové dramaturgii a přístupu k show - těch pár emotivních twistů , co poté tady nadáváme jak čertíci , se asi musí přežít a na kvalitě to víceméně znát nebylo . Žádné Do or Die , žádný time travel twist apod .
První část bylo dojení emocí - ano TV Nova ..takhle se to má dělat , pokud to přijde v pravý čas , i leckterý fanoušek u TV utře slzu :( finální ICH spojená s family visit je dramaturgický masterpiece ve jménu minimalismu , mohli tomu věnovat celou jednu epizodu ale nakonec to střihli sem jako hlavní motivaci pro zbývající survájvry . Liz předvedla neskutečný výkon , a díkybohu za výzvu na výdrž , žádné pitomé simmotion , u kterého je vaše šance jen dílem náhody a správného vychytání kuliček . U této výzvy se ukáže , kdo o to stojí nejvíc , kdo dokáže překonat sám sebe .
Král George je venku , necht žije král .. čekal jsem to každou chvíli a nakonec to opravdu přišlo , a rána přišla z vlastních řad a jsem vlastně i rád .

:first: :first: LIZ :first: :first: gratuluji holka , předvedla si neskutečnou jízdu a podařilo se ti pomstít Shonee a vyfouknout vítr z plachet naprosto marnému Mattymu . George ho dobře griloval na FTC , snad konečně pochopil , jak se má hrát Survivor .
Jediná věc , co mi chybí je live vyhlášení a reunion show v rámci jednoho dílu , škoda no , bylo by to ještě o level výše .

Nuž jedna jízda skončila a mě čekají konečně řady 43 a 44 US Survu a pak zase za rok zpět u Ausíků .. :bye:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod Pattrick » 27 bře 2023, 17:54

Geniální série, geniální hráči a výborná vítězka.. (George bych jako vítěze viděl raději, ale i tak, Liz hrála fajn hru)

Tak snad se dočkáme další série :)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod vrabejka » 28 bře 2023, 09:10

Konec dobrý všechno dobrý. Dopadlo to jak to mělo. A skončilo to skvěle. Královna Liz to dokázala. Vyhrála poslední imunitu, která ji zajistila F3. Neměla to vůbec easy Matt tam vydržel přes 4 hodiny. Spíš to prohrál kvůli nekoncentrovanosti než že by byl fyzicky KO.

Poté Liz zařízla krále George. Dokázala to nekompromisně a s grácií sobě vlastní. V pravou chvíli. Byla v ideální F3, kde byla jasnou favoritkou. Nakonec je dobře, že se do F3 nedostal i George. Ať už by vyhrál kdokoliv, u toho druhého by mě to strašně mrzelo. Asi jako finále v CI.

Ta FTC haló? Všichni předvedli solidní výkony, Liz je ale stejně totálně přejela. Dokázala si obhájit svou hru, svou herní evoluci, své nejlepší tahy a hlavně dokázala přesvědčit porotu. Respekt jim, že opravdu hodnotili jen kdo je nejlepší a vykašlali se na nějaké emoce. Američani by se mohli učit. Liz to nakonec dokázala. Dostala všechny hlasy. I proti hráči, který vyhrál 3 imunity. To jen dokazuje jak skvělou kompletní hru hrála.

Ano i já jsem byl obrovský fanoušek George. Za mě nejlepší stratég ever. Posunul to o level dál než nějaký Russell Hantz. To co předváděl v premerge fázi bylo neskutečný. Na závěr hry ale nějak změknul, jakoby se zalekl toho titulu, který si tak přál. A taky měl smůlu. Kdyby vyhrál FICH Matt, asi se tu teď bavíme o jiném vítězi. George však předvedl nejdominantnější hru všech dob a měl by za to dostat obrovský kredit. Přesto že nevyhrál. Tohle je fakt zajímavý. 2 nejlepší hráči, kteří kdy Survivor hráli(Tony pro mě není tak vysoko sry). Russel a George. Totální dominance. Oba předvedli úžasnou hru. Navíc ve 2 po sobě navazujících sériích. Russel vždy hrál tak aby se dostal do finále, ne na vítězství. George zase doplatil na nějakou ublíženost poroty v první sérii. V HvV zase měl smůlu jak dopadla FICH. Bylo to něco co zkrátka nemohl ovlivnit.

George asi zahrál nejlepší hru ever. Liz je pro mě stejně asi lepším vítězem. George byl sice od prvního dne jasným terčem, většinu hry však měl pod kontrolou.

Liz to měla mnohonásobně těžší. Do Survivoru přišla jako skvělá sportovkyně. To však na vítězství Survivoru nestačí (pozdravujeme Ozzyho). Měla nulové zkušenosti oproti navrátilcům, strategicky nepolíbená. Několikrát byla totálně podražena, kdy to vypadalo na její konec. Po swapu k Heroes, po blindsidu Shonee, ve F4. Dokázala to ustát, zachovala klidnou hlavu, ukázala jak velkou hráčkou je.

Její herní evoluce byla jakože wow. Po boku svého mistra George se učila velmi rychle. Jeho největší předností dokázala zapojit do své vlastní hry. Ukázala to na závěr hry. Byla nekompromisní, chladnokrevná, strategická. Nenechala se ovlivnit emocemi jako George. Peak její hry přišel v TOP6 a i proto vyhrála.

Liz je pro mě určitě nejlepší ženská vítězka, rozhodně TOP5 vítěz EVER. 3 individuální imunity, agresivní hra, skvělý výkon po strategické i sociální stránce. Nenechala se zlomit , ikdyž to pro ní nevypadalo dobře. Jako jediná dokázala vyřadit nejlepšího hráče všech dob - krále George. Výborný výkon ve FTC, skvělý závěr hry. Nejlepší na tom je, že to dokázala v navrátilecké sérii, dominovat měli jiní hráči. To jak se její hra vyvinula až se stala nejlepším hráčem série bylo neskutečný. Liz to dokázala. Jsem totálně nadšený.

Kredit by měla dostat i samotná série. Jasně tahal to hlavně George, ale nebylo to jen o něm. Zábavný Simon, Shonee a Liz, aliance velkých kluků, Gerry, Jordie. Každou epizodu nějaký blindside, spousta zvratů, twisty byly přiměřené. Povedl se i cast nováčků. Užil jsem si tuto sérii po všech aspektech. TOP3 série EVER.

Díky Australskému Survivoru, že i po 10 sériích je stále tak famózní. Po zklamání z vývoje americké verze je to balzám na duši.

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod Levascue » 28 bře 2023, 11:06

Tak jsem to napotřetí trefil :dance: - Liz rozhodně zasloužilý vítěz, hrála parádní hru, lepší už byla jen ta Georgova. Finálová kmenová rada byla uspokojivá (roastování Matta Georgem, to byla lahoda :munch: , konečně s Gerrym pochopili, že byli opravdu celou dobu jen přívěšky, Shaun se taky nebál jít do Gerryho, u kterého mi přišlo, že jaksi šel do TFC bez sebemenší pokory a Shaun správně trefil, že jeho hra byla "já, já, já, jenom já"). Liz musela opravdu překonat mnoho, o to více je titul pro ní uspokojivý.
Škoda jen divného editu, kdy jsme slyšeli otázky snad jen od tří/čtyř lidí. Třeba taková Nina nic, škoda.
Jak zhodnotit řadu? - Asi třetí nejlepší, co nám AU nabídl. Přeci jen 2017 je nepřekonatelná a Brains vs Brawns se mi líbila asi také více. Pre merge část bylo to nejlepší, co AU nabídl. Ve výzvách marní Villains se místo toho vyřádili na svých kmenových radách, Shiz válelo, George dostával pod nohy vlivem osudu/produkce jeden klacek za druhým (zranění + odchod Jackie, Simonovy záchrany, apod.), Simon se marně snažil dostat George, do toho dvojitý agent Jordie, následný tribe swap, kdy si Liz začala utvářet spojenectví mezi Heroes, plány na odstranění Shauna/Hayley...bylo se na co dívat. Post merge byl už o něco slabší, asi proto, že nám začali odpadávat zajímavější hráči a zůstávali lidi jako Gerry, Matt, nebo pak už vyčpělý Simon.
Vyjádřil bych se tu ještě k Georgovi. Bezpochyby hrál nejlepší hru téhle série, udělal všehovšudy jen dvě chyby (vyřazení Shonee, Niny), které ho stály možnost dostat se do TFC, nicméně vzhledem k tomu, jakýměl masivní terč na zádech, by se tam možná i tak nedostal, těžko říct. Ovšem nemohu souhlasit, že je nejlepší AU hráč, co hru hrál. Král je jen jeden a tím je David Genat, sorry jako :lol: Jeho druhá sezóna je nejvíce dominantní hra, co AU viděl a to měl proti sobě obrovskou konkurenci (Sharn, Moana, Shonee, AK, Henry, Harry, Phoebe, Matt, Jericho, a další). Objektivně ve svých dvou sezónách hrál s nejlepšími hráči, které AU mohl nabídnout, což se o Gergovi říct nedá. Ono se jinak hraje proti hráčům typu Emmett, Gerald, Wai, Gerry, Matt než když s vámi hrají Pia, Luke, Harry, Janine, Nick, a jiní, dříve jmenovaní. A David svoji hru dotáhl do konce, bez jakéhokoliv zaváhání, víme? ;) Tím nechci vyvracet Georgovy kvality, tahle řada stála notně na něm a patří opravdu k těm nejlepším. Ale nejlepší není :)


vrabejka píše:Tohle je fakt zajímavý. 2 nejlepší hráči, kteří kdy Survivor hráli(Tony pro mě není tak vysoko sry). Russel a George. Totální dominance. Oba předvedli úžasnou hru. Navíc ve 2 po sobě navazujících sériích. Russel vždy hrál tak aby se dostal do finále, ne na vítězství. George zase doplatil na nějakou ublíženost poroty v první sérii. V HvV zase měl smůlu jak dopadla FICH. Bylo to něco co zkrátka nemohl ovlivnit.



Hantz jeden z nejlepších hráčů, co Survivor hrál? Nech toho :lol: Ten do dneška nepochopil, o čem Survivor je a po zásluze si s ním Natalie, Sandra, Zapatera a Moana vytřely zadky :dance:

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod vrabejka » 28 bře 2023, 11:34

Levascue píše:Hantz jeden z nejlepších hráčů, co Survivor hrál? Nech toho :lol: Ten do dneška nepochopil, o čem Survivor je a po zásluze si s ním Natalie, Sandra, Zapatera a Moana vytřely zadky :dance:


Sociální hra špatná to souhlasím. Po strategické stránce a co se týče nějaké manipulace patřil k nejlepším.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod GodfatherCZ » 28 bře 2023, 13:18

vrabejka píše:Ta FTC haló? Všichni předvedli solidní výkony, Liz je ale stejně totálně přejela. Dokázala si obhájit svou hru, svou herní evoluci, své nejlepší tahy a hlavně dokázala přesvědčit porotu. Respekt jim, že opravdu hodnotili jen kdo je nejlepší a vykašlali se na nějaké emoce.

Ano , toto jsem zapomněl zmínit :beer: třeba takovej Simon mě mile překvapil , a vlastně docela všichni , jak jednohlasně zvolili Liz grilovali jen ty , kteří si to právem zasloužili . Nebudu lhát , před tímto dílem jsem celé porotě trošku křivdil :) čekal jsem to víc dramatický a zahořklý :heat:

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod Levascue » 28 bře 2023, 14:03

GodfatherCZ píše:Ano , toto jsem zapomněl zmínit :beer: třeba takovej Simon mě mile překvapil , a vlastně docela všichni , jak jednohlasně zvolili Liz grilovali jen ty , kteří si to právem zasloužili . Nebudu lhát , před tímto dílem jsem celé porotě trošku křivdil :) čekal jsem to víc dramatický a zahořklý :heat:


Ti aussies vůbec mají vždycky fajn rady, narozdíl od US. Vyloženě zahořklá porota snad ani v AU nebyla, jen třeba se občas najde jedinec (Moana), ale jinak jsou objektivní. A nebo to selže na obhajobě finalistů (ehm Sharn :D , Lee).

cyrax
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2015, 11:44
Nejoblíbenější série: Palau, Cook Islands, Philippines, Cagayan, Heroes v Villains
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz
Nejméně oblíbené série: Thailand, One World, Fiji

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod cyrax » 31 bře 2023, 13:05

Chvalabohu za Liz, keby bolo final 2 tak sa tam dostanú hentí dvaja neschopáci a bola by to katastrofa. Nikdy nevideli Survivora? Gerry mi liezol vyslovene už na nervy ku koncu, slepý a hluchý. Matt poloslepý a polohluchý a obaja aj tak dopadli. Zaslúžene

Odkedy vypadla Hayley tak séria stratila na sile a ku koncu už to bolo dosť predpovedateľné a nudné (ďakujeme Gerry a Matt), takže záver už trochu u mňa zanechal horkú chuť na jazyku, ale počas celej série som sa skvelo bavil, George bol fenomenálny, Simon smiešny, Heroes podľa očakávania nudní :mrgreen:

Na rozdiel od US Survivor, tu ešte funguje element stratégie a sociálnej hry, dúfam, že si to udržia čo najdlhšie, AU Survivor ma už niekoľko rokov baví omnoho viac.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod cihi » 05 čer 2023, 02:06

Liz me zaujala v uvodnich epizodach svym "Oh, lasagne" a od te doby jsem si ji doslova zamiloval. Hrala dobre - takticky i fyzicky, utvorila skvelou alianci s Georgem a Shonee. Liz je v mych ocich skvelym vitezem a dost mozna nejhezcim vitezem vubec :love: Je take asi prvni ruskou, co vyhrala Survivor, kdo by to byl rekl zrovna v soucasne situaci.

Uvodni reci finalistu byly vsechny tri velmi dobry (kdyz to porovnam s "nasim" Martinem :D ), ale pak Mattovi zhasnul sance George a Gerryho jeho puvodni kmen moc nemusel. Slo tedy o to, zda bude mit Liz vsechny hlasy (v co jsem veril), nebo ne. Mattuv vyraz k zaveru, kdy si uvedomil, ze nema sanci vyhrat, byl k nezaplaceni. Az mi ho bylo lito.

Pro George je 4. misto skvely, ale diky F3 misto F2 mohl mit sanci do finale proklouznout, kdyby nechtel "jistej hlas" v podobe Gerryho, ale naopak na nej tlacil, aby spolu vyloucili Matta, tak mohl mit sanci v rozdelavani ohne, ale i tak se dostal vyrazne dal, nez by se dalo cekat - vzdyt v prvnim dile malem vypadnul ze zdravotnich duvodu, mel na sobe od zacatku obrovskej terc, Simon po nem sel skoro celou dobu, a i tak dokazal suverenne dominovat cele hre...

Libilo se mi, jak daval od zacatku dohromady vetsinovou alianci z ruznych lidi. Ty lidi byli natolik ruzni, ze je to spolu jako celek netahlo ke spolupraci a tak George prakticky celou dobu neohrozovala zrada.

George by byl zrejme nejlepsi vitez vubec, coz se bohuzel nestalo a uz podle me nikdy nestane. Je pro nej tezky se dostat na konec, kdyz neni dobrej ve fyzickych disciplinach a nemuze si pomoct posledni imunitou. Takhle nejlepsim vitezem v mych ocich zustava David.

Nekdo namitne, ze Matt a Gerry nic neprevedli, to je celkem pravda, ale ti dva vsechno vsadili na George a mohlo jim to i snadno vyjit, protoze jeden z nich mohl uplne v pohode vyhrat. Stacilo, aby byla F2 misto F3, v TOP4 vyradit Liz, Matt by vyhral zaverecnou imunitu a finale by bylo Matt a Gerry - ano, pro nas by to bylo dost spatny finale a dost spatnej vitez, ale jejich taktika, kdy vsechnu spinavou praci za ne udelal George a oni pro nej nepredstavovali hrozby, nebyla uplne spatna.

PS: Skoda, ze se necetly hlasy "doma" v Australii. Ma to vetsi kouzlo. Alespon ukazali komentare porotcu pri hlasovani, coz mi chybelo treba v All stars a kde bych si to byval rad poslechnul.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2023: Heroes vs. Villains - EP24 - finále

Příspěvekod Yedko » 21 zář 2023, 03:57

Líbilo se mi jak si George vymyslel, že za ním přijede Cara, aby ukázal, že je sice "padouch", ale se svýma drží daleko až za hru. Ale tohle prostě nemohlo stačit a jeho vyloučení bylo bohužel jasné (a to asi i kdyby to nevyhrála Liz). Zajímavé bylo, že ukázali hlasy tak, že bylo jasné, že jde George ven a to bez jakékoliv emotivní hudby apod. jako to bylo tehda s hlasem Piy pro Luka. Podezřívám je z toho, že to byla neumětelost střihu to takhle prozradit a i když to bylo jasné, tak to celé nedávalo smysl a nenavodilo to atmosféru. To rovnou měli ukázat i Gerryho hlas a všechny zdůvodnění u urny... Na hovno. Zajímavé bylo v Jury Ville jak se zastával George Gerryho, že to sice nešlo na kmenovkách a tak vidět, ale že to byl dobrý hráč a dost předstíral. Že pokud by to měl dát kámošce - dá to Liz, pokud by to měl dát nejlepšímu hráči - dal by to Gerrymu. To už jsem se moc těšil na FTC a říkal jsem si, že to může dopadnout jakkoliv.

Liz je zasloužený vítěz. I když daleko slabší než ji tady všichni adorujete. Zvlášť že vrabejka napíše, že Hayley vyhrála jen díky ublíženosti poroty a současně napíše že Liz TOP5 žena... Tak jako halo. Fandil jsem Liz a po zásluze vyhrála, ale stavět ji nad Hayley? halo? Nebyla lepší ani v této sérii, kdy to Hayley prostě kazilo to, že už vyhrála a těžko se hrálo tak, aby měla resumé proti Georgovi a současně aby nebyla susp už od začátku a brzo neletěla. Ale asi neřešit člověka co vynáší do nebes Russella Hantze, který, přesně jak píše Levascue, dodnes nepochopil o čem ta hra je.

Tak jednoznačné bych to před kmenovkou nečekal, ale po ní už to bylo naprosto jednoznačné. Produkce nám poslední tři čtyři díly servírovala Gerryho a Matta tak, aby vytvořila alespoň nějaké napětí pro FTC, které ale rychle zhaslo. Série to byla určitě jedna z nejpovedenějších i když tam bohužel mám určité pachutě. To mě možná ty drobnosti vždycky vytočí více, než kdyby to byl průměrný produkt kde by se nějaká pičovina ztratila. Já mám rád předvídatelnost. Twisty, které rozstřelují emoce, ale nekazí hru jsou dobré, ale ty australské jsou většinou bohužel horší, než ty americké. Tu to ale docela drželi na řetězu a šlo to. Jasně že AU2023 je lepší než US2023, ale to už jsem tu psal několikrát, že je to nespravedlivé. Je to jako srovnávat třiadvacetiletého Haalanda v primu s čtyřicetiletým Ibrahimovićem. Jasně, je to vina CBS a Probsta, že nebyli soudní a Survivor neskončil s 40.sérií, ale podle mě si nezaslouží celkové špinění za to, že se to v posledních letech rozhodli dělat lowcost pro profit a měli bychom maximálně váhově snižovat hodnocení amerického Surivora z 90% na 70%... Ale chápu, že to každý bere jinak a že někdo na minulost nehledí a jakmile mu i po dvaadvaceti letech nenabídnou naprosto špičkovou podívanou a nevyvarují se věcí, které jsou čistou realitou 21.století, tak zuří. Do nebe volající zločin je za mě absence reunionu. Už je rok 2023. Halo. Covid je minulostí.

Snažil jsem se u této řady přidat vždycky alespoň nějaký komentář, ať to mají případní sledovatelé pěkně seřazené :D. Za týden tu máme US Survivor 45 a já poprvé po více než deseti letech dohnal veškeré US/AU/NZ/CZ/SK série, které jsem kdy chtěl dokoukat. Dál už to neplánuju. Stačí :D. Nevím jestli nekomentuje třeba i u Jižní Afriky apod., ale u více sérií bych už GodfatheraCZ a jeho etalony a Probstoviny asi neunesl. :D
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2023: Heroes vs. Villains“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů