S44 - Survivor 44 - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2022 - June 30, 2022
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 kvě 2023, 07:51

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP10

Příspěvekod Yedko » 04 kvě 2023, 17:38

Může mi někdo vysvětlit význam toho, že zahraju za někoho imunitu, ale pak se hned rozdělím a navzájem se targetuju? :D Nevím, já už tomu americkému survivoru nerozumím, ani v tom posledním, v čem jsem mu ještě rozumněl.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 kvě 2023, 18:31

Yedko píše:Může mi někdo vysvětlit význam toho, že zahraju za někoho imunitu, ale pak se hned rozdělím a navzájem se targetuju? :D Nevím, já už tomu americkému survivoru nerozumím, ani v tom posledním, v čem jsem mu ještě rozumněl.


Řekl bych, že jsme v té éře, kde neznamenají spojenectví zhola nic a jde už jen o velké tahy. Jak tam jsou lidi daleko méně času a vylučuje se skoro každý den, tak si už nevytvoří ta silná pouta co dřív. Proto poslední tři série vyhráli lidi, kteří nebyli hrozba až do f3, kde v podstatě nikdo nezbyl :D

Frannie jsem doufal, že bude mít ten winner edit, no dnešní epizodu měla jasný boot edit. V tuhle chvíli už jen doufám, že nevyhraje Yam Yam nebo Carolyn, protože pro mě jsou zkrátka až moc over the top. Edit ale nasvědčuje opaku.

Carson mě překvapil, že nedal skládačku na první dobrou! Vždyť doma má jistě kopii. Jeff se pokaždé diví, jak zvládli soutěžící tu skládačku složit tak rychle. Možná kdybyste nerecyklovali posledních 15 sérií ty samé výzvy, bylo by to jinak...

Fandím: Lauren, Danny, ale nemyslím, že kdokoliv z nich vyhraje. Heidi a Jamie teoreticky mají šanci a byly by vtipné vítězky, což by tuhle sérii pro mě trošku zachránilo, byť stejně bude mezi posledními.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

S44 - Survivor 44 - EP10

Příspěvekod GodfatherCZ » 25 srp 2023, 15:47

Na Ponderose bylo asi hádám dost veselo :eee: :ass: :sex: .... inu alespoň se Frannie setká se svým milým za daleko příjemnějších okolností . Btw může mi někdo vysvětlit , co tam ještě dělá Carson ? ..však ten je jasnej hned .. slizkej had co se potichu plíží po kempu a v nestřežený moment tě kousne do zadnice :lol: :dance:


Zpět na „S44 - Survivor 44“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů