S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2022 - June 30, 2022
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 kvě 2023, 08:08

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 kvě 2023, 09:50

Nejhorší vítěz, jedna z nejhorších sérií. Myslím, že příští řadu už taky vynechám.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod Yedko » 26 kvě 2023, 08:35

Až tak dramaticky bych toho vítěze neviděl. Prostě tam byli tři vyrovnaní (nic moc) lidi, tak to hodili sympaťákovi. Prostě se už castuje jinak. Třetí série v řadě co byla vybraná pro "dobrý pocit". Prostě mějme se rádi, zasoutěžme si, neberme to vážně a hlavně dejme příběhy lidem. Není to pro každého, ale když si zvykneš na to, hrát jejich hru, tak je to pro mě přirozenější než na random srdceryvné návštěvy rodin lidí, kteří jsou ti povahově naprosto nečitelní a ukradení. Ano je to pro mě extrém, ale furt to snesu lépe než olympiádu v českém podání.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod St.James Park » 01 čer 2023, 10:14

Čistokrevná nuda. Měl jsem velké potíže se na to dokoukat. Produkce vyvolává napětí zbytečnými twisty, které hráče okrádají o jejich hru a já jako divák si jenom říkám: "ach jo už zase". To rozdělení do dvou hlasovacích týmů ve sloučení, to fakt bylo udělané schválně, aby romance Matta a Frannie skončila ideálně nějakým srdceryvným momentem, úplně v tom ten cíl produkce byl poznat. Pak je tu pre merge swap, hromada imunit, hromada fake imunit, kmenové rady kdy ze šesti hráčů hlasují reálně tři a ještě navíc vypadne ten, co dostal jen jeden z těch tří, ach jo... A když už to nezachraňují ani hráči samotní jak se povedlo v sériích 42 a 43, je to jenom těžko koukatelná bída. Fanditelná tady byla akorát Frannie a lehce Carolyn. Zbytek buď sral méně, sral více a nebo jenom ukrutně nudil. Čistě inkluzivní cast i soutěže, tady se už na obsazování fyzicky silných a krásných lidí úplně rezignovalo, postrádá to pestrost. Ale to všechno co jsem vypsal by mi nevadilo, pokud by hra hráčů stála za to, přece jen ze 70 % je to o hře, tu kouzelnou atmosféru Survivor postrádá už dlouho a když někdo hraje dobře i sebe víc produkčně zpackanou sérií to může vytáhnout ze dna. (Produkce to už pěkných pár let v kuse jen ničí, jinak to teda ani moc nejde) V 42 a 43 se to povedlo. V 41 a tady nikoliv.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 srp 2023, 12:40

Souhlasím s St.James Park , a nesouhlasím s Yedkovým podpisem ..like WTF ? :heat: Austrálii již delší dobu beru jako etalon Survivora ,ale zřejmě to každý vidíme jinak .. aneb 100 lidí , 100 chutí . A rozhodně nejde jen o počet černoušků a teploušků ..
US Survivor poslední sezony až na vyjimečné situace fakt těžká bída ... a ano i já jsem měl opravdu velký problém dokoukat 2h finálovou epizodu aniž bych se neukousal nudou . Ještě , že se to dá přetáčet .. což dělám semtam i u AU , ale tam proto ,že jejich cut je zbytečně dlouhý .

Já to shrnu asi takto : Tváří se to jako Survivor , má to logo Survivor .. je tam Jeff , zhasínají se tam pochodně , hej asi to fakt bude Survivor .. ale Survivor na dietě .. představte si svoje oblíbené jídlo , náhle vám zjistí zdravotní obtíže a musíte podstoupit dietu .. uděláte si to samé jídlo ale zdravěji , bez soli , bez koření .. sníte to , zasytí vás to .. ale má to divnou pachuť . A takto to je i se Survivorem .. :( Jestli na S45 naberu odvahu , tak nejdřív někdy příští rok .. pro letošek jsem znechucen až dost . :down:

EDIT : Tak S45 bude mít prodloužené episody ? :? bohajeho :D ..
As a result of the ongoing 2023 Writers Guild of America strike, the season will air 90-minute long episodes to fill the timeslots left vacant by scripted shows.This will mark the first time in which the show will have regular episodes that exceed the regular 60-minutes allotted for the show

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod Yedko » 27 srp 2023, 14:59

GodfatherCZ píše:Souhlasím s St.James Park , a nesouhlasím s Yedkovým podpisem ..like WTF ? :heat: Austrálii již delší dobu beru jako etalon Survivora ,ale zřejmě to každý vidíme jinak .. aneb 100 lidí , 100 chutí . A rozhodně nejde jen o počet černoušků a teploušků ..
US Survivor poslední sezony až na vyjimečné situace fakt těžká bída ...


Trochu úmyslně provokuju s tím podpisem a jasně, ty nové americké série prostě nejsou dobré, ale to jak je Austrálie naprosto nesmyslně přeceňovaná a jste neobjektivní mě prostě sere. Klidně můžou lidi pět let nadávat na twisty v Americe -> Austrálie jich udělá stejně jako USA -> nadává se na casting v USA -> Australani nacastují 2/24 kvalitních hráčů -> ti dva hráči jsou ve F2 -> nejlepší sezóna vůbec, Australané jsou tak skvělí! Právě jsem dokoukal AU Survivor 2021 a tak mě to rozohnilo, že jsem to dnes konečně vytvořil, ale uvažoval jsem nad tím už dávno. Prostě sere mě, že si lidi neuvědomují to, že USA prostě narozdíl od Austrálie není v primu a že není fér porovnávat vyhasínající show (která už to po 40 prostě měla zabalit) s Austrálií v primu (a která to i přesto všechno v každé sérii nějak prostě skazí a zabíjí potenciál jak se dá). Až to bude Austrálie vysílat dvacet let a dvacet let nám bude přinášet dobrou vyrovnanou zábavu tak se můžeme bavit. Prostě jste neuctiví a nejste fér a automaticky velebíte úplný hovno a když už nemáte pro to hovno argument tak se tu automaticky zmíní, že "aspoň to není Probstův people of color cast"... Za mě hnus a debilita no. Je to jak se vozit po výkonech osmatřicetiletého Ronalda a srovnávat ho se současnými mladíky. Jak říkáš KAŽDÝ TO VIDÍME JINAK.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Seredan
Příspěvky: 5
Registrován: 26 dub 2019, 17:52

S44 - Survivor 44 - EP13 - finále

Příspěvekod Seredan » 29 bře 2024, 21:13

Nenudil som sa pri ziadnej serii a aj toto bola skvela seria. Na tych 40 minut okolo mna zhasne svet a ocitnem sa na ostrove a prezivam vsetko zo sutaziacimi. A ako vzdy som sa pristihol, ze som si nahlas zakrical alebo uronil slzu.
Parada a tesim sa na dalsiu porciu zabavy :hungry:


Zpět na „S44 - Survivor 44“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host