S45 - Survivor 45 - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
April 16, 2023 - May 11, 2023
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Yedko » 19 říj 2023, 07:26

Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Yedko » 19 říj 2023, 18:21

Asi raději zmíním jen to, že mám nový Survivor rád z toho důvodu, že mi nabízí čím dál tím víc hezkých sympatických nerdek :eee: ale Dee je za mě snad nejhezčí holka, která kdy Survivor hrála. :love:
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod St.James Park » 21 říj 2023, 16:46

Tak genocida Lulu i přes promíchání pokračuje a já dodám, že jsem rád, protože zrovna Seana je z těch tří škoda nejméně a i tím jak se snažil na kmenové radě vybrečet si další místo ve hře hraním na LGBT city si mě opravdu nezískal. Bál jsem se, že mu to spolknou a podrží ho ve hře, ale naštěstí ne. Taky už mě štve jak se tématika LGBT opakuje v každé sérii, ale chápu, že je to pořad pro americké publikum které tohle vyžaduje. Tedy přinejmenším ta část publika na kterou se CBS snaží cílit. Ale i přesto mě ta "nepropagandistická" část pořadu baví dost na to, abych na to koukal dál. Pomáhají tomu i ty prodloužené epizody, kdy mají hráči dost prostoru na to, aby byli vidět a člověk pak nemá pocit že byl okraden o nějaké důležité dění.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 22 říj 2023, 14:49

Lol nadávat na LGBT propagandu u show, kde první vítěz byl literally gay, čeho se ještě nedočkáme tpč :lol: :lol:

To jakože týpek ani nemůže si dovolit zmínit se že má manžela? Nebo co je tím výkřikem myšleno. Naopak mi přijde, že tahle série má LGBT reprezentantů ještě dost málo, u Sabiyah to snad ani nebylo zmíněno, u Kellie uvidíme, kam se bude její další story vyvíjet.

Ale teda nevím, co je na tomhle propagandistického, gayové a lesbičky byli v Survivoru odjakživa, vyskytují se asi v 95% všech sérií, asi nikdy nepochopím, jak někdo může vidět propagandu v tom, že existuje určitá skupina lidí. To je jako kdyby tam byl třeba někdo hluchý nebo bez nohy jako Noelle loni a tvrdit, že to je propaganda, když si dovolíme tyto lidi pustit do televize :cry: fakt se mi chce někdy z těchhle názorů brečet tvl

Jinak epizoda zase super, premerge je skoro za námi a neváhám tvrdit, že to je nejzábavnější premerge za hodně dlouhou dobu? Snad si série udrží kvalitu i po sloučení, zatím vypadli 3 dost výrazné stars, a Sean v tomhle díle taky zabavil - no naštěstí moc duds v castu není, takže bude určitě i dál na co se dívat.

Favoriti po 4 epizodách: Katurah, Bruce, Emily, Kaleb, Kendra, Dee, Julie
(?)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod St.James Park » 22 říj 2023, 19:02

lacSzlo píše:Lol nadávat na LGBT propagandu u show, kde první vítěz byl literally gay, čeho se ještě nedočkáme tpč :lol: :lol:

To jakože týpek ani nemůže si dovolit zmínit se že má manžela? Nebo co je tím výkřikem myšleno. Naopak mi přijde, že tahle série má LGBT reprezentantů ještě dost málo, u Sabiyah to snad ani nebylo zmíněno, u Kellie uvidíme, kam se bude její další story vyvíjet.

Ale teda nevím, co je na tomhle propagandistického, gayové a lesbičky byli v Survivoru odjakživa, vyskytují se asi v 95% všech sérií, asi nikdy nepochopím, jak někdo může vidět propagandu v tom, že existuje určitá skupina lidí. To je jako kdyby tam byl třeba někdo hluchý nebo bez nohy jako Noelle loni a tvrdit, že to je propaganda, když si dovolíme tyto lidi pustit do televize :cry: fakt se mi chce někdy z těchhle názorů brečet tvl



OK, o flamewar na tohle téma nestojím, evidentně se tě můj komentář dotkl mnohem víc než jsem čekal, takže k tomu mám jen tohle: Příště se vůbec o LGBT a s tím souvisejícími věcmi nebudu zmiňovat a nebudu ani dál reagovat na podobné reakce na můj příspěvek. I když teď lituju, že jsem ho napsal, nebudu ho mazat. Považuju se v tomhle ohledu za liberálního člověka a jsem pro aby se LGBT mohli brát a už vůbec nejsem proti tomu aby byli v televizi. :D jen mi přijde, že v USA se to v současnosti až moc přehání a to je všechno. Ono říká se všeho s mírou, a ta míra byla podle mého názoru už v minulých sériích překročena a ve všech moderních pořadech podobného typu jakbysmet. Přesto mi to nebrání je sledovat a brát to s nadhledem. To je ode mě k tomuto tématu všechno a doufám, že můžu s "liberály" i "konzervativci" uzavřít mír. Jestli na to máte jiný názor, já jsem s tím naprosto v pohodě. ;)
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 22 říj 2023, 20:11

Já se taky nechci hádat, ale nechápu, jak by se mě to mohlo nedotknout :? já jako gay jsem rád, že se věci v tomhle posouvají k lepšímu, nemáme už na sérii jen jednoho token gaye, jednoho černocha a jednu černošku, jednoho asiata... ono je to pak i o něčem jiném. Baví mě sledovat, když třeba spolu interaktují 2 gayové, dřív tohle nikdy nebylo (pokud nepočítáme série jako Austrálie nebo Cooks kde se někdo vyoutoval třeba až X let po show a víme teď zpětně, že tam byli třeba gayové 2).
Najdou se třeba gayové nebo černoši, kteří svoje životy žijí z 99% pouze mezi dalšími gayi nebo černochy, je pro ně pak survivor o několik tříd těžší, než pro bělocha, který se dejme tomu cítí přirozeně v kmeni dalších 7 bělochů (příklad). Proto jsem občas trochu citlivý na podobné kritiky, nemyslím si totiž, že je na diverzitě cokoliv špatného.
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod brninho » 24 říj 2023, 10:46

Ono asi cast v téhle sezoně proporčně odpovídá demografii USA z hlediska barev a orientací, s tím třeba já nemám problém. Politicky a typologicky co se týče psychologie osobnosti to ale neodpovídá vůbec, teda u prvního určitě ne, u druhýho "snad" ne.
Já být američan, tak jsem spíš na straně demokratů, ale mít cast v podstatě z drtivé většiny složenej z voličů demokratů a z "většiny té většiny" z evidentně hodně levicového křídla, to už mi moc fajn nepřijde.
Cast plný psychicky neodolných pacientů, kde se nakonec jako jedna z nejlepších jeví Emily, která byla v první epizodě vykreslena jako totální píča a to kdoví jak editoři upravují její příběh o náhlém procitnutí. Momentálně mi přijde že je jí věnována taková pozornost, že to dost možná dotáhne hodně daleko.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Yedko » 24 říj 2023, 12:40

brninho píše:Ono asi cast v téhle sezoně proporčně odpovídá demografii USA z hlediska barev a orientací, s tím třeba já nemám problém. Politicky a typologicky co se týče psychologie osobnosti to ale neodpovídá vůbec, teda u prvního určitě ne, u druhýho "snad" ne.
Já být američan, tak jsem spíš na straně demokratů, ale mít cast v podstatě z drtivé většiny složenej z voličů demokratů a z "většiny té většiny" z evidentně hodně levicového křídla, to už mi moc fajn nepřijde.
Cast plný psychicky neodolných pacientů, kde se nakonec jako jedna z nejlepších jeví Emily, která byla v první epizodě vykreslena jako totální píča a to kdoví jak editoři upravují její příběh o náhlém procitnutí. Momentálně mi přijde že je jí věnována taková pozornost, že to dost možná dotáhne hodně daleko.


Teoreticky, pokud se ti na casting přihlásí 90% demokratů a 10% republikánů, tak podle tebe je víc "fér" vybrat lidi pade na pade? Do reality show CBS se ti ti lidi prostě tolik hlásit nebudou a já musím říct ač tu rasismus nesnáším a často tu s tím mám problém co tu lidi píšou, tak já to asi vidím naopak :) Zbytečně bych tam na sílu netlačil "nudné" republikány, když se jich nehlásí dost, ale stejně tak mi nepříjde fér pokud se přihlásí 5 milionů bělochů a 200 tisíc černochů aby ten poměr byl 8:4. Zkrátka pro mě je americký pohled na rasismus rasistický a spíš mi vyhovuje evropská cesta, kdy je ti jedno jak vypadáš a měl by sis být roven a neděláš žádné kvóty... Ale současně chápu jejich pohled, proč to tak mají a o co se tam snaží...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod brninho » 24 říj 2023, 17:47

Yedko: Ne striktně pade na pade, ale proporčně víc vyvážený po všech stránkách. Když si vzpomeneš na Borneo, tam ještě Probst na kmenovkách tlačil předávání si slova s mušlí > odkaz na knížku Pán Much, zřítí se letadlo a skupina dětí přežívá na opuštěným ostrově. A přesně tak jsem to přeneseně od začátku bral, vyseká se letadlo s random lidma kteří se navzájem neznají a každej pochází z jinýho prostředí a bojují o přežití. Jenže v téhle sezoně to je letadlo na koncert Lady Gaga, já chci zas normální komerční linku. :D takže kvóty za mě ok, ale pořádně, ne na způsob netflixu.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Yedko » 25 říj 2023, 04:14

Jo chápu, fair point no. Ale podle mě fakt jen tipuješ a menší jednotky republikánů tam stále budou, jen ne těch radikálních aby to bylo vidět, protože podle mě tam musí splňovat základní věci ohledně rasismu, homofobie apod. aby tam tyhle sračky řešit nemuseli. A to jsem prostě podepisoval před kontraktem tento týden i do obyčejné práce ve Švédsku... Pak by je tam ještě žalovali, že tam museli žít v nepřátelském prostředí... A musím říct, že i já nemám potřebu se dívat na úplné neandrtálce, kteří nemají základní chování, nepatří do televize a jejich pobyt je ostatním nepříjemný - viz. Martin CZSK Survivor 2 nebo Richard ve slovenském Ostrově. Pro kamery dobré, kontent to udělalo, ale aby ti ve hře pomáhalo to, že se necháš jako žena masírovat nechuťákem místo abys s nim byla v konfliktu s tím, že ho učíš se chovat a máš od něho přirozený odstup - to není to co by tu hru mělo dělat.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod GodfatherCZ » 25 říj 2023, 12:33

Původně jsem ani nechtěl reagovat , ale na konec si k tématu od @St.James Park a @lacSzlo taky něco přihodíím :heat:

Mně nevadí , že jsou ve hře černí , žlutí , modří , červení a teplí a studení .. ale vadí mi , jak to přehání .. a snaží si brekem na TC vydobýt nějakou VIP pozici nebo lepší zacházení , to byla původní myšlenka St.Jamese není-liž pravda ? Takové to Béééé jsem černej :( Bééé jsem teplej :( Bééé jsem trans :( a měli by jste se ke mě všichni chovat s láskou a respektem a ideálně mi dát ten milion USD rovnou :vomit: :dance: to je bullshit vážení . Zlatý časy , kdy tyhle skupiny obyvatel hrály v poklidu , bez zbytečných emocí .. Sean určitě může zmínit , že má přítele .. ale takové ty emoční meltdowny typu Colton Cumbie z OW / BvW fakt nesnášim , deal with it :fuck: . Mě by hanba fackovala hrát takhle .

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Yedko » 25 říj 2023, 15:52

GodfatherCZ píše:Původně jsem ani nechtěl reagovat , ale na konec si k tématu od @St.James Park a @lacSzlo taky něco přihodíím :heat:

Mně nevadí , že jsou ve hře černí , žlutí , modří , červení a teplí a studení .. ale vadí mi , jak to přehání .. a snaží si brekem na TC vydobýt nějakou VIP pozici nebo lepší zacházení , to byla původní myšlenka St.Jamese není-liž pravda ? Takové to Béééé jsem černej :( Bééé jsem teplej :( Bééé jsem trans :( a měli by jste se ke mě všichni chovat s láskou a respektem a ideálně mi dát ten milion USD rovnou :vomit: :dance: to je bullshit vážení . Zlatý časy , kdy tyhle skupiny obyvatel hrály v poklidu , bez zbytečných emocí .. Sean určitě může zmínit , že má přítele .. ale takové ty emoční meltdowny typu Colton Cumbie z OW / BvW fakt nesnášim , deal with it :fuck: . Mě by hanba fackovala hrát takhle .


Jako já tady nechci poživovat stereotypy, ale nemůže to být právě i o tom respektu k přirozenému chování jiných? Že tobě se líbilo, že hráli V POKLIDU a BEZ EMOCÍ, ale reálně to bylo jen proto, že se ti lidi "normalizovali" (v tom nejhorším slova smyslu) své chování, ubíjeli svou přirozenost, extravagantnost, excentričnost, popřípadně negativněji teatrálnost? Já třeba gay nejsem, ale žiji na maloměstě a jsem trošku víc "optimisticky sluníčkářský", extravantnější a extrovertní a okamžitě jsem u většiny populace za kokota a celý život dokud mi to nezačlo být jedno tak jsem se musel krotit. Když k tomu ještě pak ale spojíš ty negativní aspekty toho ukazovat, že seš jiný nejen chováním, tak to prostě pro ty lidi mohlo být složitější. A přesně o tom byla ta kmenová rada, kdy to říkal, že celý život nebyl akceptován jaký byl a že konečně v Survivoru potkal lidi se kterýma mohl být sám sebou a že jim za to děkuje. A ty přesně pak napíšeš, že ti toto vadí a že bys mu toto sebral a mluvíš tady o tom že "ti to nevadí". Tak s tímhle jdi bez prominutí do prdele, žejo s takovouto "tolerancí"... a přesně o tom to celé je tento "LGBT movement", pridy apod. Nejchtějí být akceptováni, že to tak nějak je, ale chtějí být "hrdí" na to že jsou jiní a že nemusí skrývat jak svou sexualitu tak i chování.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 25 říj 2023, 20:45

Je možné, že i já jsem reagoval přehnaně, což spíš pochází z toho, že v podstatě nechápu, z čeho se taková kritika bere :?

Jinak přesně, co celkově asi nikdy nepochopím na kritice Survu, je, když někdo hejtí soutěžící za příliš hlasité projevování emocí, neortodoxní hru, emoční hru, atd... jsem jediný, koho neustále strategy talks nudí? V posledních letech koukám už na Surv převážně kvůli lidem, u kterých se zasměju, co si kradou bundy, quitujou v den 3 kvůli tomu že jim chybí postel, jsou excentric ve stylu Carolyn a tak podobně... série, kde 90% castu hraje jak roboti bez emocí a teoreticky dělají a hrajou všechno "správně", s těmu jděte do háje :down: :down: :down: docela dost to souvisí bych řekl i s mojí snahou se v real life trochu víc odvázat, nebrat tolik ohled na kritiku ostatních a jet si svoje. Já takové lidi prostě obdivuju, je super být weirdo a cítit se tak happy :love:
(?)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 říj 2023, 07:28

Vzpomínáte si na ten shitstorm, když v předminulé řadě vyhrál jediný republikán v castu? To za to stálo :D
Tak moc nasraný twitter jsem dlouho neviděl
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S45 - Survivor 45 - EP04

Příspěvekod Spacecore » 26 říj 2023, 20:45

Líbilo se mi jak už i Jeff čuměl na radě, když další žlutý brečel ať ho napíšou a odejde. Krásné patetický cast. Stává se z toho bizarní guilty pleasure. Ale jako už se mi hráči jeví lépe, mam tam i nějaké lehké favority.

Jinak gay negay republikán liberál, to jsou tření vyvolaný algoritmy a televize a filmy na tom jedou taky a vy to jen baštíte. Vůbec neřeším.


Zpět na „S45 - Survivor 45“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Gromnir a 1 host