AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Upolu, Samoa
August - September 2023
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 887
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 19 bře 2024, 09:49

Epizoda 24 - finále
19.3.2024
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Yedko » 19 bře 2024, 12:42

Špatná sezóna, dobrý vítěz. A alespoň to od nějaké chvíle byl opravdu čistý Survivor. Díky za to, pojďme dál.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod GodfatherCZ » 19 bře 2024, 13:48

Uff .. no .. jaký nejlepší dárek k narozkám jsem dnes mohl dostat , než Ferase jako vítěze .. :beer: :hungry: . Tato sezona nebyla vyloženě špatná , jasně pre-merge byla bída , ale poté se to rozjelo . Nesmíme srovnávat s naprosto geniální HvV řadou minulý rok . King George je jen jeden a tak to asi i zůstane .
Celou epizodu jsem sledoval s naprosto zatajeným dechem , Mark pocítil to , čemu se říká karma .. nicméně ten jeho výjev , který jsem si pojmenoval jako umučení Krista na kole ještě dlouho nedostanu z hlavy :D :heat: . Feras a jeho motlitbička to samé .
GG produkci , že jsem jim relativně dlouho žral ten jejich decoy edit na Kirby . :fuck: příště se raději nechám překvapit .
Co australanům trošku chybí je vyhlášení vítěze živě , ale možná tenhle systém už patří dávno do pravěku .. i takhle s nejbližšími na kmenovce to má svoje kouzlo a hráči to alespoň nemusí tajit dlouhé měsíce . A abych nezapomněl .. opět nám vlastně vyšla kletba Survivora s autem :) no já nejsem normálně moc pověrčivý ale auto bych raději vždy prohrál :heat:

Celkové hodnocení řady : 7.5 / 10 , většinu bodů ubírám hlavně za pre-merge a stupidní australské twisty a tajné ukoly jako třeba to s Kelli vyslanou do druhého kmene , nebo za beware advantage pro Raye (ač relativně dobře zahranou) , pořád to je celkem blbost - ale dejme tomu .

Když jsme u toho Raye , na kmenovce jel bomby ..šašek jeden :D :D :D :D alespoň někdo tam nešel vyloženě s kamenným výrazem ready grillovat finální dvojku :idea:


Inshallah Ferasi ..
a já se budu opět těšit za rok na další australskou jízdu ...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Pattrick » 19 bře 2024, 17:03

YES!

Jak píšete, sezona o něco horší, než předešlé série, jediní dva tahouni série Kirby a Feras a dopadlo to naštěstí dobře, jak Feras vyhrál imunitu, už bylo celkem rozhodnuto, že vyhraje.

Tribal si ukradla Val a její otázka, kolik si myslíš, že dostaneš hlasů, výborná otázečka :)

A Final ICH :heat: pecička.

Tak zase za rok :)

Chelsea4ever
Příspěvky: 11
Registrován: 21 led 2015, 18:32

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Chelsea4ever » 19 bře 2024, 18:48

Tahle řada sice byla horší než loňská, ale to jen proto, že minulá byla naprosto nepřekonatelná. Já si tu letošní užíval od začátku až do konce. Myslím si, že tam byla řada skvělých nebo aspoň zajímavých či zábavných osobností. Ten nejlepší z nich vyhrál (Kirby pro mě jen malililinko pod Ferasem a rozhodně ji rád uvidím znovu). Dnešní díl byl nervy drásající. Brutální soutěž o imunitu, na kterou jsem se několikrát ani nedokázal koukat a jen to poslouchal. Poslední kmenovka byla super, dobré dotazy na tělo, které jednoznačně poukázaly na výherce. Nemyslím si, že Caroline mluvila vyloženě špatně, prostě jen neměla toho tolik co říct a Feras tak zaslouženě získal všechny hlasy. Jsem rád, že nakonec zmínil i svou neobvyklou hru s imunitou. Myslím si, a to i z výpovědí, že řada hráčů si fakt dlouho nebyla jistá, jestli ji opravdu má.
Na jednu stranu jsem rád, že má australský Survivor "jen" jednu řadu za rok, na druhou stranu se už nemůžu dočkat, až to znovu vypukne.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Yedko » 20 bře 2024, 02:49

Zapomněl jsem poznamenat, že mě už trochu začalo srát jak furt vytahoval to že je Arab ze středního/blízkého východu.. :) Jako chápu, je to pro tebe důležitý, ale už jsem byl skoro jak cihy nasranej na černochy
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod GodfatherCZ » 20 bře 2024, 08:00

Pattrick píše:kolik si myslíš, že dostaneš hlasů, výborná otázečka :)

Asi stejná otázka jak když se tě na pohovoru zeptají , kolik bys rád za tu práci peněz ? :D :D :D

Chelsea4ever
Příspěvky: 11
Registrován: 21 led 2015, 18:32

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Chelsea4ever » 20 bře 2024, 17:06

Yedko píše:Zapomněl jsem poznamenat, že mě už trochu začalo srát jak furt vytahoval to že je Arab ze středního/blízkého východu.. :) Jako chápu, je to pro tebe důležitý, ale už jsem byl skoro jak cihy nasranej na černochy

Tak produkce to začala vytahovat až nějaké ty poslední dva tři díly, takže mi to otravné ještě nepřišlo. Naopak scéna, kdy se modlil na tom kole, byla dost silná.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Yedko » 21 bře 2024, 01:23

Chelsea4ever píše:Tak produkce to začala vytahovat až nějaké ty poslední dva tři díly, takže mi to otravné ještě nepřišlo. Naopak scéna, kdy se modlil na tom kole, byla dost silná.


Tak to máš hodně špatnou paměť. Řekl to za celou sérii tak minimálně 30x. Doslova v každé nějaké zpovědi kde mluvil o svých ambicích, plánech, dlouhodobější taktice... Modlení na kole mi nevadí, šlo mi vyloženě o furt jednu a tu samou hlášku "first Arab, first muslim, first middle eastern guy". Kdyby místo toho alespoň jednou řekl, že má jordánský původ pro změnu nebo něco o té rodině, mládí a proč to je pro něho důležitý tak bych to pochopil, ale přímo si vytvořit tu škatulku a furt to tam tlačit s tím že HEJ JA CHCI BÝT PRVNÍ ARAB. Já jako anti-rasista toto prostě nemám rád a stejně jako zprasím vás tady za rasistické sračky tak stejně tak se mi nelíbí tady to vlastní rozdělování a zveličování odlišností.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod Pattrick » 21 bře 2024, 08:06

GodfatherCZ píše:Asi stejná otázka jak když se tě na pohovoru zeptají , kolik bys rád za tu práci peněz ? :D :D :D


Dobrej point :D

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod sheldom » 07 dub 2024, 18:26

Další řada australského Survivoru za námi. A měla to vyloženě těžké být po minulé vynikající sérii. Vítěz rozhodně zasloužený, ale stává se nám tady takový nešvar, že všechny hlasy pro sebe shrábne jen jeden. :) Nevím proč, ale přišlo mi, že ze začátku rady si Feras nebyl sám sebou nějak moc jistý, až si Val postěžovala, že neví pro koho bude hlasovat, tak teprve ožil a ukradl si všechny hlasy ;)
Škoda, že jsme neviděli mluvit všechny, ale aspoň jsme neměli šanci vidět ty méně zajímavé a strategické hráče - Alex, Kitty a Jaden. Co ale jako divák velmi kvituji je, že máme možnost vidět, jak všichni porotci hlasovali a hlavně proč, trochu pak chybí Reunion, ale vážně už je to možná přežitek, v US verzi mi tak ti diváci překážejí a ruší tu atmosféru.
Favoriti: Aileen, Val, Mark
Zábavné figurky: Raymond, Feras
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod cihi » 29 dub 2024, 02:24

Tato serie je pro me nejlepsi nebo druha nejlepsi z AU. Jsem rad, ze vyhral Feras, i kdyz jsem tomu celou dobu neveril. Zaslouzil si to.

Nerekl bych, ze budu fandit muslimovi, jelikoz nemam rad, jak svou viru vnucuji ostatnim (coz vlastne delal i Feras, kdy ke konci to uz dost prehanel a byt s nim Mark ve finale, tak to mozna preju vic jemu). Ale tak, uz udelal vsechno pro svou komunitu, tak uz muze o vire konecne zmlknout a chovat se jako normalni clovek :D

PS pro Ferase: Kdybys chtel hrat Survivor na tom tolik vzpominanem Blizkem vychode, tak te zbicuji :angry: Bud rad, ze zijes v Australii a mohls tohle zazit.

PS pro vsechny: Super, ze tu od slouceni nebyly zadne hloupe twisty, kterych v poslednich seriich bylo az moc. Nebylo jich ale ani treba, coz alespon spravne produkce vycitila, protoze si hraci hru sami zamotali :idea:

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP24 - finále

Příspěvekod cihi » 29 dub 2024, 02:38

sheldom píše:Favoriti: Aileen, Val, Mark
Zábavné figurky: Raymond, Feras


U tebe jsem si celou dobu rikal, jestli si nechces odmazat tu paticku? Protoze Jsem se na to dival se zpozdeni ted v dubnu, ale zajimaly me nazory ostatnich, tak jsem si cetl komentare k ruznym epizodam, kde jsi psal i ty. No a asi u 8. dilu vidim v paticce: Aileen, Val, Mark, tak mi bylo jasny, ze minimalne jeden z nich musel dojit daleko, coz prave zrovna u toho Marka v te dobe se jevilo dost nepravdepodobne. Takze, kdyz mel byt asi tak 6x vyloucen, tak jsem tak nejak tusil, ze nebude :D diky tve spoilerove paticce.

No, bylo by lepsi to tam nedavat, protoze to proste spoiler je, a navic ho vidi clovek u kazdeho tveho komentare.


Zpět na „Australian Survivor 2024: Titans vs. Rebels“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti