AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Upolu, Samoa
August - September 2023
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 887
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod ItalianManiac » 27 úno 2024, 12:10

Epizoda 15
27.2.2024
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 úno 2024, 16:12

Rianna = Meme :lol:
Jaden = What a beast :shock: 8)

Tady musím uznat zábavnou challenge , i o auto (Marku víš ale , že s autem se nese prokletí ? ;) :D ) tipoval jsem zase Ri , ale Jaden ukázal neskutečnou vytrvalost a klid .
Ri , kvalitně spláchnutá HII .. :hungry:
No a příště nás čeká moje nejoblíbenější challenge - aukce .. doufám ,že krom pochutin a výhod tam JLP ukryl taky plno všelijakých jiných ,,pochutin'' , očí , zárodků apod :vomit: :dance:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod Pattrick » 27 úno 2024, 17:36

FERAAAAAS je Bůh, totální Bůh!!! :beer:

Panebože, tohle byl masakr a velkolepá kmenovka se skvělým střihem v táboře.

Soutěž o auto, lahůdka!

Skvělý díl.

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod St.James Park » 03 bře 2024, 15:46

Australský Survivor je zpět v nejlepší formě. Tohle byl zatím nejlepší díl této řady...Caroline a Valeria...nemilosrdně proti sobě, zázrakem se usmířili díky Edenovi a nakonec obě v poli poražených. :lol: :lol: Feras jak dokonale přečetl Titány a jejich plány a jak na poslední chvíli zachránil kmenovku. A Jaden jak nakonec pomstil Winnu tím nejvíc hidden způsobem (nikdo by to od něho fakt nečekal, podle mě ani těsně po radě nevěděli kdo to byl :D :D ) Popravdě po té lážo plážo dovolené co tam (ne)předváděl jsem čekal klasické nic až do finále, kde by dostal nula hlasů, ale tohle se mu fakt povedlo. Eden si ho vyškolil a pak mu byla jeho vlastním žákem useknuta hlava. :D :D

Zatím mi série svým průběhem připomíná Champions vs. Contenders z roku 2018. Cast celkově nic moc, ale pár skvělých hráčů a osobností co to táhne nahoru tam je. Pre-merge celkově slabší (tahle řada si troufnu tvrdit, že ji měla asi z AU Survivora nejslabší) ale po sloučení si to přebrali do ruk ti, kteří z toho umějí udělat skvělou show a zatím se tak děje. Je tu potenciál ještě na dost skvělých epizod, tak se těším. Doufám, že se velcí hráči nevystřílí mezi sebou moc brzo, jak se stalo ve výše jmenované sérii, což by vzhledem k trendu, kdy se jde spíše po "pravých rukách", mohlo podařit. Edena je sice velká škoda jako hráče, ale vzhledem k tomu, že působil spíš v roli "usmiřovače" než "válečníka", to na bojovém potenciálu dalších epizod nic neubírá. ;)
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod Masarka14 » 04 bře 2024, 22:44

Ano, skvělé čtení od Ferase a naopak hrůzná hra od Edena, který za to byl zaslouženě vyloučen. Nechápu, jak se mohly Caroline a Kitty znovu spojit s Markem a hlavně Valerií. Ta její omluva, to byla velká bolest, kdy jsem nevěřil jejímu jedinému slovu :vomit:

Paradoxně jsem si zrovna říkal, jak jsem překapvený, že Kirby zase něco nevymýšlí na Ferase a hle ukázka na další díl :D :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod Yedko » 05 bře 2024, 03:50

Nevím jak to vidí ostatní, ale podle mě tu sice můžete / můžeme být hotoví z Ferase, ale podle mě to hraje dost random a hlavně absolutně nemůže vyhrát kvůli sociální stránky. Absolutně si nehlídá jak se u toho "porážení soupeře" chovat. To by tam musel jít s hodně slabou konkurencí.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod sheldom » 16 bře 2024, 17:39

Líbí se mi, jak je každou epizodu jiná aliance a většina a tím pádem zatím žádný Pagonging. :dance: Mark vyhrál zbrusu nové auto, které tak potřeboval, a tím pádem na sebe převzal kletbu nevýhry. :) Minulou epizodu jsem Edena kritizoval za to, že nic nehraje a tentokrát hrát skutečně začal, ale dlouho mu to nevydrželo. Nevím, co si sliboval sjednocením Titánů, což se mu kupodivu skutečně podařilo, ale byl tak moc aktivní, že se to nakonec otočilo proti němu, protože Feras v Titánech četl jako v knize. Podezření v něm vzkypělo už v táboře, ale tah učinil až na radě. A jsou to právě epizody, ve kterých jsem divoké kmenovky, na nichž se teprve ladí další postup, které hře dodávají potřebné grády. :hungry:
Nejlepším okamžikem bylo, když učedník zařízl svého učitele a nikdo to nečekal :fuck: :dance: V dalším díle nám opět začne řádit Kirby achjo :cry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP15

Příspěvekod cihi » 25 dub 2024, 23:11

Tohle byl asi nejvic psycho dil, co jsem videl :beer: Neskutecna psychologicka hra z nekolika stran - v hlavni roli Mark, Feras a Eden, ktery si navic pripravil sveho kata Jadena :hungry:

Jaky to balzam na dusi po te ceske parodii, ktera ma s timto opravdovym Survivorem spolecnou akorat tak hudbu pri hlasovani :D


Zpět na „Australian Survivor 2024: Titans vs. Rebels“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host