AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Upolu, Samoa
August - September 2023
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 887
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 04 bře 2024, 07:54

Epizoda 17
4.3.2024
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Příspěvekod GodfatherCZ » 04 bře 2024, 14:22

Rianna nám sice zahlasovala v rámci aliance správně , nicméně někdo jí měl říct ať taky změní svůj hlas pro Alexe jinak neskutečný výkon na IC ..ta holka do toho dává všecko :idea:
No a Raymond lehce flipnul , no uvidíme jestli se mu tohle vymstí nebo ho to naopak vystřelí na vrchol . No , na příště nám Ray plánuje využít tu svojí výhodu-nevýhodu , ovšem trošku chlapec zapomíná na to , že o ní Feras ví :lol: :lol: , a pokud nebude uplně blbej tak to snadno prokoukne a Ray si pobalí kufry . :bye:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 266
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Příspěvekod Yedko » 08 bře 2024, 23:52

GodfatherCZ píše:Rianna nám sice zahlasovala v rámci aliance správně , nicméně někdo jí měl říct ať taky změní svůj hlas pro Alexe jinak neskutečný výkon na IC ..ta holka do toho dává všecko :idea:
No a Raymond lehce flipnul , no uvidíme jestli se mu tohle vymstí nebo ho to naopak vystřelí na vrchol . No , na příště nám Ray plánuje využít tu svojí výhodu-nevýhodu , ovšem trošku chlapec zapomíná na to , že o ní Feras ví :lol: :lol: , a pokud nebude uplně blbej tak to snadno prokoukne a Ray si pobalí kufry . :bye:


Tak jsem se po tvojem vzoru rozhodl dát taky na svou profilovku místo gay pohledu Doma prvotřídní reakci NAPROSTÉHO TUPCE. Být tak neuvěřitelně šťastný, že neřekli Ri, že mění volbu a Ray pravděpodobně dost na náhodu flipnul a rozhodně to neměl pod kontrolou Alex a chovat se takhle po takovémto hodnocení. Za mě to je doslova největší blbeček v historii AU a US Survivora. Jasně, byli tam lidi úplně mimo, lidi tupí a lidi, kteří absolutně nechápali jak se mají v sociální hře chovat, ale toto je naprosto nový level. Jako Feras a Kirby to chtěli hrát úplně jinak celou dobu, ale když viděli s jakým materiálem to hrajou, tak se jen čumí jak se jim to sype. Ale jelikož je tam stále pěkná sbírka prvotřídních dementů, tak jim věřím, že to klidně ještě úplně otočí. S tou výhodou přesně jak píšeš. To bude sranda jak tam bude nechaný jen tak jeden random hlas na pojistku a on díky tomu vypadne :D

Trochu se osobně omlouvám Kirby za to jak jsem ji nepěkně označil a nakonec jsem na ní dost změnil názor. A strašně líto osobně mi je Kitty. Příjde mi jako úplně skvělá ženská, která to dělá fakt nerada ale zároveň ctí formát a že se to dělat musí a bylo to takto k ničemu a teď přišla o jakoukoli "foundation" ve hře. Snad se zvládne dostat i z takového pozice. Feras by taky mohl začít čarovat s imunitou, no po hodně špatném premergi to nevypadá až tak špatně pokud bude vypadávat více a více mrtvých vah.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Příspěvekod St.James Park » 14 bře 2024, 19:48

Zatím pro mě pre-merge a post-merge jako nebe a dudy. Takový kvalitativní skok po mizerném premergi jsem v Survivorovi dlouho neviděl. Jako neutrální divák si sérii královsky užívám i přesto, že jsem si v ní nenašel žádného oblíbence. Ta dynamika hry a ten chaos a nepředvídatelnost zatím nemá moc konkurence. Co si pamatuju série AU Survivora 2020 - 2022, tak dost trpěly na předvídatelnou a pro diváka lehce nudnější část po sloučení, tady jsem zatím pořád v napětí co se příští epizodu změní, kdo flipne, kdo bude tvořit s kým alianci zítra...a jelikož to zatím odnášejí spíš pěšáci, než ti hlavní dodavatelé zábavy, ať už v pozitivním (Kitty, Kirby, Feras, Mark, Valeria) nebo negativním slova smyslu (Alex :cry: :cry: , Caroline ), zábavnost s epizodami stoupá a ještě není na vrcholu. Kulminaci čekám někdy kolem 20. epizody, ale možná budeme mít tolik štěstí jako dnes Alex (tahle série měla mizerný start asi tak, jak on je mizerný hráč :D ) a bude to drama až do konce.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Příspěvekod sheldom » 20 bře 2024, 12:24

Co máte všichni proti Alexovi, vždyť on je tam ten kdo tahá za všechny nitky. :fuck: :D :D To díky němu flipnul Raymond, když spolu měli hlubokou debatu. :mrgreen: Jasně, že je to ironie, ani on sám neví, co tam ještě dělá :lol:
Vtipné, že za jednu epizodu flipnout dva hráči, každý na jinou stranu :dance: Raymond při psaní málem zapomněl někoho napsat a pak lístek nechal vzhůru nohama :mrgreen: Kitty sama sebe nakonec přesvědčila, že by měla udělat nějaký krok, ale bylo jí to stejně k ničemu. No a hlasování nám pokazila stará známá Rianna, nic na tom nemění fakt, že jí o změně neinformovali, toto už je 3. pokažené hlasování. Jak je Ri výborná na soutěže, tak na hlasování je marná. :-?
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2024: Titans vs. Rebels - EP17

Příspěvekod cihi » 26 dub 2024, 02:50

Za me asi nejlepsi rada, co kdy byla. Zustalo tam v teto pozdni casti hry dost velkych hracu (nejvic co pamatuju) a vlastne vsichni hraji. I Raymond ted neco zkousi a vlastne i ten Jaden hral a primo vyradil minimalne Edena...

Jsem zvedavy, kdo to vyhraje, ale tato serie aspiruje na nejlepsi minimalne z AU.


Zpět na „Australian Survivor 2024: Titans vs. Rebels“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host