Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Dominikánská republika
2024 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod GodfatherCZ » 29 úno 2024, 10:10

Epizoda 2
• Voyo: 28.2.2024
• TV Nova: 6.3.2023


---
Zdá se mi to ,nebo byl tento díl lehce lepší zvuk ? teda až na snímání ze soutěží a pláže , to bude naprd asi pořád .
Jinak velmi doporučuji nechodit na IG , TV Nova nezklamala a na ofiko IG nahodila v ukázce krásný spoiler na to , kdo vyhraje IC a individuálku :cry: :angry: .
Co vždy rád vidím je IC která není na body , :idea: , paráda a jen tak dál . Nicméně byla lehce překombinovaná , dá se to pochopit , natáčí se na stopáž .
Individuálku nám překvapivě vyhrál Mikýř , je to skrytý challenge beast a co si budem , je to bývalý profi sportovec , určitě ještě neukázal vše .
Na kmenovce , (kterou stále považuji za horší část naší verze ) , ukázal ale až příliš , moc jsem nepobral to jeho předání imunity dále - ale trošku jsem dílem skákal , třeba to bylo vysvětleno v rámci taktizování v kmeni . Opět potvrdil svojí dominanci a domů letí Adéla .

PS : a to mi trošku přišlo jako hon na tlusté .. ,,chudák'' Ornella ta letí jako další :?
PS2 : Filip (hasič) z modrého kmene bude taky trošičku blbeček .. namistrovanej až na půdu . Já to chápu , hele Jack je případ .. ale takhle tam vyvádět ? opět krásné zrcadlo naší české kultůře - hádky ala výměna manželek. :down:

jsemtady
Příspěvky: 4
Registrován: 17 bře 2023, 21:59

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod jsemtady » 29 úno 2024, 20:39

Jen abychom se zase nedívali 300 let na někoho, kdo tam údajně nechce být (Ornella) a dojde až do final 5 nebo kam až se dostala posledně tamta :D. Jeden díl jo, pak ne.. prosím znova ne.

O tahu Mikýře nic vysvětleno nebylo.

Ta hádka byla divná, Jack na jeho syna a přítelkyni nic neřekl, ani ho to nenechal(i) doříct. Vypadalo to, že chce říct, že se za něj syn a přítelkyně musí stydět, když mluví jak dlaždič.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Yedko » 01 bře 2024, 09:56

jsemtady píše:Vypadalo to, že chce říct, že se za něj syn a přítelkyně musí stydět, když mluví jak dlaždič.

Úplně přesně tak to bylo, ale primitivismus vítězí. Filip je přesně člověk, kvůli kterému bych se jedinému bál o svou sociální hru ve hře jako je tato. Že je to debilní agresivní lopata bych měl opravdu problém mu neříct už během prvních dnů v soutěži a doufám, že se od něho otočí bokem většina lidí stejně jako to udělala loni od té lesbické debilky, kterou bránila její kamoška Kundosaki. V kombinaci s tím cigánským Slovákem si spolu pěkně sedli a je to pěkné kombo, kdy dohromady nedají ani IQ loňského Martina.

Zvuk určitě lepší, střih super, soutěže super, líbilo se mi i jak letos tu čtyřku přidali. Třetí den je fakt asi ideální balanc a takhle ten jejich příchod zakomponovat je super.

Nachcat pochcanému Mikuřovi ale! Tohle je vyloženě vysmívání soutěži. Jako dalo se tušit, že to bude trollit a nikdy bych ho na ten ostrov nebral, ale zároveň jsem trochu doufal, že se v něm objeví inteligentní člověk a sportovec - tak bohužel. Nova chce čísla a díky takovýmto lidem v castu to prostě normální nikdy nebude. Ale hlavně ještě k tomu si udělá formát na YouTube, kdy udělal své rozhovory se všemi ze Survivora před soutěží a bude je vydávat potom co vypadnou... Dost, že to kdo vypadne mi vyspoiloval už na druhý den ráno jménem a náhledovkou, protože sám to takhle ohlásil a já na to zapomněl tak co tohle jako kurva je... Věděli jsme, že se soutěžící znají už před soutěží a dělají aliance, ale to že stihne udělat scénářovaný rozhovor s 23 lidmi to je fakt hodně velký extrém a poprvé fakt hodně uvažuju nad tím jestli to vůbec koukat.
https://www.youtube.com/watch?v=8RtPd2nAIT8

Duely jsou, ale měli jsme 24 hodin na to si zasnít...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Pattrick » 01 bře 2024, 12:37

Je to hrozná fraška.. Mikýř to tam přišel potrollit a Nova mu to ještě servíruje na stříbrném podnose..

To, že teda dělal rozhovory s hráči předem, je největší bizár co jsem zažil za celou dobu co sleduju RS.. a tahle série spadla na úplný dno..

cihi
Příspěvky: 308
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod cihi » 01 bře 2024, 13:03

GodfatherCZ píše:PS : a to mi trošku přišlo jako hon na tlusté .. chudák Ornella ta letí jako další


Ornella je uplne jasna priste. Ale muze si za tu predvidatelnost Nova sama, kdyz dela Survivora tak fyzicky narocnyho, ze to vlastne uz ani neni Survivor, ale olympiada. Pak se da pochopit i to genderove pravidlo, protoze kdyz je tolik dulezita sila (rekl bych tak 10x tolik oproti normalni verzi), tak je jasne, ze pujdou tlusti, pak zeny... a kdyby neudelali to genderove pravidlo, tak zbydou jen muzi.

Ale opet si za to muze produkce sama, ze zvolila tento debilni format. Ten, kdo neni fyzicky nadupanej nema sanci vyhrat. Me osobne to uplne odrazuje se tam prihlasit (nehlede na to, ze by me nevzali, protoze nejsem potetovanej ani nemam palmicku na hlave ), protoze proc bych se hlasil do hry, kterou nemuzu vyhrat? Jen kvuli cislum na Instagramu? No, je pravda, ze tak to ma spousta ucastniku...

Jedine, co je plus, tak ze se opravdu zlepsili ve strihu a v kamere, tam je podle me videt velky posun. Treba se nekdy dockame i kvalitnich pravidel a hry.

Yedko píše:Nachcat pochcanému Mikuřovi ale! Tohle je vyloženě vysmívání soutěži. Jako dalo se tušit, že to bude trollit a nikdy bych ho na ten ostrov nebral, ale zároveň jsem trochu doufal, že se v něm objeví inteligentní člověk a sportovec - tak bohužel. Nova chce čísla a díky takovýmto lidem v castu to prostě normální nikdy nebude.


A tohle je dalsi problem. Nova z toho dela SHOW s velkym SHOOOW, ale ona to ma byt pouze reality-show, kde jde primarne o hru, ne o to mit nejsledovanejsi videa na Instagramu, coz vlastne celou tuto snahu o Survivor taky slusne pohrbiva. Jak mam rad Ondru Novotnyho a myslim, ze se na moderatora hodi, tak si na druhou stranu myslim, ze se tam snazi protlacovat hodne prvku z Oktagonu, u kteryho vi, ze nejde ani tak o ty zapasy, ale o show, ktera prodava...

jsemtady píše:Ta hádka byla divná, Jack na jeho syna a přítelkyni nic neřekl, ani ho to nenechal(i) doříct. Vypadalo to, že chce říct, že se za něj syn a přítelkyně musí stydět, když mluví jak dlaždič.


Ten hasic nebo, co to je, je typickej buran. Typickej borec, co se pri chlastacce jde pobit kvuli kazde hlouposti. Jackovi zase nebylo moc rozumet, ale to chovani toho burana neomlouva.

Nerekl nic spatneho, rekl jen aby nemluvil tak sproste, protoze se na to bude divat jeho syn. A mel pravdu.

PS: Vytaci me Bandurko, uz jen svym zjevem, ale prekonava to jeste chovanim :D

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod GodfatherCZ » 01 bře 2024, 16:53

cihi píše:Pak se da pochopit i to genderove pravidlo

No vidíš sakra, na tohle jsem uplně zapomněl .. :) myslíte , že letos bude Gender Ruuule ? :D :D :D

S tím Mikýřem souhlasim i se vším co bylo řečeno v tomto vlákně , ale tak to bylo jasné od začátku .. on takovej prostě je a bohužel je to paradoxně asi nejzábavnější prvek tam . Já mám prostě problém CZ/SK verzi brát seriozně i bez Mikýře ..ačkoliv se produkčně posouvají kupředu , nebo se alespoň snaží co jim turek a síly dovolí .

K Filipovi a Bandurkovi .. burani to jsou nic víc .. typický rváči z pajzlu za rohem :beer: :fight: :angry: Bandurkovi ten jeho mimískovský výraz fakt nežeru a možná ani toho umělce . Obecně z modrých se dá fandit spíš holkám .
Tu Ornellu jsem myslel spíš ironicky .. klidně ať letí , ale ten důraz na sport , svaly , výkony je určitě jeden z hlavních zabijáků našeho formátu . A ten největší samozřejmě duely .. každý duel už z principu zničí jakoukoliv strategii a hlasování u urny postrádá smysl - ve smyslu blindsidů , na které jsme zvyklí ze zahraničních verzí .
Ano Mikýř nám ukázal , že si lze zapsat nějaké resumé metodou ,,Rush-B'' a ono to nějak vyjde ale stejně . Z kmenovky necítím žádné přirozené drama .
Ale jak by nám jistě řekl Ondra Novotný - pro nás se ta show nevyrábí ;) :D a každý twist je super-užasný a zlepšuje zaběhnuté mantinely hry .

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Yedko » 01 bře 2024, 18:48

GodfatherCZ píše:No vidíš sakra, na tohle jsem uplně zapomněl .. :) myslíte , že letos bude Gender Ruuule ? :D :D :D


Bude 100% a stejně tak jsem přesvědčený o tom, že to znovu do vysílání nedají a že si nechali udělat extra podpisy na tyto věci, že se hráči podřídí. Já tak minule uvažoval, že naprosto nejvíc easy taktika se kterou můžeš můžeš jako holka do tohoto formátu jít je - úmyslně rozeštvat ženské proti chlapům ze všech stran - a pak se připojit k šestici klukům a začat vyhazovat jiný holky tak, dokud se ty holky vůbec v těch počtech vyhazovat budou moct. Naprosto jednoduchá vstupenka prakticky až za sloučení bez promíchání (ale i tam to můžeš zkusit nějak začít využívat).

Teoreticky by to možná šlo i naopak (i když kdoví, jestli to gender rule takhle funguje :D), ale tam by to bylo asi horší zkonstruovat a důvěřovat těm holkám, že nejseš jen užitečnej debil. Stejně tak kmen bez kluků by v tomto formátu Survivora byl úplně mimo takže bys chodil na kmenovku pořád...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Chelsea4ever
Příspěvky: 11
Registrován: 21 led 2015, 18:32

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Chelsea4ever » 02 bře 2024, 10:53

cihi píše:Jak mam rad Ondru Novotnyho a myslim, ze se na moderatora hodi, tak si na druhou stranu myslim, ze se tam snazi protlacovat hodne prvku z Oktagonu, u kteryho vi, ze nejde ani tak o ty zapasy, ale o show, ktera prodava...


Myslím, že Ondru z tohoto nemůžeme vinit. V rozhovorech se často vymezil i proti účasti "celebrit" jako takových. Dle jeho slov nemá žádné silné slovo v pravidlech a k této sérii říkal, že nemohl ovlivnit ani casting.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Yedko » 02 bře 2024, 12:59

Chelsea4ever píše:Myslím, že Ondru z tohoto nemůžeme vinit. V rozhovorech se často vymezil i proti účasti "celebrit" jako takových. Dle jeho slov nemá žádné silné slovo v pravidlech a k této sérii říkal, že nemohl ovlivnit ani casting.


Ondrovi nevěřím ani nos mezi očima. Mikýře do soutěže dodal vyloženě on po jeho rozhovoru u něho.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Truestory
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Truestory » 03 bře 2024, 10:47

Vlastně je to jen strašně směsná hovadina. Chválím zlepšení zvuku, celkem zajímavý soutěže, i když delší, ale to se dá pochopit vzhledem ke stopáži, kterou musí naplnit.

Ale i přes to všechno je to prostě odpad :cry: Upřímně fandím Mikýřovi, aby to vyhrál tím jak to trolí, protože tohle si ani nic jinýho nezaslouží.

Yedko píše: Nachcat pochcanému Mikuřovi ale! Tohle je vyloženě vysmívání soutěži. Jako dalo se tušit, že to bude trollit a nikdy bych ho na ten ostrov nebral, ale zároveň jsem trochu doufal, že se v něm objeví inteligentní člověk a sportovec - tak bohužel.


Jenže tahle soutěž se vysmívá sama sobě. Přidávání hráčů, duel, to že se všichni znají už tak dlouho předtím, že Mikýř natočí rozhovory. Prostě fraška. Tahle soutěž si nezaslouží nic jiného, než aby s ní Mikýř takhle vyjebával. Upřímně mě na tom ale nejvíc sere Novotný, kterej si hraje na to jakej je to odborník :cry: :lol:


O Filipovi tady asi bylo řečeno vše. Jack je teda asi blázen, ale nic na jeho syna neříkal, ale jak už tu zmínili ostatní, typickej rváč z pajzlu, co si jde zamachrovat tím, že je hasič (nic proti hasičům, jejich práce si vážím).
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Yedko » 03 bře 2024, 11:04

Truestory píše:Vlastně je to jen strašně směsná hovadina. Chválím zlepšení zvuku, celkem zajímavý soutěže, i když delší, ale to se dá pochopit vzhledem ke stopáži, kterou musí naplnit.

Ale i přes to všechno je to prostě odpad :cry: Upřímně fandím Mikýřovi, aby to vyhrál tím jak to trolí, protože tohle si ani nic jinýho nezaslouží.



Jenže tahle soutěž se vysmívá sama sobě. Přidávání hráčů, duel, to že se všichni znají už tak dlouho předtím, že Mikýř natočí rozhovory. Prostě fraška. Tahle soutěž si nezaslouží nic jiného, než aby s ní Mikýř takhle vyjebával. Upřímně mě na tom ale nejvíc sere Novotný, kterej si hraje na to jakej je to odborník :cry: :lol:


O Filipovi tady asi bylo řečeno vše. Jack je teda asi blázen, ale nic na jeho syna neříkal, ale jak už tu zmínili ostatní, typickej rváč z pajzlu, co si jde zamachrovat tím, že je hasič (nic proti hasičům, jejich práce si vážím).


Nesouhlasím. Ať je formát jakýkoliv, tak nejvíc to dělá prostě neschopný cast. Kvalitní hráči by dokázali i ten duel strategicky zaimplementovat a získávat si pravděpodobnostní procenta a měnit aliance na základě toho, kdo je držitelem osobní imunity... A Mikýř to svým trollením kazí naprosto nejvíc ze všeho a ze všech, protože když je někdo neschopák a nemá tam co dělat jako Ornella a Adéla tak prostě za pár dnů vypadne a whatever, ale on bude rozbíjet i to, co by na tom mohlo být dobré a aspoň trochu dramatické. Pravděpodobně jsi stejně jako tisíce dalších na internetu jeho zaslepeným fanouškem a neuznáš to a snažíš si vymýšlet teorie o tom, jak Mikýř moc dobře ví jak má vypadat Survivor, ale naší verzí opovrhuje tak to trollí. To je směšný prostě, sorry.

A nechápu co máte tak zatvrzele proti tomu přidávání hráčů. Kdyby to udělali po dvou týdnech tak se vzhledem k silám nemáme o čem bavit, ale jsou to pochcané DVA DNY! To já bych ty dva dny raději odkroutil a chtěl hrát od začátku, protože ta první noc může být ta nejdůležitější (a nebo už ty noci v Praze v této verzi, musím uznat, yikes). Za mě je to dobré promísení zažitých pořádků se zároveň správným vyvážením co se týče spravedlivosti toho, že jsou čerství.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Truestory
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Truestory » 03 bře 2024, 12:09

Yedko píše:Nesouhlasím. Ať je formát jakýkoliv, tak nejvíc to dělá prostě neschopný cast. Kvalitní hráči by dokázali i ten duel strategicky zaimplementovat a získávat si pravděpodobnostní procenta a měnit aliance na základě toho, kdo je držitelem osobní imunity... A Mikýř to svým trollením kazí naprosto nejvíc ze všeho a ze všech, protože když je někdo neschopák a nemá tam co dělat jako Ornella a Adéla tak prostě za pár dnů vypadne a whatever, ale on bude rozbíjet i to, co by na tom mohlo být dobré a aspoň trochu dramatické. Pravděpodobně jsi stejně jako tisíce dalších na internetu jeho zaslepeným fanouškem a neuznáš to a snažíš si vymýšlet teorie o tom, jak Mikýř moc dobře ví jak má vypadat Survivor, ale naší verzí opovrhuje tak to trollí. To je směšný prostě, sorry.

A nechápu co máte tak zatvrzele proti tomu přidávání hráčů. Kdyby to udělali po dvou týdnech tak se vzhledem k silám nemáme o čem bavit, ale jsou to pochcané DVA DNY! To já bych ty dva dny raději odkroutil a chtěl hrát od začátku, protože ta první noc může být ta nejdůležitější (a nebo už ty noci v Praze v této verzi, musím uznat, yikes). Za mě je to dobré promísení zažitých pořádků se zároveň správným vyvážením co se týče spravedlivosti toho, že jsou čerství.




Nemusíš mi věřit, ale já Mikýře( stejně jako všechny celebrity až na Sebastiana a Piráta) znám dva dny. Takže netuším, jestli je to nějaký znalec survivoru. Nicméně tahle soutěž si to dělá sama. Nebejt nesmyslného duelu, tak se to nikdy nestane. A samozřejmě by se tam takový člověk neměl ani dostat, ale to je zas opět chyba někde jinde, než v něm.

Za mě by všichni měli mít rovné šance a tímhle přidáním to tak není, i když se mi taky líbilo jakým stylem je přidali.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 270
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod Yedko » 04 bře 2024, 00:05

Truestory píše:Nemusíš mi věřit, ale já Mikýře( stejně jako všechny celebrity až na Sebastiana a Piráta) znám dva dny. Takže netuším, jestli je to nějaký znalec survivoru. Nicméně tahle soutěž si to dělá sama. Nebejt nesmyslného duelu, tak se to nikdy nestane. A samozřejmě by se tam takový člověk neměl ani dostat, ale to je zas opět chyba někde jinde, než v něm.

Za mě by všichni měli mít rovné šance a tímhle přidáním to tak není, i když se mi taky líbilo jakým stylem je přidali.


Ajo, tak nakonec vím právě víc jak ty. Ondra Novotný byl na rozhovoru u Mikýře a ten říkal, že se několikrát do Survivoru hlásil a že ví o co se jedná tak mu Ondra řekl, že dobrý že jestli chce tak ať jde. Určitě mu to neříkal proto, aby to vytrollil - proto na něho byl na kmenovce evidentně tak nasraný. To je naprosto jednoznačně chyba Mikýře a absolutně bych ho neomlouval či dokonce plácal po zádech jak tu nekvalitní čs. verzi krásně trolí... A nevím co s tím má produkce dělat, když minimálně v tomto případě se snažila na základě instrukcí dodat známou tvář, co má ale ke hře vztah. A prostě nemám rád tohle protáčení příčin a následků a stěžování si na hrací pole při každém pohybu figurky po něm... Jako ANO. Každý tu víme a souhlasíme s tím, že bez duelu by to bylo tak cca 23727x lepší, ale furt se dá hrát i s ním, pokud by tam nebyli hráči co to trollí a nezáleží jim na tom. Pokud bych si měl vybrat hru bez duelů, nebo hru s lepšími strategickými hráči co chcou jít po vítězství tak raději volím možnost č.2...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

PitaMM
Příspěvky: 4
Registrován: 13 bře 2017, 21:21

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod PitaMM » 04 bře 2024, 17:08

Jako sorry, ale co udělal Mikýř špatně? Do teď jsem o něm neslyšel, takže nejsem jeho fanoušek atd..., ale on se prostě rozhodl jít do duelu. Tak to udělal, zcela legitimně. Několikrát to bylo uděláno i v jiných amerických verzích, třeba vzdání se imunity a jít rozdělávat oheň, aby měli pak větší šanci vyhrát. Třeba si to tady chtěl jen zkusit do duelu jít proti jedné z nejslabších, aby získal zkušenosti z duelů. No a kdyby vypadl, tak by si aspoň zkrátil utrpení, protože neporazit ani Adélu, tak by někdy cestou stejně vypadl. Navíc se zbavil odpovědnosti někoho určovat, ač se nabízela Ornella a zlou krev by si tím neudělal.

Nechápu proč to berete jako trollení.... Možná tím naopak ukáže, že ty duely jsou zlo....

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod GodfatherCZ » 04 bře 2024, 17:53

PitaMM píše:Nechápu proč to berete jako trollení.... Možná tím naopak ukáže, že ty duely jsou zlo....


Právě , to je to ,že ho neznáš :) on trollí všechno , vždy a pořád , má na tom založený jeho pořad na YT a Fameplay (či jak se to jmenuje) .
No , ty duely jsou celkem i haluz .. sice Adéla nebyla největší sportovec , ale tu skládačku mohla klidně dát na první dobrou . A lidi tu štve to , že Mikýř to bere opravdu volně , nic nehrotí ..no ergo tedy potenciálně zabírá místo hráči , kterej by do toho šel naplno ..asi :D ale já osobně s ním tolik problém nemám , je tam nejzábavnější prvek zatím i když chápu , že ne každýmu jeho humor sedne .

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2024 - EP02

Příspěvekod loid » 08 bře 2024, 20:14

Nejlepší novinka: při volbě na kmenové radě nehrála ta příšernost z předchozích řad! :) :idea:

Soutěže se mi letos líbí, doufám, že nastavená úroveň vydrží.

Zvuk byl tentokrát lepší, asi to technici a technika lépe zvládli a také ubylo primitivních pokřiků.

Mikýř se chová, řekněme zvláštně - ale třeba to fakt rozhýbe hru. Ale jestli se nezačne hrát, tak to bude hrůza... Je vidět, že i tady jeho osoba komentující polarizuje - buď kvůli němu chtějí sledovat hru dál, nebo naopak nechtějí. Já si ještě počkám ;)

Michal by si snad zasloužil větší zmínku, než co o něm řekli. Doufám, že je v pořádku. A že se nevrátí do hry - ne proto, že by mi vadil, ale jestli nehraje se svým kmenem (z jakéhokoliv důvodu), měl by skončit.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2024 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host