S23 - South Pacific - EP16

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:21

Epizóda 16
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 10:06

Moje oblíbená série, kde se alespoň objevilo narozdíl od RI pár chytrých hráčů. Upolská krasojízda, kde Coach v první noci vytyčil, kdo bude ve F5 a ti v F5 zůstali (kdyby nebyl RI). Kdo píše, že tuhle sérii měl vyhrát Oscar, tak tomu člověku prostě nerozumím. Oscar nepředvedl strategicky ale vůbec nic, jen se jednou zbytečně obětoval. S vítězkou jsem po pár shlédnutích nakonec i celkem smířen, sice měl vyhrát Coach, ale Sophie se celkem snažila a občas s něčím pomohla a hlavně se dobře obhájila ikdyž byla stejně porota proti Coachovi ještě před FTC
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod Earl » 27 srp 2013, 18:58

Ja moc tomu neverím žeby Coach zobral Ozzyho do finále. Ozzy len dopomohol Coachovi aby mal nejaký dôvod za ktorý sa môže schovať. Coach si bol vedomí že ak podrazí Sophie alebo Alberta nie len že stratí ich hlas ale v porote bolo veľa ľudí zo Savaii ktorí Ozzymu fandili. Takže Coach by nedostal ani hlas, možno od Cochrana. Coach ale nerátal s tým že Sophie si ukecá porotu ktorá mala Coachovej sekty plné zuby.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:22

SP - další soubor na hru ne úplně vhodných lidí. Existuje mnoho lepších sérií. Snad jen Jim se měl vrátit.

23 Favs - Jim, Elyse
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 13:09

Reuniony posledních sérií už nejsou to, co to bývalo. Ozzy sice mluvil docela hezky, ale deset minut motivátorských řečí na úkor ostatních je přece jenom moc. Nelíbí se mi ta orientace na pár vyvolených a ignorace ostatních, kteří tam jenom dělají křoví. Nevím, proč je najednou takový problém zastavit se u každého soutěžícího a nechat ho říct aspoň jednu větu... Třeba taková Mikayla, určitě si pozornost zasloužila. Nebo Rick, vždyť skončil na 5. místě.

Obrázek

+ obrovské překvapení v podobě přerodu Coache z komické figurky v dobrého hráče
+ průběh do sloučení
+ nejlepší nový hráč za hodně dlouhou dobu - Jim

- i když jsem celou dobu fandila kmeni Upolu, tak paradoxně přeběhnutí Johna, které Upolu pomohlo, sérii pokazilo. Myslím, že kdyby se situace otočila a Savaii by získalo převahu, tak by průběh nebyl tak jednoznačný (třeba takového Jima určitě nějaké honor - loyalty - integrity vůbec nezajímalo a za každou cenu by se dřív nebo později snažil dostat Ozzyho ze hry a tím pádem by vznikaly zajímavé mezikmenové aliance)
- redemption island
- moc náboženství

Celkový favorit - Jim
Nejmíň oblíbení hráči - Cockran, Brandon, Edna, Semhar
Fyzicky nejsilnější hráči - Ozzy, Jim, Keith, Christine
Strategicky nejsilnější - Coach, Jim
Nejsympatičtější hráči - Mikayla, Keith a když náhodou jednou za pět dílů promluvil, tak i ten Rick :D
Nejzábavnější hráči - Stacey
Oblíbený kmen - Upolu

Obrázek Obrázek

I když mám hodně výtek, tak SP je z postHvVských sérií prozatím tou nejlepší. Sledování Nicaraguy bylo většinu času utrpení a Redemption Island byl tak ovládnutý Robem, že to nakonec byla jedna velká a příliš jednoznačná nuda.

Naprosto nechápu oblibu Cochrana v USA. Kolikrát kroutím hlavou nad tím, které hráče tam mají rádi (jeden příklad za všechny - Lillian - aspoň podle survivorsucks), už je skoro pravidlo, že ty, co mají rádi oni, já nesnesu.

No a závěrem snad jenom to, že v nějaké další sérii chci... ne chci, musím... vidět Jima.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod Doki » 17 lis 2013, 15:40

Reunion byl nudný, nevím, proč se ke slovu nedostal Rick (i přesto, že byl nudný)? I Mikayla si zasloužila trochu času, třeba o vztahu s Russellem nebo Brandonem.
Ozzy mi v téhle sérii byl sympatický, ale na Reunionu dostal příliš mnoho prostoru.
O Keithovi a Whitney jsem to věděl už dlouho. :love:
Souhlasím s Jeffem, Jim vypadl moc brzy.

Favorité: Jim, Whitney, Elyse, docela i Ozzy
Vadili mi: Cochran, Coach, Sophie, Albert (takže F3 pro mě hrozná)

SP nebylo špatné, ale zařadil bych ho do průměru.

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod adesso » 17 pro 2013, 19:13

Celou sérii u mě sráží vítěz, s obrovským náskokem nejhorší v historii hry :vomit: . Kdyby to vyhrála osoba, která skončila na 2.místě, tak by se řada dala hodnotit mnohem lépe. Takto ani náhodou.
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod lacSzlo » 16 črc 2015, 18:56

Reunion - Dostalo se na víc lidí, než jsem vůbec čekal, že by bylo možný, tak za to možná takové menší plus. Zato na můj vkus trochu moc Russella. Nápad na Hantz X Hantz sérii naprosto příšerný, díky Bohu ( ;) ) že na to nikdy nedošlo.

Jižní Pacifik - hodně slabá série. Pre-merge tedy byla vcelku dobrá, výkony kmenů dost možná nejvyrovnanější v historii show. Našly se i nějaké zajímavé kmenovky, přestože kromě blindsidu na Elyse k ničemu nečekanému nedošlo. Bohužel ale v podstatě všichni zajímaví a sympatičtí hráči vypadli před sloučením - dokonce i na Semhar a Mikaylu bych se díval radši než na půlku lidí, co se dostali do poroty... No, a pak přišlo sloučení. Cochranův "move" totálně zabil jakékoliv napětí a trochu se to zvedlo až když zbyla velká Upolu pětka, protože tam nebylo jasné, jak se to vyvine. Na můj vkus až nesnesitelně moc keců kolem "Honesty, Integrity, Loyalty", protože to koho má bavit? Příšerně otravný. No, a celou dobu visela ve vzduchu ta strašná otázka, jestli se náhodou Ozzy neprodueluje a neproimunituje do final 3 a nestane se nejhorším vítězem v historii show. Naštěstí se tak nestalo a aspoň jedna věc tak je na téhle řadě solidní a to je vítěz.

Cast:
Semhar - zvláštní mimoň a až tak úplně mi nesedla
Papa Bear - nejlepší chlap v castu a jediný jde před sloučením. Byla s ním sranda
Stacey - další zábavná figurka. S Christine tvořily zajímavé duo a Stacey mi při tomhle sledování dokonce přišla jako ta zajímavější... ty obličeje... ty zvuky co vydávala... :mrgreen:
Elyse - ze začátku nic moc, nakonec z krasavic série ta nejsympatičtější... víc se říct nedá...
Mikayla - trochu jsem na ní změnil názor. Nebyla špatná, ale ani nic extra, žádná extra bomba. Bylo mi jí líto kvůli tomu, co si musela vytrpět s Brandonem
Christine - drsná bojovnice, která měla šťávu. A páru - jeden z mála lidí, kterým jsem kdy přál návrat z RI...
Jim - zklamání rewatche. Celou dobu se snažil, aby měl strategicky navrch nad Ozzym, a díky tomu protáhl Cochrana skrz 4 kmenovky. Což se mu, jak víme, skutečně vyplatilo
Keith - takřka neviditelný. Měl alianci s Ozzym a Jimem, jinak se věčně muchloval s Whitney. Dost nesympatický.
Dawn - s radostí můžu říct, že i po rewatchi je Dawn pro mě top postava celé série. Strategicky jí to tu moc nešlo, ale prostě sympaťanda a taky v soutěžích se slušně předvedla...
Whitney - vůbec mi nesedla. Nejhorší ze všech Savaii krasavic. S Keithem tvoří snad tu nejhorší showmance v celém Survivoru...
Cochran - tak nějak bleh. Nijak extra mě neštval, občas pobavil, celkové dojmy ale spíš takové... nějaké... rozpačité...
Edna - v prvních dílech dobrá, pak se vytratila a nějak mě přestala zajímat. Sympatická, ale něco mi tam chybělo...
Brandon - děs běs. Nejdřív zmrvil dění v Upolu svými kecy o Mikayle a Russellovi, což trvalo skoro celou pre-merge. K tomu ještě celá ta panbíčkářská záležitost... bez debat nejhorší člověk z celého castu.
Rick - dokonce mě asi i dvakrát rozesmál... což bylo během těch 2 chvil, kdy dostal nějaký prostor na kameře...
Ozzy - člověk se až diví, že byl až v druhé sérii s RI, protože to je blbost vymyšlená přímo jemu na tělo. Plán 1: vyhrát imunitu. Plán 2: vyhrát imunitu. To myslím hovoří za vše a jasně dokazuje, jak blbá Ozzyho hra byla... Nejvíc mě ale štvala ta arogance, se kterou ke všemu přistupoval...
Albert - solidní člověk, po Papa Bearovi jediný koukatelný chlap. Občas to trochu přeháněl s modlením, ale u něj mi to až tolik nevadilo...
Coach - arogantní blb. Navíc nehrál žádnou extra hru (sám se na FTC přiznal, že byl příšerný stratég), nepovažuju za zrovna solidní taktiku uzavírat jakoukoliv dohodu s Ozzym nebo se vymlouvat na toho nahoře, že řídil vaší ruku při hlasování... plusové body akorát za to, že zůstal celou dobu věrný ze všech právě Sophii...
Sophie - velká škoda, že dostala za celou sérii tak málo prostoru - stratég byla podle mě obstojný, Upolu pětku držela pohromadě podle mě hlavně ona a bránila Albertovi a Coachovi v tom, aby dělali nesmysly. Slušné výkony v soutěžích. Sociální hru asi neměla zrovna perfektní, jenže z toho jsme toho moc neviděli (edit měla dost plochý, mohli z ní podle mě udělat slušnou megeru, kdyby chtěli, jenže vyhrála a to by se diváctvo zbláznilo, už takhle její vítězství podle všeho ledaskdo nerozdýchal :D ).

Oblíbenci série: Dawn, Sophie, Papa Bear, Stacey, Christine
Hodnocení série: 2
Hodnocení vítěze: 7
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod sun.eagle » 26 črc 2017, 22:28

Série mě docela zklamala. No řeknu to přímo, chvílema jsem se solidně nudil, a abych ji dokoukal jsem se musel přemáhat. Dva hvězdní hráči Coach a Ozzy se starali o většinu zábavy série a nebýt jich byla by to smrtelná nuda. Nutno říct že celý koncept ostrova vykoupení je špatný a v téhle sérii to hrálo do karet nadčlověku Ozzymu který sám vyřadil snad 8 lidí :-?
Zbytek castu snad až na Cochrana nezajímaví, a potenciálně zajímaví vypadli příliš brzo. Celé série se nesla ve znamení žít a hrát jako pravý křesťan a hlavně díky Brandonovi to bylo až nesnesitelné. Celkově je Brandon jeden z nejnesympatičtějších hráču vůbec. Snad ho už v žádné sérii neuvidím.
A vítěz? Ani vlastně nevím jak vítěze hodnotit protože jsem si jí víc všimnul až v posledních třech dílech a to asi mluví za vše. Měl vyhrát Coach, to bezdebat, boužel neuvěřitelně odevzdaně působil na FTC. Vůbec se neobhajoval, kde byl ten jeho dračí bojovník v té nejdůležitější chvíli?
A Ozzy? tomu to asi není souzeno. Skončit takhle po tom všem čím si prošel je fakt smůla a asi by si to zasloužil vyhrát. Ale jak vidno tak totální fyzická dominance na titul Survivora nestačí a je to tak dobře.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod carneval » 10 čer 2019, 17:24

S rhee obvykle nesouhlasim, nicmene taky zasnu, ktere jedince si americke obecenstvo oblibi - za me priklad jednoznacne Cyrie :cry:

Reunion byl dost nudny, jednak diky priserny vitezce, druhak kvuli prilisnymu prostoru modle Survivora Oscara a tretak (?) kvuli tomu, ze se nedostalo na vsechny. Proc tam bylo vsechno o Ozzym a Sophie? Coach to mel vyhrat a mluvil tam jednou, mozna dvakrat. Rick, ktery byl 5., ani jednou. Taky bych rad slysel neco od Mikayly, Elyse nebo Papa Beara. :down:

Celkove je pro me tahle sezona dost rozporuplna - navrat Ozzyho a Coache dobry, Redemption Island nemam rad. Do finale sel (pro me) ten sympatictejsi kmen, ale vyhrala to nesympaticka Sophie, to uz bych radsi videl jako vitezku i Ednu :heat: No a zaverecna rada + Reunion bidny, teaser na novou serii me taky zrovna dvakrat neoslovil… Tak aspon, ze to nevyhral ten Oscar :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP16

Příspěvekod SnowWhite » 25 dub 2020, 17:25

Reunion ušel. Viděla jsem lepší i horší. Ale to, že Albert nedostal vůbec žádný slovo, to mě dost zklamalo. Že se objeví Hantz, s tím jsem počítala, naštěstí neměl tak velký prostor, jak jsem si myslela. A že půlku Reunionu zaplácne Ozzy s těma jeho kecama o motivaci, pokoře a přírodě?Úplný Robinson. A že nakonec vyhraje nejoblíbenějšího hráče sezóny? I když si vezmu, jak Amící milujou takový jako Rupert, tak se vlastně ani nedivím. Cochran mile překvapil, od Christine a Dawn bych se toho ráda dozvěděla víc, Papa Bear nedostal vůbec žádný slovo, hlavně, že se vyjádřila Ozzyho fanynka. :evil:

Jinak koukala jsem, že Whitney a Keith jsou pořád spolu, dokonce byli v TAR. Za chvilku to vážně vystačí na sérii páru ze Survu. :dance: V minulém příspěvku jsem se zapomněla podivit, že nedošlo k žádnému quitu nebo medevac, tak se divím teď. :D Chtěla jsem si jako další pustit Tocantis, ale potřebuju trochu pauzu od Coache, tak si pustím Gabon. :D
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů