S23 - South Pacific - EP01

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:15

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 13:26

První díl jedné z mých nejoblíbenějších sérií. Hned na začátku se objevili 2 nejznámější hráči bez špetky strategie, přičemž se Ozzy okamžitě stal favoritem, protože je daleko oblíbenější než Coach. Ten ale hned první noc využil dar výřečnosti a vytvořil si silnou pětku.
RCH - až nečekaně vyrovnaný boj až do skládačky, čekal bych spíš, že Coach ztratí na Ozzyho tak půlhodinu hned na začátku a až poté ho lehce dožene. Skládačka mi až zas tak těžká nepřišla, jedna z mála se kterou bych neměl problém. Naopak tady to chvilku trvalo, dokonce je párkrát i musel Jeff okřiknout, že podvádí :grin: . Nakonec Oscar jen díky svému kmeni zvítězil.
ICH - další extra vyrovnaná soutěž, kde se mi líbilo, že do toho SemHar šla, bohužel neúspěšně. Upolu tak získalo svoje první vítězství jen o pověstný chlup.
TC - Čekal jsem, že prvním vyloučeným ze hry se stane John, který neudělá nic v soutěži ani v táboře. Nakonec byla vyloučena Semhar, což mi nepřijde jako zrovna nejchytřejší tah, ale co se dá dělat.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:27

No to jsem si zase vybral sérku na shlédnutí :mrgreen: Budu muset přežít Dawn, Taťku medvídka, Hantze, Coache a další exoty :mrgreen: Na Dawn už mám po první epizodě alergii. Ozzy se nám od CI krapet změnil, ale jsem zvědav na jeho počínání, docela se i divím, že obětoval svou kůži Semhar, ale nejspíš mu stejně nic nezbývalo. John C. to tam slušně rozjíždí, osobně bych si ho tam nenechal ani minutu, na fyzický soutěže slabej a tak od něj může člověk čekat jen extra našprtanou strategii, kterou si tu na ostrově bude chtít vyzkoušet v praxi.
Hláška epizody - Dawn: já skoro nikdy nebrečím... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:14

Konečně mám čas a pouštím se teda do další série...
Návrat dvou starých hráčů a tedy to, že není stoprocentně nováčkovská série, mi nijak zvlášť nevadí, oba jsou dostatečně výrazní. Co se mi ale nelíbí, to je redemption island. Jednou bohatě stačilo. No, musím se s tím nějak srovnat.

Coach mi zatím připadá fajn, vypadá to, že aspoň trošku opouští od těch svých blbých řečí (které mě sice nehorázně bavily, ale jeho sociální hře zrovna nepřidaly). Líbilo se mi, jak na začátku uznal to, že se choval sebestředně a bude se tentokrát krotit. Jsem zvědavá, jestli na sobě zapracoval. Na druhé straně Ozzy zase víc než hlavou přemýšlí tím, co má mezi nohama. Navíc vypadá, že mu Jim dodává zboží ze svých obchodů s marihuanou. Po první epizodě mi určitě víc sedl Coach.
Potěšilo mě, že si na začátek připravili souboj Coach vs Ozzy. Kdyby ale Ozzymu při hanojské věži nepomáhali ostatní z kmene, tak ji oba nejspíš skládají ještě dneska. Přitom je to jednoduchá hádanka.

Hodně mě zaujal Jim Rýže. Vypadá na zajímavého hráče, který dost možná bude mít v budoucnu důležitou roli. Lhaním o tom, co dělá, mi připomněl "šachového velmistra" Martyho, baví mě :D Mikayla mi připadá jako nejsilnější a i v táboře nejplatnější hráčka z téhle série. Malý Hantz mi vůbec nesedl a svými gesty, chůzí a intonací mi hrozně připomíná Russella... je to v něm. Nejlepší je to, jak má místo povolání za jménem napsané "Russell Hantz' Nephew". Podle mě nemá šanci před ostatními utajit, co má na zádech vytetované. Určitě by bylo chytřejší tetování neschovávat a klidně popřít, že s ním má něco společného nebo naopak přiznat příbuzenský vztah a přesvědčit je o tom, že je jiný než Russell. Rozhodně je to takhle lepší, než aby na to ostatní přišli sami a on se z toho pak už nevykecá. A pochybuju, že dokáže zlepšit rodinou reputaci, mám z něj dojem, že ji spíš ještě poškodí.
A Johnovi už z principu odmítám říkat Cochran, musela jsem se smát, když požádal Jeffa, aby ho oslovoval příjmením. No, já natruc nebudu :D Ale je docela sympatický.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod Ferenc » 12 říj 2013, 14:03

Tak tu máme návrat Ozzyho a Coache a také návrat RI za Drgonslayera a Dolphina jsem rád ale za RIíčko ne. Souboj sice vyhrál Ozzy ale jen s pomocí svého kmene zato Coach neměl skoro žádnou podporu. Co se týká nováčků tak se mi více líbí Savaii hlavně Jim a ty tři sexy holky :eee: . Ozzy byl neuvěřitelně nadrženej na Semhar že když Savaii prohrál kvůli ni imunitu tak si jí tam přesto chtěl nechat. V druhém kmeni je mi sympatická Mikyala :ass: . A malý Hantz asi nepochytil tolik strategie co strýček.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod Doki » 22 říj 2013, 17:05

Tak jsem u nové řady a zase tu máme Samou :down:
Vrací se nám Ozzy a Coach, kteří podle mě už nic nového nepředvedou, ale budiž. Rob a Russell se mi líbili víc.
Při první soutěži vyhrál Ozzy. Ta skládačka mi nepřišla až tak těžká, no ale oba měli hodně rad od svých soukmenovců.
[spoiler]Brandona, Dawn, i Cochrana znám už z Caramoanu, takže trochu vím, co od nich čekat[/spoiler] Dawn nikdy nebrečí? :D Cochran a Brandon mi vůbec nesedí, zato Mikayla a Elyse jsou mi sympatické.
Christine začala hledat HII před všema. :cry:
IC: Přišla mi docela nudná, a Semhar si to sama pokazila. Upolu vyhrálo jen o kousíček.
TC: Čekal jsem, že to bude Cochran, ale nakonec to byla Semhar. Chybět mi nebude.

Dílu dávám 60%, moc mě nebavil :vomit:

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod carneval » 15 led 2015, 19:45

Takže od stupňující nervozity ze státnic si dávám pauzu prostřednictvím 23. řady Survivora a tady je výsledek mých pocitů z prvního dílu:

Stejný formát jako S22, Coach vs. Ozzy (zdá se být jednoznačný souboj, viz. první soutěž).

Stejně jako v S22 se úvod zdál být stejný - modrý kmen chladnokrevný hajzlíci a červení (namísto oranžové barvy) pozitivní banda super lidí - alespoň podle přivítání, keců atd.

Postupně díky dění v táborech jsem ale obrátil a určitě je mi sympatičtější modrý kmen Upolu, takže jsem měl radost, že to Coachovci vyhráli.

Upolu: Synovec Russella se zdá být super kluk - přiznal, že sešel z cesty a vzpamatoval se, chce napravit reputaci Hantzů - sympaťák. Edna - sympatická, inteligentní a hodná (nevím čím to je, že mi jsou ti asiati vždycky tak sympatický :D ), Albert - frajer, co vytáhnul tlusťocha Hantze Jr. :idea: Zatím mi hodně vadí jenom učitelka Christina (slídí po imunitě, nemá ráda Coache) a docela ošklivá Sophie. Ženský teda u modrých nic moc.

Savaii: Pozitivem jsou krásný holky, Papa Bear a Jim(?) - poker player. Dawn je taková divná, ale držím jí palce (staříci to tam mají těžký, o tom žádná). Cochran je jednoznačně největší loser, takže ačkoliv jsem mu to nepřál, tak vyloučení Semhar podle mě hodně oslabilo červený kmen a pomohlo tím pádem favorizovanému Upolu.

Na radě jsem teda čekal nějaký "neck to neck" hlasování a stalo se z toho překvapivě jednoznačný vyloučení Semhar.


PS: docela úsměvný, když teď mám puštěný na COOLu Borneo, kde museli k ostrovu doplavat, stavět si tam latrínu, jíst krysy atd. zatímco v S23 se první den prohání Brandon s harpunou a brýlema a červení se koupou v moři :mrgreen: Jestlipak mají v Jižním Pacifiku vedle táborů přistavený Toi-Toiky, pro muže a ženy zvlášť :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 01 črc 2015, 14:43

"Hurá" na South Pacific, sérii, kterou jsem viděl naposledy v době, kdy byla vysílaná... nepamatuju se na ni příliš dobře, tak jsem zvědav, jaký názor budu mít teď. :-|
První epizoda náhodou docela i slušná. Jako celek jsou sympatičtější rozhodně Savaii. V Upolu zaujala hlavně Christine, která mi je sympatická, ale musím říct, že zatím teda hraje příšerně. Aliance pěti, založená v noci u ohně, se mi nelíbí - je v ní jen jeden trochu sympatický člověk a to Sophie. Brandon Hantz mi leze na nervy zatím ze všech soutěžících nejvíc - jeho posedlost Mikaylou (která zatím ujde, pamatuju si, že jsem jí neměl rád), debilita s nesundáváním trička kvůli Hantz tetování, věčný kecání o Russellovi... brr, meh. Coach mi zatím nevadí... zajímavá mi pak přijde už jenom Stacey, která vypadá, že s ní bude zábava (fandit umí dobře :D ). Jo, a ještě Edna, která vypadá hodně sympaticky.
Savaii - nejvíc mi sednul starouš Papa Bear-gay detektiv. Ozzy mi nevadí, v rámci mezí, škoda, že mu nevyšlo párování se Semhar, byli by fajn páreček. :D Ta trochu zklamal výkonem při soutěži, ale rozhodně mi mnohem víc lezl na nervy Jim (kterého mám pocit, že jsem měl tehdy rád, zatím vypadá na slušnýho debila). Celá věc s vypakováním Semhar mi vyzněla hlavně tak, že Jimovi vadilo, že se paktuje s Ozzym, a staroušové s Cochranem drží při sobě. Co se Cochrana týče, na jednu stranu mě baví, ale zároveň mi přijde docela otravný. Chvílemi baví, pak zas moc ne. Dawn je ok, po té prvotní krizi se myslím sebere, tak pak by to mělo být lepší.

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Mark, Edna, Ozzy
Nejhorší: Brandon, Jim
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 18 dub 2020, 18:55

Tuhle sérii si vůbec nepamatuji, tak jsem se rozhodla si ji zopáknout, přestože obsahuje jeden z nejhorších twistů - Redeption Island. První díl mě dost bavil, daleko sympatičtější jsou mi modří (možná názvem UPOLu - Univerzita Palackého v Olomouci? :lol: ), červení jsou až nezdravě udělaný z Ozzyho. Když už mluvím o Ozzym, překvapivě mě zatím neštve tolik, jak jsem čekala. U červených mě zatím baví jenom Cochran, tyhlety šprty mám ráda. fyzicky nic moc, ale kmenovka ukázala, že je geniální řečník. Ještě Papa Bear vypadá dobře, prostě takovej taťka. Naopak u červených mě nejvíce rozčiluje Jim, arogantní floutek. Zbytek zatím bez názoru.

U modrých mám velkou favoritku Sophie. Ta holka umí v lidech číst, je chytrá a vypadá na silného stratéga. Edna taky vypadá dobře a řekla bych, že Brandon vypadá mile, ale...všichni víme. A Coache mám ráda. je to cvok, ale já ho ráda.

Odchod Sehmar mě nemrzí. Sice mě z počátku zaujala recitací, ale potom nic moc. Jsem ráda, že ušetřili Cochrana.

Fandím: Coach, Sophie, Cohchran
Nefandím: Jim
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti