S23 - South Pacific - EP02

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:16

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 13:34

Když už hru neotravuje Russel Hantz, tak tam musí hodit jeho synovce a dokonce házet Hantzovy flashbacky. Coach přibral do aliance jako 6. člověka Ednu a tudíž se Christine se Stacey ocitly v nevýhodné pozici. Brandon se svěřil se svým tajemstvím, z čehož jsou rozhodně všichni nadšení a poté jako očištění jména Hantzů zalhal Coachovi, jenom aby vyhodil Mikaylu, chudák holka. Nakonec se stalo to, čehož předzvěst známe už od ep1 a Christine letěla na RI, jsem zvědavý, jak se tam se Semhar popasuje
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:15

Můj instinkt mě nezklamal, Brandon JE magor. Ať je Russell jaký chce, nikdy ze sebe ale nedělal dobráka, je zkažený až na kost a nijak to nezastírá, dokonce je na to hrdý. Brandon si hraje na jeho opak, pořád mluví o bohu, čestnosti a přitom je stokrát horší. Něco tak labilního jsem v Survivoru už dlouho neviděla. Ať mi nikdo netvrdí, že prošel přes psychotesty... Jenže ono to jméno "Hantz" asi dělá hodně.

"SKRYTÁ" imunita už zase nebyla skrytá, ale položená na nějaké palmě. To je takový problém ji někde zakopat, aby ji někdo jenom tak náhodou bez nápovědy nemohl najít?! Navíc byla imunita čistě náhodou na místě, které nejvíc vyhovuje Ozzymu a ostatní by měli obrovský problém pro ni vůbec vylézt. Zajímavé.

Jsem ráda, že Mikayla ve hře zůstala, byla by hrozná blbost zbavit se jí tak brzo. Ostatní ženy v kmeni nejsou zrovna silné. Nejvíc ze všeho teď doufám v to, že ten magor odejde ze hry dřív než ona. Bohužel to vidím spíš naopak.

Favoriti - Coach, Mikayla, Jim

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod Ferenc » 15 říj 2013, 20:48

Twl tak Brandon je větší de*il než jeho strejda chce vyhodit Mikaylu jen protože je atraktivní? :roll: HII našel Ozzy na velmi podobném místě jak v Mikronésii není to podezřelé? Savaii vyhrál imunitu a u Upolu hrozilo nepochopitelné vyhození Mikayle naštěstí odešla Chrisitne.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod Doki » 29 říj 2013, 14:14

Tak série je zatím docela průměrná, ne že by byl na úrovni Thajska, ale že by mě nějak extra bavila, to taky ne.
Semhar na RI je na Savaii naštvaná, pochopitelně.
Coach má pětičlennou alianci + Ednu, tedy jeho "kamarádku".
Ozzy nám našel imunitu :mrgreen:, která byla opravdu "skrytá".
Brandon je blázen, prozradil Coachovi své tajemství, tedy to, že je synovec Russella, a pak se chce zbavit Mikayli kvůli jejímu vzhledu. :cry:
Christine nenašla imunitu, ale nápovědu, a ostatní ji přitom viděli, má obrovský terč na zádech.
Soutěž o imunitu normální, všiml si někdo, když Jeff mluvil o nápovědě k HII a byl záběr na Christine, tak že Edna neměla ten její divný kšilt a pak ho zase měla, lol.
Vyhrál Ozzyho tým a kmenovka byla šílená.
Nakonec byla vyřazena Christine.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod carneval » 16 led 2015, 19:34

Úvodní poezie Semhar mě nezaujala, spíš naopak. Potom se dlouho nic moc nedělo, pak Ozzy našel imunitu (trapný), pak Upolu pánové posrali soutěž a pak to začalo být zajímavý.

Brandon chce nepochopitelně vyloučit Mikaylu (pochopitelný to je v případě, že mu z ní hučí v klacku a on se tomu nemůže ubránit) a pak byla zajímavá rada. Jsem rád, že výsledkem je vyloučení Christine, protože jsem jí neměl rád od prvního dne... neseděly mi její kecy, gesta atd. U modrých to teď ale asi bude hustý :fight:

Překvapil mě Albert, projevil se dvakrát a dvakrát to byl velmi inteligentní a sofistikovaný projev - zřejmě mám prvního favorita Jižního Pacifiku :idea:


Doki píše:Soutěž o imunitu normální, všiml si někdo, když Jeff mluvil o nápovědě k HII a byl záběr na Christine, tak že Edna neměla ten její divný kšilt a pak ho zase měla, lol.

Toho jsem si nevšiml, až teď - slušnej fail... nejenom že Edna neměla ten svůj kšilt z mapy, ale ještě za ní místo Ricka stál Albert :shock:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 01 črc 2015, 22:49

Epizoda nepříliš zajímavá, teda kromě kmenovky, ta stála za to ("pfff boom!" mě dostalo :D ). Odchod Christine jasný už od první epizody, kdy blbě mluvila o Coachovi. Brandon mi dál leze na nervy, hroznej blbeček, Mikayly je mi líto (ale může být nejspíš ráda, nebýt týhle kauzy, pravděpodobně by byla totálně neviditelná - když se to může stát jedněm z nejzajímavějších lidí série, jako v tomhle díle - Dawn, Papa Bear... tak každýmu).
Dění v Savaii o ničem. Cochran sekal kokos bez dozoru, no teda, maminka musela omdlít hrůzou. Ozzy našel imunitu, no potěš koště. Siláci založili alianci a odstavili od moci jediný 3 zajímavý lidi v kmeni, perfektní...
V Upolu se řešila Brandonova posedlost Mikaylou (a možná trochu podobná Coachova posledlost Christine? :D - i když ta aspoň dávala smysl). Co víc k tomu. Christine mi byla sakra sympatická, ale hrála prostě špatně (nebo hrají špatně ostatní, když nesouhlasí s její teorií o "temporary players"?).
Na RI fandím Christine.

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Christine, Stacey, Ozzy, Edna
Nejhorší: Brandon
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP02

Příspěvekod SnowWhite » 18 dub 2020, 21:01

Tahle série mě docela baví, jen mě štve neustálé mluvení o Russelovi a labilní Brandon. Jak jel po Mikayle, wtf? Ještě, že si ji tam ponechali, byla by blbost zbavit se fyzicky silné hráčky jen proto, že je atraktivní.

U červených mě baví jen Cochran a to jeho divadélko. Líbí se mi, jak je ze všeho nadšený a dělá z toho show. Zbytek týmu je nesympatický Ozzyho fanklub a Dawn s Papa Bearem, co dneska ani nebyli vidět. A to, jak Ozzy našel imunitu? No, nepřišlo mi to moc košér, pro něho až moc lehké. Naštěstí víme, jak s nima umí zacházet, že?

K ICH nemám moc co říct, snad jen to, že se mi líbí ty totemy.

Na kmenovce mě mile překvapil Albert a získal místo mezi favority. Sophie dnes moc nebyla vidět, působí na mě jako tichá voda, co se teprve ukáže. A Christine se za svoje vyřazení může sama, nechápu, čemu se ještě divila. Od Edny jsem čekala víc, zřejmě bude jen Coachovým užitečným idiotem, páč není moc chytrá.

Ještě mám jedno plus epizody a to je báseň Semhar na RI. :idea:

Fandím: Coach, Sophie, Albert, Cochran
Ven: Jim, Keith, Edna
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti