S23 - South Pacific - EP04

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:16

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:19

Při duelu na RI mi bylo prakticky jedno, kdo zvítězí (Christine zajímavější hráčka, Papa Bear větší sympaťák). Soutěž nic extra, ale potěšilo mě, že byla tak vyrovnaná. Na začátku to vypadalo, že Christine Beara rozdrtí a ten pak její náskok stáhl. Takže tu předpokládanou nudu nakonec zachránil samotný průběh duelu.

Byla jsem maximálně spokojená s výběrem soutěže o imunitu, jedna z mých úplně nejoblíbenějších. Všichni se vytáhli, hlavně Dawn příjemně překvapila. Z hráček v Savaii byla jasnou volbou, Elyse a Whitney by toho asi moc neudržely, ale nečekala jsem, že Dawn toho vydrží tolik. Rozhodně ne víc než Stacy.

Coach si s každou další epizodou upevňuje místo mého největšího favorita. Nikdy bych nečekala, že se něco takového stane. Prošel obrovským vývojem, hraje zatím parádně a doufám, že mu to vydrží. Jestli ano, tak to určitě bude jedno z nejpříjemnějších překvapení do 23. řady. :idea:

Furt jsem uvažovala, koho mi Stacy připomíná a konečně jsem na to přišla. Paní "Ain't nobody got time for that" :D
Škoda, že odešla, svým způsobem mě tahle baba fakt bavila. Raději bych viděla odcházet třeba takovou Ednu, která mě hrozně rozčiluje tím chichotáním a vlezdoprdelkovstím, kterým si svoji pozici neutužuje, ale naopak oslabuje.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod Ferenc » 21 říj 2013, 16:32

NA duelu si to rozdali Papa bear a Christine druhá zmiňovaná vyhrála Táta Medvěd šel domů.
Výzva o imunitu byla velmi náročná překvapil mě rekord 130 kg a výkon Dawn :idea: .
Coach (na rozdíl od Ozzyho) je v této sérii velmi schopný a má velmi slibnou pozici.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod Doki » 29 říj 2013, 19:32

Takže na RI vyhrála Christine, Papa Bear se ale překvapivě držel.
Soutěž vyhrálo Savaii s Dawn. No ta vydržela nejdýl, neřekl bych to do ní. :idea:
Upolu šlo na kmenovku kde vyhodili Stacey. Myslím, že by se našli lepší alternativy, a souhlasím s rhee, taky mi připomíná Sweet Brown. :mrgreen:

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod carneval » 20 led 2015, 20:14

Ale jo, tohle byl docela koukatelný díl... na úvod jsem si zase musel přetrpět vítězství Christine (kterou vážně nemám rád) a pak se rozjelo dohadování v obou kmenech. Doufal jsem, že prohrají Savaii, protože jejich kmenovka by byla rozhodně zajímavější, ale v téhle mnou neoblíbené soutěži nakonec vyhrála Dawn. Škoda.

Stacey mi byla sympatická kecama a gesty, docela mě bavila, ale bohužel se musela zdekovat (kdyby vykopli Ednu, tak by udělali líp) a příště si tedy užijeme sestrovražedné klání. :fight:

PS: zajímavé momentky:

--> podání ruky Jeffa a Marka - myslím, že ho měl Jeff docela rád :idea:
--> Coachova estráda "obejmutí Stacey" - podle toho gesta po jeho hlasu to bylo jednoznačně neupřímné divadýlko :down:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 05 črc 2015, 21:06

Hlavní hvězdy epizody Dawn a Stacey, nakonec si to rozdaly i při soutěži. Mrzí mě, že odešla Stacey, Upolu se tak zatím zbavilo dvou nejzajímavějších hráček, ten zbytek tam je děs a hrůza, pravděpodobně i proto, že i nadále do všeho kecá Brandon a dělá jeden sprask za druhým, takže na lidi jako Albert, Rick nebo Sophie se zatím skoro vůbec nedostalo. Edna má sociální hru teda nic moc, ale je mi sympatická (z Upolu teď bezkonkurenčně favorit No.1)... V Savaii se chystá podraz na Ozzyho... vlastně ne, na holku, která s ním lehá v hamaku. Jimovi teda vlastně jde o to, aby... oslabil Ozzyho moc, ale zároveň chce s Ozzym dál pracovat? Rozhodně zatím v Jimovi nepoznávám svého někdejšího celkem velkého oblíbence.
RI: Trochu blbý, že krom Dawn a Stacey (která si to tam teď vlastně odmašírovala taky) najdu jediný další zajímavý lidi zrovna tady. Papa Bear skončil, musím si tak najít jiného oblíbence z chlapů, ale bude to teda fuška. Christinin boj o přežití pokračuje a nadcházející duel s kámoškou bude zajímavý... i když zároveň vlastně taky taková malá tragédie, protože tím pádem odejde další fajn člověk. :(

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Dawn, Stacey, Papa Bear, Christine, Edna
Nejhorší: Brandon
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP04

Příspěvekod SnowWhite » 19 dub 2020, 15:31

Začínám Christine na RI docela fandit, kdyby neměla tak prořízlou pusu, tak by se ve hře udržela déle, ale snad ještě něco ukáže. Ale ani Papa Bear se nemusí stydět, bylo to hodně těsné.

Brandona je mi skoro až líto. On asi nebude ve finále špatný kluk, ale dost rozhozený a sám se ještě nenašel. Každopádně mě dost zklamalo, že skoro celou kmenovku se řešil jeho strejček a ne hra nebo vztahy v táboře.

Dawn mě dost překvapila při IC, tohle jsem od ní fakt nečekala. A Jim si to u mě vylepšil tím, že chce udělat tah. Teď ho ještě dokonat. Ozzy bez komentáře, ten kluk je marnej, zas myslí jen klackem.

Místo Stacey bych radši viděla odcházet Ednu, ta holka mě štve. Ale chápu, že si jí tam Coach chce nechat, plní mu roli cvičený opičky co skáče jak on píská. Tuhle sérii fakt válí. :idea:

Fandím: Coach
Nefandím: Edna
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů