S23 - South Pacific - EP05

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:16

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP05

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:20

Stacy na RI vykecala co věděla, dost možná i to, co nevěděla. Je mi líto, že se na duel nebyl podívat Benjamin :D , ráda bych viděla, jak by zareagoval. Moc dobře vybraná soutěž, v Tocantins i tady se mi líbila. Stacy zvolila špatnou taktiku, už od začátku nedělala mezi jednotlivými koulemi potřebné rozestupy. Takže vypadla jenom díky své vlastní blbosti. Je to docela škoda, tyhle typy hráčů většinou ráda nemám, ale ona byla určitým způsobem hodně zábavná.

Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo vztekat, když se malý Hantz rozbrečel kvůli tomu, že je na něj Mikayla zlá a on má na rozdíl od ní nějaké city. WTF, to už snad nemůže myslet vážně... On je vlastně oběť a Mikayla ho šikanuje. Chudáček.

Po tom, co Coach našel HII, jsem si myslela, že si ji nechá jenom pro sebe a bude nenápadně hledat dál s tím, že ji ještě neobjevil. Bylo ale super, jak zkrotil před kamerou svoje ego a nikomu ze spoluhráčů celý den nepodstrkoval, jaký je borec.

Je mi jasné, že kdybych byla ve hře a několik dnů skoro nejedla, tak bych se na všechno dívala jinak, ale jak jsem viděla to poplivané a ochrchlané maso při soutěži o imunitu, tak se mi dost navalovalo. Možná i víc než při balutech. Nekutečný hnus, to bylo vůbec poprvé, co jsem litovala toho, že jsem si epizodu stáhla v HD :D
Nejvtipnější moment byl Ozzy po uplynutí času, kdy držel půlku prasete i s tyčkou v zubech a nechtěl ji pustit :lol:

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP05

Příspěvekod Ferenc » 23 říj 2013, 17:21

Tak Stacey na RI vykecala všechno což Benjamina moc nepotěšilo ale vypadla tak ho může těšit aspoň to.
Brandon no zajímalo by mě jestli ho z psychiatrický léčebny pustěj na reunion :D .
Coach našel HII a ukázala se jeho vyspělost a to že se z předchozích sérií poučil.
Nechutná výzva kterou o 100g vyhráli Upolu a Savaii šli na TC.
Na TC vyloučili Elyse a myslím si že to Oscara moc nepotěšilo.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP05

Příspěvekod Doki » 30 říj 2013, 12:08

Díl se mi líbil, zatím jeden z nejlepších. :idea:
Stacey na RI vyklopila všechno. co věděla a tím oslabila pozici Sophie, Alberta a hlavně Benjamina, což se mi líbí, protože Coachovi moc nefandím.
Christine vyhrála duel a nadále zůstává na RI.
Benjamin byl naštvaný, když se dozvěděl o kauze Stacey. :D
Cochran s Jimem pořád chtějí vyřadit Elyse.
Albert našel clue k HII a podělil se s Coachem a Sophie. Coach poté HII našel a také se o to podělil.
Výzva byla nechutná. :vomit: Upolu vyhrálo o 100g a Savaii muselo na TC.
Cochran, Jim a Dawn se chtěli zbavit Elyse aby oslabili Oscara, a Ozzy s Elyse se pokoušeli vyhodit Coch-traina, :mrgreen: takže to všechno bylo na Whitney & Keithovi.
Na TC Whitney s Keithem hlasovali pro Dawn, aby si tím nepokazili důvěru s Ozzym a nakonec vypadla překvapená Elyse. :(

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP05

Příspěvekod carneval » 21 led 2015, 20:13

Pátý díl, třetina za námi, zatím mě to docela baví. V každém kmeni se najde někdo, kdo je mi nějakým způsobem zajímavý, takže zatím nenastala situace jako např. u Nicaraguy.

RI: Před svým odchodem mě pobavila Stacey další várkou vtipných keců, doplněno trefně Albertem "Sour grapes" ... EXACTLY MAN! :mrgreen:

Upolu: Benjamin Coach Wade (?) našel HII - můj pocit? Velmi rozpačitý.

Soutěž - zajímavá, bez debat nechutná, ale zábavná. Přesto jsem si docela říkal - odměna v podobě koření a dosud jsme neviděli ani jeden kmen nic jíst. U Savaii bych koření pochopil na ryby, ale Upolu má snad vážně vedle postavenou restauraci, očividně už je věci jako "dochází nám rýže / fazole" v těchto řadách netrápí. Anebo trápí, my to nevidíme, a odměna v podobě koření byla krátkozrace využitelná jen díky výhře v podobě prasete.

Savaii + TC: Líbí se mi rozvržení a nejednotnost 3+2+2 - dává to prostor pro taktizování v budoucím sloučení. Blindside na Elyse jsem chválil, nebyla mi sympatická a nejsem ani fanoušek Ozzyho, takže oslabení jeho pozice vítám.

Každopádně doufám, že Elyse příště už konečně vyřadí tu otravnou Christine - doteď měla proti sobě jen nýmandy, tak snad jí někdo konečně vyprovodí hatovat Coache někam mimo kamery...


PS: Stacey uvedla mj. v CBS na otázku - Personal claim to fame: "None of my children were ever in trouble with the law." :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 05 črc 2015, 22:31

RI zábavný, Stacey mi bude ve hře dost chybět. V Upolu dostal Albert poprvé trochu prostoru a vůbec to nebylo špatné... škoda, velká škoda, že nakonec s idolem skončil Coach (hodně mě štve, že oba jsou v držení navrátilců). Coach sám mi v tomhle díle poprvé celkem vadil, to modlení k Bohu kvůli lezení po stromech a hledání imunity... ty kecy po vyhrání imunity... tohle je ten Coach, co si ho pamatuju, a co mi tak leze na nervy...
Brandon v tomhle díle konečně nedostal tuny prostoru, ale i tak byly jeho další kecy o Mikayle slušně na facku... no, a to je vlastně všecko z Upolu.
V Savaii Jim pokračoval v plánu na likvidaci Elyse, který mu nakonec vyšel. Sice se tak konečně stalo něco zajímavého, ale nevím, no, jestli takhle rozvracet kmen je úplně to nejchytřejší. Jim mi dál úplně nesedí, jako nějak extra mě neštve, ale už pět epizod nemluví o ničem jiném, než jak vyzrát na Ozzyho, jak obelstít Ozzyho, koho vyhodit aby to oslabilo Ozzyho, jak se mít před Ozzym na pozoru... ale vyhodit ho? Co takhle se toho Ozzyho třeba zbavit? Jasně, sebevražda, ale to jsou svým způsobem tyhle taktiky taky.
PS: Soutěž o imunitu jedna z nejhnusnějších vůbec. Skoro se na to nedalo dívat. :vomit: :vomit: :vomit:

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Stacey, Dawn
Nejhorší: Brandon, Coach
(?)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů