S23 - South Pacific - EP06

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:17

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:21

Pitomý shuffle board, dost možná nejhorší soutěž vůbec a oni ji strkají pomalu do každé řady. Nepříjemně mě překvapilo, že Christine měla o pokus víc díky tomu, že začínala, vždycky se to přece dorovnávalo. Jsem sice ráda, že zůstala ona a ne nudná Elyse, ale to nemění nic na tom, že to bylo nefér.

Mikayla mě zklamala, vůbec se nesnažila se ve hře udržet, s nikým si nešla promluvit. Během prvních epizod jsem si myslela, že se jenom musí trochu zorientovat v tom, jak to v Survivoru chodí, ale ne. I ten Albert musel jít za ní sám a slíbil jí, že bude bojovat za to, aby zůstala. Mikayla na tom byla dobře s fyzičkou, ale její strategická a sociální hra byla na nule. Pořád to ale byla po všech stránkách schopnější hráčka než Edna - mizerná sociální, strategická i fyzická hra. Snad ji aspoň dobře odhadli a bude loajální, pořád totiž fandím Upolu. Jenom se bojím, že bude další z řady neschopných hráčů, co to dotáhnou až do finále.

Rick v téhle epizodě dostal víc prostoru než za těch pět předchozích epizod dohromady a stejně na obrazovce strávil kratší dobu než kdokoli jiný z Upolu. Je škoda, že ho střih tak ignoruje.

Favoriti zůstávají už od prvního dílu stejní - Coach s Jimem, pomalu si mě získává i Albert.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod Ferenc » 25 říj 2013, 21:25

Shuffleboard který na úkor Elyse vyhrála Christine. Upolu prohrálo imunitu na špalku měla hlavu Mikayla a bojovali za ní Albert a Sophie bohužel neuspěšně protože Mikayla udělala :bye: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod Doki » 02 lis 2013, 13:55

Díl začal Ozzyho naštváním, protože ostatní vyhodili Elyse a neřekli mu to. Přiznal se, že má HII. Ve strategii se pořád nic nepřiučil.
Brandon našel nápovědu k HII a šel je ihned hledat, ale nevěděl, že ji už má Coach.
Duel vyhrála Christine, víc jsem to přál Elyse, protože je mi sympatická, ale co nadělám. Christine je ale dost zapšklá vůči Upolu, Rick se ji snažil povzbudit (vypadalo to upřímně), a ona na něho ukáže :fuck: , to mi přišlo trochu nevděčné, na druhou stranu se jí nedivím, vyhodili ji.
IC: Přišla mi docela nudná, a Mikayla opravdu střílela špatně, ale Coach zase není nějaký vůdce kmene, tak proč by ho měla poslouchat? A on taky nestřílel nějak bravůrně. No i přes náskok Upolu na začátku vyhrálo Savaii.
TC: Rozhodovalo se mezi Ednou a Mikaylou. Nakonec rozhodl Rick a na RI se pakovala Mikayla.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod carneval » 22 led 2015, 20:28

Další dění v šestém díle bylo zajímavé... nebylo to ani bílé, ani černé -> bylo to pro mě šedé :mrgreen:

RI: Christine vyklepla Elyse a poslala Ricka do prdele... Ricka mám rád, takže já bych zase strašně rád poslal do prdele Christinu :fuck:

Ozzy trochu trucoval, ale když pak vyčpěla sladká vůně mladičké míšenky, tak se probudil zase zpátky k životu a podílel se na výhře v soutěži o skluzavku z kamene. U Upolu Brandon vyšiluje, mám ho rád, ale je to vážně náboženskej a morální fanatik. Ačkoliv Edna má ten ksicht, který říká "Jsem nevinná a loajální", tak tam má podle mého úsudku i gesto "Zabiju Tě zmrde". Moc bych jí nevěřil. Na druhou stranu podobný pocity jsem měl i z Mikayly. Že nakonec odešla Mikayla mi tedy nevadí (střílení z praku na soutěži jednou rukou bylo na facku), ale jsem hrozně moc zvědavej, jestli příště budou fyzický soutěže (na RI i následná ICh) - v jednom případě bych si jí totiž přál a v druhém nikoliv.

PS: Zajímavý bylo, že nechali Cochrana říct nahlas, že se Ozzy chová jako "STUPID BITCH" a přitom všechno ostatní vypípávaj a zamalovávaj jak vyšinutý... docela na hlavu :?
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 06 črc 2015, 13:34

Tak v tomhle díle mi lezla na nervy snad celá polovina soutěžících. V Savaii na facku skoro všichni, ať už ti svatouškové, co vlastně Ozzyho "neblindsindnuli" a tvrdili, že se má omluvit on jim, anebo sám Ozzy, který se taky choval jako debil. Aspoň na odměně u té skluzavky byli docela v pohodě.
K mému překvapení mě tak v tomhle díle víc bavilo dění v Upolu. Jen mě trochu štvala celá ta situace - Ednu, kterou mám rád, podrželi lidi, které z celého kmene nejvíc nesnáším (Brandon, Coach, vlastně i Rick), naopak Mikayle, která mi moc nesedla, pomáhali Albert a Sophie, které mám krom Edny z celého Upolu nejradši. Takže vlastně nevím, jestli jsem spokojen s výsledkem, nebo ne :-| (Albert+Sophie+Mikayla by jako trojka nebyli špatní a asi bych jim tak i fandil).
Brandon znovu na kopnutí do zadku ("šedá neexistuje, všechno je buď černé nebo bílé" - no ty vole, to fakt myslel vážně? :cry: ). Kdyby ho vykopli, jak si přál, měla by tahle epizoda perfektní konec. Jenže takhle - no, jsem rád, že Edna zůstala... ale že si prosadili svou Coach (mimochodem Mikayla střílela jednou rukou líp než on oběma :down: ) a Brandon se mi vůbec nelíbí...

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Albert, Edna
Nejhorší: Brandon
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP06

Příspěvekod SnowWhite » 19 dub 2020, 18:29

Zase shuffle board, tahle challenge mě vůbec nebaví, i když jsem ráda, že jí vyhrála Christine. Přestože může Upolu pěkně zavařit jí fandím.

Ozzy je jako vždy marnej, po návratu z kmenovky se choval jak děcko. Jsem ráda, že Savaii se vzpamatoval a přestal být jeho fanklubem a vzali hru do svých rukou.

Odchod Mikayly mě nějak extra nemrzí, ale radši bych viděla jít Ednu. Ze strategického hlediska ale chápu Coache, že si ji tam chce nechat. Poslouchá ho na slovo, klidně by Ozzymu šla utřít i tu řiť, kdyby ji o to poprosil. A Albert se Sophie se mi líbí čím dál víc, navíc mají dobrou pozici. I ten Rick dostal trochu prostoru a docela se mi zamlouvá.

Odměna se mi opravdu líbila. Konečně to nebylo jen 'přesuneme vás někam, kde bude jídlo', ale i nějaký ten zážitek. A Cochran na skluzavce pobavil.

Fandím: Albert, Sophie
Nefandím: Ozzy, Edna
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů