S23 - South Pacific - EP07

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:17

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:24

Mikayla venku. Nakonec mě to nemrzí tolik, jak jsem čekala. Charakterově mi sedla, fyzicky byla dobrá, ale v dalších ohledech to s ní bylo dost špatné.

Coach v Upolu vytvořil náboženskou sektu. Trošku jsem se nejdřív bála, že by se začal vracet ke svému starému šílenému já, které celou dobu potlačuje, ale chtěl jen ostatní přesvědčit o tom, že když se budou modlit, pak můžou dosáhnout čehokoli (teda aspoň doufám, že v tom není víc). To, jak se vrátili do tábora s HII a tím, že ji našli hned po tom, co se pomodlili, mě šíleně rozesmálo :D Jenom se trošku bojím, jestli Hantzovi nerupne v bedně, až to uvidí.
Pak mě ještě rozesmála momentka, když jsem si na chvilku stopla video - copatý Brandon, ta nakreslená podprsenka to jenom podkresluje. Rick se nemohl postavit líp :lol:

Obrázek

John je na všechno levý, nepřestává mě fascinovat, že člověk jako je on, je stále ve hře. Neumí nic jiného než kecat. A rozhodně není tak chytrý, jak si myslí.
Ozzy se svým vyloučením zbytečně riskoval. Jaká by byla šance, že by se po návratu z RI Christine připojila zpátky k Upolu? Zbavili by se tak Johna, u kterého bych se nedivila, kdyby přeběhl k druhému kmeni, protože s ním Savii celou dobu (a musím říct, že docela zaslouženě) jednají jako s kusem hadru a získali na Upolu naštvanou Christine. Ve druhém případě by se jim vrátil John. Jsem trochu zlomyslná, ale musela bych se smát, kdyby Ozzyho Christine porazil a Ozzy by jel domů. A ta šance určitě je. Na RI nebývají silové soutěže, hodně z nich je i o štěstí. I v nějaké hádance by podle mě měla Christine navrch. Ta volba nefyzické soutěže akorát zvýhodňuje ty neschopné hráče na úkor silných (ne, že by to byl případ zrovna Christine, ale tak obecně).
Další věc je, že možná v příští epizodě sloučení nebude. Mučedník Ozzy tak zůstane na RI, i kdyby vyhrál a Savii bude muset jít do soutěže bez něj a nasadit velice schopného Johna. Nevím no, čím dýl nad tím přemýšlím, tím menší mi to dává smysl. Divácky zajímavé, ale zbytečné.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod Ferenc » 25 říj 2013, 21:33

Mikayla definitivně venku :bye: .
Dragonslayerská sekta našla po své modlitbě HII že by magie :witch: ?
Ozzy dal svůj život ve hře všanc přitom jim muselo dojít že se Christine nevrátí k Upolu no Oscar je fakt mega stratég těšim se co předvede při souboji na RI.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod Doki » 02 lis 2013, 17:55

Tak souboj na RI prohrála Mikayla. Christine tedy opět zůstává na RI.
Ozzy se nabídl, že kdyby Savaii prohrálo další IC, tak by se nechal vyhodit a paak, jestli by bylo sloučení, vyhrál souboj a vrátil se do hry. Je to zbytečné, Christine se totiž chtěla přidat k Savaii.
Soutěž o imunitu vyhrálo Upolu (ale bylo to těsné) a Savaii to dávalo za vinu neschopnému Cochranovi.
Na kmenovce se Ozzy znovu nabídl a šel na RI.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod carneval » 23 led 2015, 20:50

Tak zatím si série drží docela standard, je to zajímavý pokoukání se špetkou věcí, které bych mohl vytknout.

Bez skrupulí nás CBS vrhla na soutěž, kterou překvapivě opět ovládla Christine - nevím, jestli byla Mikayla tak hloupá, když to měla blbě a neviděla jednoznačně prostřední dvě plaňky jen obráceně, což je problém na 3 vteřiny, ale místo toho mávala beznadějně rukama, nebo jestli to bylo jen klasicky debilním střihem. Tak či onak Mikayla v slzách odešla na úkor silné ženy a bez debat to bude v USA zase hrdinka ala Cirie.

U Upolu už tomu šéfuje Bůh, prostřednictvím Coache, přijde mi to už moc. Nemám nic proti víře, nevadí mi občasné projevy, ale sledovat modlení-omen-soutěž_vyhraná_Bohem-klečení už bylo moc i na mě. Jediný pozitivum vidím v tom, že nalezení ... "nalezení" imunity mohlo některý dostatečně nabudit a taky v tom, že Upolu stále ještě fandím. Divadýlko po soutěži v podání Ozzyho ... nevim, byl jsem jako "for real?" :lol: Jinak ale právem nasrání, jednoznačně to posral Cochran - měli MEGA náskok a pak najednou měli MEGA náskok Upolu.

Že se Ozzy nechal vyloučit, to je odvážný, ale zbytečný tah. Copak si navzájem neřekli a nezaregistrovali, že Christine Upolu nenávidí a že jí mají jasně v kapse??? Vždyť to je co soutěž, to blbý kecy nebo ukazování prostředníků, přece si nemůžou myslet, že by ona podpořila Coache :cry:

Jinak na radě vtip Ozzyho fungoval do tý doby, než nezafungoval střih. Jako Ozzy řekne, že si to rozmyslel a že na RI půjde Cochran a v tom samým záběru je vidět, jak se Cochran culí od ucha k uchu. Stoprocentně běžná reakce na náznak "blindsidu". Nikdy jsem si debilních střihů nevšiml, ale v téhle řadě jsem zaznamenal sám už asi 2-3 + na další upozornil někdo ve starší diskuzi. Fakt hrůza, debilní střih kazí divákovi zážitek, protože si uvědomí, že to je jenom hraná šaráda.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 08 črc 2015, 23:08

Upolu - Brandon konečně nemlel o svých problémech, ale i tak byl za blba. Pánbíčkářství modrých nabírá čím dál víc na obrátkách. Moc jsem nepochopil, jak chce Coach sjednotit kmen "nalezením" idolu, když lidi, co hlasovali proti němu na minulé radě, už o něm dávno ví. Jeho poznámka o střílení a Myších a lidech mě taky moc nenadchla...
Savaii - ani tady se toho moc nestalo, tedy krom Ozzyho poněkud stupidního plánu na obětování se. Cochranovi bylo jasně dáno najevo, dokonce i od Dawn, jak moc je k ničemu... jak by se z toho měl vykoupit... přitom měl akorát s rozmotáním uzlu. Ozzyho kopání do kulis mi taky moc nesedlo...
Na RI i nadále zůstává Christine, jsem za to rád, Mikayla je první člověk ze hry, který mi až tolik chybět nebude... jako, nebyla nějak hrozná, jak jsem si pamatoval, ale přece jen, žádná sláva... zajímavá teda nebyla...

Po 7.epizodě:
Nejlepší: Edna, Albert, Dawn, Christine
Nejhorší: Coach
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP07

Příspěvekod SnowWhite » 21 dub 2020, 15:04

Nejhorší epizoda série. Za 4 roky na církevní střední mám panbíčkáření plný kecy, nemusim jej ještě poslouchat v Survivoru. Coach a Brandon tam z toho udělali slušnou sektu, aspoň, že ta Sophie jim to tam nežere. :mrgreen:

Ozzy se chová jak malý děcko, nikdy jsem ho neměla ráda, ale v týhle serii je teda extra na pěst. Docela bych si přála, aby se mu jeho statečný plán vymstil, Christine by mu nakopala zadek a on táhl domů. Což si i přeju, protože Christine tam fakt válí. Nicméně, Cochran mu může poděkovat, protože jinak by se pakoval on a v Caramoanu bychom o něm neslyšeli. I když...

Film s Adamem Sandlerem má být odměna? To je za trest, ne? A Brandon v podprsence pobavil. :lol:
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů