S23 - South Pacific - EP08

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:17

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:28

Nevím, jestli má vůbec cenu vyjadřovat se k soutěži na RI. Tuhle vysloveně nesnáším, o to víc, že je v každé druhé sérii. Ozzyho herecký výkon byl tak akorát na zlatou malinu, někdy je méně více a měl k té věci říct jednu dvě věty a možná by mu to Upolu sežralo.

Johnův dvojitý agent byl ale ještě stokrát horší. Líbilo se mi, jak tohohle "superagenta" Coach prohlédl během pěti vteřin a okamžitě vyložil karty na stůl. A agent WC00 se hned zroutil. Hrozně vtipný mi přišel ten kontrast - John sebevědomě na kameru cituje Al Pacina x Coach na něj trošku zatlačí a on se zase promění v to malé ustrašené děcko a sypou se z něj informace.

Není tak inteligentní jak se pořád prezentuje. Proč proboha Upolu řekl, komu dá Ozzy imunitu? Dost možná by všichni hlasovali pro Whitney, hlasy pro ni by se nepočítaly a ven by šel Rick. Vyhl by se losování, měl by téměř jistou finálovou 6ku a neztratil by potřebné hlasy do případného finále. Takhle je docela velká šance, že skončí přinejlepším na 7. místě, pokud bývalé Upolu nebude chtít rozbít svoji šestici. Navíc všem ukázal, že není loajální a důvěryhodný. I když je pravda, že se z něj teď stal ideální soupeř do finále, po tomhle si nedokážu představit, kdo by pro něj hlasoval.
Je to prostě krysa. A to se na to dívám docela objektivně, protože od začátku fandím Upolu a ne Savaii. Až tak moc mu nevyčítám to, že zradil, není první ani poslední, ale to, jakým způsobem to udělal a to, že i když měl možnost se zradě vyhnout (i bez tahání kamenů), tak se na to vykašlal. Navíc by v případě vytáhnutí kamene na rozdíl od Marquesas nešel pryč ze hry, ale "pouze" na RI, na kterém by šanci měl. Jak všichni víme, tak tam nejsou skoro žádné silové soutěže...
Jime, drž se!
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod Ferenc » 29 říj 2013, 20:38

Dvě věci:
1. Ozzyho geniální plán vyšel a on se vrátil do hry
2. Cochran Ozzyho plán posral a přešel na druhou stranu :fuck:
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod Doki » 02 lis 2013, 22:23

Ozzy se vrátil do hry, plán vyšel.
Cochran přemýšlí o zradě.
Imunitu vyhrála Dawn za ženy a Ozzy za muže.
Savaii si myslí, že se budou tahat kameny. :mrgreen:
Dawn ví o to, že chce Cochran přejít, ale nic Savaii neříká.
Keith 6 hlasů, Rick 6 hlasů. Opakované hlasování.
Cochran přešel a na RI šel Keith.
Po tomto díle mám Cochrana zase o něco míň radši. Myslí si, jaký je chytrý a inteligentní, ale nemyslím si to. S takovou zradou to nemůže vyhrát.
Coach mě docela se*e s těma jeho ksichtama, když hlasuje. Neměl jsem ho rád v Tocantins, neměl jsem ho rád ani v HvV, a nemůžu ho vystát ani tady. :cry:
Vadí mi málo prostoru pro Whitney. :evil:

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod carneval » 26 led 2015, 19:00

Takže úplně nejvíc trapný divadýlko Ozzyho, na který nikdo nenalítnul, nakonec bylo úplně zbytečný. Jak jsem říkal, kdyby vychodili Cochrana, tak by ho Christine porazila a stoprocentně by ho zastoupila - tohle byl možná pro budoucí hru zásadní strategický krok, který Savaii nezvládli.

Sestavování klacků nemám vůbec rád, vyhrál to ale Ozzy a mohl se vrátit do hry. Coach zřejmě na Cochrana zapůsobil, když mu vyložil stoprocentně přečtenou hru druhýho kmene.

Soutěž byla nová, ale asi jim to moc nevyšlo podle plánů, protože dlaždice si kokosem rozbili snad jen dva lidi + Keith jí rozbil rukou :D

Dawn si to rozmyslela - chápu jí. Stejně tak ale chápu (částečně) Cochrana - pokud by se ke mě někdo 21 dní choval jak k debilovi, tak bych mu to vrátil. Jedinej, kdo to odnesl, byl Jim, kterej předtím Johna pravděpodobně zachránil vyloučením Elyse. Na radě se mi líbilo gesto Brandona, zaujal takovou opatrovnickou roli, ale v mých očích docela věrohodnou - přeci jen hraje morálně a chce dělat dobrý věci. :idea:

Z ukázek na příští díl se bojím "velkého" zamýšleného kroku Alberta - snad to je jenom šum a pošlou ven Ozzyho nebo Jima - Ti jsou oba dobří.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 09 črc 2015, 13:08

Tak všechno vyšlo, jak mělo (taky ještě aby produkce ničila Ozzymu jeho geniální plány, to by byli sami proti sobě :-? ), plán Savaii se podařil. Bohužel to ale znamená pěkně blbé zakončení dějové linky Christine, s čímž nejsem moc spokojený. Soutěž s klíčema nuda.
Po sloučení Coach odhalil Cochrana sakra rychle, to se mi celkem líbilo (pak mě ale nasral ksichtama, co dělal při hlasování, takže Coach pro mě v tomhle díle tak trochu neutrál). Bavila mě Dawn a její morální dilema ohledně flipu. Nakonec neflipla, protože vyhrála imunitu, a ačkoliv byla jediná, kdo mohl problém s Cochranem nějak vyřešit, nic neudělala, což bylo docela blbé rozhodnutí. I tak ale byla v tomhle díle nejvíc zajímavá.
Brandon mi přestal vadit, co zavřel hubu a stáhnul se trochu do pozadí. Druhá epizoda v řadě, kde mi nevadil, což mě docela šokuje.
Cochranův flip na jednu stranu chápu, Savaii se k němu chovalo hnusně, navíc mi z nich všech záleží jen na Dawn, takže by mi to mělo být jedno... příznivcem tahání kamenů taky úplně nejsem... ale ani tak mi celá věc moc nesedla a zkrátka a dobře, je to hloupý krok. Divácky velmi neatraktivní krok...

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Dawn, Sophie
Nejhorší: Rick, Keith
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP08

Příspěvekod SnowWhite » 23 dub 2020, 16:45

Savaii mají dobře našlápnuto k nejdebilnějšímu kmeni v historii. Jedinej, kdo tam za něco stojí je ten Cochran, ke kterýmu se chovají jak ke kusu hadru, a pak se diví, že flipne. Ozzy je ještě horší herec než stratég, nikdo z Upolu mu tu historku nesežral.

Challenge na RI jsem přeskočila, sestavování klacků mě neskutečně nudí. Vyloučení Christine mě dost mrzí, byla to bojovnice a nazasloužila si být vyloučena Ozzym a jeho pitomým nápadem, co ho napadl ve snu.

Kmenovka byla docela dost předvídatelná, odnesla jsem si z ní tak maximálně to, že je tam nějaká Whitney, které jsem si vůbec nevšimla. Dobrý zprávy jsou to, že Ozzy vyhodil imunitu úplně zbytečně, namyšlenec Keith jde na RI a Upolu má většinu. Brandon mile překvapil, že se zastal Cochrana a taky tím, že tohle je snad první epizoda, kde nemluví o strejčkovi.

Fandím: Upolu + Cochran
Ven: Savaii
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti