S23 - South Pacific - EP10

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:18

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:31

Coward je tak hluboko zavrtaný v Coachově řiti, že to už ani víc nejde. Doufám, že se na něj už vaří voda a po Dawn a Whitney vyhodí jeho a na RI pojde hlady.

Ze soutěže na RI mi jako první vypadl Jim, hrozná škoda. Nejen kvůli tomu, že ho mám z celé série nejraději, ale určitě by v táboře udělal největší rozruch, pokud by to byl on, kdo by se vrátil zpět do hry. Jsem ale ráda, že alespoň odešel se ctí a ještě při tom vtipkoval. Jim se tak pro mě už s definitivní platností stává tím nejlepším a nejzajímavějším novým hráčem min od S19 (sorry Marty).

Jestli chtěl Albert podnikat nějaké velké kroky, tak měl už v minulé epizodě, zaspal nejvhodnější příležitost. Sice je vidět, že z jeho plánů není Sophie nadšená a to je hlavní důvod, proč k nějaké změně nedošlo, ale on měl být důraznější a trochu na ni zatlačit, pokud mu o to tolik šlo.

Hned jak začal Probst mluvit o zvratu, tak mi bylo jasné, že půjde o dvojité vyřazování. Nastala úplně stejná situace jako v minulé sérii, kdy se už jenom postupně odstřelovali zbývající členové početně slabšího kmene. Bylo to poprvé, kdy jsem Whitney při něčem vyloženě držela palce. Kdyby měla imunitu, tak by snad konečně vyloučili toho blba s nedostatkem melaninu. Měla k ní strašně blízko, sice by si pobyt na ostrově prodloužila stejně jenom o nějaké ty tři dny, ale odešla by aspoň později než on.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod Ferenc » 30 říj 2013, 20:50

Cachran ztratil už ztratil veškerou důstojnost a to jí moc neměl.
Jim a Keith jsou vonku Jima je strašná škoda byl neuvěřitelně schopný.
Albert plánuje ale nemá prostředky možná časem něco zvládne bylo by to potřeba chce to nějakou konkurenci pro Coache.
Zvrat byl více méně předvídatelný Dawn a poté Whitney. Teď to bude teprve zajímaví.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod Doki » 05 lis 2013, 14:55

Cochran si myslí, že je se umístí výš než na 7. místě. :lol:
Souboj na RI vyhrál Ozzy, kterému nikdo nefandil. Jim se stal 1. členem poroty, Keith 2. členem poroty.
Jim pobavil s 2. skrytým RI. :D
Soutěž o imunitu vyhrála Sophie tím, že si na konci nabrala hodně rýže. Jeff řekl, že na kmenovce bude nějaký twist.
Albert se opět snaží vyloučit Ednu a má 3 hlasy spolu s Whitney a Dawn. Potřebuje další 2 a snaží se přimět Cochrana a Sophie, aby ji vyloučili.
Nakonec ale vypadla Dawn a Edna se opět zachránila.
Bylo mi jasné, že ten twist bude dvojité vyřazování.
Soutěž o imunitu vyhrála Sophie a kousek ji prohrála Whitney.
Nakonec byla vyřazena Whitney.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 10 črc 2015, 14:41

Škoda, že Ozzy přežil na RI, zrovna jemu bych hrozně přál, aby to podělal, za ty kecy, co tam furt mele. V tomhle díle opakoval znova všechno, co už říkal minule, jak se mu na RI dobře žije atd. atd., a znova to zabralo pěknou fůru času. Ne teda, že by v táboře bylo asi toho moc k vidění (i když už dlouho jsem nic neslyšel od Edny nebo od Ricka, každýmu tam jednu větičku narvat mohli úplně v pohodě, ne, radši budem zase koukat na Ozzyho, jak loví další ryby).
Albertovi plány zase nevyšly, minule šel po krku Dawn, že je nebezpečná, že s ní lidi začnou chtít pracovat... a v tomhle díle s ní hnedka vesele pracuje. :D Pro Whitney tohle byla asi nejlepší epizoda. nikde jinde mi dřív tak sympatická nepřišla... Cochranův trénink s Coachem mi přišel dost trapný... Sophie si slušně jede soutěže... no, a to je tak všechno, co se dá k tomuhle dílu říct.

Po 10.epizodě:
Nejlepší: Dawn
Nejhorší: Ozzy
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod carneval » 03 čer 2019, 04:29

Tak jsem se spletl, soutez byla uz nyni - ale zase jsem mel pravdu, ze to bylo vytrvalostni.

Ozzy je skvelej, Ozzy vyhral, Ozzy lovi ryby a ma se dobre. Ozzy kazdyho pohosti a pak posle domu.

Jinak pokud chtel Albert udelat velkej krok, tak to skutecne mel udelat ted. V tyhle fazi jich je 7 + 1, pokud Coach vyhodi Alberta a Sophii tak uz to musi byt jeho, docela jsem zvedavy, co se v pristim dile stane :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S23 - South Pacific - EP10

Příspěvekod SnowWhite » 23 dub 2020, 19:56

Mrzí mě, že na úkor tak mizernýho twistu jako je RI jsou ošizené soutěže o odměnu. A ty buffy v ohni mi vyloženě rvou srdce. Výhru jsem přála Jimovi, protože byl ze Savaii asi jediný, kdo o hře přemýšlí a uměl by ještě udělat čóro móro. Ozzymu ty sloupky pomáhalo přidržovat jeho nabubřelé ego nebo nevim.

Aspoň, že ty reward challenge dneska byly docela zajímavé, navíc je obě vyhrála my girl Sophie. (Ta holka by si na ty oči měla pořídit zbroják. :heat: :love: ). Jinak už je to moc předvídatelné, žádný zvrat, docela nuda. Coach mě štve s tím jeho sektováním, ani by mi nebadilo, kdyby Albert se Sophie a Cochranem zosnovali blinside, Rick by se k nim určitě připojil.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů