S23 - South Pacific - EP11

Upolu, Samoa
September 14, 2011 – December 18, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S23 - South Pacific - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:18

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S23 - South Pacific - EP11

Příspěvekod rhee » 10 zář 2013, 12:33

Tenhle recap se měl jmenovat "John Cochran a kompars"

scéna 1 - John Cochran kuchá rybu a plní ji pískem
scéna 2 - John Cochran vypráví fekální historku ze školky
scéna 3 - John Cochran se učí oslovovat ženy
scéna 4 - John Cochran dělá Keithovi a Whitney v přístřešku křena
scéna 5 - John Cochran se stává součástí antické mytologie
scéna 6 - John Cochran se účastní popravy kohouta
scéna 7 - John Cochran dělá módní přehlídku

John Cochran mě neskutečně ser., s každou další epizodou víc a víc. Hnus.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S23 - South Pacific - EP11

Příspěvekod Ferenc » 31 říj 2013, 21:01

-Gay učí mimoně jak balit holky :mrgreen:
-Muchlovací chatka :sex:
-Celý kmen alá antická mytologie :witch:
-A mnoho dalšího
Tento rekap byl prostě LOL
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S23 - South Pacific - EP11

Příspěvekod Doki » 06 lis 2013, 14:44

Cochran uctivě kuchá ryby, protože by chtěl, aby se k němu chovali stejně.
Sophie podezřívá Brandona z toho, že něco skrývá.
Papa Bear učí Cochrana, jak flirtovat. "Pochval jí naušnice" :mrgreen: Taky mě pobavily Whitneyiny kokosové náušnice.
Coach mě docela naštval s tím předváděním Mikayly, prostě ho nemám rád. :cry:
Chatka lásky a Cochran.
Zeus, Herkules a jejich mytologie.
Celkově mě tento recap docela bavil, ale vadí mi tolik prostoru pro Cochrana. :evil:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S23 - South Pacific - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 11 črc 2015, 00:46

Rekap epizoda, kterou mám pocit, že jsem tehdy napoprvé vynechal, takže jsem ji dnes vlastně viděl poprvé. A celkem příjemné překvapení, šlo tu vyloženě o nové záběry, nebyl to vlastně rekap v pravém slova smyslu. Cochran měl prostoru nejvíc, nějak extra mi to ale nevadí, co předváděl nebylo až tak špatné. Trénink flirtování s Papa Bearem pobavil, nejvíc asi závěrečný koment Whitney :D Coach mě nakrkl s tím, jak se snažil o to, aby se z něj Mikayle udělalo zle, a to kvůli 3 lžičkám cukru. Nesmysl s božskýma přezdívkama taky nic extra (btw, Cochran se pěkně seknul, Zeus nesežral svoje děti, naopak, byl to dítě, které matka před otcem, co žral svoje děti, ukryla, a on je pak zachránil).
Další ukázky toho, jak se chovalo celé Savaii k Cochranovi (držení kohouta). Elyse mi v tomhle díle přišla docela dost sympatická, jen se mi potvrdilo, že se ze Savaii dostalo do sloučení to nejhorší, co v kmeni bylo...
No, to je asi tak vše.
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S23 - South Pacific - EP11

Příspěvekod carneval » 03 čer 2019, 14:03

Rekapitulacni dily s novyma scenama me obvykle nebavi, ale tenhle byl alespon chvilema zajimavej…

Whitney: Kdyz by mi chlap pochvalil nausnice, rekla bych si, ze je gay :first:
Cochranovo mrdani kohouta - to jsem se smal.
Coachovo sabotovani Mikayly - to jsem se smal jeste vic.

Naopak me docela prekvapilo, ze Brandon je vlastne docela blbec - hrouti se tam, nechal si utyct slepici atd. - docela zklamani. A mile me prekvapila Sophie, ze drzi Alberta a jeho prevraty na uzde.

Jinak opet se potvrzuje, ze Coach sice JE mesuge, ale neni to blbec. Precetl Cochrana (coz asi nebylo tezky), precetl Ozzyho (kterej to hned priznal v komentari) - je to v zaverecny fazi muj favorit na vyhru. Ze zbytku bych asi milion pral jen Rickovi nebo Edne, ale nedokazu si predstavit, cim by porotu presvedcili k tomu, aby dali hlas zrovna jim.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S23 - South Pacific“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti