Stránka 1 z 1

S23 - South Pacific - EP13

Napsal: 26 srp 2013, 13:19
od Earl
Epizóda 13

Re: S23 - South Pacific - EP13

Napsal: 10 zář 2013, 12:37
od rhee
Na RI konečně nějaká nová soutěž, ne úplně nová, nějaká recyklace tam byla, ale aspoň žádný shuffleboard, skládání tyčky nebo rozbíjení destiček. Sice mi přišlo trochu zbytečné lovit tři pytle s kuličkama, když se stejně do bludiště použila jenom jedna z těch tří, ale budiž... Už jsem se začala bát, že John Ozzyho porazí. Ozzy rozhodně není můj favorit, ale proti Cockranovi bych fandila snad každému.

Už "dlouho" se neobjevila žádná reklama, takže opět přichází úžasný, nejlepší a dokonalý Sprint!
Setkání s rodinami není zrovna moje oblíbená část hry, ale tentokrát se to dalo. Hlavně jsem byla zvědavá, kdo tam příjde Coachovi.
Brandonův otec, to je něco. Když vidím, v jaké rodině Brandon vyrůstal, tak se pomalu přestávám divit tomu, co z něj vyrostlo.

Moc pěkná soutěž o imunitu, podobná byla tuším už v Marquesas a Guatemale. Coach si chytře odkrojil kus hrací plochy a získal pro sebe málem víc políček než měli ostatní dohromady.

Edna konečně venku, už mi tam pila krev dost dlouho. V téhle epizodě se sice poprvé o něco pokusila a vydolovala ze sebe pár dobrých argumentů pro to, aby si ji tam nechali, jenže jeden dobrý okamžik nesmaže těch 30 předchozích dnů, během kterých nepředvedla absolutně nic kromě toho, že umí vyprat prádlo a lézt Coachovi do míst, kde končí záda a začínají nohy.

Příště by mohl jít Brandon a budu vzhledem k tomu, jak se hra vyvíjela, víceméně spokojená se složením final 4 (respektive final 5, pokud se vrátí Ozzy - nejpřijatelnější varianta). Rick je skoro neviditelný, ale nevadí mi, ke Coachovi jsem se už vyjadřovala několikrát - tentokrát hraje opravdu dobře, Albert je docela schopný po všech stránkách, škoda ale, že nic nedotáhne do konce a Sophie... mě osobně dost nesympatická, ale nějaké ty kvality přece jen má. Potěšila by mě final 3 Coach - Albert - Sophie (v tomhle pořadí, tj. Coachova výhra a druhé místo pro Alberta).

Re: S23 - South Pacific - EP13

Napsal: 07 lis 2013, 20:59
od Ferenc
Souboj na RI neuvěřitelně vyrovnaný kdyby vyhrál Cochran tak by mě asi kleplo.
Návštěva rodin zas nic moc doufám že už žádnýho Hantze.
Edna out of the game konečně!
Zatím to nejvíce přeji Coachovi a Albertovi.

Re: S23 - South Pacific - EP13

Napsal: 15 lis 2013, 20:06
od Doki
Edna věděla, že je další na ráně, a v začátku epizody se rozbrečela.
Je tu opět setkání s rodinou.
Cochran a Ozzy měli vyrovnaný duel, ale nakonec ho Ozzy přežil a Cochran jde do poroty.
Ozzy vybral na odměnu s rodinou Alberta, Coache a Brandona.
Brandonův otec. :lol:
Při soutěži o imunitu se Brandon snažil blokovat Ednu a povedlo se, vyhrál ji Coach.
Edna a Brandon to měli nahnuté. Opět to bylo na Sophie a Albertovi.
Ti nakonec rozhodli ve prospěch Brandona a Edna :arrow: RI.

Re: S23 - South Pacific - EP13

Napsal: 13 črc 2015, 13:25
od lacSzlo
Souboj na RI vyrovnaný, škoda, že to John nedal, konečně by byla nějaká sranda. Bohužel si Ozzy dál jede svou spanilou jízdu.
V táboře už je jen 6 lidí a i za tohohle stavu je jich půlka skoro celý díl naprosto ignorovaná (Rick, Albert, Sophie), všechno se soustředilo na bitku mezi Ednou a Brandonem, na Coachovo stupidní hru (co za magora slíbí Ozzymu final 3?), na taťku Hantze ("COŽ JE BRATR RUSSELLA HANTZE!!!" - Jeff Probst) a jeho domlouvání (z Alberta a jeho matky jsme viděli akorát, jak se vyfotili, Coachův bráška taky snad neřekl ani slovo) Brandonovi (tam sice dával smysl, ale jakýkoliv důvod dát Brandonovi víc prostoru v epizodě mě naprosto vytáčí).
Na závěr se podle očekávání pakovala Edna. :-|

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Edna, Sophie
Nejhorší: Brandon, Coach, Ozzy

S23 - South Pacific - EP13

Napsal: 08 čer 2019, 15:28
od carneval
Osobne bych si tipnul, ze to byl jen strih, ale pokud to Cochran opravdu prohral tak, ze tam tu kulicku dostal a hned ji zase vyhodil vterinu pred tim, nez ji tam dostal Ozzy, tak teda potes. To by byla pecka, kdyby po tech velkohubych kecech sel Ozzy vazne ven (ale ten strih perfektni - jasne ze kazdy ma sanci - next minute - nema zadnou sanci) :lol:

Edna se snazila zachranit, Brandon zase zacina predvadet divocinu a jeho otec typicky Hantz :angry:

Jsem zvedavy na pristi dil, ten strih dost naznacuje, ze by Edna mohla Ozzyho vyklepnout - osobne tomu neverim, vzdycky se v ukazkach snazi naznacit neco, co se pak temer nikdy ve finale nestane, ale byla by to pecka. Mozna jeste vetsi, nez vyrazeni Ozzyho Cochranem :idea: