Stránka 1 z 1

S23 - South Pacific - EP14

Napsal: 26 srp 2013, 13:20
od Earl
Epizóda 14

Re: S23 - South Pacific - EP14

Napsal: 10 zář 2013, 13:06
od rhee
Albert podělal co mohl a to jsem ho doteď chválila. Jak už jsem psala, měl několik dobrých nápadů, jenže nic nedokázal dotáhnout do konce a pořád víc se zamotával do těch svých lží. Jestli se dostane do finále, tak bude muset pronést sakra dobrou řeč, aby měl nějakou šanci na výhru.

Ten Brandonův stupidní krok mě upřímně nepřekvapil. Spíš bych se divila, kdyby ještě před svým odchodem něco takového nepředvedl. Russell a jeho papá z něj budou mít velkou radost.
Výrazy Jeffa a ostatních byly k nezaplacení :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Doufám, že v příští sérii budou jenom ateisti nebo lidi, co o bohu aspoň nemluví. Poslouchat pořád dokola ty jejich kecy je pro mě, jako pro ne zrovna nábožensky založeného člověka, vyloženě utrpení.

Obrázek

Re: S23 - South Pacific - EP14

Napsal: 07 lis 2013, 21:06
od Ferenc
Bertíku, Bertíku co jsi to provedl :? ?
Brandone co jsi to provedl :mrgreen: ?
Je zajímaví styl hry s RI. Ve 22. sérii Boston Rob založil kult jménem Ometepe a teď Coach založil sektu jménem Upolu.

Re: S23 - South Pacific - EP14

Napsal: 17 lis 2013, 15:02
od Doki
Tak od Brandona se dá čekat všechno. :mrgreen:
Po Ednině odchodu zbyla Upolská pětka, ve které spolu byli dohodnutí všichni od první noci.
Albert se chtěl zbavit Sophie.
V ukázkách z minulého dílu na tento díl to vypadalo, že má Edna slušnou šanci a že ho taky porazí, ale nakonec to tak až tak nebylo. Edna se stala 6. porotkyní.
Brandon, který vešel do rozhovoru Alberta a Coache. :lol:
Soutěž o imunitu byla docela dobrá, vyhrál ji Brandon. Rick si na začátku taky nevedl špatně.
V táboře Rick potopil Alberta, a tak se všichni pohádali.
Brandon ale chtěl Albertovi odpustit tím, že mu dá náhrdelník.
TC: Brandon opravdu dal Albertovi náhrdelník a obličeje porotců byly skvělé.
Bylo mi jasné, že Albert imunitu nevrátí, a tak odešel Hantz.

Re: S23 - South Pacific - EP14

Napsal: 13 črc 2015, 23:35
od lacSzlo
Po hodně dlouhé době epizoda, kde se aspoň něco dělo. Albert si slušně zavařil, naštěstí měl po ruce v Brandonovi naprosto retardovaného spojence, který mu zachránil krk imunitou. Coach se rozhodl přenechat roli masterminda Bohovi a aby nenasral Brandona, vymyslel si scénku s modlením v kleče a božím rozhodnutí. Brandon při výhře imunity nadšeně děkoval do nebes Ježíšovi, nakonec si jeho daru ani nevážil. Křesťan sem, křesťan tam, bohužel i toho tu bylo ještě víc než normálně, statečně jsem to přetrpěl. Sophie měla na mále, a popravdě Albert měl docela pravdu v tom, že je teď asi nejnebezpečnější. Ještěže jsou Coach a Rick trotlové a podrželi jí. :D Nelíbil se mi Coachův výbuch na Brandona ohledně šikanování, ani v nejmenším mi nepřišlo, že by Brandon Coache a Alberta šikanoval (páč on šikanuje jenom ženský), spíš mi přišel celkem vyděšený, když se tam k nim tak přicoural.

Po 14. epizodě:
Nejlepší: Sophie
Nejhorší: Coach

S23 - South Pacific - EP14

Napsal: 09 čer 2019, 04:53
od carneval
Tak se potvrdilo moje ocekavani, ze strih z minuleho dilu byl opravdu jen pokus o zmateni divaka, coz se nepovedlo. V ukazkach byl videt Ozzy, takze je jasny, ze Brandon pujde domu.

Albertovi se zhroutila hra, ale zachranil ho Brandon. Finalova trojka ted bude hodne zajimava - asi to bude Rick, protoze ostatni si pujdou vsemozne po krku a mohli by ho vynechat jako nekoho, kdo neni nebezpecny :smile: