S24 - One World - EP01

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:21

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S24 - One World - EP01

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:28

Tak rozjedu sledování i této série 8) už mě nebavilo tady na fóru stále číst o Kat a nevědět kdo to je a musím se na ní podívat :mrgreen: první dojem...dobrej :idea: co se týče dílu tak super, spousta novinek, to společné žití mě fakt baví, kradení ohně mě fakt pobavilo :mrgreen: a když se jim to povede tak si ho nechaj zhasnout a na kmenovce se ještě pohádaj :cry: ty ženský jsou fakt něčim divný :mrgreen: aspoň že to tam zdá se zachraňuje Kat s hlavou ve dlaních :mrgreen:

jinak titulky mi od půlky nesedí a těžko se hledá stahovatelná verze, většina je toho vymazaná :|
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP01

Příspěvekod Ferenc » 21 lis 2013, 14:14

První epizoda dost parádní ONE WORLD se zdá jako zábavný twist zatím jsou mi sympatické spíše ženy. Je mi dost líto Kourtney je smutný takhle vypadnout a ještě to že má zlomený zápěstí no nic moc. Těším se na další díl.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 16 led 2016, 14:06

Musím říct, že z prvního dílu mám zatím tak trochu smíšené pocity. Tentokrát to nemá nic společného s jeho délkou, s lidmi jsme se seznámili celkem slušně. Pobyt na jedné pláži se mi v podstatě ale moc nelíbí - všechny mezikmenové interakce byly takřka na pěst jak ze strany mužů, tak ze strany žen. Prudil mě Colton, který je hrozně otravný (a to jsem myslel, že mi ze začátku vadit nebude. Nebo vůbec v OW). Prudilo mě, jak ženské dolejzaly kvůli každé blbosti. Lezlo mi na nervy to neustále gradující drama ohledně kradení věcí, které začalo slibně Michaelem a sekerou, ale podělalo se už u Chelsie a kuřat. Pak už to byla jedna velká, smysl nedávající stupidita.
U chlapů, samotného mě to překvapilo, mi je zatím sympatická alince svaloušů. A Matt, kterého jsem kdysi nesnášel, mi přijde najednou jako sympaťák a jeden z mála nemlel z cesty. Na nervy mi hrajou hlavně Colton a Troyzan. U ženských mi už ke konci dílu (na radě) lezla na nervy Alicia, plus u mě rozhodně nemá ani za to, jak dala dohromady alianci po prvních deseti minutách (proč sakra vynechali Monicu? Zatím mi přijde nejvíc sympatická a taky celkem badass, super scéna s kuřetem :D ). Fajn je i Christina, která (na rozdíl třeba od Sabriny), když už lezla k chlapům do tábora, tak nepůsobila, jako že dolejzá s prosíkem, ale jde uzavřít nějakou rozumnou dohodu. Absolutně nejlepší pak bylo, jak na kmenovce seřvala Alicii :idea: (tam se mi mimochodem líbila i Kat, jinak neviditelná, když se je snažila obě uklidnit).

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Christina, Monica, Matt, Michael
Nejhorší: Alicia, Colton, Troyzan
(?)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

S24 - One World - EP01

Příspěvekod couts » 15 úno 2017, 18:40

No tak jsem se rozhodl že nakonec risknu sledování této kritizované serie když jede ted s CZ dabingem na Coolu :)
1.epizoda velmi zábavná, ale vypadá to na dominanci chlapců. Jsem zvědavý jak dlouho vydrží Colton.
Courtney si za sve opuštění soutěže může sama.
Jinak ženský cast snad nejlepší ze všech řad. Holky se asi moct do strategie nepohrnou ale aspon je na co koukat :)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S24 - One World - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2017, 15:53

Rozdělení na pohlaví mě bavilo v Amazonu a i nyní to vypadá na zajímavou sérii. Tohle prostě nikdy nezklame a za mě je to sakra zábava. Takový ten zvláštní náboj a rivalita je ještě znásobena tím že jsou oba kmeny na jedné pláži.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 27 led 2020, 18:15

Při čekání na s40 jsem si chtěla osvěžit jednu z mých nejoblíbenějších sérií, protože už jsem ji pěkně dlouho neviděla. Koncept se sdílením tábora se mi hodně líbí, dřív jsem si i pohrávala s myšlenkou, jaký by to asi bylo, kdyby se vůbec nehrálo na kmeny a od začátku by hráči hráli sami na sebe.
Jinak aliance svaloušů mi leze na nervy, Colton má aspoň celkem dobrý hlášky (viz Taylor Swift etc.). Kourtney je mi dost líto, zranit se hned na začátku musí být pech, ale stejně by asi daleko nedošla. Alianci Alicia a spol fandím. A kmenovka byla fakt výživná. :lol:
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti