S24 - One World - EP04

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:22

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:44

Soutěž o odměnu? Postavte mi takovou zeď a jdu hned hrát :mrgreen: :idea:
Soutěž o imunitu? To co tomu předcházelo....Alicio...padej!...to co následovalo? Alicio...Padej! To co následovalo po soutěži.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...doufám že se jim to vymstí, protože to jak tam Colton míchá kartama, to už je teda hodně drsný a doooost se divim že si to nechaj ostatní líbit...stačilo by se za jeho zády domluvit ať táhne i s imunitou a ten "chlapák" jí rozhodně nepoužije a nebude stíhat počítat schody 8) mávnout imunitou před zraky lidí ok, ale všeho moc škodí a jak jsem kouknul na ukázky z dalšího dílu...doufám že je to tady 8)

Kat...go baby go :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

HorkyStepan
Příspěvky: 1
Registrován: 29 zář 2013, 18:27
Nejoblíbenější série: mikronesia, china, HvV
Nejoblibenější hráči: Prarvati, Amanda, Brenda

Re: S24 - One World - EP04

Příspěvekod HorkyStepan » 29 zář 2013, 18:30

I hate Colton! :fight:

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP04

Příspěvekod Ferenc » 22 lis 2013, 20:49

:???: co to bylo muži se vzdali imunity a šli místo žen na kmenovou radu :lol: . reward challange byla dobrá. Ale zato imunity challange byla dost snadná ale stejně ji Alicia pokazila a to totálně. Billa je mi líto byl celkem zábavnej :beer: . Zato Colton je rozmazlenej snob. Strašně fandím Kim a Chelsea :love: doufám že dojdou daleko!!!
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 17 led 2016, 01:33

Tak Colton oficiálně zkazil celé Manono :-| Při tomhle díle mě znovu napadlo, že by mi vůbec nevadilo, kdyby to u chlapů ovládli Mattovi kohouti. Colton je totálně na pěst, Leif je trubka a leze mi na nervy, Jonas mi leze na nervy, Tarzan je magor (a u něj si nejsem jistej, jestli mě baví nebo mi leze taky na nervy...). Nikdy by mě nenapadlo, že mi z celý tý jejich aliance může bejt nejsympatičtější Troyzan. Co se týče zbytku, Michael nehraje špatně, Jay mi byl sympatický tím, jak jediný doopravdy nahlas řekl, že jít dobrovolně na kmenovku je totální bullshit. A Billa je taky škoda. Celou situací s Coltonem zvládl moc dobře a dost mě mrzí, jak to s ním dopadlo.
U ženských toho moc co říct není. Alicia se předvedla. Popravdě nevím, jestli se jí smát nebo nadávat. Chelsea mě celkem baví, má sem tam vtipné reakce a narážky (na Tarzana, na Coltona,...). Monica celkově, i když toho moc nedělá. Tak nějak místy působí jako jediná sympatická a normální osoba v celém castu. :D

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Sabrina, Monica, Bill, Chelsea
Nejhorší: COLTON, Jonas, Leif, Alicia
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S24 - One World - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2017, 16:09

Colton zvednul laťku souteže o nejnesympatičtějšího soutěžícího do nebeských výšin. Nemám nic proti homosexuálům proboha, ale ta jeho afektovanost, nafoukanost, arogantnost a necitelnost a povýšenectví vůči druhým to je na ránu pěstí aby si ten rozmazlený fracek uvědomil jak se chová. Hnus.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP04

Příspěvekod SnowWhite » 28 led 2020, 13:07

Coltonův hlas i celé jeho chování mě neskutečně vytáčí. Ze začátku, když dělal chudáčka, mě docela bavil, ale teď je na facku. Na druhou stranu respekt, že překecal Manono k takovýmu tahu, jako vzdát se imunity. Koule by tomu chlapi nasadili, kdyby nakonec Coltona vyřadili a celkem se divim, že to neudělali, když tam poslouchali ty jeho povýšené kecy. Billa mi bylo líto, je to hodnej kluk s těžkým životem. Leifa mi bylo líto taky, i když si za to mohlo sám, má strategicky uvažovat, další člověk, co je na Survivora až moc hodný.

Alicia udělala dobře, že si hned na začátku vytvořila silnou alianci, jinak by asi byla na odstřel.

Hodně se mi líbila reward challenge, to by mě asi taky dost bavilo.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů