S24 - One World - EP07

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:23

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP07

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:58

Chlapi v troskách, to se dalo čekat, jedinej kdo to tam táhne je Troy, kterej si hezky přivstal a má za to imunitu. Přijde mi že v téhle sérii se na imunitu opravdu nenadřou, vždycky je trapně zastrčená v největším děravym kusu dřeva, mnohem víc se mi líbí když je trochu hledaj s nějakými úkoly jako v mikronésii třeba.
Překvapení byla Kat :roll: S míčkama jsem čekal hned dole, protože je to takovej malej neposednej ďáblík a ona tam stojí jak skála...nechápal jsem...a nakonec v nejvíc kamennym stavu kdy už musela vidět že se Troy klepe jak osika, seskočila...až mi přišlo že to udělala schválně. To samé v soutěži o odměnu dobře zamakala :idea: baví mě, já jsem víc než spokojenej, prostě andílek :idea:
Tragédie je Leif (marnej ve všech směrech) Tarzan. Jonase je škoda, ale je fakt že byl nebezpečnej oproti těm dvoum tragédům a dalších nevýrazňáků.
Favoriti: Kat, Troy, Kim, Chelsea :idea:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP07

Příspěvekod Ferenc » 30 lis 2013, 17:06

Ha ženy vedou 6 ku 5 tak to se nám to vyjasnilo je fakt že chlapů nikdo kromě Troyzana (a možná Jaye) to nemá kdo táhnout. Soutěž o imunitu tradiční ale pobavila. Imunnity challange recyklovaná překvapila mě Kat že to skoro vyhrála. Těším se jestli to bude Salani vs. Mannono nebo muži vs. ženy.
Favorité: Kim, Chelsea, Troyzan
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 18 led 2016, 21:21

Merge hostina potmě, snad ta nejhorší, co si teď dokážu vybavit (pokud se nepočítá to, jak produkce ve Fiji zabavila nábytek z luxury campu :D ). Epizoda ušla, bez Coltona se to trochu zklidnilo. Akorát Tarzan si dál jede svoje, pobavil hlavně s praním podělaných slipů (aneb první střet s Chelsií). Sympatický mi je Troyzan, i nadále, kdoví, jestli se to vůbec změní, tehdy mi byl myslím otravný už od začátku a zatím nic. Jinak se toho moc nedělo. Jonas mi chybět nějak extra nebude, začal mi být sympatický až v posledních 2 dílech. Na Michaela a Jaye se super kouká a překvapivě to stačí k tomu, abych je měl oba v horní polovině řebříčku za tuhle epizodu. Což jaksi svědčí o tom, jak nudní jsou někteří ostatní...

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Troyzan, Tarzan, Michael, Chelsea
Nejhorší: Alicia, Leif
(?)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

S24 - One World - EP07

Příspěvekod couts » 22 úno 2017, 18:24

Tuhle epizodu ovládl Troyzan výborně. Kluci se trošku rozpadli velkou vinu nese Tarzan. Jonase je mi fakt líto. Taky nechápu proč nešli po větších hrozbách. Nicméně žádný velký strategik nebyl takže by se daleko moc nedostal.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP07

Příspěvekod SnowWhite » 30 led 2020, 21:13

Kim a Troyzan to mají hezky rozehrané, to se mi líbí. Pobavil mě incident s Tarzanem a jeho spodkama. Hlavně Chelsiin výraz, když jí hodil ty spodky do kotlíku, takový - Děláš si ze mě špásy, dědku? :D
Obrázek

Jinak mě Tarzan celou dobu neskutečně rozčiloval a co se týč hlasování, souhlasila jsem s Chelsiou. Proč vyhazovat Jonase, který vaří, je sympatický a v soutěžích není extra hrozba, takže nebude složité se ho zbavit, když můžou vyhodit Tarzana, který tam všechny jen vytáčí? A TC taky dost tragická. Být v Survivoru, tak tam nikdy nevykládám, koho napíšu. Co kdyby měl HII?

Žádné velké překvapení se nekonalo, Jonas šel domů. Je mi to docela líto, protože z mužských účastníků je spolu s Troyem jediný co k čemu. Fandila jsem mu, chytrej týpek. Kdyby měl lepší soukmenovce v původním kmeni, věřím, že by to rozjel. Ale v původním Manonu s bandou omezených svalovců a Coltonem se aliance dá zakládat asi fakt jen s Troyem.

V ICH mě překvapila Kat, až jsem jí skoro přála výhru. Ale líbila se mi Troyzanova reakce, takhle bych reagovala taky. :love:

Nejlepší: Kim, Chelsea, Troy
Nejhorší: Jay, Tarzan
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti