S24 - One World - EP08

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:23

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S24 - One World - EP08

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:15

Upřímně je mi v téhle sérii trochu líto chlapů :mrgreen: dostávaji tam od ženských pěkně na prdel. Kde jsou ty časy kdy si neuměly rozdělat oheň a brečeli pod mokrou střechou. Teď maji plachtu, chlapi křesaj oheň a ženský ho plivou všude okolo. Jeff dobře poznamenal, že to má Kim promyšlený do puntíku, doufám že si toho chlapi po kmenovce všimnou a trochu ji uštědří ránu, ale osobně mi Kim nevadí, pěkně se na ní kouká, je na mě trochu moc chlapská, ale v rukou to má solidně, rozhodně líp než teplouš Colton, kterej to tam dával každýmu sežrat a nechápal jsem jak si ho tam můžou pořád držet i když má imunitu.

Soutěž o odměnu skvělá, prosím opáčko se mnou 8)

Tarzan a jeho pokec s Chelsea :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je zajímavý že jsem těm jejím prsům předtím nějak nevěnoval pozornost :mrgreen: njn, jsem čistokrevnej horňák na střeše, mě zajímá hlavně obličej a jak na mě dotyčný působí, jestli u toho mlátí kozama dvojkama nebo trojkama mě až tak nebere 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP08

Příspěvekod Ferenc » 04 pro 2013, 21:09

Chlapi jsou totálně mimo až na Troyzana a Jaye. Kim je vynikající strašně jí fandím doufám že to vyhraje. Soutěže obě výborné. Tarzan je vážně podivný člověk možná je to tím střihem ale působí zvláštně. Uvidíme co chlapi udělaj aby se vyhnuli vymření. Kim go go !!! :first:
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 19 led 2016, 15:25

Reklama na 7-Up. Dostali ho i do tábora!!! :D
Střet Chelsea a Tarzana číslo 2, tentokrát kvůli jednomu bambusu a plastice prsou. :love: Kim si začíná všechny vodit hezky na provázku... v tomhle díle mě poprvé docela bavila. Pořád marně čekám, kdy se objeví ta holka, který jsem kdysi tak strašně moc fandil...
Michael byl fajn týpek, škoda, že dostal tak málo prostoru. Bavil mě, pár dobrých momentů měl... takovej fajn UTR villain.

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Tarzan, Chelsea, Kim, Troyzan, Jay
Nejhorší: Alicia, Sabrina
(?)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP08

Příspěvekod SnowWhite » 30 led 2020, 22:32

Aaa, máme tu krásný blinside jako ze žurnálu. Hezky to Kim zosnovala, takhle geniálně by to nedala dohromady ani Cirie. A navíc je Kim kočka, prostě skvělá hráčka. :love:
Další, co chci vyzvednout je rozhovor Tarzana a Chelsie, jejich dohady mě docela baví. Mezi námi, ani bych nepoznala, že mám boob job, takže doktor byl šikula, protože se na ni taky dobře kouká. :D

ICH mě bavila, i když Jaye nemusím, cením jak to obrátil, přestože jsem doufala v Kim. Další z challenges, co bych si chtěla zkusit, skládačky miluju. A u RCH mě dostal Leif, bylo kouzelný vidět, jakou má radost. :oops:

Kmenovka zajímavá, sice nechápu, jak si někdo jako Christina může myslet, že je v bezpečí, ale ok. Jak už jsem říkala, blinside na Mika povedený. Chybět mi nebude vůbec. Měl sice světlý momenty, ale jinak nic moc, další nudný a namyšlený svalnatec. Na ty je tahle řada bohatá. Takže go girl power - tím myslím Kim, Chelseu a Sabrinu. A možná i Kat, sice není dvakrát schopná, ale baví mě její hlášky. A Troye jsem si taky oblíbila, Kim ho hezky zpracovala.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti