S24 - One World - EP09

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:24

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:17

Tak mám trochu pocit, že nám Jeff tuhle sezónu flámuje někde po nocích ne? :mrgreen: to už je podruhý co si dělaj soutěž sami 8) která mimochodem stála za prd. V imunitě se hrálo s kyblíkama a dopadlo to pro chlapy znovu tragicky...

Proč Jay seskakoval kvůli jídlu? No taky za to šel...Troy si vyplácal imunitu a půjde další...Leif je k ničemu a Tarzan už se radši převlíká za ženskou...chlapi to v téhle sérii projeli na plný čáře :cry: ale nevadí mi to...

Protože na trojici Kim, Chelsea, Kat se zatraceně dobře kouká 8) 8) 8) a nechápu proč tolik lidí vidí Kat jako nějakou blbku, to jsem v Survivor viděl mnohem horší blbky, tahle táhne aliance bez mrknutí oka, Kim se na ní může plně spolehnout, nevystavuje se jako hrozba, baví si myslím i samotné trosečníky, nejen nás...tyhle "tichý" vody už to kolikrát dotáhly hoodně daleko.

Padlo tady že je znát že Survivor šetří a musím uznat, že na tom něco bude, ale nějak to nechápu, když si to srovnám s Amazing Race do kterýho se ne a ne dostat (pořád tam někdo někam utíká, všichni vyspinkaný, najedený, nalíčený...tady je to surová realita okořeněná maximálně 7upem 8) )

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP09

Příspěvekod Ferenc » 04 pro 2013, 21:26

Jeff si dává pohov druhá soutěž udělej si sám :mrgreen: . Musím poznamenat že jídlo nebylo tentokrát taková bašta jako normálně. Kim a Chelsea jsou skvělé. Jay je pryč Troy je sám a Leif a Tarzan jsou... no na nic. Má oblíbená věta: Kim do toho :dance: !!!
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 20 led 2016, 00:08

Tak z celého dílu byl opět vtipný akorát Tarzan, místy možná Chelsea (a to se tentokrát ani nepohádali!). Pomalu je mi líto, že Troy ten idol zahrál, mohl mu být ještě v budoucnu ku prospěchu. Soutěž o odměnu DIY byla docela trapná, vadilo mi, že každý házel jen jednou a nepomohlo ani to, jak blbě jim to všem šlo.

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Tarzan, Troyzan
Nejhorší: Sabrina, Christina
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S24 - One World - EP09

Příspěvekod vrabejka » 25 úno 2017, 14:00

Tuto epizodu jasně místo ovladli ženy.
Kim hraje skvěle. Působí sice neviditelně ale má všechny v palci. Naopak chlapci se rozpadli. Když vypustili soutěž a imunitu přenechali ženám říkal jsem si že to je může stát celkové vítězství a je tomu tak. Domů šel Jay. Jeho naivita byla až k pláči. Troy dobře zahrál imunitu ale bohužel více hlasů dostal Jay takže to bylo k ničemu.
Přitom kdyby kluci drželi spolu mohli dnes krásně podrazit Kim.
Troy je na to bohužel sám a nezbývá než doufat že dokáže vyhrát sérii jako Chris ve Vanuatu.

Fandím: Troy, Kim, Chelsea

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP09

Příspěvekod SnowWhite » 01 úno 2020, 17:26

To bylo ode mě chytré pustit si Kim's world teda vlastně One World před S40
Spoiler!
Teď se na Kim těším ještě víc. :love:


RCH byla teda dost na nic, takovou jsme měli každý rok na táboře. Jeff vážně asi někde flámuje, ale Troyzan ho vynahradil, což byl velice zábavný prvek tohoto dílu. Hned vedle Tarzana v ženském tričku na kmenovce. Jinak odměna samotná mě docela zklamala, čekala jsem nějaké domorodce, aby to pro zúčastněné byl větší zážitek jako odměny v Číně nebo Africe. Chápu, že když 25 dní jí jenom rýži a kokos, tak grilovaný maso bodne, ale tohle je všechno na jedno brdo.

ICH byla moje oblíbená klasika s kyblíkama a jídlem. Tomu Leifovi jsem to snad i přála, ale mám radost z Chelsea. (Pro ni mám v táhle sérii neskutěčnou slabost. :oops: ).

Kmenovka napínavá do samotnýho hlasu. Takový vemena jako Christina se tam drží dlouho jenom kvůli tomu, že aliance řeckých bohů se rozkládá navzájem. Čekala jsem, že Kim taky zahraje imunitu, ale naštěstí se tak nestalo a ani nebylo třeba. To Troyzana ta jeho musí pěkně štvát. Ale asi lepší než být vyloučen s HII v kapse. Nebo dvěma.

Samotné vyloučení Jaye mi žíly netrhá, nebyl mi sympatický ani na něm nebylo nic zajímavého. Docela mě ale překvapil závěrečnou řečí, vzal to dost s pokorou. Moje dvě oblíbenkyně Kim & Chelsea to teď budou mít složitější, tohle si od nich Troy líbit nenechá.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti