S24 - One World - EP12

Upolu, Samoa
February 15, 2012 – May 13, 2012
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S24 - One World - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:25

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S24 - One World - EP12

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 19:22

:mrgreen: :mrgreen: no...tak to je takový dost hořkosladký konec Kat 8) bavila opravdu až do úplného konce, což se jí stalo osudným. Po pravdě na final 3 to ještě nebylo, ale věřím že pokud by tím dostala trochu přes čumák a nedělala jen blbinky, že to v pohodě Kim natřela. Jako jediná jí stačila fyzicky v soutěžích a jako jediná přemýšlela nad tím, že "jí nakope" 8) a co udělaly ostatní ovečky? sestřelí největší hrozbu pro Kim :mrgreen: :mrgreen: omg omfg co je tohle za cast, to mi hlava nebere :cry: Alicia naprostá ... Tarzan naprostej propadák mužskýho rodu, Christina to už nemá cenu ani komentovat...jedinej kdo tam ještě stojí za zlámanou grešli je Sabrina a Chelsea, ale Chelsea je pravá ruka Kim, takže tam těžko bude nějakej podraz. Navíc kdyby to tyhle dvě holky chtěly nějak zvrátit na svojí stranu tak rozhodně nejdou s Kim do finále...jenže oni pro to vůbec nic nedělají, ani nad tím neuvažují, takže tyhle dvě jsou další na řadě, protože Kim řekne ovečkám ať pro ně hlasují...má to ještě vůbec cenu sledovat do konce? :mrgreen: No ale co, každá série nemůže bejt plná mastermindů :mrgreen:

Nicméně díky Kat za pěknou show a dospěj holka, hodně dospěj a bude z tebe další Steph :idea: brát si na odměnu Kim a Aliciu, byl opravdu darebnej tah, mohla tam v klidu spřádat plány k sesazení Kim s někým jiným...ale to už jedu moc velký sci-fi :mrgreen:

Edit: Tak mám za sebou Panderosu a jsem spokojen :idea: konečně tam bylo krásně vidět co se s lidma v uzavřeném prostředí děje. Nedávno jsem četl o jednom experimentu, který trval asi týden, lidé tam byli na jednom místě a hráli si na vězně, po týdnu se naprosto vžili do rolí, i když o to neusilovali nebo o to nestáli. Na Kat bylo krásně vidět že začala žít život tam a těžko se vracela do původního života. Ono kdo by se do něj taky vracel v takovém ráji že :mrgreen: a nevim co ty ženský blbnou, Kat byla sexy i s vrstvou špíny...každopádně oproti spoustě jiným jí to sluší i nalíčený :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S24 - One World - EP12

Příspěvekod Ferenc » 13 pro 2013, 16:58

Kat je venku zas o jednu blbku míň. Tarzan je někde ve svým světě. Chrisitna někde ztratila poslední IQ co měla. Alicia nejmocnější hráčka hry :lol: když jsem to slyšel málem jsem spadl ze židle. Kim je skvělá doufám že vyhraje bude jedna z nejlepších vítězek.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S24 - One World - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 24 led 2016, 11:57

Kat mi v tomhle díle opravdu lezla na nervy, jenže na to taky doplatila a pakovala se, takže to vlastně zase až tak nevadí. A její řeči na závěr jsem se prostě musel smát. :D
Jinak je fajn vidět, že taky nešlo vždycky všechno podle Kim, která chtěla Kat asi jako jediná zachránit...

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Tarzan, Kat
Nejhorší: Christina
(?)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S24 - One World - EP12

Příspěvekod vrabejka » 26 úno 2017, 00:13

Odchází další sympatická osoba kat. Vystihla to přesně že odejít před Tarzanem a Christinou je potupa.
Snad vyhraje Kim zbytek si nezaslouží vyhrát.
Sedím se aby nebyla F3 Tarzan Christina Alicia.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S24 - One World - EP12

Příspěvekod vrabejka » 26 úno 2017, 11:49

Přitom kdyby Kat šla na minulé radě s Troyem byla by na vrcholu a Kim s Aliciou by byly na dně. Projela si to sama.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S24 - One World - EP12

Příspěvekod SnowWhite » 02 úno 2020, 15:16

Blinside jako víno, už jsem v něco takového ani nedoufala. A dokonce ho neušila Kim, ale Chelsea. Well done.

Kat byla zábavný prvek hry, ale ne stejným způsobem jako třeba Courtney nebo Sandra, Kat byla prostě blbá, což bylo občas vtipné a občas neskutečně otravné. Navíc se pořád chovala jako malé děcko. Třeba když se po ICH naštvala na Kim. Ale měla pravdu, blinsides jsou sranda, hlavně když to ten člověk netuší. Jako třeba Kat dnes. Druhou šanci si vybrečela a dostala v BvsW. Sice si to absolutně nezasloužila, ale aspoň přivedla Haydena.

Jinak asi stárnu, ale dnešní loved ones mě dojalo. Hlavně Chelsea a její taťka, Tarzanova žena a Kim s její ségrou (kterou bych ráda viděla ve BvsW, vypadala dost mile a navíc kočka, stejně jako ségra). Líbila se mi i ICG, mám ráda soutěže na vůli. Jen se mi zdá, že někteří to vzdali bez boje.

Nejlepší: Chelsea, Kim
Nejhorší: Kat
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S24 - One World“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti